15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

vTrader, פלטפורמת החלפת הקריפטו הרומנית

ההתמקדות העיקרית שלנו היא להפוך את האינטראקציה בין המשתמש לפלטפורמה לקלה ככל האפשר, כך שכל אחד יוכל להחליף מטבעות קריפטוגרפיים, ללא צורך בידע קריפטו / בלוקצ’יין מתקדם..

דבר נוסף שמבדיל אותנו מפלטפורמות חילופי קריפטו אחרות הוא הצוות שלנו. כל שלושת המייסדים המשותפים הם מפתחים מנוסים, ולכן vTrader היא פלטפורמה חזקה מאוד, המשולבת במלואה ברשתות הבלוקצ’יין של המטבעות הקריפטוגרפיים שאנו סוחרים, וברמת אבטחה גבוהה..

שלישית, בניגוד לפלטפורמות אחרות של חילופי קריפטו שם, אנו מטפלים בבעיית הנזילות. זהו נושא נפוץ בבורסות הנוכחיות של מטבעות קריפטוגרפיים, אך עדיין רציני מכיוון שהוא עלול להוביל לכשל בפלטפורמה. אם לפלטפורמה אין מסה קריטית של משתמשים, כאשר מישהו מבצע הזמנה לקנות / למכור במחיר שוק (או אפילו מתחת) ואף אחד לא מגיב, הוא מאבד עניין בפלטפורמה. אנו נמנעים מכך על ידי הבטחת נזילות של זוגות חליפין באמצעות מערכת המשלימה אוטומטית הזמנות בסמוך למחיר השוק, כאשר הזמנות מבוצעות על ידי המשתמשים בפלטפורמת בורסה גדולה משמעותית: ביטרקס.

אחרון חביב, אנו מתמקדים במתן תמיכת לקוחות מעולה. אנו שואפים להיות זמינים 24/7 למשתמשים שלנו ולענות על כל שאלה לגבי הפלטפורמה, התהליך או הצוות שיש להם.

התמקדות חזקה באבטחה – vTrader משתמש בארנקים קרים להגנה במקרה של התקפות סייבר.

כאשר אתה “משחק” עם כסף של אנשים, אתה רוצה לוודא שסטנדרטים האבטחה הגבוהים ביותר עומדים. ואלה לא רק מילים ריקות; תן לי לתת לך דוגמה קונקרטית.

נניח שתוקף מוחק את מאגר עסקאות החליפין. מה שיקרה בהמשך הוא שהעסקאות יבנו מחדש מהבלוקצ’יין. התוקף לא יקבל גישה לכספים כלשהם מכיוון שאנו מחזיקים את כל הכסף בארנקים קרים ובביטרקס, ולמשתמשים שלנו חשבונות שלמים יהיו שלמים בתוך שעות..

ל- vTrader כמה שכבות אבטחה שמבטיחות את בטיחות הלקוח:

  • אנו משתמשים בשירותי Cloudflare ו- Google reCaptcha להגנה מפני התקפות DDoS וספאם;
  • אנו שומרים את נתוני הלקוחות במסד נתונים עם גישה חיצונית מוגבלת כדי למנוע גניבה;
  • אנו מבצעים גיבויים אוטומטיים במרווחי זמן קבועים כדי למנוע אובדן נתונים;
  • כספים ומטבעות קריפטוגרפיים מאוחסנים בארנקים קרים, והמפתחות הפרטיים שלהם אינם מאוחסנים בשרת; גם אם האקר יקבל גישה למסד הנתונים, הוא לא יוכל לקבל גישה למפתחות הפרטיים.

מטבעות קריפטוגרפיים תוכלו להחליף ב- vTrader

לעת עתה המשתמשים שלנו יכולים לסחור בביטקוין, Ethereum, Litecoin, Ripple, Monero ו- Dash.

הסיבה שבחרנו בהם היא שכולם נמצאים בעשירייה הראשונה כמחזור המסחר. יתר על כן, הם נבדקו על ידי חברות מהימנות רבות בקהילת הצפנה, ולכן הם מאובטחים מאוד.

