15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

זו הסיבה שעליך לעשות HODL את מטבעות המטבעות שלך בשנת 2020

מטבעות מטבעות הם סוג נכסים ספקולטיבי מאוד הנוטה לתנודתיות גבוהה. האם 2020 היא השנה בה אתה צריך לטפל בהצפנה שלך? נבדוק את הסיבות התומכות בהחזקת קריפטוסים השנה.

התנודתיות שולטת בשוק האלטקוין ויכולה לגרום למשקיעים להיזהר מלהיות בעלי נכסים לא יציבים כאלה, אך תנודתיות זו יכולה להיות גם דרך נהדרת לרכוש אחזקות רבות יותר ולעשות רווחים כאשר המחירים יעלו שוב..

במאמר זה ננצל את עונת האלטקוין הקרובה ומדוע לא כדאי לך למכור את הנכסים שלך כרגע.

ביטקוין ותנועות המחירים שלו

תנועות מחיר של ביטקויןelpais.com

ביטקוין התחיל חזק למדי בשנת 2020, ועבר את רף 10,000 הדולר. בינואר הבחינו הסוחרים בנסיגה חזקה לרמות של 5,000 דולר. והם צדקו; במרץ BTC צנח ל -5,000 דולר.

מספר אנליסטים פופולריים בטוויטר מצהירים כי ביטקוין חותך כרגע תחתית. היו הרבה סיבות לשפל האחרון של הביטקוין. הראשון הוא האחרון נגיף קורונה התפרצות, אשר השפיעה על כל השווקים הפיננסיים ברחבי העולם. הסיבה השנייה תהיה הממשמש ובא חציית ביטקוין זה צפוי להשפיע על כל שוק הקריפטו.

האם עונת אלטקוין חדשה תגיע בשנת 2020?

אנשים קונים בדרך כלל אלטקוינים לשני דברים: או לקנות יותר BTC על ידי מכירת אותם אלטקוינים כאשר הם גדלים במחיר מול ביטקוין או להחזיק ולהחזיק את האלטקוינים האמורים בתקווה לעלות במחיר משמעותית בהמשך, כדי שיוכלו להרוויח.

קנייה והחזקת ביטקוין ואלטקוינים היא אסטרטגיה בטוחה יותר עבור מי שלא רוצה להתמודד עם תנודות מחירים תכופות. סוחרי יום רגילים לתנודות מסוג זה ובעלי ניסיון בקריאת תרשימי מחירים ואינדיקטורים על מנת לקבוע מתי הזמן הטוב ביותר למכור ולקנות את המטבעות שיש להם כדי להרוויח.

עונת האלטקויןccn.com

החזקת קריפטו היא בעצם על אותו עיקרון כמו מסחר יומי, אך במקום לבצע מספר עסקאות ביום אחד כדי לנצל את תנודות המחירים, בדרך כלל אתה קונה את המטבע בתחתיתו ואז מחכה לפרק זמן ארוך יותר למכור את המטבעות ב מחיר מוגבר משמעותית יותר.

אך האם עונת אלטקוין חדשה תתחיל מחדש? האם באמת נראה התאוששות מחירים אדירה שיכולה לעלות על שיאי הזמנים הקודמים? בעוד מאות אלטקוינים ככל הנראה ייכשלו וייעלמו מהשוק, אלה שנשארים הם בעלי סיכוי גבוה לראות עליות מופרזות, אם נסתכל על ריצות שוורים קודמות.

כשאנחנו מסתכלים על תרשימים קודמים מסוף שנת 2013, בשיא שוק השוורים, 10 המטבעות המובילים על פי שווי השוק כללו Peercoin, Namecoin, Megacoin ו- Feathercoin. מתוך עשרת הראשונים של 2020, רק ביטקוין, ליטקוין וריפל נותרו בעשירייה הראשונה משנת 2013.

מכאן אנו יכולים לראות כי עמדות האלטקוין יכולות להשתנות מאוד לאורך זמן. אך ניתן להניע אלטקוין גם לתפקידים חדשים ולהעלות ערך בשווי הנסיבות הנכונות.

בעוד שלמשקיעים וספקולנטים אחרים יש אסטרטגיות שונות בכל מה שקשור למסחר או לגוון בתיק שלהם, החזקת מטבעות קריפטוגרפיים בנכסים שונים יכולה להתברר כמאמץ משתלם.

