15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

10 הדרכים המובילות לרכישת ביטקוין בכרטיס ששולם מראש

נכון לעכשיו, זה הופך להיות יותר ויותר קל ויעיל יותר לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש. הסוגיה הקודמת הקשורה לחיובים חוזרים בוטלה לחלוטין על ידי פעילותן של חברות נגד הונאות. בנוסף, מרכזיות נוספות כבר מקבלות כרטיסי תשלום מראש וכרטיסי אשראי כפתרונות תשלום קיימא. מדריך זה בוחן כמה מהשיטות הנפוצות ביותר בהן תוכלו להשתמש לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס התשלום המועדף עליכם.

כיצד לרכוש ביטקוין בכרטיס משולם מראש?

  1. בקר בספק BTC המועדף עליך.
  2. בחר את כמות ה- BTC שתרצה לרכוש.
  3. הגש תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה לצורכי אימות.
  4. הזן את כתובת ה- BTC שלך.
  5. הזן את פרטי הכרטיס ששילמת מראש.
  6. המתן עד שמטבעות ה- BTC יישלחו לארנק ה- BTC המסופק.

Coinmama

יתרונות: שירות מהיר, חברה מכובדת, תמיכה טובה.

חסרונות: מוגבל ללקוחות בארה”ב.

coinmama_logoCoinmama מתמחה בקנייה ומכירה של BTC באמצעות כרטיסים משולמים מראש, מה שהיא עשתה מאז הקמתה בשנת 2013. החברה גובה פרמיה עבור השירותים המוצעים ללקוחותיה. עם זאת, גם אם זה עשוי להוות חיסרון עבור חלקם, הדבר הטוב בשירות זה הוא שאינו מגביל את הסכום הכולל של הביטקוין אותו יכול לקוח לרכוש. השירות שלו גם מהיר ואמין מאוד. אתה יכול לצפות לקבל את Bitcoins מיד לאחר אישור הרכישה שלך. בנוסף, צוות שירות הלקוחות שלה מגיב למדי.

eToro

יתרונות: עמלות ידידותיות למשתמש, נמוכות.

חסרונות: לא ייתכן שתמשוך את המטבעות בפועל. (זה עוסק רק בספקולציות מחירים)

לוגו של etoro pngeToro ידוע כמספק מגוון רחב של שירותי קריפטו, כגון מרכזיה מוסדרת, שירותי CFD וארנק. לקוחות יכולים לשער על מחירי BTC באמצעות eToro באמצעות הכרטיס ששולם מראש בתשלום נמוך מאוד. במילים פשוטות, הלקוחות יכולים למכור ולקנות BTC מ- eToro עבור מטבע פיאט בלבד (EUR ו- USD). עם זאת, כאמור לעיל, אינך יכול למשוך את המטבעות שרכשת.

ראוי לציין שחלק מהמשקיעים הקמעונאיים איבדו בעבר את כספם בעת סחר ב- CFD באמצעות eToro. לכן, עליכם להקדיש זמן לשקול האם אתם מסוגלים לקחת סיכון כזה לפני שאתם מבצעים צעד נוסף.

CEX.IO

יתרונות: מגבלות קנייה גבוהות, חברה ותיקה.

CEX.IOחסרונות: צוות תמיכת לקוחות איטי, מספק שערי חליפין גבוהים יותר בהשוואה לתחרות שלו.

CEX.IO היא פלטפורמת חילופי קריפטו שהוקמה בשנת 2013, המאפשרת גם למשתמשים לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש. הוא מתגאה בבסיס לקוחות של יותר מ -2 מיליון משתמשים. הפלטפורמה עובדת בכמה מדינות בדרום אמריקה, אירופה וארצות הברית. בנוסף לספק פלטפורמת מסחר שלמה, היא משמשת גם כחברת תיווך.

ביטפנדה

יתרונות: עמלות נמוכות יחסית, אפשרויות תשלום מרובות.

חסרונות: אזרחי האיחוד האירופי בלבד.

ביטפנדהסטארט-אפ אוסטרלי זה הוצג בפני חובבי הקריפטו באוקטובר 2014. החברה מאפשרת למשתמשים לרכוש ביטקוין ומגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות כרטיס מראש. מלבד מתן אפשרות למשתמשים לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש, אפשרויות אחרות מקובלות על ביטפנדה כוללים SEPA, Skrill, Neteller והעברות בנקאיות.

Coinbase

יתרונות: מוניטין מבוסס, עמלות נמוכות יחסית, ממשק ידידותי למשתמש.

