15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

18 נכסי Crypto Coinbase עשויים לתמוך בשנת 2020

אחת מחילופי המטבעות הגדולים והמהימנים ביותר, Coinbase הודיעו לאחרונה כי הם בוחנים את התמיכה של 18 הצפנות חדשות בפלטפורמה שלהם לשנת 2020. שחרור מידע זה עשוי להיות טוב למחירים של מטבעות Coinbase החדשים הללו. בפוסט זה, נבחן את ההכרזה ולכל אחת מהתוספות הפוטנציאליות הללו.

אילו Cryptos חדשים יתמכו ב- Coinbase?

Coinbase הודיעה בפוסט בבלוג מאת 10 ביוני 2020, שהם בוחנים כעת את התמיכה באסימונים הבאים; אave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP Network, Origin Protocol, Ren, Render Network, Siacoin *, SKALE Network, Synthetix ו- VeChain.

חילופי מטבעות הירשם ל- Coinbase והרוויח קריפטו בחינם

מתי יהיו האסימונים החדשים זמינים?

הם טרם הודיעו על ציר זמן לרישום נכסים אלה. כפי ש- Coinbase מצהיר כי התהליך דורש “בדיקה טכנית ותאימות משמעותית”, בנוסף לאישור רגולטורי כלשהו.

הם הצהירו כי הם “יוסיפו נכסים חדשים על בסיס שיפוט לפי שיפוט, בכפוף לבדיקה ולסמכות הניתנים להחלה”. וכי “לקוחות יכולים לצפות ש- Coinbase יודיע על הודעות דומות בעתיד, כאשר אנו ממשיכים לבחון תוספת של נכסים רבים ברחבי הפלטפורמה.”

כחלק מהתהליך שלהם, “משתמשי Coinbase עשויים לראות ממשקי API הפונים לציבור וסימנים אחרים לכך שאנו מבצעים עבודות הנדסיות כדי לתמוך בנכסים אלה”.

מחירי אסימונים

מידע זה עשוי להיות טוב למחירים של אסימונים אלה. לדוגמא, אחת הסיבות לזרם המחירים האחרון של MakerDAO קיבלה אשראי להוספתם ב- Coinbase. בנוסף על ההודעה על הוספת כוכבי לומנס האסימון צבר בסביבות 6% ביום.

יוצרים אסימונים של MKR ב- Coinbase קנה & amp; למכור ביטקוין בבורסת Binance

נכסים פוטנציאליים חדשים המגיעים ל- Coinbase

ישנם (פוטנציאל) בסך הכל 18 מטבעות Coinbase חדשים המצטרפים לבורסה. אם אינך בטוח מדי מה הם, או מטרתם להלן סיכום קצר של כל אחד מהם.

Aave (LEND)

לפני שזה מיתוג מחדש ל Aave, פרויקט זה נקרא בעבר ETHLend. אחת מפלטפורמות ההלוואות הראשונות של Defi שהושקה עוד בשנת 2017. עם Aave, משתמשים יכולים להרוויח ריבית על פיקדונות וללוות נכסים. אסימון ה- ERC20 ‘LEND’ שלהם, הוא האסימון המקורי לפרוטוקול Aave.

מה זה Aave Token

מחיר AAVE (LEND)

כיצד לקנות אסימונים של AAVE (LEND)?

ניתן לרכוש אסימונים של Aave (LEND) כמו בינאנס ו- HitBTC.

אראגון (ANT)

ה אראגון (ANT) את הפרויקט מוביל לואיס קונדה (בהשתתפות פורבס 30 עד 30 לטכנולוגיה). זו פלטפורמה מבוזרת הבנויה ברשת את’ריום. מה שמציע דרך מודולרית ליצור ולנהל dApps, cryptoprotocols וארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO). אסימון ANT ERC-20 יאפשר לבעליו לשלוט ברשת אראגון.

נכס קריפטוגרפי ANT של אראגון

מחיר אראגון (ANT)

כיצד לקנות אסימונים של ארגון (ANT)?

ניתן לרכוש אסימונים של Aragon (ANT) בבורסות כגון; Bitrex, Bitfinex ו- HitBTC.

