15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

הזכיות וההפסדים הגדולים ביותר שלי בהימורים

הימורים הם חלק גדול מסיפור חיי; לעיתים זה סיפק לי הזדמנויות גדולות ולעתים זה עלה לי הרבה. הייתי מהמר, עבדתי בספרי ספורט והפעלתי את אתר המידע בנושא הימורים.

כמתמר הייתי כל דבר, החל מאיש מקצוע רווחי בעקביות וכלה במפסיד מנוון. הכל מהמחשב הנייד שלי, בכל רחבי העולם.

היו לי זכיות נהדרות ותקופות של הימורים חכמים ממושמעים וכתוצאה מכך רווח עקבי. עם זאת, עברתי גם הימורים שברו 5 פעמים.

בן 11 שנים, בסדר כרונולוגי, הנה הזכיות הגדולות ביותר שלי והפעמים שאיבדתי כמעט את כל מה שהיה לי. נתוני הביטקוין לדולר מראים את ערך הביטקוין בזמן ההימור.

הפסדים גדולים

הנחת הקבוצה הכי לוהטת בבייסבול

2007 – הפסיד 10,000 דולר

הייתה לי עונה רגילה מצליחה ב- MLB שזכתה בכ -10,000 דולר, וזה הספיק בהתחשב בכך שהייתי צעיר יחיד שחי בניקרגואה. לא התכוונתי להמר על הפלייאוף, המחזה האחרון שלי היה מרתלינג נגד קולורדו רוקי כאשר הם המשיכו לאחד ריצות הזכייה הגדולות ביותר בכל הזמנים.

הם היו אמצע קבוצת הטבלה שנראתה שהם יפסידו את הפלייאוף. עד שהם ניצחו 21 מתוך 22 משחקים לא מוכרים כדי להפוך את המקום לתווים כלליים וללכת עד הסדרה העולמית.

שובר הלב שעשה את האגוזים שלי היה משחק בו הרוקיז פנו לתבוסה עד ברור שגוי צלחת ביתית העניק להם ניצחון בהפסקה לא ראוי בתחתית הסיבוב ה -13.

מרוצי סוסים

2010 – הפסידו 7000 דולר

גרתי באוסטרליה עזבתי את 9-5 המשעמם והתחלתי לגבות כמתמר ספורט במשרה מלאה. זה הלך טוב עד שניסיתי להרכיב את הפוני ואיבדתי את כל חסכוני. חזרתי ל 9-5 המשעמם כדי לחסוך רול בנק כדי לנסות שוב בהקדם האפשרי.

רוּלֶטָה

2011 – הפסידו 10,000 דולר

עברתי לתאילנד עם גלגל בנקאי של 10,000 דולר שחסכתי כדי להמר ב- NBA. הייתי זקוק להכנסה שתכננתי לייצר, אך סכסוך שכר לשחקנים עיכב את תחילת העונה בחודשיים. נראה היה שלא תהיה עונה ולכן חשבתי שאני צריך לנסות סוגים אחרים של הימורים. ניסיתי את היד שלי ברולטה, מרטינגל והלכתי שבור.

ווימבלדון

2013 – הפסיד 8000 דולר

הימרתי קטן והתאמנתי לשבור את כל 2013. איבדתי את הסבלנות והחלטתי להמר בגדול. בהימור על טניס הפרתי את אחד הכללים שלי לא להמר על ענפי ספורט בודדים.

בתחילת ההצגה של היום בחרתי 7 שחקנים שאהבתי. שלוש הראשונות היו מועדפות במחיר נמוך והנחתי שליש מהכספים שלי על כל אחת מהן, ותכננתי להעביר את הזכיות ל -4 האחרות ששיחקו אחר כך..

כל 3 ההימורים אבדו, אחד בגלל שהשחקן נפצע אך דחף עד סוף המשחק. דוגמה מושלמת מדוע יש לי כלל נגד הימורים על ענפי ספורט בודדים.

כמובן שארבעת הבחירות האחרות שלי זכו כולם, כשלא נותרו לי כספים להמר עליהם.

סתם קוביות

2014 – אובדן 18 ביטקוין (15,000 $)

בדיוק הכנסתי את כל החסכונות שלי לביטקוין לאחר שהתאהבתי בטכנולוגיה, בפוליטיקה ובפילוסופיה של הקהילה, שהיו באותה תקופה חיובית, אידיאליסטית ומאוחדת..

איבדתי את כל הביטקוינים שלי סתם קוביות. הימרתי לגלגל 33.33 שצריך לזכות 2 מתוך 3 פעמים. הלכתי נשבר ברול ההפסד ה -36 שלי ברציפות. עשיתי עוד רול אחד עם 0 יתד וניצחתי במחזור ה -37, 1 אחרי שאיבדתי הכל. אם הייתי מתחיל עם יתד קטן יותר הייתי בסדר.

הייתי מרוסק, האובדן הזה השפיע עלי עמוקות, אני זוכר את התחושה החלולה בבטן וחשבתי שאני חתיכת חרא. יכולתי ללכת למקום חשוך אלמלא העובדה שאני עדיין מתלהב מביטקוין ומנהל את האתר הזה, אז היה לי משהו חיובי להתמסר אליו.

