15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Ledger Hack: כיצד להגן מפני הונאות דיוג

אם אתה משתמש Ledger, ייתכן שתגלה שאתה מקבל יותר דואר זבל מתמיד. בפוסט זה, נדון בזרימת הנתונים של הנתונים האישיים של לקוחות לדג’ר בעקבות הפריצה של לדג’ר ביולי 2020. בנוסף כיצד למנוע מעצמך הונאות כאשר ההאקרים יבואו אחריך.

Ledger Live Coinify

Ledger Hack

ביולי 2020 חשף לדג’ר א הפרת נתונים שחשף למעלה ממיליון מיילים של לקוחות. ההפרה נמצאה במהלך תוכנית שפע של באגים ולמרות ש- Ledger תיקן את הבעיה באופן מיידי, למרבה הצער, זה היה מאוחר מדי..

כמו בתקופה זו, האקרים מצליחים להשיג גישה למסד נתונים המכיל את פרטי הקשר האישיים של לקוחות המסחר האלקטרוני של לדג’ר כגון כתובות הדוא”ל שלהם, שמות פרטיים ושמות משפחה, כתובות בית ומספרי טלפון..

הפרת נתונים של ספר חשבונות בארנק Crypto

באותה עת דיווח לדג’ר כי האקרים גנבו רק את הנתונים האישיים של 9,500 לקוחות. עם זאת, למרבה הצער, זה לא היה ממש נכון. מאז ההפרה, האקרים פרסמו כעת את הנתונים שנפרצו וחשפו את מספרי הטלפון וכתובות הבית של יותר מ -270,000 משתמשי Ledger. בנוסף, יותר ממיליון כתובות דוא”ל של לקוחות.

דליפת נתוני ארנק ספר החשבון

ניסיונות פישינג

מאז ההפרה שוחררו שלל ניסיונות דיוג ללקוחות לדג’ר, ואפילו כמה איומים על לקוחות שדורשים כסף או אלימות פיזית.

למרות שזה לא סביר כי (עקב ההפרה) האקרים יוכלו לסנן אסימונים מארנק החומרה שלך, אתה עלול להתפשר על הכספים שלך על ידי נפילה על אחד מניסיונות הדיוג הרבים שלהם..

זה לא מבודד רק לדג’ר, טרזור ​​צייץ לאחרונה כי יש אפליקציה זדונית בגוגל פליי בניסיון להטעות את המשתמשים שלהם. למרות שזה נראה לגיטימי ויש לו 238 ביקורות זו לא האפליקציה הרשמית.

ועוד, יו קרפ (מייסד Nexus Mutual) נפרץ לאחרונה גם עם גרסת MetaMask שנפגעה, אשר רימה אותו לחתום על עסקה שהפנתה את כל אסימוני ה- NXM שלו לכתובת שבשליטת התוקף..

בעל NXM פרץ

לאור כל אלה, כיצד תוכלו למנוע מעצמכם הונאות?

ובכן, Ledger יצרה עמוד ומאמר שימושי המייעץ למשתמשים שלהם למה להיזהר וכמה טיפים לעצירת הרמאים.

כיצד להגן מפני הרמאים

הישאר רגוע

הישאר רגוע ונסה לא להיבהל. פאניקה היא מה שהאקרים מתפללים על ידי המשתמשים שמקבלים החלטות פריחה. שים לב שהכספים שלך בטוחים מאחר והם מאוחסנים במצב לא מקוון והפרת הנתונים בשום פנים ואופן אינה משפיעה על אבטחת המכשיר שלך.

לעולם אל תשתף ביטוי שחזור / מפתחות פרטיים

לא רק עם Ledger, אלא בקריפטו בכל מקום, לעולם אל תשתף את ביטוי ההתאוששות שלך או את המפתחות הפרטיים שלך, עם אף אחד, לעולם. עם גישה לביטוי זה, למישהו תהיה שליטה מלאה בכספים שלך.

Ledger Hack

לחזק את הביטחון שלך

אם הדוא”ל שלך נפגע, שנה את הסיסמה שלך וודא שאתה משתמש בסיסמאות מאובטחות חזקות. כמו כן, הפעל אימות דו-גורמי בכל מקום אפשרי עם מוצרים כמו Google Authenticator.

תוכל גם להוסיף שכבת הגנה נוספת על ידי הוספת גיבוי שני כמו ביטוי סיסמה במכשיר שלך.

שקול לפצל את משפט ההתאוששות שלך לשלושה גיליונות, כדי לאחסן בשלושה מיקומים שונים. ואז הביאו אותם יחד כדי ליצור את ביטוי ההחלמה שלכם. או סידרו את ההחלמה כך שתוכלו פשוט להכניס רק 2 יחד כדי ליצור את ההחלמה, מקרה 1 ייפגע או יאבד.

כיצד לאחסן את ביטוי השחזור שלך

לעולם אל תשלם כופר

כפי שציינתי היו איומים באלימות על משתמשים עם האקרים שטוענים שיש להם כתובות אישיות וכו ‘. עם זאת הרמאים תמיד ינסו את הדרך הקלה ביותר לגנוב כסף. לכן ישלח מיילים למספר לקוחות גבוה מבלי להסתכן במגע פיזי.

גם לא היה דיווח (שאני מודע לכך שמישהו הותקף). אז נראה שזה רק הונאות. אם יש לך כמויות גדולות של קריפטו במכשיר שלך, מומלץ להרחיק אותו מהבית שלך. בדיוק כמו שהיית עושה אם היו לך במקום מיליונים במזומן.

חקור את יוביקו

אל תאמת עסקאות אלא אם כן כתבת אותן

אל תאמת עסקה במכשיר שלך, אלא אם כן אתה בטוח שזה אתה. הרמאים יכולים לגרום לכם להוריד מנהל מזויף לדג’ר לייב שעלול לגרום לעסקה על הננו שלכם, שעליכם לדחות.

אינטראקציה רק ​​עם הערוצים הרשמיים של לדג’ר

כחלק מאחד מניסיונות הדיוג שראיתי באופן אישי, נשלחו דוא”ל עם הדומיין שהכיל “Legder” בניגוד ל” Ledger “. טעויות עדינות אלה הן דרך בטוחה לאתר הונאה.

שמות דומיינים אותנטיים של Ledger הם:

@ ledger.fr

@ ledger.com

@ ledgerwallet.com

@ ledger.zendesk.com

דואר אלקטרוני בנושא פישינג

עם יותר דואר זבל ודיוג לפני לקוחות לדג’ר, צפו תמיד לרע והניח שזהו ניסיון דיוג. לעולם אל תלחץ על קישורים כלשהם, או הורד ובדק ערוצי מדיה חברתית רשמיים של Ledger כגון;

twitter.com/ledger

twitter.com/ledger_support

facebook.com/ledger

instagram.com/ledgerhq

מסעות דיוג מתמשכים

באפשרותך לעקוב אחר התקפות הדיוג המתמשכות של Ledger או לדווח על כך לתמיכת Ledger כאן.

דיוג ספר חשבונות

Previous Post
סקירה והדרכה של Uniswap 2021: החלפה, הימור והרווח תגמולים
Next Post
مراجعة Blockchain.com ودليل المبتدئين 2021