ארוויב (AR)

ארוויב הוא סוג חדש של אחסון המגבה נתונים עם מקורות בר קיימא ותמיד. מאפשר למשתמשים ומפתחים לאחסן נתונים באמת לנצח. ככונן קשיח בבעלות קולקטיבית שלעולם לא נשכח, ארוויב מאפשר לנו לזכור ולשמור מידע רב ערך, אפליקציות והיסטוריה ללא הגבלת זמן. על ידי שמירת ההיסטוריה, זה מונע מאחרים לכתוב אותה מחדש.

מה זה אסימון הקריפטו של Arweave AR

מחיר ארוויב (AR)

כיצד לקנות אסימונים של ארוויב (AR)?

ניתן לרכוש אסימונים של ארוויב (AR) ב- MXC, Hoo או Bilaxy.

בנקור (BNT)

ה רשת בנקור היא פלטפורמת המרת מטבעות חוצה שרשראות המאפשרת להמיר בין אסימונים אתריום ו- EOS ללא צורך של מתווך או צד שלישי אחר. אסימון רשת Bancor (BNT) הוא אסימון הביניים המשמש את בנקור ליזום חילופי דברים. בנוסף, זהו גם אסימון ERC-20 וגם אסימון EOS.

אסימון Bancor BNC

מחיר בנקור (BNT)

כיצד לקנות אסימונים של בנקור (BNT)?

ניתן לרכוש את אסימוני Bancor (BNT) כמו בינאנס, HitBTC, Poloniex ו- Bitfinex.

מתחם (COMP)

מימון מורכב הציג לאחרונה אסימון ממשל, “COMP”. זה מאפשר למחזיקי האסימונים ולנציגים להצביע על החלטות פרוטוקול חשובות כמו סוגי בטחונות חדשים, כוח הלוואה ומודלים לריבית. ל- COMP אין יתרונות כלכליים והיא משמשת אך ורק להצבעה על הצעות פרוטוקול.

מה זה נכס COMP מורכב

מחיר מתחם האוצר (COMP)

בשלב זה לא נמצא מידע על מחירים.

כיצד לקנות אסימונים מורכבים (COMP)?

בשלב זה לא נמצאו חילופי דברים.

DigiByte (DGB)

DigiByte הוא בלוקצ’יין קוד פתוח, שנוצר בשנת 2013 ושוחרר בתחילת 2014 על ידי מייסד DigiByte, ג’ארד טייט. אסימון DigiByte יכול לשמש כאמצעי תשלום, כמו מטבע פיאט, או חנות ערך. המטבעות דומים לגז באת’ריום, בכך שהם מפעילים את רשת החוזים החכמים DigiAsset.

היכן ניתן לרכוש אסימונים של דיג'יביטים

מחיר DigiByte (DGB)

כיצד לקנות אסימונים של DigiByte (DGB)?

ניתן לרכוש את אסימון DigitByte (DGB) ב- KuCoin, Bitrex, Bittylicious ו- HitBTC.

הוריזן (ZEN)

הוריזן (נקראה בעבר ZenCash) היא פלטפורמת בלוקצ’יין ממוקדת בפרטיות, שהשתמעה מ Zclassic, עצמה מזלג Zcash. רשת הוריזן כוללת ארגון אוטונומי מבוזר (DAO), ZenChat (שליח פרטי), ZenPub (פלטפורמת פרסום אנונימית) ו- ZenHide (מיסוך נקודות קצה כמו TOR). אסימון ה- ZEN הוא המטבע המקורי של מטבע הקריפטו המשמש רשת Horizen.

אסימון מטבעות מטבעות זן הוריזן

הוריזן (ZEN) מחיר

כיצד לקנות אסימונים של Horizen (ZEN)?

ניתן למצוא את אסימוני Horizen (ZEN) בינאנס, Bitrex ו- HitBTC

Livepeer (LPT)

חי הוא שירות תשתית וידיאו קוד פתוח הבנוי על Ethereum Blockchain. עבור מהנדסי וידאו הזקוקים לקידוד וידאו זול ואמין, Livepeer מנצלת ביזור כדי לאפשר מקרי שימוש ומודלים עסקיים שמעולם לא היו אפשריים באמצעות מבני עלויות מרכזיים וקנייניים. מחזיקי אסימון מסוגלים לקשור את האסימון שלהם למתמרת כדי לבצע עבודות מטעמם ולהרוויח אסימונים שזה עתה נקברו..

מהם אסימונים של בעלי החיים

מחיר Livepeer (LPT)

כיצד לקנות אסימונים של Livepeer (LPT)?

