15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

10 הסרטים התיעודיים הטובים ביותר של Bitcoin ו- Blockchain בשנת 2021

התחלה ולמידה על ביטקוין, Cryptocurrency ו- Blockchain יכולה להיות משימה ארוכה ומורכבת. אם אתה כמוני וקל יותר ללמוד על נושא על ידי צפייה בסרטוני יוטיוב או בסרטים תיעודיים בנושא, הנה רשימה שליקטתי את עשרת הסרטים התיעודיים הראשונים שלי הקשורים לקריפטו. בהתאם למיקומך, ניתן למצוא את עשרת הסרטים התיעודיים הראשונים שחייבים לצפות בביטקוין ובלוקצ’יין בערוצים של נטפליקס, אמזון פריים, ואפילו בחינם ביוטיוב, ועוזרים לך ללמוד על היסטוריה וטכנולוגיה.

אני בטוח שיש הרבה סרטי תעודה הקשורים לקריפטו ולביטקוין שהחמצתי. לכן, אם יש כאלה שאתה מרגיש שצריך להוסיף לרשימה אנא יידע אותי בתגובות למטה!

1. בנקאות על ביטקוין

הביטקוין הוא ההמצאה המשבשת ביותר מאז האינטרנט, וכעת מתנהל מאבק אידיאולוגי בין אוטופיסטים שוליים לקפיטליזם מיינסטרים. הסרט מציג את השחקנים המגדירים כיצד הטכנולוגיה הזו תעצב את חיינו.

תיעוד בנקאי על ביטקוין שוחרר בנטפליקס בשנת 2016 וסיפק לאנשים רבים את ההיכרות הראשונה שלהם עם עולם הקריפטו. הוא מככב ברבים מהמאמצים המוקדמים של ביטקוין כמו צ’רלי שרם, אריק ווורהיס ותאומי וינקלבוס. הבמאי כריסטופר קנוצ’ארי עובד בימים אלה על סרט תיעודי אחר הקשור לביטקוין, ‘החיפוש אחר סאטושי’..

מְשׁוּחרָר: 2016

מְנַהֵל: כריסטופר קנוצ’ארי

Ledger Nano X - ארנק החומרה המאובטח

2. כסף קסם: מהפכת הביטקוין

כסף קסם הוא סרט תיעודי החוקר את מקורותיו המסתוריים של הביטקוין. בהיותם ידוענים של סלבריטאי הביטקוין רוג’ר ור וטוני ווייס, הוא בוחן את המטבע הדיגיטלי הראשון בעולם הביטקוין וכיצד תפקידו בחברה, וכיצד מטבע דיגיטלי זה יכול לעצב מחדש את עתיד עולמנו. לראשונה בהיסטוריה הכסף אינו נשלט עוד על ידי בנקים וממשלות, אלא על ידי העם.

לְשַׁחְרֵרd: 2017

מְנַהֵל: טים דלמסטרו

הירשם ל- Coinbase והרוויח קריפטו בחינם

3. בשורת הביטקוין

האם הביטקוין מתווה מטבע ללא בנק, או תוכנית הפירמידה הגדולה ביותר אי פעם? מה אם היינו יכולים ליצור כסף בעצמנו, ללא צורך בבנקים? כסף שאי אפשר לזייף, שיעריך ולא יורד, ושניתן להשתמש בו ברחבי העולם ללא עלויות עסקה. הוא קיים, ויש אנשים הרואים בכך את הגרסה הדיגיטלית של זהב יקר: ביטקוין.

הרשמה ל- Binance Exchange Bitcoin

4. הבלוקצ’יין ואנחנו

כאשר האחים רייט המציאו את המטוס בשנת 1903, היה קשה לדמיין שיהיו מעל 500,000 אנשים שיטוסו באוויר בכל נקודת זמן כיום. בשנת 2008 המציא סאטושי נקמוטו את הביטקוין ואת הבלוקצ’יין. לראשונה בהיסטוריה, המצאתו אפשרה לשלוח כסף ברחבי העולם ללא בנקים, ממשלות או כל מתווך אחר.

