15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

פרוץ HouseParty? כיצד למחוק את היישום HouseParty

עם האקלים הנוכחי בשבועות האחרונים, חשוב יותר מתמיד לשמור על קשר עם חברים, משפחה ועמיתים לעבודה. אחד הלהיטים הוויראליים הגדולים ביותר היה אפליקציית מסיבת הבית, בבעלות Epic Games (שהם גם יוצרי המשחק הפופולרי פורטנייט). עם זאת, אתה עשוי להיות מודאג לשמוע שמועות מתפשטות כמו מאש בטוויטר ובפייסבוק על אפליקציית שיחות הווידאו שנמצאת בסכנה. ומשתמשים מנסים בטירוף להבין כיצד למחוק את האפליקציה HouseParty.

אם אתה מודאג משמועות אלו, האם הפרת אבטחתך. או אם רק מתחשק לך למחוק את חשבון HouseParty שלך, אז הנה השלבים כיצד.

כיצד למחוק & הסר את האפליקציה HouseParty

בהתאם למכשיר שהורדת אפליקציית HouseParty יקבע את התהליך שתעקוב אחריו. במדריך הוידאו אני אראה לכם כיצד למחוק ולהסיר את HouseParty ממכשיר אייפון ואנדרויד. כמו כן, אני עובר כמה אלטרנטיבות ל- HouseParty, כגון ועידת וידאו זום.

כיצד למחוק את האפליקציה HouseParty באייפון

אם אתה משתמש ב- House Party ממכשיר iPhone, עבור למסך הראשי של House Party בתוך האפליקציה שלך. ואז עבור לסמל בצד שמאל למעלה של המסך שנראה כמו פנים.

הגדרות אייפון למסיבת הבית

מהמסך הבא, לחץ על סמל ההגדרות / גלגל השיניים הוורוד בפינה השמאלית העליונה של המסך.

מסיר את היישום HouseParty

ראש למטה לקטע בשם ‘פְּרָטִיוּת‘. ומכאן תהיה לך האפשרות ‘מחק חשבון’.

עכשיו כן כתוב שאם תמחק את חשבונך לעולם (באותיות גדולות) לעולם לא תקבל אותו בחזרה. וזה נכון בחלקו. אך אם תרצה, תוכל בעצם לעבור את תהליך ההרשמה שוב!

מחק לצמיתות את האפליקציה למסיבות בית

לאחר שחשבונך נמחק, יהיה עליך גם להסיר את האפליקציה מהאייפון שלך. ואת זה ניתן לעשות על ידי לחיצה ארוכה על האפליקציה ממסך הבית. לאחר מכן בחר מחק אפליקציה.

כיצד למחוק אפליקציה מ- iPhone

אניאם אתה מוחק את חשבונך עקב הפרטיות שלך. טאם תצטרך לוודא שאתה משנה את הסיסמאות שלך גם לחשבונות משויכים כלשהם.

כיצד למחוק את האפליקציה HouseParty באנדרואיד & שולחן עבודה

אם אתה משתמש באפליקציית House Party באנדרואיד או משתמש באפליקציית שולחן העבודה. למרבה הצער, אין לך גישה למחוק את האפליקציה בעצמך. לכן, עליכם לשלוח דוא”ל לתמיכת מפלגת הבית בכדי לעשות זאת עבורכם.

שלח את הדוא”ל שלך אל; [מוגן בדוא”ל]

הזן את הנושא “בקשה למחיקת חשבון“.

ואז בגוף הדוא”ל שלך, תצטרך לבקש מהם למחוק את חשבונך באופן מיידי. וודא שאתה מציין את שמך המלא, שם המשתמש של HouseParty, כתובת הדוא”ל ומספר הטלפון שלך.

כיצד להגן על פרטיותך המקוונת

אם אתה מודאג מהפרטיות המקוונת שלך ורוצה לברר דרכים בהן תוכל לעזור להגן עליה, הנה כמה דרכים להתחיל.

יישום VPN

VPN, כמו הספק המועדף עלי ExpressVPN, הוא כלי פרטיות ואבטחה שיוצר מנהרה מאובטחת בין המכשיר שלך לאינטרנט. VPN לוקח את חיבור האינטרנט שלך ועוזר לך להישאר אנונימי תוך שמירה על אבטחת האינטרנט שלך ומגן על התעבורה המקוונת שלך מפני חטטנות, הפרעות וצנזורה.

