15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

משאבות ושקעי מטבע קלט / פלט

משאבת מטען קלט / פלט

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים ראו את חלקם ההוגן בתוכניות משאבה וזריקה. מעטים נכנסים לכותרות. בסוף השבוע, שווקים היו עדים לשאיבה מרהיבה על מטבע קלט / פלט שתפסה את תשומת ליבם של חובבי הסביבה. למרות העלייה הפתאומית והנורמליזציה שלאחר מכן של מחירי מטבעות קלט / פלט, ההייפ הקצר שימש להדגשת התכונות של פרויקט בלוקצ’יין מעניין. זה משמש אזהרה לכל חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים שם בחוץ. לא משנה עד כמה פרויקט נשמע, השקעה טומנת בחובה מידה גבוהה של סיכון, במיוחד מכיוון שאיש אינו מודע לחלוטין לכוונותיהם של משקיעים גדולים ואנונימיים..

מטבע קלט / פלט מעבר למשאבה וזרוק

חלק ממה שהופך את תוכניות השאיבה והזריקה הללו לרווחיות כל כך עבור מי שמבין כיצד לגרום להם לקרות ויש להם את המשאבים לכך, הוא משום שלעתים קרובות הם מבוססים על השקעות בפרויקטים מבטיחים. זה בהחלט המקרה של מטבע קלט / פלט, שמציג במבט חטוף תכונות שעלולות למשוך את תשומת ליבו של חובב הקריפטוגרפים הממוצע שם:

  • מטבע קלט / פלט התנסה במעבר מ- PoW ל- PoS. כורים כורים במשך תקופת זמן עם מערכת PoW, ואז השיקו את המטבע במסגרת תוכנית PoS.
  • פרויקט הבלוקצ’יין הזה טוען שהוא יעיל יותר באנרגיה מביטקוין.
  • מחזיקי מטבע קלט / פלט עשויים גם הם לקבל ריבית על יתרתם בארנק.
  • ארנקי HTML5 ומערכת אווטרים המאפשרת למשתמשים לשלוח כספים למשתמשים אחרים באמצעות שם האווטאר שלהם במקום הכתובת הציבורית המסורבלת, משפרים את האופי הידידותי למשתמש של מטבעות קריפטוגרפיים..

שיאי מחירי מטבע קלט / פלטצילום מסך זה מציג את ערכי שווי השוק של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר ביום שבת ה- 21 בינואר 2017 בסביבות השעה 17:30 GMT. מטבע קלט / פלט הצליח לעקור את Ether הקלאסי בקצרה, והציג צמיחה של 2,099% על פני תקופה של 24 שעות באותו חצי ליטר בזמן. תרשים באדיבות coinmarketcap.com.

תכונות אטרקטיביות לייצור ערך יחד עם עליות מחירים

לכל תכונות ה- I / O Coin האלה יש פוטנציאל ליצור ערך אמיתי בעולם, אבל כמה? כשמדובר בהתנהגות השווקים, יש נקודה בה זה לא משנה. המשקיעים רואים שמחירו של הנכס עולה, והקנייה המזלגת מתחילה. עד מהרה מספיק אנשים מתחילים לקנות רק בגלל שאחרים עושים את זה, מצפים שמחיר הנכס ימשיך לעלות. כולם מאבדים את הערך הפוטנציאלי האמיתי של הנכס, למעט אלה שנתנו לו דחיפה ראשונית.

מומחים לשאיבה וזריקה

למשקיעים שמקבלים את כל ההייפ, יש לעיתים קרובות כיסים עמוקים. הם מתחילים לקנות כמויות נכבדות מהנכס שהם רוצים לשאוב – מטבע קלט / פלט במקרה זה. ואז הם פתאום מפסיקים לקנות, רואים שמשקיעים אחרים מצטרפים לגבול. כמה מומחים לשאיבה וזריקה חוזרים גם לפורומים ולחדרי צ’ט כדי להניע את ההייפ סביב נכס גבוה עוד יותר, מה שגורם למשקיעים תמימים יותר להזרים כספים לתוכו. ואז ברגע שהם הרוויחו מספיק כסף, והם יודעים שיש מספיק אנשים שם בחוץ להוטים לשים את ידיהם על הנכס שהם מחזיקים, הם מתחילים את מכירת האש, זורקים כל מה שיש להם לפני שיהיה מאוחר מדי.