ניתן לרכוש אסימונים של Livepeer (LPT) בבורסות כגון Poloniex, IDEX ו- CITEX.

NuCypher (NU)

NuCypher מהווה שכבת הצפנה והגנה על נתונים עבור Ethereum ויישומים מבוזרים שאינה נשענת על ספק שירות מרכזי. הפרוטוקול, אותו מכנה הצוות מערכת ניהול מפתח מבוזרת (KMS), נועד לתת למפתחים את היכולת לאחסן, לשתף ולנהל נתונים פרטיים על רשתות חסימות ציבוריות. מפתחים מקבלים שירות הצפנה זה באמצעות רשת צמתים NuCypher בתמורה לתשלום (בתשלום ב- ETH). המשתתפים יכולים לסובב רק צומת על ידי הצבת האסימון של NuCypher, ברשת כבטוחה.

אסימון ERC20 של Cryptocurrency NuCypher

מחיר NuCypher (NU)

לא נמצא מידע כרגע.

כיצד לקנות אסימונים של NuCypher (NU)?

בשלב זה לא נמצאו חילופי דברים.

נומרייר (NMR)

מספרן (NMR) הוא מטבע קריפטוגרפי של Numerai, טורניר מדעי נתונים שמפעיל את קרן הגידור Numerai. היא משתמשת בטכנולוגיות כגון הצפנה קריפטוגרפית וטכנולוגיה מלאכותית. NMR הוא נכס האסימון הדיגיטלי המשמש לתשלום עבור שירותים ברשת Numerai.

אסימון NMR של נומייר מבוסס על Numerai

מחיר נומרי (NMR)

כיצד לקנות אסימונים של נומרייר (NMR)?

ניתן לרכוש את אסימון המספר (NMR) ב- Bitrex, HitBTC, Poloniex.

שמור על רשת (KEEP)

ה שמור על רשת מהווה שכבת פרטיות עבור Ethereuem. האסימון המקורי של Keep, KEEP, מפעיל את הרשת ותומך בכל האפליקציות שהן וייבנו עליה. KEEP נדרש על מנת שמישהו יהיה חבר ברשת Keep והחברים זכאים לזכות בפרסים על ידי ביצוע עבודות בפלטפורמה.

שמור אסימונים על בסיס מטבעות אסימון erc20

שמור על רשת (KEEP) מחיר

כיצד לקנות אסימונים ברשת Keep (KEEP)?

ניתן לרכוש אסימונים של רשת Keep (KEEP) ב- Bilaxy, Hoo ו- Loopring Exchange.

פרוטוקול מקור (OGN)

מוצא המשימה היא לאפשר מסחר עמית לעמית. באמצעות מקור, קונים ומוכרים יכולים להיפגש ולבצע עסק ישירות ללא שום מתווך. משתמשים יכולים להרוויח אסימונים של Origin (OGN) על ידי אימות הפרופילים שלהם, הפניית חברים ובני משפחה ל- Origin, שיתוף חדשות על Origin ברשתות החברתיות וביצוע רכישות מהמוכרים המוצגים שלנו..

פרוטוקול מוצא OGN אסימונים Coinbase

מחיר פרוטוקול מקור (OGN)

היכן ניתן לרכוש אסימונים של פרוטוקול מקור (OGN)?

אתה יכול לקנות את אסימוני פרוטוקול המקור (OGN) כמו בינאנס, MXC ו- Bitrex.

Ren (REN)

הושק במקור כפרוטוקול הרפובליקה בשנת 2017 פרויקט רן הוקמה בשנת 2019 כיוזמה חדשה להתמקדות בשכבת נזילות פרטית וניתנת לתפקוד למימון מבוזר (DeFi). עם Ren, המשתמשים יוכלו להעביר ערך באופן חופשי בין כל שתי חסימות, תוך העברת אסימונים תוך שמירה על פרטיות מלאה. אסימוני ה- REN משמשים כ- proxy לביצוע עבודות ברשת.

אסימון קריפטוגרפי REN ERC20

רן (REN) מחיר

איפה ניתן לקנות אסימונים של רן (REN)?

אתה יכול לקנות אסימונים של Ren (REN) כמו בינאנס או HitBTC.

