15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ההגנה של רוס אולבריכט טוענת כי דרך המשי פגיעה בסמים

כאשר הגנתו של רוס אולבריכט ביקשה דחיית גזר הדין ושימוע “פאטיקו” בתגובה למקרי מוות ממנת יתר הקשורה לדרך המשי, הם שאלו שאלה משמעותית: “[מה] המידה שבה אתר דרך המשי הפחית את הסכנות של שימוש בסמים, ושילב במודע ובכוונה אסטרטגיות של “הפחתת נזק” ליישום מטרה זו [?] “ב -15 במאי ההגנה הוגש ראיות לענות על שאלה זו ולתמוך באולבריכט.

“ממצאי האקדמאים והחוקרים, שחקרו את אתר דרך המשי (ושוקי תרופות מקוונים אחרים) וכפו אותו לפרוטוקולים מחמירים ומקובלים של מדעי החברה, מדגימים כי אתר דרך המשי מייצג במובנים רבים סביבה בטוחה בהרבה לרכישת סמים ואף לשימוש בהם, והייתה קהילה מפותחת ומושכלת יותר לשימוש בסמים (או אפילו שימוש לרעה) מאשר כל מה שנצפה בעבר ב’רחוב ‘או במקומות אחרים. “

דוקטור X

ההגנה של אולבריכט טוענת כי דרך המשי סיפקה ייעוץ לרופאים, דירוג ספקים ופורום אנונימי, שהיו קריטיים ל”אתוס להפחתת נזק “באתר. במקרה של ייעוץ לרופאים, בפורום דרך המשי היה ביתו של ד”ר פרננדו קודווילה, רופא עם התמחות בסמים והתמכרות מאז 1999.

ד”ר קאודווילה, שנתן עצות למשתמשי דרך המשי בנוגע לבטיחות הסמים תחת הכינוי “דוקטור X”, הצהיר כי רוס אולבריכט, הלא הוא דרד פיראט רוברטס, תומך בתפקידו בפורום. בהצהרה קובע ד”ר קאודווילה:

“מנהל האתר של דרך המשי, דרד פיראט רוברטס, היה מודע לנוכחותי בדרך המשי ותמך בתפקידי לקידום האתוס להפחתת נזקים באתר. סיפקתי דוחות שבועיים ל- DPR שתיעדו את הנושאים עליהם דנתי בשרשור שלי בשבוע הקודם. “

במהלך שבעה חודשים, ד”ר קאודווילה שלח יותר מ -450 הודעות ייעוץ למשתמשי דרך המשי, החל ממינון בטוח וניהול, ועד להפסקת השימוש בתרופות לחלוטין. לדברי ד”ר קודווילה, רוס אולבריכט מעולם לא צינזר את העצות, אפילו כשהמליץ ​​להימנע מתרופות מסוימות. אולבריכט היה אסיר תודה על תרומותיו של ד”ר קאודווילה ששילמו לו בסופו של דבר 500 דולר לשבוע כאשר שירותיו הפכו לנטל גדול מדי..

למרות שמעולם לא היו עדים לראיות על מנת יתר של סמים בפורומים של דרך המשי, ד”ר קאודווילה ורוס אולבריכט עבדו על שותפות לבדיקת סמים כדי להבטיח שרק חומרים בטוחים יוכלו להימכר בדרך המשי. ד”ר קאודווילה, שפיתח את בדיקת השירות הבינלאומי לבדיקת סמים, עדיין עבד על הפרויקט בזמן הפסקת האתר על ידי רשויות החוק. עבור משתמשי התרופות “Deep Web” הנוכחי, ממליץ ד”ר Caudevilla שירות בדיקת הסמים הבינלאומי של בקרת אנרגיה לכל צורך בבדיקות סמים.