איך סובבתי את זה

עם כל ההפסדים הגדולים היה לי איזה תירוץ איך זה היה מזל או לא אשמתי. התירוצים האלה הם חסרי משמעות; אם לא הייתי נשבר באותם הזדמנויות הייתי משבר בהימור אחר בחודשיים הקרובים. היו לי מנטליות והרגלים של מהמר מפסיד. הפרתי את הכללים שלי, רדפתי אחרי הפסדים והימרתי בלי יתרון.

ראוי לציין שהיה לי כל ההפסדים הגדולים שלי בהתחלה, ומאז הייתי רווחי. מה שאיפשר לי להפוך את הפינה היה שיפור מנת המשכל שלי בהימורים, אז עכשיו אני מהמר רק אם יש לי יתרון.

מצאתי גם דרכים להרוויח קריפטו מחוץ להימורים. אז עכשיו, אם אני במצב רוח להמר, אני עושה את זה בשביל הכיף בלי לחץ. הרבה יותר קל לזכות במצב נפשי זה ולא לחשוב שאתה צריך לזכות כדי לשלם את החשבונות.

ניצחונות גדולים

כתר משולש של פרעה אמריקאי

2015 – ניצח 11 ביטקוין (2500 דולר)

פרעה אמריקאי היה ללא ספק הסוס הטוב ביותר בהימור בבלמונט ב -2015. השאלה הייתה האם לוח הזמנים המשולש של כתר משולש של 3 מירוצי מרחקים ארוכים בחמישה שבועות, בתוספת נסיעות, יגבה את מחירו?

כשראיתי את מסלול המסלול של פרעה אמריקאי לקראת המירוץ ושמעתי שהוא העלה משקל, ידעתי את התשובה והימרתי את ההימורים שלי (ו 2).

בריכות ניצולים מ- NFL

2016, 2018, 2019 – זכה ב 40 ביטקוין (13,000 $)

2016 – זכה ב -40 ביטקוין

לא ידעתי דבר על הימורי NFL או על בריכות שורדים עד שראיתי את החינם בחנקן (סקירה). אהבתי את הרעיון אז קפצתי למעמקי העמוק ונכנסתי למספר בריכות גבוהות.

כל סוף שבוע של אותה עונה היה מרגש עם קבוצה אחרת לשורש. גרתי בפיליפינים וראיתי את המשחקים עם קבוצת חברים אמריקאים בבר צדדי על החוף. זכיתי ב -2 בריכות על הסף והגעתי לשווה ראשון באחת.

2018 – זכה ב 14 ביטקוין

בשבוע האחרון של העונה הגדרתי נגד עמדת בריכת הניצולים שלי. איבדתי את מאגר הניצולים אבל זכיתי בהימורים.

2019 – הפסיד 14 ביטקוין

ניסיתי פשוט לקנות מאגר שורדים על ידי הכנסת כמות עצומה של רשומות. בסופו של דבר עשיתי כמות עצומה של טעויות ואיבדתי כמות מוחלטת של ביטקוין.

מייוות’ר מול מקגרגור

2017 – זכה ב -5.4 ביטקוין (23,500 דולר)

זה הכסף הכי קל שעשיתי אי פעם. מעולם לא היה ספק מה תהיה התוצאה והצלחתי להמר עם יתרון עצום.

מונדיאל 2018

2018 – זכה ב -2.5 ביטקוין (18,500 דולר)

ההימורים הזוכים שילמו עבור המסע שלם לכל החיים למלזיה, אוסטרליה והונדורס עבור מוקדמות גביע המילה Socceroos, ואז לרוסיה בגמר.!

כשאני לא מהמר בגדול

הרוב המכריע של ההימורים שלי מחוץ לזכיות וההפסדים הגדולים היה רווחי. לאחר שהייתי ממושמע ופעלתי לפי הכללים שלי, ביססתי רווח עקבי בהימורי ספורט בהימור נמוך.

זה גרם למפסידים הגדולים להיות מתסכלים יותר. ידעתי שאני יכול להצליח ולהשיג יציבות בחיי, אם אוכל לחתוך אותם, וזה בדיוק מה שקרה.

מסקנה ולקחים

סך הפסדים גדולים -50,000 דולר
סה”כ זכיות גדולות 57,000 דולר
איזון 7000 דולר

יש כמה שיעורים מכל זה

  • לא מרטינגייל ללא הפסד עצירה. זו הייתה הסיבה בכל פעם שהפסדתי בגדול! אם אתה לא יכול לנצח מבלי לחרוג לדרך, זה אומר שאין לך יתרון.
  • היצמד למה שאתה טוב בו. רוב הזכיות הגדולות שלי הן הימורי ספורט ורוב ההפסדים הגדולים שלי אינם הימורי ספורט. עלי להקפיד על הימורי ספורט.
  • אם אתה לא מהמר מצליח מיד, אתה יכול ללמוד, להשתפר ולהיות כזה. התחל עם המדריך להימורי ספורט.

Previous Post
סקירת ספר ספורט 1xBit
Next Post
هل يتم استخدام التشفير لإصلاح المطابقة؟