תרשים מחירי מטבע קלט / פלט 7 ימיםאחרי המשאבה מגיע המזבלה. מטבע ה- I / O הגיע לשיא של $ 7.59 דולר וצנח במהירות וחזר לרמת מחיר קרובה לזו שהציגה לפני המשאבה. תרשים באדיבות coinmarketcap.com.

שיעורי משאבה וזרוק מטבעות קלט / פלט

במקרה של מטבע קלט / פלט וכל מטבע מטבע אחר, מתכונות משאבה וזרוק נהנות מכמה יתרונות:

  • שווקי מטבעות קריפטוגרפיים לעולם לא ישנים. הם באמת פתוחים 24/7.
  • חובבי מטבעות קריפטוגרפיים רבים הם בעלי ידע טכנולוגי ויודעים את המתמטיקה שלהם. הם יכולים לבנות אלגוריתמי מסחר ולבצע אוטומציה של כל מערך המשאבה והזריקה.
  • סוחרי מטבעות קריפטו נהנים משכבות נוספות של אנונימיות כאשר הם סוחרים בהשוואה לסוחרי נכסים מסורתיים. זה מקשה על זיהוי מגמות שיכולות לשמש אזהרה עתידית.
  • שווקי Altcoin קטנים פי אלפים מאלו של הנכסים המסורתיים, מה שמקל על השאיבה עם כמות קטנה יותר של כספים זמינים.

המשמעות היא שלמשקיעים בקריפטו, כמו אלה שקנו מטבע קלט / פלט קרוב לשיאו, לא היו הרבה סימני אזהרה כדי להתריע בפניהם על מה שעומד לקרות. הלקח הגדול ביותר שהם יכולים ללמוד מהמקרה הזה הוא לשמור על המיקוד בערך הפוטנציאלי האמיתי של הנכס. על המשקיעים לשאול את עצמם אם משתנים כגון שיעורי אימוץ / שימוש עבור האלטקוין שהם משקיעים בו, מצדיקים את המחיר הנוכחי.

חוכמתו של סאטושי נקאמוטו

במילים אחרות, על המשקיעים להפנים את דבריו של סאטושי נקמוטו על מנת להימנע מתוכניות שאיבה וזריקה: “מחיר שוק רציונלי למשהו שצפוי לעלות בערכו כבר ישקף את הערך הנוכחי של העליות העתידיות הצפויות. בראש שלך אתה עושה הערכת הסתברות המאזנת את הסיכויים שהוא ממשיך לגדול. ” תוכניות משאבה וזריקה כמעט תמיד נראות כאילו הן לא רציונליות. מטבע קלט / פלט בהחלט הציג דפוס מחירים לא רציונלי. למרות המאפיינים המבטיחים שלו, הסיכויים שמחירו ימשיך לעלות היו קלושים.

לחץ כאן לקריאה נוספת על פרויקט ה- I / O Coin.

המשקיעים נושאים בכל האחריות על תוצאות כל השקעה שבוצעו על בסיס המידע המוצג במאמר זה. צ’ייסר ביטקוין ומחברי מאמר זה לא מתכוונים לעודד או להרתיע השקעה בשום מטבע קריפטוגרפי, והם אינם תומכים בשום צורה במטבע קלט / פלט.

Previous Post
מזלג קשיח שהופעל על ידי המשתמש: תוכנית המגירה של Bitmain BIP148 UASF
Next Post
بانكور يسجل رقماً قياسياً جديداً للعملة الأوليمبية يربح 150 مليون دولار