תהליך ה- KYC של vTrader מובטח על ידי אימות מהיר ומדורג

ישנם שלושה סוגים של עסקאות שתוכלו לבצע ב- vTrader: פיקדונות, משיכות והזמנות (החלפת מטבע מטבע אחד למשנהו).

תהליך האימות KYC שלנו כולל גם שלוש רמות. כאשר אתה נרשם לפלטפורמה שלנו אתה כברירת מחדל ברמה 0.

כדי לבצע פיקדונות מטבעות קריפטוגרפיים, נבקש את כתובתך (רמה 1).

לצורך ביצוע הפקדות / משיכות ביורו או משיכות קריפטו, נבקש ממך לשלוח לנו תמונה של הדרכון / תעודת הזהות שלך..

אימות מדורג זה לוקח דקות בלבד. דבר אחד שיש לזכור: הפלטפורמה שלנו זמינה רק לאזרחי האיחוד האירופי.

תוכניות עתידיות

כאמור, אנו מעריכים את המשוב של לקוחותינו. סדר העדיפויות שלנו ותהליך פיתוח התכונות שלנו יהיו תלויים במשוב ובבקשות שלהם. לכן, אין לנו מפת דרכים סופית.

עם זאת, ישנם שלושה כיוונים אסטרטגיים בהם אנו רוצים להתמקד השנה:

  1. המרכיב החברתי

המשאלה הגדולה ביותר שלנו היא להביא מטבעות קריפטוגרפיים להמונים. לכן השקענו זמן רב בכדי לייעל את חוויית המשתמש כך שהפלטפורמה שלנו תהיה קלה לשימוש לכל אחד.

המאפיין החברתי הראשון שיישמנו היה שוברים. כל משתמש יכול להנפיק שוברים לאנשים שברצונם להזמין ב- vTrader. כאשר הם יוצרים את חשבונם, היתרה נזקפת אוטומטית לסכום השובר.

לאחר מכן, אנו רוצים להשיק אפליקציות iOS ו- Android משלנו. המטרה העיקרית של יישומים אלה תהיה לספק עסקאות בחינם של קריפטו בין משתמשים.

  1. כלי מסחר

vTrader היא פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטו, ולא פלטפורמת מסחר. עם זאת, אנו רוצים לעזור למשתמשים שלנו על ידי אספקת סט מינימלי של כלי מסחר קלים לשימוש.

הכלי הראשון שאנחנו רוצים ליישם הוא עצור הפסד (SL), כלי שיעזור למשתמשים להגביל את ההפסדים שלהם. נניח שקניתם ביטקוין בשווי 3500 דולר ואתם לא רוצים להפסיד 500 דולר. אם תגדיר את ה- SL במחיר של $ 3000, בקשתך תבוצע אוטומטית כאשר השוק יירד.

לסטופ לוס יש גם מקבילה, קח רווח (TP). באמצעות תכונה זו, המשתמשים יוכלו לקבוע כמה הם רוצים להרוויח והמכירה תתרחש באופן אוטומטי לאחר שהשוק יגיע לערך זה.

  1. הוספת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים

בשלב זה, איננו שוללים את האפשרות להטמיע אסימונים חדשים בעתיד. עם זאת, אנו נתמוך רק בפרויקטים שממש ראויים לאמון שלנו.

אסימון מקורי הוא גם אפשרות בעתיד, אך אנו מתמקדים כרגע בתשתיות, אבטחה ואפליקציות סלולריות.

עקוב אחרינו ב:

https://vtrader.io

https://www.linkedin.com/company/vtrader/

https://www.facebook.com/vtrader.io/

בואו ניצור קשר:

+40741155647

Previous Post
(חלק ד ‘) כיצד ואיפה לקנות EOS (EOS)
Next Post
1xBit: المراهنات الرياضية عبر الإنترنت لأصحاب العملات المشفرة