15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ואז הם נלחמים בך – איך המערכת הפיננסית תוקפת קריפטו

מצוטט בתמונה למטה כביכול תיאורו של גנדי של אסטרטגיה מנצחת לאקטיביזם לא אלים. למרות שיש אין שום תיעוד של גנדי שאמר את זה זה התרחש לעתים קרובות כאשר פרדיגמות חדשות, תנועות פוליטיות או טכנולוגיות משבשות את המעצמות הקיימות. זה נכון גם לגבי הצפנה.

ציטוט bitcoin גנדי

“קודם הם מתעלמים ממך”

מ 2009 עד 2011 אנשים התעלמו במידה רבה מקריפטו.

“ואז הם צוחקים עליך”

ב -2012 וב -2013 אנשים צחקו מהקריפטו, כמו למשל דוגמת התקשורת המרכזית הזו,

ועוד אחד כאן.

ואז הם נלחמים בך

זה התחיל בשנת 2014 אבל בקרוב יחמיר. שקול מי נלחם בקריפטו, מדוע ואיך הם עושים זאת. אתה לא יכול שלא לדאוג לנזק שהם יכולים לגרום, ואתה לא יכול שלא לחשוב שיש לנו כמה שנים סוערות.

מי נלחם בקריפטו?

אלה המאוימים על ידי עליית הקריפטו שיש להם את המוטיבציה והאמצעים להילחם בה כוללים;

  • ארגונים התלויים ביצירה החופשית והבלתי מוגבלת של המערכת המוניטרית הנוכחית של כסף, חוב ואשראי על ידי בנקים וממשלות.
  • ארגונים שתלויים בתשלום עמלות גבוהות עבור דברים שקריפטו עושה תמורת עמלות נמוכות או ללא עמלות.

זה כולל את רוב המערכת הבנקאית, את רוב ענפי השלטון, את מתחם התעשייה הצבאית ואת מרבית התאגידים הגדולים בעולם.

מדוע הם נלחמים בקריפטו?

כוחה של הממשלה נובע משליטה במערכת המוניטרית. בפרט אספקת כסף חדש; כמה נוצר ומי מקבל את זה. ממשלות גם שולטות במה שיכול ומה לא יכול לשמש ככסף באילו סוגי עסקאות.

ממשלות מבטיחות ביקוש למטבע שלהן על ידי חובה כי ניתן לשלם מיסים רק במטבע זה. דרישה מובטחת זו היא הדבר היחיד שמבטיח שיש למטבעות ממשלתיים ערך.

אם אנשים משתמשים בקריפטו ולא במטבע ממשלתי, הרי שהביקוש לערכו של המטבע הממשלתי הזה נופל. אם מספיק אנשים יעשו זאת בהמונים זה יביא לאינפלציה יתר והמטבע הממשלתי יהפוך כמעט לחסר ערך.

קריסת מטבע לא מאפשרת לממשלה לשלם עבור דברים או להחזיר חובות הנקובים במטבעות אחרים. זה קרה לאחרונה בשנת ונצואלה, זימבבואה ו ארגנטינה. זה קרה מאות פעמים במהלך ההיסטוריה וזה יקרה לכל מטבע ממשלתי הנמצא בשימוש כיום, השאלה היחידה היא מתי.

הבנקים תלויים ביכולת ליצור כסף חדש, חוב ואשראי. עסקים אחרים כמו ווסטרן יוניון וויזה תלויים בעמלות עבור דברים שקריפטו עושה בחינם. אם אנשים מעדיפים קריפטו על פני מטבע ממשלתי עבור עסקאות מסוימות, שני המודלים העסקיים הללו יהיו פחות רווחיים.

בנקסטים

איך הם נלחמים בקריפטו?

האויבים הפוטנציאליים של Crypto הם בסדרי גודל חזקים יותר ובעלי אמצעים טובים יותר מכל המערכת האקולוגית של הצפנה. לטובת הקריפטו העובדה שאין לאף אחד את הכוח לשנות את חוקי המתמטיקה וכי אין נקודה מרכזית לתקוף בה קריפטו. איש אינו יכול לשבור את הקריפטו עצמו אולם ישנם דברים רבים אחרים שהם יכולים לעשות.

מניפולציה דרך התקשורת

אויביו של קריפטו משתמשים בתקשורת כדי לתפעל את דעת הקהל כנגד הקריפטו. ניתן לראות זאת בשלל מהדורות התקשורת חסרות היסוד המנסות לחבר קריפטו לדאעש או להציע שקריפטו אשם בכך מנת יתר של סמים מתחת לגילאים.