עם זאת, גידור הוא חיוני, מכיוון שלא נמליץ להכניס את כל כספכם לנכס אחד. התיק שלך צריך להיות מגוון על מנת למזער את הסיכון. לא כל הקריפטוסים שאתה קונה והודל יביאו לתשואות גדולות.

אסימטריה במידע

למרות הצניחה העצומה שלו, הביטקוין עדיין נותר אחד המטבעות היקרים ביותר כרגע ובעתיד הנראה לעין. ככל הנראה היא תמשיך לשמור על התואר הזה, כל עוד אין באגים קריטיים, שינויים באימוץ ואספקה, או מגבלות עולמיות עזות..

ביטקוין יורדmedium.com

מתי ביטקוין בדרך כלל יורד כל שוק האלטקוין. דפוס זה הבחין פעם אחר פעם, במיוחד במטבעות שיש להם קשר חיובי למחיר הביטקוין.

דוח מאת Cointelegraph הבחין כיצד מתאם ביטקוין ומחירים משפיע על תנועת האלטקוינים:

  • “מאפריל 2019 עד יוני 2019 [..] קורלציות בין ביטקוין לבין שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר בשוק כיום, אנו מגלים כי (58% מהמטבעות הקריפטוגרפיים מציגים קורלציות הגבוהות מ- 60% ביחס לביטקוין בתקופות כאלה.
  • מתאם של 0% פירושו שהמטבעות אינם מתואמים בשום צורה, ואילו 100% פירושם שהמטבעות נמצאים בקורלציה חיובית מלאה. בנוסף, מתאם של -100% פירושו שהמטבעות הם בקורלציה הפוכה לחלוטין.
  • המטבעות הבולטים ביותר בקורלציה עם ביטקוין הם Ether (ETH), Dash, Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR) ו- EOS עם קורלציות בין 74% ל -82%. בצד השני, מטבע USD (USDC) נמצא בקורלציה הנמוכה ביותר מכל המטבעות, עם יחס שלילי (-4.3%), ואחריו HedgeTrade (HEDG) עם מתאם של 13.3%..
  • מטבעות כמו Chainlink (LINK), Cosmos (ATOM), Crypto.com Chain (CRO) ו- Huobi Token (HT) מראים גם מתאם נמוך עם ביטקוין – בין 20% ל -30% – בתקופה זו..
  • ביטקוין סימן כי תרחיש שורי עשוי להופיע במהלך שנת 2020 ומאז תחילת 2020 הנכס הדיגיטלי צבר יותר מ -35%. במהלך תקופה זו, מתאמים גבוהים באופן עקבי נראים כפי שהיה המקרה עם אלטקוינים גדולים, כגון Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin (LTC), NEO, TRON (TRX) ו- XRP. “

בשלב זה, כשנמוכים נמוכים חדשים, ייתכן שעכשיו זה הזמן הנכון לקנות ולהצפין קריפטוסים. הביטקוין כבר מראה סימני התאוששות וקופץ בחזרה אחרי 6000 דולר.

אמנם לא סביר מאוד שביטקוין יראה שוב עליות של 10,000%, במיוחד השנה, אך ייתכן שהדבר לא נכון גם לגבי חלק מהאלטקוינים. השנה, רבים מאלטקוינים בעלי מכסה תחתון רבים צפו בעלייה אדירה. זכור שחלק מהמטבעות הללו התרסקו מייד לאחר העצרתם המסיבית.

ביטקוין צפוי לראות עליות נוספות לאחר המחצית, אך העלייה הרצינית עשויה שלא לקרות השנה אם נסתכל על מחצית העבר.

מחשבות אחרונות

על ידי החזקת המטבעות שלך השנה והמתנה בסבלנות, תוכל לנצל את עונת האלטקוין הבאה ולהגדיל את ערימת הביטקוין או האלטקוין שלך באופן אקספוננציאלי..

תמונה מוצגת: the-ecoin.com

Previous Post
חיזוי מחיר Bitcoin, Ethereum ו- Ripple ביוני 2020
Next Post
كيفية شراء البيتكوين باستخدام Coinbase | دليل المبتدئين