15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

הבור מאת Blockchain.com סקירה והדרכה

Blockchain.com המפורסמת בזכות ארנק הקריפטוגרפים שלהם השיקה כעת בורסה בשם “The Pit”. הפלטפורמה החדשה שלהם היא מקום שבו אתה יכול להחליף את הקריפטו שלך, כך שתוכל לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך לעבור חילופי צד שלישי כמו Coinbase Pro או Binance..

הבור מאת Blockchain.com

מהו הבור?

The Pit היא פלטפורמה חדשה המופעלת על ידי Blockchain.com למסחר בנכסים דיגיטליים. באמצעות Pit תוכלו לצפות בשווקים, לבדוק את מצב ההזמנות, לבצע הפקדות, למשוך כספים ולסחור בנכסי קריפטו. זה זמין ב 200 מדינות ובמקומות מסוימים, אתה יכול גם לקנות קריפטו באמצעות FIAT. מכיוון שזה עדיין בבטא, במהלך החודשים הקרובים הם יוסיפו עוד סוגי הזמנות ותכונות מסחר נוספות.

הוא נבנה על ידי צוות כוכבים של ותיקים מ- NYSE, TD Ameritrade, Google, Goldman Sachs, UBS, Brokers Interactive ו- Revolut. הם שואפים להיות המהירים ביותר בקריפטו בסדר גודל – הם נמדדים במיקרו-שניות, ולא באלפיות השנייה – עם מנוע תואם שיכול להוביל ראש בראש מול כל מנוע מכונה בעולם כולו..

חילופי הקריפטו המהירים ביותר

כדי להבטיח ולעודד משתמשים למקסימום שליטה במפתחות הפרטיים שלהם, הם יצרו פונקציית חיבור חלקה לקישור ארנקי בלוקצ’יין עם חשבונות מסחר ב- PIT להפקדות קלות ומשיכות מהירות בארנק הלא משמורן שלהם..

Blockchain.com בחרה באגדת מסע בין כוכבים ויליאם שטנר כדי לקדם את חילופי המטבעות החדשים שלהם בשם The Pit. הקמפיין נועד לבנות מודעות לפלטפורמת המסחר החדשה The Pit, אך גם לחנך אנשים לגבי קריפטו. וויליאם שטנר אינו חדש בעולם הקריפטו, הוא השקיע בברית השמש ובמטראום.

אילו מטבעות נתמכים על ידי הבור?

מבחינת פיקדונות, תלוי במיקום שלך. הבור תומך ב- USD ו- EUR באמצעות העברות בנקאיות, ואז אתה יכול לקנות ולמכור כמו BTC, ETH, BCH, USDT ו- XLM.

כרגע יש 17 זוגות מסחר חיים עם 12 נוספים בקרוב, ותוכל לבדוק את הסטטוס שלהם אתר אינטרנט.

המסחר משווק את הבור

כיצד אוכל לפתוח חשבון ב- Pit?

כדי לפתוח חשבון אתה פשוט צריך להזין את שמך, כתובת הדוא”ל שלך, תאריך הלידה וכתובת הבית שלך. אם כבר יש לך ארנק של בלוקצ’יין, יש לך אפשרות “התחבר לארנק הבלוקצ’יין”. זו תהיה ההזדמנות היחידה שלך להתחבר ואפשר לעשות זאת רק במהלך ההרשמה.

חבר את הבור לארנק הבלוקצ'יין

אם אתה מתחבר לארנק Blockchain קיים, תתבקש לסרוק קוד QR באמצעות אפליקציית Blockchain שלך, או שתוכל להיכנס ל- Blockchain.com. זה יאפשר לך להעביר כספים בקלות בין הבור לארנק הבלוקצ’יין שלך. כמו כן, אם ארנק הבלוקצ’יין שלך כבר מאומת ברמת זהב, תוכלו ליהנות ממגבלות ברמת הזהב בבור.

