15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד ליצור ארנק נייר ביטקוין

יצירת ארנק ביטקוין נייר נחשבת לאחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסון הביטקוין שלך. עם ארנק נייר, הכספים שלך מאוחסנים במצב לא מקוון ולכן הם נמצאים במרחק צעד אחד מאיומים מקוונים כגון האקרים. על ידי הדפסת ארנק נייר, זה מכניס אותך לשליטה בכספים שלך ותוכל לאחסן אותם בבטחה כדי למזער את החשיפה.

מהו ארנק נייר ביטקוין?

ארנק נייר הוא בדיוק מה שהוא אומר על הפח. ארנק קריפטוגרפי שמודפס ועשוי נייר. אמנם, טכנית זה יכול להיות עשוי מחומרים אחרים! ארנק הנייר יציג את כתובת הביטקוין הציבורית שלך בצד שמאל עם קוד QR. זה לצורך טעינה ואימות. בצד ימין של הארנק נמצא המפתח הפרטי שלך להוצאות. אתה יכול גם לרשום את כמות הביטקוין שיש לך בארנק, כדי לעזור לך לעקוב אחר הסכום.

איך מכינים ארנק נייר לביטקוין ולאלטקוינים

מה זה אחסון קר ביטקוין?

אחסון קר הוא המקום שבו המפתחות הפרטיים של המטבע הקריפטוגרפי שלכם מאוחסנים במצב לא מקוון, הרחק מהאינטרנט. זה מגיע בצורות ארנקי נייר וחומרה כגון Ledger Nano או טרזור, איפה שמורים המפתחות הפרטיים שלך במכשיר החומרה שלך.

Ledger Nano X - ארנק החומרה המאובטח

כיצד ליצור ארנק נייר ביטקוין

יצירת ארנקי נייר היא די פשוטה לביצוע. למרות שהוא כולל כמה שלבי אבטחה נוספים כדי להבטיח את בטיחות הארנק החדש שנוצר. כדי להתחיל ביצירת ארנק הנייר שלך תזדקק לגישה למדפסת.

כיצד להשתמש במחולל ארנק הביטקוין

כדי להתחיל, פתח דפדפן ונווט אל; https://bitaddress.org/.

כיצד להכין ארנק נייר ביטקוין עם bitaddress.org

לפני שתתחיל ליצור את ארנק הנייר שלך חשוב שתנקוט צעד אבטחה!

בעת יצירת ארנק נייר הביטקוין שלך, עליך לוודא שאתה עושה זאת במצב לא מקוון. זאת כדי ליצור את זה בצורה בטוחה ומאובטחת. רק למקרה שיש לכם וירוסים או תוכנות זדוניות, שעלולים לפגוע בארנק שלכם.

כדי ליצור את זה במצב לא מקוון, עבור לשורת התפריטים בדפדפן ובחר קוֹבֶץ>שמור דף כ. ואז שמור את דף האינטרנט שלך במיקום הנדרש שלך.

לאחר מכן תוכל לכבות את הדפדפן ולהתנתק מחיבור ה- WIFI או האינטרנט שלך. לאחר שתסיר את עצמך מהאינטרנט תוכל לפתוח את דף האינטרנט החדש של BitAddress.org.

צור ארנק נייר ביטקוין באמצעות bitaddress.org

התחל ליצור את ארנק נייר הביטקוין שלך על ידי הזזת הסמן סביב המסך עד שהוא מגיע ל 100%.

אם אתה רוצה ליצור רק ארנק פשוט תוכל ללחוץ עליו הדפס כדי ליצור את הארנק שלך. לחלופין, אם תרצה עיצוב תוכל ללחוץ עליו ארנק נייר ליצירת כתובות ארנק נייר בודדות או מרובות בעיצוב גרפיקה מזהב.

ליתר ביטחון, תוכל גם להגן על ארנק הביטקוין שלך באמצעות סיסמה על ידי סימון סימן הצפנת BIP38 תיבת סימון. לאחר מכן יהיה עליך להזין משפט סיסמה.

אבטח ארנק נייר ביטקוין עם משפט סיסמה והצפנת BIP38

לאחר מכן תוכל לבחור הדפס. יתכן וכדאי להדפיס מספר עותקים של הארנק, במקרה של נזק. כמו כן, וודא כי אתה שומר אותו במקום כלשהו ובטוח ומרוחק מנזק או נזק פוטנציאלי.

ארנק נייר הביטקוין שלך מוכן כעת!

עֵצָה: לפני ההדפסה, ודא שהמדפסת שלך אינה מחוברת לאינטרנט ושהתחברת ישירות למדפסת שלך.

אבטחה מקוונת באמצעות VPN

כיצד לשלוח ביטקוין לארנק הנייר שלך

עליך לשלוח ביטקוין לארנק הנייר שלך רק לאחר שיצרת והדפסת את ארנק הנייר שלך. חשוב שלא תשמור את הכספים שלך בבורסה מכיוון שאין לך גישה למפתחות הפרטיים שלך ולכן אין שליטה על הכספים שלך, כמו כן יש הרבה יותר סיכוי לחליפין פריצה. לכן מומלץ לשלוח את כספיכם לארנק. לכן, בדוגמה זו, אני אשלח כספים מ- Coinbase ולארנק ה- Bitcoin Paper שלי.