לסיום מסביר ד”ר קאודווילה:

“כתוצאה מהניסיונות האישיים שלי בעבודה עם לקוחות באתר דרך המשי, ובמעקב אחר פורומי בטיחות הסמים באתר, יש לי ידע ממקור ראשון כי דרך המשי סיפקה למשתמשי האתר את הכלים לקחת תרופות בצורה בטוחה ומושכלת יותר. באתוס לצמצום נזקים שבא לידי ביטוי בעסקאות בודדות של קונה-מוכר באתר ובקהילה שנוצרו בפורומים של האתר, ואפשר לחלק ממשתתפי האתר להפחית בפועל את השימוש בסמים ו / או להשתמש בסמים בצורה בטוחה יותר פרספקטיבה להפחתת נזק. לדוגמא, חלק ממשתמשי ההרואין נמשכו לדרך המשי כיוון שסיפקה להם גישה למתדון, תרופה המשמשת במדינות רבות, ומנוהלת על ידי רופאים, כדי לאפשר למשתמשי הרואין לסיים את התמכרויותיהם. עבור חלק ממשתמשי דרך המשי [,] מתדון היה בלתי חוקי או לא זמין בארצות מולדתם. בהתאם לכך, סביר להניח שלא הייתה להם גישה למשאבים הדרושים להפחתת השימוש בהרואין ללא דרך המשי. “

טים בינגהאם

ההגנה הוסיפה שלוש עבודות מחקר על דרך המשי לראיות של טים בינגהאם, שעבד בתחום בריאות הנפש והתמכרות יותר מ -20 שנה. המחקר של בינגהאם על חוויות המשתמשים במשי דרך משתרע על פני כמעט שנה, וכלל ראיונות משתמשים וניטור קהילתי.

במהלך בינגהאם תהליך ראיון, הוא “לא נתקל בלקוח אחד שרכישת התרופות הראשונה שלו הייתה באתר Silk Road.” המרואיינים שמשתמשי דרך המשי הראו שימוש בסמים שנע בין 18 חודשים ל -25 שנים. המשתתפים של בינגהאם היו גם בעיקר אנשי מקצוע או בחינוך שלישוני. ממצאי בינגהאם מראים כי סביר להניח כי דרך המשי לא תספק תרופות למשתמשים הראשונים.

להגנת מערכת המשוב הפורצת של האתר, אחד ממשתתפי בינגהאם הצהיר:

“מערכת המשוב היא מהפכנית עבור שוק כזה. כל הפחדים שלי לגבי איכות נעלמו. אני יודע מה אני מקבל ואני יודע שזה טוב. דרך המשי היא גן עדן לסוחרי סמים אחראיים. אתה צריך להיות סבלני ואתה צריך להיות חכם כדי להגיע לשם ולהשתמש בו. . [ביטקוין] לא קל להשיג ולהשתמש. אתה צריך ללמוד את החבלים. אבל זה לגמרי שווה את זה. זה שינה את חיי בצורה משמעותית. “

במהלך מעקב אחר פורום Silk Road, בינגהאם ראה כי הקהילה שלה היא פתוחה, ומטפחת “מערכת תמיכה מקוננת”. באמצעות הגנה על אנונימיות, המשתמשים הצליחו לשוחח בחופשיות על השימוש בסמים ובחששות. בדומה לד”ר קאודווילה, בינגהאם אף הבחין בתמיכה של חברים במשתמשים שפרשו מהרגיל התרופות שלהם.

לבינגהאם היו שיקולים דומים עם קהילת הספקים של סילק רוד, וקבעו כי “… התמקדו בצרכנות מושכלת ובמכירה אחראית על ידי זמינות של מוצרים באיכות גבוהה עם סיכון נמוך לזיהום, מוצרים שנבדקו על ידי ספקים, דיווח נסיעה ומשוב על התשתית האוטומטית.”

בסופו של דבר, בינגהאם חשב כי פורום דרך המשי “[פעל] כמנגנון מידע לקידום צורות בטוחות ומקובלות יותר או אחראיות יותר של שימוש בסמים לפנאי”, ואף ציין כי “הציע אמצעי בר-קיימא לשלב שימוש בטוח יותר בסמים ולעודד הפחתת נזק. … ”

ד”ר מוניקה ג’יי בארט

ההגנה של אולבריכט כללה גם א הַצהָרָה ו 2009 דוח מחקר מאת ד”ר מוניקה ג’יי בארט אל דרך המשי והממצאים שלה. ד”ר בארט, יחד עם ג’ייסון א. פריס ואדם ר. ווינסטוק, פיקחו על מה שמאמין שהוא הסקר הגדול הראשון עבור רוכשי דרך המשי..

