15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כריית מזומן של ביטקוין למתחילים

נוצר באוגוסט 2017, ביטקוין קאש הוא מזלג של הבלוקצ’יין של ביטקוין קלאסיק ומאז הפך לשלוחה המצליחה ביותר של ביטקוין. ההבדל העיקרי בין השניים הוא העובדה שביטקוין מזומנים הגדיל את גודל החסימה ממגה אחת לשמונה מגה-בייט, מה שמאפשר פונקציונליות חלקה יותר, עסקאות מהירות יותר ומסביב..

אם אתה חובב Bitcoin Cash ואתה רוצה לתמוך בפרויקט, או שאתה פשוט רוצה להרוויח קצת כסף, אז כרייה היא כנראה אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות את שניהם.

מהו כריית ביטקוין מזומן?

בדיוק כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, Bitcoin Cash משתמש באלגוריתם הוכחות לעבודה שמשמעותו שניתן לכרות אותו. בקיצור, אימות ואישור עסקאות נעשים על ידי כורים. בדיוק כמו במקרה של ביטקוין, חסימת עסקאות מאושרת ברשת ביטקוין קאש באמצעות כרייה כל עשר דקות. בקיצור, כל הכורים ברשת מנסים לפתור פאזל הצפנה, שדורש כוח חישוב רב.

יש תחרות עזה על קבלת התגמולים, שכן הם מיוחסים לאדם או הכורה הפותר את החידה תחילה. נכון לעכשיו, הפרס על כריית חסימה בהצלחה ברשת ביטקוין מזומן הוא 12,5 BCH (וימשיך להיות כך עד אפריל 2020). לאחר מכן, הפרס יופחת ל- 6,25 BCH.

כפי שאפשר לדמיין, לכורה או לקבוצת הכורים המחזיקים בחומרת הכרייה החזקה ביותר יש את הסיכויים הטובים ביותר להשלים את החסימה ראשונה ולכן לקבל את הפרס..

דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים בכריית BCH

עם היסודות מהדרך, ישנם עדיין כמה היבטים שעליך לשקול לפני שתוכל להתחיל לכרות את Bitcoin Cash. לפני כל דבר אחר, תזדקק לארנק ביטקוין קאש בכדי לקבל את תגמולי הכרייה העתידיים שלך.

אם ההגנה האולטימטיבית על הכספים שלך היא כל מה שחשוב לך ולרוב אינך סוחר על בסיס יומי, אז מומלץ מאוד שתשקיע בארנק חומרה. חלק מהאפשרויות הטובות ביותר לגבי ארנקי חומרה לאחסון מזומני ​​הביטקוין שלך הם Ledger Nano S, KeepKey, וטרזור. כמובן, ישנן מספר אפשרויות נוספות שם, כגון Coinomi (ארנק נייד), Jaxx (ארנק נייד ושולחן עבודה), BTC.com (ארנק אינטרנט ונייד), CashAddress (ארנק נייר) ו- BU Bitcoin Cash Client (ארנק שולחני).

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא האם יש לך את המשאבים לכרות לבד. כריית קריפטו, באופן כללי, דורשת כוח מחשוב רב אשר, בתורו, משתמש בחשמל רב. אם העלויות יתבררו גבוהות מדי, הצטרפות לבריכת כרייה היא בהחלט אפשרות טובה יותר.

כשאתה מצטרף לבריכת כרייה, אתה בעצם סוחר את הסיכוי הקטן לתגמולים גדולים, תמורת סיכוי גדול לקבל תגמולים קבועים וקטנים יותר. התגמול שמקבלת מאגר כרייה מתחלק בין המשתתפים, בהתבסס על כמות כוח המחשוב שהם תרמו.

עם זאת, אם אתה מבצע בלוק עסקאות לבד, תקבל את הפרס המלא של 12,5 BCH לעצמך. ניתן לעשות זאת רק בעזרת אסדות כרייה בעלות ביצועים גבוהים. לא זו בלבד אלא שכדי לשלוט ולפקח על אסדת הכרייה שלך, תידרש גם לקוח תוכנת כרייה שיפעל במחשב שלך.

