15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת חילופי צ’אנגלי | אגרות, אבטחה, יתרונות וחסרונות בשנת 2019

מה זה צ’אנג’לי?

לוגו של צ'אנגליבצ’אנגלי הינה פלטפורמת מסחר פופולרית לקריפטו לקריפטו אשר התבססה בצ’כיה בשנת 2013. נכון לשנת 2015, החברה צברה בסיס לקוחות בינלאומי של 300,000 משתמשים.

ההחלפה מאפשרת למשתמשים לבצע המרות קריפטו מהירות על ידי צבירה ישירה והצעת התעריפים הטובים ביותר. הרובוט שלהם, שמייצר את השיעורים הטובים ביותר בתוך אלפיות השנייה, משולב בפלטפורמות מסחר פופולריות אחרות, כגון פולוניקס ו ביטרקס.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

צ’אנג’לי מקבל רק עסקאות הצפנה לקריפטו אך אינו מקבל רכישות מטבע פיאט. אתה יכול להפקיד בדולר אמריקאי או אירו כדי לקנות מעל מטבעות המופיעים באתר.

רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים מורכבת מלמעלה מ- 35 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל: ביטקוין, ליטקוין, את’ריום, דאש, דוגקוין, ביטקוין ועוד..

מדינות נתמכות

משתמשים מכל רחבי העולם יכולים לגשת ל- Changelly ולשירותיה.

איך זה עובד?

צ’אנגלי הוא אתר ידידותי למשתמש המציע הוראות מפורטות לתהליך המסחר, המאפשר גם למתחילים חסרי הניסיון להשתמש בפלטפורמה בקלות..

אתר צ'אנגלי

ראשית, עליך לבחור את הקריפטות שברצונך להחליף באמצעות שתי נפתח. לאחר הזנת הסכום, אומדן של סכום זה יוצג בקריפטו האחר.

לאחר מכן, עליך לאשר או לשנות את הסכום. כמו כן יוצג שער החליפין, הסכום שהתקבל, זמן ההגעה המשוער ודמי העסקה.

לאחר מכן, הזן את כתובת הארנק שאליה תרצה שהכספים יישלחו. אמת היטב כתובת זו.

לאחר מכן, כל המידע מהעמודים הקודמים יוצג בפניך, ותצטרך לאשר את ההזמנה. קח את הזמן לוודא אם כל המידע נכון לפני שתעבור לשלב הבא.

הפקד את קרן המטבע המקורי בארנק בחשבון Changelly שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות העתקת הדבקת כתובת הארנק או סריקת קוד ה- QR.

עבור מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים, תידרש לספק מטבעות קריפטוגרפיים נוספים.

אישור בדוא”ל ישלח על ידי צ’נג’לי לאחר שקיבל את הכספים. תהליך ההחלפה הסתיים תוך 5 עד 30 דקות.

אמצעי תשלום מקובלים

הפלטפורמה מאפשרת למשתמש לבצע משיכות והפקדות ביותר מ -35 מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לבצע הפקדות גם באמצעות כרטיס אשראי וכרטיס חיוב, אך ניתן למשוך רק במטבעות קריפטוגרפיים.

אמצעי תשלום של צ'אנגלי

מגבלות העברה

המגבלות המוצעות בבורסה זו הן גבוהות מאוד, עם נזילות טובה, מה שאומר שאתה יכול לבצע עסקאות מכל נפח. קחו בחשבון שיש גם א בלוקצ’יין דמי רשת שתצטרך לכלול בסכומי ההעברה שלך.

כשמדובר בתשלומי כרטיסי בנק, יש כמה מגבלות, אם כי אתה יכול להגדיל את המגבלות האלה ככל שאתה מבצע יותר רכישות. לתושבי ארה”ב לא יהיו גבולות נוספים לאחר שעבר חודש:

  • עסקה ראשונה – 500 דולר;
  • לאחר 4 ימים – 1000;
  • לאחר חודש – ללא הגבלה.

אבטחת צ’אנגלי

אבטחה באנגליתאין הרבה מידע לגבי יישומי האבטחה של צ’אנג’לי. אך אינך צריך לדאוג מכיוון שכספי המשתמשים לעולם אינם נשמרים בפלטפורמה. הכספים מופנים מיד לארנק שלך לאחר ביצוע ההחלפה.

לאבטחת חשבון אישי, האתר מאפשר אימות דו-גורמי בעת כניסה באמצעות מאמת גוגל. נתוני משתמש אחרים כגון כתובות דוא”ל נשמרים פרטיים ומשמשים רק ליצירת קשר עם המשתמש לצורך אישור עסקה.

נאמנות חברה

צ’אנג’לי הוא תוצר של MinerGate קְבוּצָה. MinerGate הוא מאגר כריית ביטקוין שנוצר בשנת 2013. הם חתמו על שותפויות עם Coinomi ו- Jaxx, שני שירותי ארנק פופולריים מאוד, ולפלטפורמה יש יותר מ -500,000 משתמשים..

היו כמה תלונות בנוגע לשירות, שעל פי הדיווחים היו על שערי החליפין הירודים הקיימים באתר.

שירות לקוחות

ה שירות לקוחות באתר Changelly די קשה לאתר. הקישור למערכת התמיכה מופיע רק בעמודים מסוימים, ולעיתים, כשלוחצים על הקישור “תמיכה”, תועבר לדף הבית. כשתקשר ותעבוד, תוכל להגיש נושא מחלון הקופץ של הכרכרה שיוצג בפניך.

לקוחות יכולים לפנות לבורסה באמצעות דוא”ל ומדיה חברתית. האתר אינו מפרט זמני תגובה אך כולל קטע שאלות נפוצות מקיף שכנראה יענה על רבות משאלותיך.

תמיכת לקוחות של צ'אנג'לי

סקירת חילופי צ’אנגלי: פסק דין

צ’אנג’לי היא אלטרנטיבה טובה למי שרוצה להמיר מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו מבלי לעבור על הליכי אימות המוטלים על ידי חילופים רגילים..

אמנם ישנם כמה באגים באתר ושערי החליפין זקוקים לשיפור מסוים, אך הפלטפורמה היא עדיין אפשרות מומלצת עבור אלה המעוניינים לבצע חילופי קריפטו לקריפטו..

תמונה מוצגת: linkedin.com

Previous Post
(חלק ד ‘) כיצד ואיפה לקנות EOS (EOS)
Next Post
1xBit: المراهنات الرياضية عبر الإنترنت لأصحاب العملات المشفرة