אלה רק ההתחלה, אנו יכולים לצפות שדיווחים היפרבוליים על קריפטו משמשים למימון פורנוגרפיה של ילדים, בחירות אסדות או כל דבר אחר שניתן להשתמש בו כדי למרוח את שם הקריפטו. לאחר מכן ישמשו דיווחים אלה כדי להצדיק חוקים מגבילים נגד קריפטו.

חוקים נגד קריפטו

לוביסטים ופוליטיקאים שיליים אוכפים חוקים נגד הצפנה כגון א איסורים בבנגלדש, בוליביה, אקוודור, איסלנד, הודו, קירגיזסטן וויאטנם, מיסוי כפול באוסטרליה וה רשיון סיביות מגביל בניו יורק. יש כבר יותר מדי מקרים להזכיר ואלה רק ההתחלה, החוקים ואכיפתם רק יהפכו לדרקוניים יותר ככל שמבנה הכוח הקיים מאיים יותר..

חלוקת הקהילה

אתה יכול לראות את זה בפעולה על תת-ערכות הביטקוין / r / bitcoin ו / r / btc.

מתחרים על תכונות ושירותים

המערכת הפיננסית מדור קודם איטית, לא יעילה ויקרה מכיוון שהיא לא נאלצה להתחרות נגד שום דבר טוב יותר עד עכשיו. לפני ההצפנה המערכת הכספית של כל מדינה הייתה מונופול עם מעט תמריץ לשיפור.

כעת, לאחר שהבנקים נאלצים להתחרות עם חוץ בנקים הם ישפרו מאוד את שירותיהם. לדוגמא בנקים יכולים למצוא דרך לבצע העברות חשבון לחשבון תוך שעה 24/7. הם לא טרחו לעשות זאת עד כה מכיוון שלא הייתה אפשרות מהירה יותר לשימוש הצרכנים.

ואז אתה מנצח … אלא אם כן אתה מפסיד … או שזה תיקו

על פני השטח ברור שאויביו החזקים יותר הממומנים יותר של קריפטו צריכים לזכות. עם זאת, אם אתה מבין את היתרונות של חסימות מבוזרות ומבוססות במתמטיקה והבעיות הגלומות בכסף ללא חוב ללא הגבלה, תוכל לראות כי קריפטו הוא יתרון.

כדי שלחלק “ואז תזכה” תהיה משמעות רבה יותר עלינו להגדיר מהי זכייה. אני מאמין שהקריפטו כבר הצליח. לקריפטו יש

  • חלף מלהיות חסר ערך לשווי של יותר מ -215 מיליארד דולר.
  • יצר אלפי משרות ועסקים.
  • ניתנה לכולם דרך לבטל את המס האינפלציוני הנסתר של המטבע הממשלתי.
  • לימד אלפי אנשים כיצד פועלת מערכת המטבע הממשלתית.

הזכייה היא שהקריפטו ימשיך לעבוד וימשיך לעשות את מה שהוא עשה. אנו יכולים להבטיח ניצחון על ידי חינוך עמיתינו, בנייה וקידום שירותי קריפטו והכנסת כמה שיותר מהשווי הנקי שלנו לקריפטו..

יש שיגידו שההצלחה האולטימטיבית לקריפטו תהיה נפילת המערכת הכספית מדור קודם. עם זאת סביר יותר שקריפטו יהיה קיים לצד מטבעות ממשלתיים והמערכת הפיננסית מבוססת החוב.

שיתוף הקבצים זכה בכך ששיבש את תעשיית המוסיקה והקולנוע הוותיקה אך הוא לא הרס אותה. אפליקציות לשיתוף נסיעה זכו בכך ששיבשו את ענף המוניות אך הן לא הרסו אותה. האינטרנט עצמו ניצח על ידי שיבוש דואר, מדיה מודפסת, טלוויזיה ורדיו ובכל זאת כל הדברים האלה עדיין קיימים.

לא צריך להיות מנצח אחד ומפסיד אחד כדי שלקריפטו תהיה השפעה עמוקה ותשבש את המערכת הפיננסית הנוכחית באופן חיובי על ידי מתן אפשרות לאנשים. כשיש לך אפשרות לבחור מטבעות הכסף שאתה בוחר יכול להיות סוג של ביטוי. כמה משנה הבחירה? ובכן כמה כסף חשוב?

Previous Post
סקירת ספר ספורט 1xBit
Next Post
هل يتم استخدام التشفير لإصلاح المطابقة؟