15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Binance Earn: הרוויחו רווחים מנכסי הקריפטו שלכם

בסקירה והדרכה זו של Binance Earn, אני מראה לך את חשבון החיסכון בקריפטו על ידי בורסת המטבעות הפופולרית Binance, ומציע תשואות גבוהות על נכסי הקריפטו שלך..

קוד זיהוי הפניה של Binance Exchange

מה זה Binance Earn?

Binance Earn היא חבילה שלמה של מוצרים הזמינים ללקוחות Binance. בעיקרו של דבר, הוא משמש כחשבון החיסכון בקריפטו שלך, שם תמצא מגוון גדול של אפשרויות להרוויח הכנסה פסיבית עם אחזקותך בקריפטו. יש מגוון שלם של אפשרויות חיסכון, בהתאם לרמת הסיכון, הטווח והתשואה הרצויה.

binance להרוויח ריבית

בנוסף תוכלו להניח את המטבעות שלכם, להלוות את כספיכם לריבית, או להפקיד אותם בבטחה לשירות DEFI באמצעות Binance. כדי להתחיל להשתמש בכל אחד מפתרונות Binance Earn, תוכל להעביר את הכספים שלך מארנק החליפין שלך ל- Binance Earn.

אפשרויות החיסכון השונות הזמינות מתחלקות בין תנאים גמישים, תנאים קבועים ומוצרים בסיכון גבוה.

מיהו בינאנס?

Binance.com הינה פלטפורמת חליפין מקוונת בה אתה קונה ומוכר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות נכסים דיגיטליים כגון ביטקוין ואת’רום שהוקמה בסין על ידי צ’אנגפנג ג’או בשנת 2017.

בורסת Binance ידועה בעמלות המסחר הנמוכות שלה, במגוון רחב של זיווגי קריפטוגרפיה וזמינות גבוהה. עם זאת, לאחרונה הפכה Binance ליותר מסתם בורסה וכעת מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים ללקוחותיהם.

סקירה בינאנס & amp; הדרכה 2021

לבינאנס יש גם משלה מטבע בינאנס (BNB). זהו אסימון מבוסס Ethereum המאפשר לך לקבל הנחות על שירותיה של פלטפורמת Binance. משתמשי Binance יכולים לקבל הנחה של 25% על דמי המסחר, באמצעות תשלום באמצעות אסימון BNB של Binance.

תנאים גמישים

בתוך Binance הרווח האפשרויות הגמישות נותנות למשתמשים את האפשרות להרוויח ריבית מבלי לנעול את הקרן שלהם לפרקי זמן מוגדרים. שיעורי הריבית יהיו נמוכים יותר באופציות אלה. עם זאת, יהיה סיכון נמוך יותר ויכולת לסגת בכל עת.

חסכון גמיש

חסכון גמיש מציע למשתמשי Binance אפשרות להפקיד קריפטו ולצבור ריביות על בסיס יומי. אפשרות זו מצוינת עבור Crypto שעשוי להיות סתם סרק בארנק הספוט שלך אחרת.

צבור עניין בקריפטו שלך

עם חיסכון גמיש יש כיום 56 מוצרי חיסכון. משתמשים יכולים להרוויח כרגע עד 10% ריביות בסגנון 1INCH, BUSD, BAL, BTC, ETH ו- USDT.

בנוסף תוכלו גם לבצע העברה אוטומטית שתשתמש אוטומטית ביתרת הספוט הזמינה שלכם לרכישת חיסכון גמיש.

LaunchPool

באמצעות Launchpool תוכלו להפקיד אנשים כמו BNB, BTC ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים כדי לקבל חלק מסמל חדש שיושק ב- Binance..

הרוויחו תגמולים חדשים בקריפטו

נכון לעכשיו ישנם שיעורים גבוהים עד 68.64%. אתה יכול להציג מידע כגון התמורה הכוללת, תקופת החקלאות והאסימונים הזמינים להימור עבור כל אירוע.

LaunchPool נחשב כמונחים גמישים. הסיבה לכך היא שלמרות שאתה נועל את האסימונים האלה, אתה עדיין יכול לממש אותם בכל נקודה במהלך האירוע.

הכספת של BNB

הכספת של BNB היא צובר תשואות BNB המשלב חיסכון גמיש, BNB DeFi Staking ו- Launchpool כדי להעניק לך את ההחזר הטוב ביותר של APY.

כאשר אתה מהמר את אסימוני ה- BNB שלך, תקבל נכסי BNB Vault. תגמולים אלה יישלחו לארנק הספוט שלך. עם BNB Vault יש לך תנאים גמישים ואתה יכול לבטל את השקעת הכספים שלך.

הימור BNB

תנאים קבועים

תנאים קבועים פירושו למעשה כי תפקיד את כספיך לתקופה מסוימת “קבועה” ובאופן קבוע. תגלה כי שיעורי הריבית גבוהים מהתנאים הגמישים.

הימור נעול בינאנס

חסכון קבוע

בחיסכון קבוע, אתה מפקיד את הקריפטו שלך בתנאים קבועים שנמצאים בין 7 ל -90 יום. שיעורים אלה יגדלו ככל שתפקיד יותר זמן את ההצפנה שלך.

כרגע אתה יכול להפקיד כמו USDT, BUSD ו- USDC. פיקדונות אלה נמצאים כיום בשיעורים של עד 7% לתקופה של 90 יום. במהלך תקופת כהונה זו, הקריפטו שלך נעול.