מְשׁוּחרָר: 2017

מְנַהֵל: מנואל סטגארס

5. סוף כסף של ביטקוין כפי שאנו מכירים אותו

לכל מי שעדיין לא הבין לגמרי את הביטקוין השנוי במחלוקת, זהו קורס התרסקות תמציתי ואינפורמטיבי על מטבעות כסף וקריפטו.

מְשׁוּחרָר: 2015

במאים: טורסטן הופמן (במאי משותף), מייקל ווטשולוניס (במאי משותף)

אבטח את נכסי הצפנה שלך באמצעות ארנק חומרת Trezor

6. עלייתו ועלייתו של הביטקוין

מתכנת מחשבים מרתק את המטבע הדיגיטלי ביטקוין, ובאמצעות מעורבותו בקהילת הביטקוין אנו למדים על ההשפעה הגלובלית הממשמשת ובאה של טכנולוגיה חדשה ומדהימה זו..

מְשׁוּחרָר: 2014

מְנַהֵל: ניקולס מרוס

אבטחה מקוונת באמצעות VPN

7. מדינות חוץ (IamSatoshi Documentary)

Uterior States, הפקה של IamSatoshi, הוא פרויקט תיעודי ויכוחי. הפיתוח, ההפקה וההשתתפות ‘שיטות יצירת גרילה-סרטים’ השתתפו, בין מחקר ספרות (לא אקדמי), ראיונות וידאו ומפגשי אולפן. תהליך חקירה זה אפשר קיום שיחות אמיתיות עם כמה מובילי חשיבה במערכת האקולוגית של ביטקוין. בניסיון לתאר את הקהילה שמאחורי המסר לאמץ רשת, היותו צוות של איש אחד מאפשר גישה קלה יותר לנושאים. ההתלהבות והמחויבות הרווים דרך העדשה בחלקים רבים של הסרט, חושפים כיצד המאמצים של ביטקוין רוצים לחקור, לחקור ולהראות לעולם משהו חשוב, שאחרת לא מתעלם ממנו..

מְשׁוּחרָר: 2015

8. תופעת הביטקוין

הסרט התיעודי הזה של ביטקוין, שהופק עבור SQ1.tv, בוחן את ההיסטוריה, את האידיאולוגיות ואת הסכסוך בין הפוליטיקה של המאמצים המוקדמים לבין אנשי הוועדה / יזמים הדוחפים לקחת את המיינסטרים של ביטקוין. SQ1.tv ראיין רבים מהמובילים בתנועת הביטקוין כולל גאווין אנדרסן, המפתח הראשי לשעבר; ג’רמי לייב, איש הון סיכון; אריק Voorhees, אחד הליברטריאנים הבולטים בתנועה; פרד ארסם, מייסד שותף של Coinbase; פיטר וסנס, ראש קרן הביטקוין.

מְשׁוּחרָר: 2014

9. רשת עמוקה

סרט תיעודי עלילתי החוקר את עלייתו של אינטרנט חדש; מבוזר, מוצפן, מסוכן ומעבר לחוק; תוך התמקדות מיוחדת בכיבוש ה- FBI של שירות המשי המוסתר “דרך המשי”, וההשפעות השיפוטיות.

מְשׁוּחרָר: 2015

10. ביטקוין: מעבר לבועה

נאבק עם העולם המלא בז’רגון של ביטקוין ואז ביטקוין: מעבר לבועה בשבילך. הסרט בוחן גם צורות אחרות של כסף לאורך ההיסטוריה כמו זהב, כסף ודולר אמריקאי. וביטקוין נתפס רק כהתפתחות הברורה הבאה של כסף.

מְשׁוּחרָר: 2018

הרוויח BAT חינם תוך כדי גלישה אמיצה

אני מקווה שתמצאו את עשרת רשימות התיעוד המובילות שלי בביטקוין מועילות! אם אתה מרגיש שהחמצתי סרט תיעודי חובה שקשור לביטקוין, בלוקצ’יין או קריפטו, אנא יידע אותי בתגובות למטה ואוסיף אותם לרשימה.

הסרט התיעודי הטוב ביותר של הביטקוין10 המובילים ביותר חייבים לצפות בבתי תעודה של ביטקוין

Previous Post
Ledger Hack: כיצד להגן מפני הונאות דיוג
Next Post
أفضل 10 مواقع ويب مظلمة لاستكشافها عام 2021