רשת עיבוד (RNDR)

ה רשת לדקלם, באמצעות אסימונים של RNDR, היא הרשת הראשונה שהופכת את כוחו של מחשוב GPU לכלכלה מבוזרת של נכסי תלת מימד מחוברים. אסימון RNDR מופעל על ידי טכנולוגיית עיבוד ענן פורצת דרך, ויוצרת רשת גלובלית מבוזרת של מיליוני מכשירי GPU של עמית לעמית..

RNDR עיבוד אסימונים ברשת

מחיר Render Network (RNDR)

מתי ניתן לרכוש אסימונים ברשת Render (RNDR)?

ניתן לרכוש את אסימוני רשת Render (RNDR) ב- Hoo ו- ProBit Exchange.

SiaCoin (SC)

סיה היא פלטפורמת אחסון הענן המבוזרת המובילה. אין הרשמות, אין שרתים, אין צדדים שלישיים מהימנים. סיה מנצלת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי ליצור שוק לאחסון נתונים חזק יותר ומשתלם יותר מספקי אחסון ענן מסורתיים. משתמשים המעוניינים לאחסן את הקבצים שלהם בפלטפורמה של סיה נדרשים לשלם עבור השירותים באמצעות Siacoins. בנוסף, ישולמו בסיאוקינס מארחים עבור השכרת הכוננים הקשיחים שלהם. למרות ש- Coinbase בוחן את SiaCoin, הם אינם בוחנים כעת תמיכה ב- Siafunds.

רשת סיה מטבעות מטבעות מטבעות

מחיר SiaCoin (SC)

היכן ניתן לרכוש אסימונים של SiaCoin (SC)?

ניתן לרכוש את אסימון SiaCoin (SC) כמו בינאנס, קראקן וביטרקס.

רשת SKALE (SKL)

ה רשת SKALE תוכנן במיוחד כדי לשפר את חוויית המשתמש של dApps תוך הגדלת מהירויות משמעותית, הורדה דרמטית של עלויות ויצירת תהליכי עבודה חלקים עבור משתמשי הקצה וה- Devs. אסימון השירות SKL הוא חלק חשוב בתשתית הרשת. בכמה לחיצות בלבד תוכלו להשתמש בפלטפורמת ההפעלה כדי להמר על אסימוני ה- SKL ולהתחיל להרוויח תגמולי רשת.

אסימונים ברשת SKALE

מחיר SKALE (SKALE) מחיר

לא נמצא מידע כרגע.

היכן ניתן לרכוש אסימונים ברשת SKALE (SKL)?

בשלב זה לא נמצאו חילופי דברים.

סינתטי (SNX)

סינתטי היא פלטפורמת מסחר סמלית שנבנתה. ב- Ethereum, מה שמאפשר למשתמשים להמר על נכסי קריפטו, מניות, מטבעות, מתכות יקרות ונכסים אחרים בצורה של אסימוני ERC20. נכסים סינתטיים הנקראים Synths נוצרים על ידי העמדת אסימוני רשת Synthetix (SNX) כבטוחה.

Sythentix ERC20 אסימונים Coinbase

מחיר סינטטי (SNX)

היכן ניתן לרכוש אסימונים של סינתטי (SNX)?

ניתן לרכוש את אסימוני Sythentix (SNX) בבורסות כגון CoinEx, KuCoin ו- Poloniex

VeChain (VET)

VeChain היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין המתעדת את האמת של המתרחש בכל שלב בשרשרת האספקה. הוא משלב מעקב פיזי עם רשומות בלוקצ’יין כדי לעקוב אחר מוצרים בעולם האמיתי מהייצור ועד המסירה, מה שמסייע במניעת הונאות והגברת השקיפות. VET הוא התשלום המשמש במערכת של VeChain. ככל שהאדם או הארגון מחזיקים יותר ב- VET, עדיפות גבוהה יותר בכל הנוגע לשימוש במשאבי הבלוקצ’יין.

אסימוני מטבעות קריפטוגרפיים של Vechain

מחיר VeChain (VET)

היכן ניתן לרכוש אסימונים של VeChain (VET)?

ניתן לרכוש את אסימוני VEChain (VET) בבורסות כגון בינאנס, HitBTC ו- KuCoin.

Previous Post
Ledger Hack: כיצד להגן מפני הונאות דיוג
Next Post
أفضل 10 مواقع ويب مظلمة لاستكشافها عام 2021