חסכון נעול עם Binance

הימור נעול

עם נעילת ההימורים משתמשים יכולים לזכות בפרסים באמצעות הנחת נכסים בבלוקצ’יין. ישנם כ -30 מוצרי הימור זמינים הכוללים סוגים של הימור סמים כגון; 1INCH, SUSHI, YFI, ATOM, EOS ו- DASH עם השיעור הגבוה ביותר כרגע 30%.

מוצרים אלה מגיעים גם עם סכומים מינימליים נעולים ומשתנים באורכים לטווח.

רווחי ריבית נעולים

פעילויות

פעילויות הן אירועים מיוחדים עם היצע מוגבל וביקוש גבוה יותר. מכיוון שהם בדרך כלל מספקים מוגבלים, לפעמים אתה צריך להיות מהיר למנוי.

עד כה היו בסביבות 155 אירועי פעילויות אלה, כאשר השיעור הגבוה ביותר היה 88%. פעילויות יכולות להציע תשואות גבוהות אף יותר מכפי שחיסכון קבוע בדרך כלל עושה.

להרוויח הכנסה פסיבית באירועי הצפנה

הימור ETH 2.0

היערכות ETH 2.0 הוא שוב תנאים קבועים ומקום בטוח ומאובטח להימור ETH עם עד 20% APY.

כעת כאשר אתה ממקד את ההימור, לא ניתן יהיה לממש אותו בשלב הראשון, שעשוי לארוך יותר משנתיים. עם זאת, Binance תפיץ באופן קבוע תגמולים ברשת על כל המשתתפים על בסיס שלהם בֵּית המיקום (שהוא האסימון המסופק כהוכחה ל- ETH שהונחת) ביחס של 1: 1.

היערכות Binance ETH 2.0

לאחר השלמת השלב הראשון תוכלו לממש את ה- ETH שלכם. עם זאת, בינתיים, תוכלו להחליף את ה- BETH ל- ETH על בסיס 1: 1. אתה יכול להחליף את BETH בחזרה ל- ETH בכל עת ולקבל את הסכום השווה לסכום BETH הנוכחי שלך.

היערכות לידו ארג'נט ETH 2.0

מוצרים בסיכון גבוה

מוצרים אלה יכולים להציע שיעורי ריבית מהגבוהים ביותר. עם זאת, יש להם סיכון גבוה יותר ועל המשתמשים להשקיע בזהירות ברגע שהם הבינו היטב את הסיכונים.

Binance להרוויח מוצרים בסיכון גבוה

DeFi Staking

DeFi Staking היא דרך בה אתה יכול לגשת ל- DEFI מבלי שתצטרך לנהל את המפתחות הפרטיים שלך, לבצע עסקאות או לבצע משימות מסובכות אחרות הנדרשות כדי להשתתף ב- DeFi Staking. מימון מבוזר (DEFI) שומר דרך לספק שירותים פיננסיים למשתמשים באמצעות חוזים חכמים ומספק רווחים גבוהים יותר עבור מטבעות ספציפיים.

נכון לעכשיו, הריביות מגיעות ל -8.79% בגין השקעות כמו DAI. בנוסף הם מציעים גם נעילת גמישה וגם פיקדונות נעילה קבועים. ההימור הזה מגיע גם לכמויות נעילה מינימליות.

Binance Defi Staking

חסכון כפול

השקעות כפולות / חיסכון כפול הן דרך נוספת להרוויח, אך הפעם לא משנה לאיזה כיוון המחיר הולך.

בחיסכון כפול אתה מפקיד מטבע קריפטוגרפי ומרוויח תשואה על בסיס שני נכסים. אתה מתחייב את האחזקות שלך, נועל תשואה, אבל מרוויח יותר אם ערך האחזקות שלך עולה בזמן שהם נעולים.

השקעות כפולות בינאנס

שיעורי ההחזר השנתיים של 160% המשתמשים יכולים להפקיד BTC, BUSD או USDT.

על אף שקצב התשואה קבוע, ההסדר הסופי נקבע על סמך מחיר הפשרה והמחיר המוצמד. לכן, הסיכון הכרוך בהשקעות במטבע כפול טמון בעיקר בשיעור התנודתיות הגבוה בשוק. מומלץ למשתמשים להשקיע בזהירות לאחר שהם מבינים היטב את הסיכונים.

החלפת נוזלים

אפשרות החיסכון הסופית האחרונה היא Liquid Swap. זה המקום שבו אתה יכול להיות ספק נזילות ותוכל להרוויח תגמולים כפולים בשיעורים של עד 15.67%.

החלפה נוזלית המכונה גם BSwap היא ללא ספק גם ללא סיכון. כאשר מחיר השוק של אסימונים משתנה מאוד, ההכנסה בהימור עשויה להיות נמוכה מההכנסה של החזקת אסימונים בדרך כלל, והפסדים עשויים להתרחש בשלב זה..

החלפת נוזלים בינאנס

כיצד לחסוך בדמי מסחר בינאנס

על ידי הרשמה ל- Binance Exchange באמצעות זה קישור או הפניה מזהה GPZ64I32, תחסוך 20% בעת המסחר. עם זאת, אתה יכול לחסוך עד 45% בעת שימוש באסימון BNB של Binance. למידע נוסף על אופן חיסכון של 45% במסחר בביננס בורסה לחץ כאן.

קוד הפניה בינאנס 2021

Previous Post
סקירה והדרכה של Uniswap 2021: החלפה, הימור והרווח תגמולים
Next Post
مراجعة Blockchain.com ودليل المبتدئين 2021