15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

לשכת המסחר הדיגיטלי שולחת הערות BitLicense אל לוסקי

ה לשכת המסחר הדיגיטלי (CDC), ארגון המסחר והלוביסטים ללא כוונת רווח, שהתמקד בגישור הפער בין מטבעות וירטואליים למחוקקים, שלח את ביקורת של 10 עמודים על BitLicense יום שלישי לבן לוסקי ולמחלקה לשירותים פיננסיים בניו יורק (NYDFS).

“היינו מאוד קולניים בעידוד התעשייה להגיש הערות ל- NYDFS. הערות הלשכה הדיגיטלית מתפרסמות באתרנו והתעשייה מוזמנת להשתמש בהן כמשאב “, אמרה פריאן בורינג, נשיאת לשכת המסחר הדיגיטלי..

המכתב מופרד לארבע קטגוריות עיקריות:

1. תקנות BitLicense לא צריכות לחול על עסקים המאחסנים או מעבירים מטבע וירטואלי ולא עושים דבר אחר;

2. לעסקים במטבע וירטואלי תהיה חופש להשקיע;

3. לעסקים במטבע וירטואלי צריך להיות חופש לחדש;

4. הפטור “שירותי בורסה קיימים” מפלה אנשים שאינם בניו יורק.

התגובה הכללית ל- BitLicense מייצגת רגע מכונן של סולידריות מצד קהילת הביטקוין בתגובה להצעות הרגולציה הכבדות והורסות את החדשנות – המבחן האמיתי הראשון של הקהילה במה שבוודאי יהיה מאבק נרחב יותר לשמירה על האוטונומיה של ביטקוין..

מוקדם יותר באוגוסט נשלחה ביקורת של BitLicense על ידי קרן הביטקוין ונשלחה גם עצומה נפרדת עליה חתמו למעלה מ -400 מנהיגים וחובבי ביטקוין. ה- CDC מפיץ בימים אלה עצומה קהילתית המבקשת מ- NYDFS להאריך את תקופת ההערות לאחר המועד האחרון לספטמבר.

מכתב ה- CDC מתחיל בקריאה ל- NYDFS “לשחזר את ההגדרות של ‘מטבעות וירטואליים’ ו’פעילות עסקית של מטבעות וירטואליים ‘”, על מנת להימנע מביצוע “פעולה חמורה של הצגה רגולטורית”.

בנוסף לבקשת הרגולטורים להשתמש במסגרות משפטיות קיימות במידת האפשר, המכתב מעודד הקמת “הוראות מקלט בטוח” לסטארט-אפים והסרת הוראות המעכבות חדשנות ללא הצדקה..

ה- CDC קובע כי מאמצים חינוכיים נוספים של מנהיגי התעשייה נחוצים על מנת לאתר אילו תקנות מועילות לחברה ואילו עלולות לגרום נזק חברתי וכלכלי..

“בעוד שדיונים נוספים יהיו מסודרים, גישה קולגיאלית יותר בחינוך משרדיך תוכיח ערך רב”, נכתב במכתב. “הכבוד לשכה יעזור להקל על כך.”

על פי ה- CDC, BitLicense לא צריכה לחול על עסקים שפשוט מאחסנים או מעבירים מטבע וירטואלי ולא עושים שום דבר אחר, כמו ארנק מטבעות וירטואלי, דבר המצביע על כך שהם אינם שונים בעיקר מספקי אחסון נתונים כגון DropBox או Google..

מטרת ההצעה של BitLicense היא להגן על הצרכנים ולמנוע הונאות, אך כפי שמצוין במכתב CDC, הרגולציה של עסקים שפשוט מאחסנים או מעבירים מטבעות וירטואליים ואינם מבצעים בפועל החלפות מפיאט למטבע וירטואלי, היא בזבוז זמן וכסף..