חומרה לכריית ביטקוין מזומנים

עוד בימיו הראשונים של כריית הקריפטו, ניתן היה להרוויח סכום כסף ראוי רק באמצעות ה- GPU או המעבד של המחשב שלך. מכיוון שכרייה אינה תהליך מתקדם במיוחד, נדרש ציוד כריית קריפטו מיוחד. יעילות החומרה נמדדת בעיקר בגלל כוח הגיבוב שלה.

אנטמינר S9, Amazon.com

ככל שיש למכשיר כרייה כוח רב יותר, כך הוא יכול לנסות שילובים רבים יותר של הפאזל בכל שנייה. כיום, אם אתה רוצה לכרות BCH, אתה זקוק לכורה של ASIC.

ישנן אפשרויות רבות בשוק, החל מביצועי ביצועים יותר ועד לאלו המציעים יחס מחיר / ביצועים ראויים תוך שהם שקטים מאוד וקומפקטיים מאוד. חלק מהאפשרויות הטובות ביותר הן DragonMint 16T, Antminer S9, Antminer S7, Avalon 7, Avalon 6 ו- Antrouter R1..

תוכנה לכריית ביטקוין מזומן

כפי שניתן היה לצפות, ישנן תוכניות ואפליקציות רבות שתוכננו במיוחד כדי להפוך את תהליך הכרייה לאינטראקטיבי וידידותי למשתמש ככל האפשר. חלק מהפופולריים ביותר הם CGminer ו- BFGminer, אך הם תוכניות מבוססות שורת פקודה. אפשרות נגישה יותר היא EasyMiner אשר פועלת כמעין ממשק משתמש / עטיפה עבור CGminer ו- BFGminer.

בריכות כריית ביטקוין מזומנים

אם אתה רוצה להצטרף לבריכת כרייה, עומדות לרשותך הרבה אפשרויות טובות. בריכות הכרייה הגדולות והמצליחות ביותר של Bitcoin Cash הן BTC.com, F2Pool, ViaBTC, Bitcoin.com, AntPool, BitClub, ו BTC.top.

כריית ענן

יש עוד דרך טובה להשקיע בביטקוין מזומן וזה לא כרוך בכך שיש לך חומרת כרייה, או הצטרפות לבריכה. השיטה נקראת כריית ענן והיא מאפשרת להימנע מכל הטרחה שהוזכרה בעבר. בקיצור, ניתן “לשכור” כוח מחשוב משותף המופעל ממרכזי נתונים מרוחקים למכרה ביטקוין קאש.

זה מאוד מפשט את כל התהליך, אבל זה דורש ממך לשלם כמה עמלות נכבדות, ולכן תקבל הרבה פחות רווח. לא רק זאת, אך ישנם גם כמה סיכונים הקשורים לכריית ענן. מכיוון שאינך מסוגל לשלוט באופן מלא בחומרה הפיזית המושאלת, התהליך כולו רגיש להונאות.

האם כריית ביטקוין קאש רווחית? ביטקוין מזומן לעומת כריית ביטקוין

כריית ביטקוין מזומנים אינה שונה בהרבה מכריית ביטקוין, למרות שיש כמה היבטים מרכזיים שצריך לקחת בחשבון. בתור התחלה, שני המטבעות הקריפטוגרפיים הללו חלקו פעם את אותה בלוקצ’יין. המשמעות היא שהתגמול לכל בלוק עדיין זהה – 12,5 אסימונים.

עם זאת, כיום יש הבדל גדול מאוד במחיר לטובת הביטקוין. בעוד שגודל החסימה של ביטקוין מזומן הוא שמונה מגהבייט, ביטקוין הוא רק מגהבייט אחד. פירוש הדבר שתזדקק למשאבים רבים יותר בכדי לחסוך בלוק של ביטקוין מזומן. היתרון העיקרי הוא שבלוקים גדולים יותר מכילים יותר עמלות עסקה, מה שאומר יותר הזדמנויות עבור הכורה הממוצע.

הקביעה אם Bitcoin Cash רווחית תלויה במידה רבה בציפיות שלך. הדרך הטובה ביותר להבין הכל היא לבצע מחקר חרוץ משלך לגבי כל העלויות, ולהשתמש במחשבון כריית מזומנים מקוון בביטקוין על מנת לקבוע את נתוני הרווחיות המדויקים..

Previous Post
קזינו DuckDice: משחק קוביות ביטקוין חדש עם ברז ביטקוין!
Next Post
أفضل 10 طرق لشراء Bitcoin ببطاقة مسبقة الدفع