על פי הצהרתו של ד”ר בארט בנוגע לסקר:

“המשיבים בכל שלוש המדינות ציינו כי בין ארבע הסיבות המובילות לצריכת סמים שנרכשו בדרך המשי היו: (1) התרופות היו איכותיות יותר מהתרופות בהן היו יכולים לגשת בדרך כלל, ו (2) היה להם יותר נוח לקנות ממוכרים. עם דירוגים גבוהים. מגוון התרופות הקיימות והנוחות היו גם בין ארבע הסיבות המובילות לצריכת תרופות שנרכשו בדרך המשי. “

מלבד שיש גישה מקומית מספקת לסמים, הסיבות הנפוצות יותר של המשיבים להימנע מדרך המשי כללו חסמי כניסה של ביטקוין וחשש ממעצר. בדיוק כפי שציין ד”ר בארט, “[כאשר] הנתונים נאספו, נוף הקריפטומרק השתנה …”, ארגונים רבים מאז פשטו את הרכישה והשימוש בביטקוין..

מייגן רלסטון

ההגנה כללה שני מאמרים שכתבה Meghan Ralston, ה- הברית למדיניות סמיםמנהלת הפחתת נזקים, יחד עם הצהרתה כראיה. שלא כמו עדויות ועדויות קודמות שהוגשו, מגאן רלסטון התמקדה בפוטנציאל לאלימות מופחתת באמצעות דרך המשי. רלסטון הסביר:

“[דרך המשי] יצרה סביבה בטוחה, נקייה מנשק ואלימות במהלך העסקה, שבה אנשים יכלו לרכוש סמים … אף אחת מהעסקאות בדרך המשי, למשל, לא הביאה לכך שנשים קונות סמים הותקפו מינית או נאלצו לסחור במין סמים, כמקובל בעסקאות סמים ברחוב. “

מגאן רלסטון גם שקלה את הצלחת האתר למרות מחסומי הביטקוין המסמנים שמשתמשים בסמים יכולים לבחור “ברציונלית” לרכוש סמים ברשת לעומת “שכונות שעלולות לשרטט או מסוכנות”.

“Fatico” שמיעה וגזר דין

קתרין פורסט, שופטת המחוז בתיק, הוציאה א צו בית משפט ב -18 במאי ביחס לראיות שהוגשו על ידי הגנת אולבריכט. בצו, שאל השופט פורסט את הממשלה אם ברצונם ש”פאטיקו “, או שימוע לפני גזר הדין לראיות חדשות. השופט פורסט ביקש בנוסף מידע על גודלן האופייני של עסקאות סמים בדרך סילק, במיוחד אם מדובר ב”כמויות שימוש אישי “, או” כמויות מכירה חוזרת “.

ב תְגוּבָה לשופט פורסט, הממשלה הכחישה את הצורך בשימוע “פאטיקו”. בנוגע לכמות ההזמנות, הממשלה הצהירה כי “כפי שעולה מהראיות במשפט, רכישות דרך המשי האינדיבידואליות היו כרוכות בכמויות שימוש אישי ולא בכמויות חוזרות.” ב -20 במאי, בית המשפט יקיים ועידה לצפייה ובחיפוש בעותק של אתר משי לסיוע בגזר הדין.

עם הרבה מהראיות שהוגנה על ידי הגנת אולבריכט מתייחסים בכבדות לצד הצד “הפחתת נזק” הפחתת נזק לעומת העמדה לדין בדיון בנושא מדיניות הסמים, ברור שההגנה מנסה לצייר את דרך המשי כתועלת לחברה ולא כאיום. קו הטיעון של ההגנה מגיע זמן קצר לאחר שהממשלה קישרה שישה מקרי מוות ממנת יתר לדרך המשי.

גזר הדין של אולבריכט מתוכנן כרגע ל -29 במאי עם אפשרות של “Fatico” או דיון ראיות לפני גזר הדין, ב -22 במאי.

Previous Post
מר בט קזינו סקירה
Next Post
دولة بيتكوين في هونغ كونغ: رئيس BAHK