15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Futures Crypto לעומת Futures Tradition – מה ההבדל?

מטבעות קריפטוגרפיים הם כיום חלק גדול מהזרם המרכזי, בין אם אנשים אוהבים את זה ובין אם לא, בין אם הם מסכימים עם עובדה זו ובין אם לא. וכך גם השקעות, מסחר ופעילויות דומות אחרות בקריפטוגרפים.

עבור מרבית האנליסטים הפיננסיים, מטבעות קריפטוגרפיים פירשו צעד גדול בכישורי המסחר שלהם, עבור המשקיעים זה כנראה פירושו אתגר גדול יותר ממה שציפו, ואילו עבור חלקם מטבעות קריפטוגרפיים פירושו האפשרות להתעשר או לאבד הכל, מהר.

אם אתה מחשיב את עצמך כסוחר קריפטו ממוצע ואתה רוצה לשפר את כישוריך, ואולי לנסות את מזלך במשהו חדש ומרתק, אז מסחר בחוזים עתידיים בקריפטו יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש..

עם זאת, על מנת להבין את יסודות הרעיון, מלבד הידע הפיננסי הבסיסי, צריך להבין גם את ההבדל בין עתיד קריפטו לחוזים עתידיים מסורתיים, בדיוק כפי שצריך לדעת מה ההבדל בין מטבעות פיאט לעמיתיהם בקריפטו.

במאמר זה נסקור היבטים כגון מה הם חוזים עתידיים קונבנציונליים, מהם חוזים עתידיים של מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד עבודתם ומה הדמיון וההבדל ביניהם.

מה הם עתידיים קונבנציונליים?

ניתן להגדיר עתיד כאחריות לרכוש או למכור נכס ספציפי במחיר מסוים בתאריך מסוים בעתיד, ומכאן שמם. ההיבט החשוב ביותר שיש לקחת כאן הוא העובדה שכל חוזי העתיד מוגדרים על ידי מספר נכסי הבסיס שלהם, מועדי ביצוע החוזה והמחירים המוסכמים. נקרא גם מחיר המימוש, זהו המחיר שלשמו הקונה מסכים לשלם עבור הנכס העומד על ידו, כמו גם המחיר שלפיו הבעלים רוצה למכור אותו תמורתו..

במילים פשוטות; הקונה מסכים לקנות נכס מסוים בנקודת זמן מסוימת במחיר שצריך להיות בהתאם לזה שנקבע על ידי המוכר בעתיד.

מה הם עתידיים בקריפטו?

כפי שהזכרנו בעבר, חוזים עתידיים הם חוזים פיננסיים בין צדדים ומבוססים על הערך העתידי של נכס הבסיס. עוד צוין לעיל, כדי שביצוע חוזה ייעשה, יש לעמוד בתנאים שונים (מחיר הביצוע ומשך ההתקשרות העומד על הפרק). כדי להקצות על הרעיון הזה, במקרה של חוזים עתידיים בקריפטו, מטבעות קריפטוגרפיים הם נכסי הבסיס.

ניתן לראות חוזה עתידי של מטבע קריפטו כדרישה למכור או לקנות מספר מסוים של אסימונים או מטבעות (מכל מטבע מטבע) במחיר ספציפי לפני שתוקף החוזה.

מה הדמיון שלהם?

אחת הדמיון העיקרי היא העובדה שגם לחוזים עתידיים קונבנציונליים וגם לחוזים עתידיים בקריפטו יש יכולת להיחשף למחיר של נכס בסיס מבלי שהמחזיק יצטרך “להחזיק” או “להחזיק” בנכס. אתה יכול להשקיע במחיר של דולר מבלי להחזיק אותו בפועל, וזה אותו הדבר עבור ביטקוין, אתה יכול להשקיע במחירו מבלי שתצטרך לקנות ביטקוין בבעלותך..

יתרה מכך, שני סוגי החוזים העתידיים משתמשים במינוף. המשמעות היא שאתה זקוק רק לחלק קטן מההון כדי לתפוס משרה מסוימת. מסחר מינוף הוא כלי שימושי לסוחרים מתקדמים מכיוון שהוא מאפשר להם למקסם את יעילות ההון שלהם על ידי לקיחת עמדות גדולות יותר או על ידי פריסת ההון על פני מספר עמדות.

משותף נוסף וחשוב מאוד בין השניים קשור לתפקידם העיקרי, הפחתה או ניהול סיכון וספקולציות. לדוגמא, קריפטו וגם עתיד מסורתי יכולים לעזור לך להגן על ערך המשרה בה אתה נמצא כעת. באותה מידה הם יכולים לעזור לממש את הרגש כלפי כל מהלך שוק, בין אם זה עלייה או ירידה במחיר.

איך הם שונים?

אחד ההבדלים החשובים ביותר בין עתיד קריפטו לעתיד קונבנציונאלי מיוצג על ידי הביטחונות הנדרשים. כמעט כל החוזים העתידיים המסורתיים דורשים פיאט או כל נכס פיננסי מקובל. כמובן שקריפטו אינו מקובל. זה כמעט אותו הדבר במקרה של עתידיים בקריפטו, עם הבדל קטן. חילופי קריפטו רבים אינם מקבלים פיאט לביטחונות. הסיבה העיקרית לכך היא ששמירה על איזון בין שוק הקריפטו ההפכפך לבין ביטחונות הפיאט יכולה להיות קשה ביותר.

אם כבר מדברים על התנודתיות של שוק הקריפטו, זה אחד הגורמים הבסיסיים לכך שמשימה עתידית בקריפטו היא משימה מאתגרת כל כך. דבר שיש לזכור הוא העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים הם עדיין מושג חדש מאוד (לפחות בהשוואה למטבעות פיאט), ומכאן שטווח נתוני המחירים ההיסטורי קצר. כצפוי, זה הופך את דפוסי התמחור למאתגרים מאוד לזיהוי.

מכיוון שחוזים עתידיים בקריפטו הם גם צעירים יותר מעמיתיהם המסורתיים, אתה בתור משקיע יספק בהכרח הרבה פחות ידע. זה עשוי להפוך את אסטרטגיות המסחר שלך לרדודות יותר בהשוואה לחוזים עתידיים מסורתיים.

הדבר היחיד שיש לזכור כאן הוא שסבלנות היא המפתח. אם אתה רוצה ללמוד לסחור בחוזים עתידיים בקריפטו, תצטרך לחקור הרבה, לסמוך על האינסטינקטים שלך וללמוד מהטעויות שלך. סחר בבטחה!

Previous Post
(חלק ד ‘) כיצד ואיפה לקנות EOS (EOS)
Next Post
1xBit: المراهنات الرياضية عبر الإنترنت لأصحاب العملات المشفرة