“לפושעים אין צורך לחשוף את עצמם לעסקים המציעים רק אחסון והעברה של מטבעות וירטואליים מכיוון שמשימות אלה ניתנות לביצוע עם מחשבים אישיים. הרגולציה של עסקים כאלה תהיה יקרה וחסרת תועלת, ומשאבים יקרי ערך של משרדך יושקעו עליהם לניטור קבוצת המשתמשים הפחות מסוכנת. “

לאחר מכן ה- CDC מצביע על כך שתעשיית המטבע הווירטואלי כבר מווסתת את עצמה ביעילות באמצעות תכונות אבטחה כגון כתובות מולטי-סיג. “פתרון מונע שוק זה עדיף בהרבה על מה שהרגולציה יכולה להשיג.” הם גם מצביעים על כך שעסקים שאוחסנים או מעבירים מטבע וירטואלי בלבד “הם לרוב היצירתיים ביותר בתעשייה מכיוון שהם נוטים לחקור את השימושים הלא-פיננסיים של טכנולוגיית שרשרת החסימה.” הסדרת עסקים אלה תחניק את החדשנות בניו יורק באופן חמור בכך שהיא תאלץ עסקים קטנים יותר לבקש מקלט בשווקים מסבירי פנים.

מי חשב ששוק לא מוסדר יכול למעשה לווסת את עצמו ?! נראה כי סוג זה של רגולציה מונחת על ידי הקהילה מטריד למדי עבור מחוקקים כמו לוסקי, אשר ביטחונם התעסוקתי מסתמך על יכולתו לאכוף תקנות על שווקים..

אבל זה מה שהוא ביטקוין: דוגמה מושלמת לאופן שבו הרגולציה העצמית בענפי השירותים הפיננסיים והמוניטריים יכולה לעבוד בפועל. כמובן, הדבר אפשרי רק בשל אופיו של קוד פתוח ומבוזר מטבעו של ביטקוין. אל תצפה שארגונים לא שקופים כמו ג’יי פי מורגן יפעלו באותו אופן.

בקשה מעניינת במיוחד שהגישה ה- CDC היא כי על BitLicense לפטור עסקים קטנים עם סך הנכסים מתחת לסכום מסוים, תוך הצבעה על חוק ניו יורק המחייב את NYDFS להשתמש בגישות שישיגו את יעדי הפסלים הרלוונטיים תוך צמצום מזערי שלילי. השפעה כלכלית על שלטון העסקים הקטנים. “

“חוק השירותים הפיננסיים בניו יורק מחייב עוד יותר את ה- NYDFS לטפח את הצמיחה של התעשייה הפיננסית בניו יורק באמצעות רגולציה ‘נבונה'”, נכתב במכתב והוסיף, “למרבה הצער, הצעת BitLicense אינה נבונה בשום פנים ואופן.”

נראה שלוקסי נדרש כחוק לאכלס עסקים קטנים.

ה- CDC מסכם את מכתבם בכך שקובע שוב כי התקנות המוטלות על עצמן לא רק יעילות יותר מכל מה שהציע NYDFS, אלא גם חסכוניות יותר..

“ה- NYDFS אמור לאפשר לתעשייה לווסת את עצמה [עם פתרונות ציבוריים המועשרים על חשבונות ספרים] ופתרונות טכנולוגיים מעולים אחרים במקום לאלץ כללים ארכאיים שאינם פועלים עבור מוסדות פיננסיים פיננסיים מסורתיים ולא יעבדו עבור עסקים במטבע וירטואלי..

לוסקי אז נזכר בידיעה ממקור ראשון על העובדה שרגולציה כבדה תדחוף עסקים וכסף מחוץ לניו יורק, ותאלץ עסקים מטבעות וירטואליים לסלק לקוחות ניו יורקיים..

“שום עסק רציונלי לא יבחר בסמכות השיפוט של BitLicense אם הדבר כרוך בקדמות הזכויות לחדשנות ולהשקיע, יאפשר ל- NYDFS לנהל את מוצריו במיקרו, ומוציא תשומת לב והון רב על תקנות כבדות.”

בדוק והזדווג, לוסקי.

Previous Post
תוכנת קזינו ביטקוין EveryMatrix
Next Post
بروك بيرس يدافع عن انتخابات مؤسسة البيتكوين