כדי להתחיל, היכנס Coinbase, בחר בארנק הביטקוין שלך ולחץ על שלח

שליחת ביטקוין לארנק נייר

הזן את כתובת הציבור בארנק הנייר שלך בשדה כתובת BTC. לחלופין, אם אתה משתמש במכשיר נייד אתה יכול פשוט לסרוק את קוד ה- QR כדי לחסוך לך זמן.

לאחר מכן עליך להזין את כמות הביטקוין שברצונך לשלוח ולחץ על המשך.

הכספים ישלחו כעת לארנק הנייר שלך, ותוכל לרשום את הסכום בארנק הנייר שלך אם תרצה בכך.

כיצד לבדוק את יתרת ארנק הנייר שלך

שיטת בדיקת היתרה שלך או משיכת הביטקוין מארנק הנייר שלך תלויה בארנק התוכנה שבו אתה משתמש. בדוגמה זו אני אראה לך כיצד לבדוק את יתרת ארנק הנייר שלך ב- Blockchain.com.

כדי להתחיל, היכנס לארנק Blockchain.com ולחץ על הגדרות בפינה הימנית הקיצונית.

בחר ארנקים & כתובות ולחץ על ייבא כתובת ביטקוין.

ייבא את כתובת הביטקוין הקיימת

בחר “כתובת קיימת שנוצרה מחוץ לארנק זה“.

הפקדה מארנק הביטקוין ל- Blockchain.com

הזן את כתובת הביטקוין או המפתח הפרטי שלך לסעיף זה או השתמש בקוד QR.

יתרתך תופיע לצד הכתובת המיובאת שלך.

כיצד לבדוק את יתרת ארנק הנייר שלך הורד את הדפדפן האמיץ בחינם

כיצד למשוך מארנק נייר

שיטת בדיקת היתרה שלך או משיכת הביטקוין מארנק הנייר שלך תלויה לאן תרצה למשוך אותו. בדוגמה זו, אני אראה לך כיצד למשוך את הביטקוין שלך לארנק Blockchain.com כך שתוכל (למשל) למכור ל- FIAT.

כדי להתחיל, היכנס לארנק Blockchain.com ולחץ על הגדרות בפינה הימנית הקיצונית.

בחר ארנקים & כתובות ולחץ על ייבא כתובת ביטקוין.

ייבא את כתובת הביטקוין הקיימת

בחר “כתובת קיימת שנוצרה מחוץ לארנק זה“.

הפקדה מארנק הביטקוין ל- Blockchain.com

אם תזין את כתובת הביטקוין הציבורית שלך, תתבקש להזין את המפתח הפרטי שלך מאוחר יותר, בעת שליחת כספים וכו ‘. תוכל גם להזין תווית שתסייע בתיאור הכתובת המיובאת שלך, כלומר ארנק נייר הביטקוין..

הזן מפתח פרטי לארנק נייר

נְקִישָׁה לִשְׁלוֹחַ וכתובת ארנק נייר הביטקוין המיובאת שלך תופיע בתפריט הנפתח, כמו גם כל יתרה קשורה.

שלח BTC מארנק נייר

לאחר מכן תוכל לשלוח כספים מארנק הנייר שלך לבורסה כמו Exchange Blockchain ולסגת ל- FIAT או לכתובת נמען אחרת.

סקירת Exchange של Blockchain.com

ארנקי נייר Alt-Coin

יצירת ארנק נייר Alt-Coin מבוצעת בצורה דומה מאוד ליצירת ארנק נייר ביטקוין. עם זאת, יהיה עליכם למצוא אתר רלוונטי ומהימן עבור המטבע האלטרנטיבי שלכם. במדריך הבא, אני מראה לך כיצד ליצור אותם עבור Litecoin, Ethereum, Dash & מונרו.

חלופות ארנק נייר

ישנן דרכים רבות לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. הדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא על ידי אחסון קר, חלופות לארנק נייר יכללו התקני חומרה כמו Trezor או Ledger Nano שם המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במכשיר. האפשרויות האחרות הן תוכנות / ארנקים מקוונים / ניידים. יש מגוון אפשרויות בהתאם לאסימונים שאתה מאחסן כמו Blockchain.com, Exodus, MEW וכו ‘. שים לב שלא מומלץ לאחסן את הקריפטו שלך בבורסה שהרבה יותר סביר שתפרוץ אותה ואיפה אין לך גישה למפתחות הפרטיים שלך.

Previous Post
Ledger Hack: כיצד להגן מפני הונאות דיוג
Next Post
كيفية ربح Bitcoin & Crypto مجانًا في عام 2020 (اربح 200 دولار +)