לאחר שאמתת את כתובת הדוא”ל שלך ונגשת לחשבון שלך תצטרך לאבטח אותה באמצעות 2FA. שקול לבטל נעילה לרמת זהב כדי להגדיל את רמות המשיכה ולממן את חשבונך.

Ledger Nano X - ארנק החומרה המאובטח

איך אני מפקיד כספים?

אתה יכול להפקיד כספים באמצעות EUR, USD, crypto או ישר מארנק ה- Blockchain המחובר שלך. כדי להפקיד כספים יהיה עליך לאפשר אימות דו-גורמי ב- Pit.

הפקדת כספים

כיצד להפקיד מארנק הבלוקצ’יין שלך

בעת הפקדה מארנק הבלוקצ’יין שלך, סיסמת הארנק שלך, המפתחות הפרטיים וביטוי הגיבוי / ההתאוששות שלך לעולם אינם משותפים עם The Pit. להפקדה מארנק הבלוקצ’יין שלך בחר “לְהַפְקִיד“.

לחץ על “הפקדה מבלוקצ’יין שלך ארנק“והזן את מזהה ארנק ה- Blockchain והסיסמה שלך.

מתוך Blockchain.com בחר לִשְׁלוֹחַ מלבד המטבע הקריפטוגרפי, אתה רוצה לשלוח.

הפקדה מבלוקצ'יין

כתובת תופיע בטופס השליחה של ארנק Blockchain. לאחר מכן יהיה עליך להזין את הסכום שתרצה להפקיד ולחץ על שלח.

כיצד להפקיד מארנק של צד שלישי

אם אתה מפקיד מארנק של צד שלישי, בחר “לְהַפְקִיד“ובחר את סוג המטבע הקריפטוגרפי שתרצה להפקיד מהתפריט הנפתח.

עותק כתובת הארנק מוצג בחלון.

עבור אל ארנק הצד השלישי שלך ושלח את סכום הכספים שתרצה בחשבונך לכתובת שהעתקת מה- Pit.

כיצד להפקיד FIAT

אתה יכול להפקיד אירו או דולר כדי להפקיד כספים אלה. בחר “לְהַפְקִיד“ובחר יורו או דולר.

לאחר מכן תתבקש לספק פרטי בנק עבור מטבע FIAT המשויך אליו תצטרך לשלוח את הכספים שלך. בדרך כלל ניתן לסחור כספים ביום עסקים אחד. עליך גם לוודא ששם הנמען תואם את שם בעל החשבון בחשבון הבנק שלך כדי שההעברה תצליח.

מה העמלות?

מבנה העמלה מבוסס על מודל יצרן / נוטל. תשלם עמלות של 0.24% אם אתה סוחר פחות מ- 100,000 $ לחודש ו- 0.14% בדמי יצרן, מה שהופך אותם לירידה של 0.01% מדמי Coinbase Pro. זה מתחיל בדרגת היכרות נמוכה יותר מרוב החילופים. ככל שאתה סוחר יותר, אתה משלם פחות.

הזמנות שוק – הזמנת שוק היא סוג הזמנה המבוצע מייד במחיר הנוכחי. עם הזמנת שוק, אתה נחשב כנטול שוק כשאתה לוקח את שווי השוק.

הגבל הזמנות – הזמנת מגבלה היא הזמנה בה אתה מגדיר את המחיר שאתה רוצה לקנות או למכור בו. יש קבוצה של תנאי זמן שתוכלו להחיל על הזמנת המגבלה שלכם.

אתה יכול גם לבדוק את דמי הבור כאן

איך לקנות

כדי לקנות את הקריפטו שלך הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבחור את צמד המסחר שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על סמל ‘+’ בחלקו העליון של המסך ובחירת הזוג הנדרש.

אז לך ל “לִקְנוֹתבצד ימין.

איך לקנות על הבור

הזן את “הסכום” של מטבע הקריפטוגרפיה שבחרת שתרצה לרכוש ו בחר את “סוג ההזמנה” ברצונך לבצע מ- Market או Limit Orders.