עליך להשתמש ב- VPN גם כאשר אתה מתחבר למוקד WiFi פתוח / ציבורי שהם אזורים שבהם אתה מקבל WiFi בחינם. נתונים ברשתות ציבוריות אינם מוצפנים בין המחשב שלך לנקודה החמה. אז זה פתוח לכל אחד לגשת למידע הפרטי שלך.

אבטחה מקוונת באמצעות VPN

באמצעות מנהל סיסמאות

אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על פרטיותך המקוונת היא יצירת סיסמאות ייחודיות לכל חשבון. אני מבין שניסיון לזכור את כל הסיסמאות האישיות האלה יכול להיות מסובך מבלי לפגוע שוב באבטחה שלך. אז דרך אחת לעקוף זאת היא באמצעות מנהל סיסמאות כגון מעבר אחרון. באמצעות LastPass תוכלו ליצור סיסמאות מאובטחות חזקות לכל חשבון בו אתם משתמשים והכי טוב הוא שכולן מאוחסנות עבורכם, מבלי שתצטרכו לזכור את כולם.

כיצד להשתמש ב- Lastpass, מנהל הסיסמאות

מאפשר אימות של 2 גורמים

שיטות אבטחה מומלצות אחרות הן הפעלת אימות דו-גורמי עבור יישומים או חשבונות התומכים בו. זה יכול להיות כמו התראת טקסט של שימוש באפליקציה כגון מאמת גוגל כדי לספק לך קוד חד פעמי.

חלופות HouseParty

אם אתה מעוניין למצוא חלופות של HouseParty שבהן אתה יכול לעשות יותר מסתם צ’אט וידאו, הנה כמה פלטפורמות ויישומים דומים.

תקריב

זום הוא שירות ועידות וידאו שגם הוא ללא תשלום. זה מאפשר לך לארח יותר ממפלגת 8 המפלגות של HouseParty ותוכל לארח עד 100 איש בפלטפורמה שלהם. אתה יכול לעשות דברים דומים כגון שיתוף מסכים ומסמכים, יצירת צ’אטים פנים אל פנים של קבוצה, כמו גם שליחת הודעות דרך פלטפורמת הצ’אט שלהם..

פשוט לדבר

פשוט לדבר הוא צ’אט וידאו פשוט, בטוח ומהנה במיוחד עבור אנדרואיד ו- iOS. נהדר לקבוצות גדולות יותר של עד 50, בנוסף תוכלו לצייר ולשתף שרבוטים, מדבקות ותמונות בזמן אמת. או אתגר את חבריך במשחקים מהנים במהלך השיחה.

אפליקציית שיחות וידאו של כיף JustTalk

חוּלִיָה

עם חוּלִיָה תוכלו להסתובב עם החברים והמסך ולשתף את האפליקציות המועדפות עליכם לצ’אט, לקנות או לצפות בסרטוני YouTube ביחד. החוליה זמינה להורדה מ- AppStore או מ- GooglePlay ioS ו- Android ותומכת בשיחות עם עד 6 אנשים.

שיתוף מסך חוליה עם חברים

זמן אוויר

זמן אוויר היא פלטפורמת סטרימינג חברתית. מאפשר לך להאזין או לצפות בסרטונים משותפים עם 6 מחבריך המושכים דברים כמו YouTube ו- Spotify לשיחה שלך.

אפליקציית צ'אט וידאו בזמן אמת

צְרוֹר

צְרוֹר היא אפליקציה אחרת שבה אתה משחק את המשחקים המועדפים עליך עם חברים באמצעות צ’אט וידאו צ’אט. אפליקציה זו זמינה עבור Android ו- iOS.

חבילת אפליקציות אלטרנטיבית של מסיבת בית

סקייפ

ואז פלטפורמות הווידאו צ’אט שנשכחו במקצת ועם זאת אחת מפלטפורמות הווידאו שהיו זמינות הייתה סקייפ והיא גם אלטרנטיבה נהדרת.

חלופת סקייפ ל- HouseParty

Previous Post
סקירה והדרכה של eToro 2021: מסחר חברתי ופלטפורמת השקעות
Next Post
كيفية استخدام غرف Facebook Messenger