15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מה זה 0x? הכל אודות פרוטוקול 0x

בערך פרוטוקול 0x

מתגאה באחד השמות המוזרים ביותר בתעשייה, 0x הוא פרויקט מעניין מאוד. נוצר באמצעות חוזים חכמים של Ethereum, 0x יכול לשמש את כולם ליצירת בורסה גלובלית מבוזרת.

במילים פשוטות ככל האפשר, 0x הוא פרוטוקול קוד פתוח שנועד להציע חילופי מבוזרים (של אסימונים) כחלק מבלוקצ’יין את’ריום. הוא מספק לחברות חיצוניות את כל המשאבים והכלים הדרושים לבניית מרכזיות מבוזרות על פי צרכיהן.

מה המטרה של 0x?

ראשית, 0x שואפת להציע את המיטב של חילופי מרכזים ומבוזרים. המטרה העיקרית של הפרויקט היא לספק רשת פיננסית פתוחה לכל ערך שניתן ויהיה מסומן.

בהתחשב באיך שהדברים מתנהלים, יש סיכוי טוב שרוב המטבעות המסורתיים, המניות, האג”ח ומושגים דומים אחרים (כגון פריטי משחק, זהב וכו ‘) ימצאו את דרכם לבלוקצ’יין, ובמיוחד לבלוקצ’יין של את’ריום. כשזה קורה, הצורך בהחלפת אסימונים אלה ללא חיכוך עשוי להיות המפתח לעולם טוב יותר.

איך 0x משתפר בבורסות מבוזרות?

כפי שצוין קודם לכן, 0x שואפת לספק את המיטב מבורסות מבוזרות ומרכזיות. על מנת להבין כיצד זה טוב יותר, נבחן תחילה כיצד נבדלים השניים.

בדרך כלל חילופי מרכזים מנוהלים על ידי ישות מרכזית אחת. לבורסה יש תפקיד לחבר קונים ומוכרים בזמן אמת. משתמשים מפקידים כספים ישירות בבורסה. כפי שאפשר לדמיין, ישנם מספר סיכונים כבדים הכרוכים בתהליך מסוג זה.

הבורסות המבוזרות נועדו לנטרל בעיות פגיעות פוטנציאליות אלה בכך שהם מאפשרים למשתמשים להיות בשליטה מלאה בכספים שלהם בכל עת. לפיכך, חילופי מבוזרים פועלים אחרת. במקום לשלוח כסף ישירות לבקרת ארנק על ידי ישות אחת, המשתמשים מסתמכים על חתימות דיגיטליות כדי לאשר את צווי המסחר האמורים.

פרוטוקול 0x נועד לטפל בשניים מהנושאים העיקריים של חילופי מטבעות מבוזרים: העמלות הגבוהות שלהם, זמני העסקאות האיטיים, הנזילות הנמוכה, והעובדה שהם לא יכולים לתקשר (לפעול) זה עם זה.

0x מציעה פיתרון לבעיות אלה באמצעות פרוטוקול אשר ניתן להחיל על כל ההזמנות המועברות מחוץ לבלוק. זה מבטיח שההזמנות צריכות לחזור לבלוקצ’יין כשהן מסודרות במקום בכל עסקה. האפקט? זה מזרז את תהליכי העסקה, והוא מוריד את עמלות העסקה עבור מרווח גדול למדי.

מי עומד מאחורי פרויקט 0x

מאחורי פרויקט 0x עומד צוות ייחודי של מהנדסי בלוקצ’יין, מפתחי תוכנה, מהנדסי תוכנה, מעצבים גרפיים ומוצרים, כמו גם אסטרטגים עסקיים. 0x הוא פרי מוחם של וויל וורן (המנכ”ל) ואמיר בנדאלי (CTO), שניהם בעלי ניסיון עצום במחקר ופיתוח חוזים חכמים.

0x עלויות

עד כה לא היו חיובים הקשורים לשימוש בפרוטוקול 0x. זה אפשרי מכיוון ש- 0x מקטין את ההסתמכות על דמי הבלוקצ’יין ודמי העסקה. עם זאת, כל מי שמוכן ליצור חילופי קריפטו מבוזרים באמצעות הפלטפורמה (בחינם) יכול לגבות עמלות כרצונו.

0x חילופי OTC

הצוות שעומד מאחורי פרוטוקול 0x בנה מוצר המכונה 0x OTC המהווה חילוף שמאפשר לעמיתים להחליף אסימונים של אתריום. זה קל מאוד לשימוש, וזה רק דורש מהמשתמשים ליצור קשר ישירות עם הצד שכנגד שלהם. הם פשוט צריכים לשלוח קישור לצד שכדי ליצור ולשלוח את ההזמנה. ההזמנות מועברות דרך הבלוקצ’יין כלומר ניתן לשלוח אותן באמצעים קונבנציונליים כמו דואר אלקטרוני, פלטפורמות מדיה חברתית ואפילו על נייר..

מהם אסימונים 0x (ZRX)?

אסימוני ZRX הם האסימונים הרשמיים והמקוריים של הפרויקט. הם משמשים לתשלום דמי המסחר ומספקים גם ממשל מבוזר לכל עדכון ברשת. מספר אסימוני ה- ZRX שבידיהם קובע את משקל ההצבעה וזכויותיו בפלטפורמה.

תהיה אספקה ​​קבועה של מיליארד אסימונים של ZRX, 50% מהם שוחררו לקונים ממש עם הופעת האסימון. המחצית השנייה מחולקת כדלקמן: 15% מוחזקים בידי 0x, 15% הועברו לקרן היזמים, 10% חולקו לקבוצה, וה -10% הנותרים ניתנו ליועצים ומשקיעים מוקדמים..

נכון לעכשיו, ה- ZRX מדורג במקום ה -26 CoinMarketCap, עם שווי שוק כולל של 215,028,371 דולר נכון לדצמבר 2018. מכיוון שמדובר באסימון ERC-20, ניתן לאחסן אותו בכל ארנק תואם ל- Ethereum.

מילים אחרונות

אמנם יש כאלה שכבר מרגישים שחילופי ריכוז הם רק רוע הכרחי ועושים כל שביכולתם לפתח או לפחות להשתמש במרכזים מבוזרים, אך הצוות העומד מאחורי פרוטוקול 0x לוקח את הדברים צעד קדימה..

פרוטוקול 0x עובד כעת לפתור את הבעיות הדוחקות ביותר של חילופי מטבעות מבוזרים. עובדה זו בלבד הופכת אותו לפרויקט חדשני ומעניין ביותר. אם אתה חושב להשקיע בפרויקט, יש לך מספיק סיבות לעשות זאת, במיוחד העובדה שאסימון ה- ZRX מצליח כל כך בשוק..

Previous Post
(חלק ד ‘) כיצד ואיפה לקנות EOS (EOS)
Next Post
1xBit: المراهنات الرياضية عبر الإنترنت لأصحاب العملات المشفرة