אם תבחר הזמנת הגבלה אז הזן את “הסכום” אתה רוצה לקנות ב. יש לך גם זמן בתנאים המאפשרים לך לציין כמה זמן ההזמנה תישאר פעילה לפני שהיא מבוצעת או תפוג.

אם בחרת בהזמנת שוק, ההזמנה שלך תושלם באופן מיידי. אם בחרת בהזמנת הגבלה, הזמנתך תופיע ב”פתוחות הזמנות “בזמן שתמתין להשלמת ההזמנה.

עם הזמנת מגבלה יש לך את היכולת לבטל את ההזמנה שלך לפני השלמתה, במקרה שעשית שגיאה או אם השוק נע יותר מדי.

איך למכור

כדי למכור את הקריפטו שלך הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבחור את צמד המסחר שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על סמל ‘+’ בחלקו העליון של המסך ובחירת הזוג הנדרש.

אז לך ל “מכירהבצד ימין.

כיצד למכור את הקריפטו שלך

הזן את “הסכום” מהקריפטוגרפיה שבחרת שתרצה למכור ו בחר את “סוג ההזמנה” ברצונך לבצע מ- Market או Limit Orders.

אם תבחר הזמנת הגבלה אז הזן את “הסכום” אתה רוצה למכור ב. יש לך גם זמן בתנאים המאפשרים לך לציין כמה זמן ההזמנה תישאר פעילה לפני שהיא מבוצעת או תפוג.

אם בחרת בהזמנת שוק, ההזמנה שלך תושלם באופן מיידי. אם בחרת בהזמנת הגבלה, הזמנתך תופיע ב”פתוחות הזמנות “בזמן שתמתין להשלמת ההזמנה.

עם הזמנת מגבלה, יש לך אפשרות לבטל את ההזמנה שלך לפני שהיא מסתיימת, במקרה שעשית שגיאה או אם השוק נע יותר מדי.

איך לסגת

באמצעות Pit, תוכלו למשוך את הנכסים שלכם ישירות לארנק הבלוקצ’יין, לארנק של צד שלישי או בהתאם לרמת אימות החשבון שלכם תוכלו למשוך לחשבון הבנק שלכם..

משיכת נכסי קריפטו

כדי למשוך את נכסי ההצפנה שלך לארנק הבלוקצ’יין או לצד שלישי. לחץ על היתרה שלך בפינה השמאלית העליונה של המסך ולחץ על “לָסֶגֶת“.

משיכת נכסים מהבורסה

בחר את הסוג של מטבע קריפטוגרפי שתרצה למשוך.

מכתובת היעד, בחר באפשרות ‘ארנק הבלוקצ’יין שלי’“(אם מחובר) או”כתובת חיצונית“. אם אתה נסוג לאיש חיצוני תצטרך להזין את כתובתך הציבורית.

הזן את הסכום שתרצה למשוך בקריפטוגרפיה שבחרת או בדולר ארה”ב.

לאחר מכן תתבקש לעשות זאת הזן את קוד האימות הדו-גורמי שלך ואתה יכול ללחוץ על “לָסֶגֶת“.

משיכת FIAT

המשיכות ל- SEPA (תמורת אירו) אינן בחינם, עם סכום משיכה מינימלי של 50 יורו.

עסקאות תיל (עבור דולר ארה”ב) מחויבות בסך 10 דולר עבור תשלומים מקומיים ו -30 דולר עבור זרים (הנחשבים כחשבונות מחוץ לארה”ב) עם סכום משיכה מינימלי של 5,000 דולר..

כדי למשוך לחשבון הבנק שלך, תחילה עליך לבצע הפקדה קטנה כדי שיוכלו לקשר את חשבון הבנק שלך.

בורסות קריפטו אחרות

Coinbase Pro

סחר בביטקוין עם Coinbase Pro

Binance Exchange

בינאנס למתחילים

Previous Post
Ledger Hack: כיצד להגן מפני הונאות דיוג
Next Post
أفضل 10 مواقع ويب مظلمة لاستكشافها عام 2021