חסרונות: תמיכת לקוחות גרועה, אינה זמינה ברחבי העולם.

לוגו CoinbaseCoinbase מסווג היום כמתווך הביטקוין הגדול ביותר בעולם. כיום יש לו יותר מעשרים מיליון לקוחות ממקומות שונים בעולם. החברה גובה עמלת נוחות של 3.99 אחוזים על כל עסקאות הכרטיס ששולמו מראש ומספקת תמיכה ביותר מ -103 מדינות. אם תרכוש יותר ממאה BTCs, החברה תנפיק לך ביטקוין בשווי עשרה דולרים נוספים.

בינאנס

יתרונות: זמין ברחבי העולם, מוניטין טוב.

חסרונות: תמיכה איטית, תהליך אימות איטי.

לוגו בינאנסבינאנס פועלת כמרת חליפין בלבד. עם זאת, ניתן לקנות ביטקוין גם באמצעות כרטיס משולם מראש וכרטיס אשראי, הודות לשותפותו עם חברות שונות. בעוד שרבים עדיין רואים בה בורסה צעירה, יש לציין כי בזמן הקיום הקצר יחסית שלה, היא הצליחה להתעלות על בורסות ותיקות שונות הן מבחינת כמויות המסחר והן על הפופולריות..

LocalBitcoins

יתרונות: ממשק קל לשימוש.

חסרונות: גובה עמלות גבוהות, אפשרות להונאה.

localbitcoinsLocalBitcoins פועלת כשוק P2P שבו משתמשים יכולים לסחור בביטקוינים. במילים פשוטות, מדובר בגרסת eBay או באמזון למסחר בביטקוין. האתר מספק מגוון רחב של אפשרויות למוכרים המעוניינים לפרוק את הביטקוין שלהם. הבעיה העיקרית שלה היא שלקוחות צריכים לסנן באופן אינדיבידואלי את כל המוכרים כדי להפחית את הסיכוי להונאה. חסרון נוסף הוא שקונים חדשים יתקשו לתקשר עם מוכרים.

חותמת ביט

לוגו של Bitstampיתרונות: מקבל לקוחות ברחבי העולם, אפשרויות תשלום מרובות, מוניטין רב.

חסרונות: לא מאוד ידידותי למשתמש, תהליך האימות לוקח הרבה זמן, דמי ממוצע.

חותמת ביט, שהושק בשנת 2011, הוא במקרה בורסת הביטקוין המוכרת והוותיקה ביותר שקיימת כיום. מדובר בבורסה שקיבלה רישיון מלא להפעלת משרד האוצר בלוקסמבורג. רכישות ששולמו מראש וכרטיסי אשראי מעובדות על ידי סימפלקס.

מטבעות

בית מטבעותיתרונות: מגבלות קנייה גבוהות, חברה מכובדת.

חסרונות: שערי חליפין גבוהים, זמינים במדינות מוגבלות.

מטבעות מכונה לעתים קרובות בית הביטקוין הפריסאי. אפשר לקנות ביטקוין באמצעות מאסטרקארד, ויזה, ניאורסורף, או במזומן. אלה הן אפשרויות הזמינות במדינות רבות באירופה.

Indacoin

יתרונות: זמין ברחבי העולם, תמיכה טובה.

חסרונות: עמלות גבוהות.

לוגו- IndacoinIndacoin היא בורסה שמבוססת בבריטניה המאפשרת למשתמשים גלובליים לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיסי אשראי וכרטיס משולם מראש. בפלטפורמה זו, כמות הביטקוין המינימלית שתוכלו לרכוש היא 5 דולר. בנוסף, המגבלה שלך לחודש הראשוני היא חמש מאות דולר. לאחר שעמדה על הפלטפורמה בארבעים דולר, החברה מגדילה את המגבלה שלך לשלושת אלפים דולר.

מחשבות אחרונות על רכישת ביטקוין בכרטיס ששולם מראש

אם אתם מחפשים לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש, תגלו שהאתרים המפורטים לעיל יכולים להתחיל אתכם. כדי להשתמש בכרטיס שלך לשירות כלשהו, ​​תחילה עליך לאמת את מספר הטלפון שלך. עם רבות מהבורסות המפורטות כאן, תגלה כי התהליך הכרוך בו הוא די פשוט. עם זאת, תמיד מומלץ להשוות תחילה ביקורות מקוונות לפני הגדרת האתר לשימוש.

תמונה מוצגת: altnews.nu

Previous Post
הכל אודות כריית כונן קשיח ואיך זה עובד
Next Post
كيفية شراء البيتكوين باستخدام Coinbase | دليل المبتدئين