15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת מטבעות ארק: מבוא למערכת האקולוגית של בלוקצ’יין All-in-One

מה זה ARK?

ארק היא מטבע קריפטוגרפי המאפשר מערכת אקולוגית המאפשרת לאחרים ליצור מטבעות קריפטוגרפיים בעצמם. ארק קרו, צוות הפיתוח של הפרויקט, יצר פלטפורמה המאפשרת לעסקים ולאנשים לבנות בלוקצ’יין משלהם רק בעניין של קליקים..

תכונות ARK

המערכת האקולוגית של ARK מורכבת ממספר מרכיבים חיוניים שיעזרו לפרויקט להגיע למטרתו להפוך את הבלוקצ’יין לנגיש יותר להמונים. הפלטפורמה מבוססת על שלושת מאפייני הליבה הבאים:

  • גשרים חכמים

הגשר החכם כולל “גשרים” חסימות שונות אשר אינן תואמות זו את זו. זה יהפוך את ARK למתווך המאפשר תקשורת בין חסימות רשת.

ניתן להפעיל את הפונקציונליות של SmartBridges בקלות על ידי הצגת מספר שורות קוד המסופקות על ידי ARK.

הבורסות יכולות גם להשתמש בתכונה SmartBridges, באמצעות מאזינים מקודדים כדי להבין אם עסקה היא עסקת חליפין, אשר לאחר מכן ניתן לעבד באופן אוטומטי תוך העמלות הרגילות שלהם עבור העסקה האמורה..

  • שפות תכנות חלופיות

מפתחי ARK כללו שורה של שפות קידוד כדי לאפשר אפשרויות פיתוח נוספות. ARK תומך כיום בשפות התכנות והקידוד הבאות: Python, Elixer, RPC, Java, .NET, Go, PHP / Laravel, TypeScript API, Nucleid, Ruby, Swift iOS, Symfony, Javascript, Kotlin, Lua.

צוות ARK מתכוון להוסיף תמיכה לעוד כמה שפות תכנות בעתיד: R, C, PowerShell מתקדם, Rust ו- C++.

  • רשתות בלוק בלחיצה

פונקציה זו פועלת באופן דומה לאת’ריום, מכיוון שהיא מאפשרת לכל אחד לשכפל בקלות את בלוקצ’יין ARK ובנה עליו פרויקט בלוקצ’יין משלו. עם זאת, ההבדל כאן הוא שהעלות נמוכה יותר. כל הרשתות שנבעו מתהליך פריסה זה יהיו משולבות במלואן בפונקציונליות של SmartBridges.

הוכחת ייצוג מואצלת

ARK מיישם אלגוריתם של קונצנזוס הוכחה מוסמך (Delegated Proof of Stake), שהוא פחות צורך חשמל ואינו מצריך שימוש באסדות כריית חומרה יקרות, מכיוון שנציגים מקלים על רשת ARK..

הנציגים נבחרים על ידי מחזיקי האסימונים של ARK. כל אחד זכאי לבחירה, אך כרגע רק 51 אנשים יכולים למלא תפקיד זה.

לנציגים יש תגמול חסום של 2 ARK לכל בלוק שנוצר, ומכיוון שזמני יצירת הבלוקים הם בסביבות 8 שניות, נציגים אלה מרימים כמעט 200 ARK על בסיס יומי..

הצבעה אחת עולה 1 ARK, ואתה לא יכול לבטל את הצבעתך. זה עולה למחזיק 1 ARK בכל פעם שהוא מצביע או מבטל את אותו נציג.

אסימון ארק

100 מיליון אסימונים של ARK שוחררו בשנת 2017. מכיוון שניתן לייצר בלוקים של ARK במהירות מדהימה, ARK כולל מודל לשיעור אינפלציה שיורד עם 6.31% בשנה הראשונה, והוביל ל -4.02% בשנה העשירית..

יכולת העיבוד של כל בלוק היא של 25 עסקאות. על פי נייר הקמל שלהם, צוות ה- ARK יגדל על ידי הגדלת יכולת העיבוד של הבלוק, והם גם יפחיתו את זמן החסימה..

דמי ARK

בעת שליחת ARK לארנק אחר כרוך בתשלום של 0.1 ARK, אך זה זמני בלבד והוא יסתגל לאחר שהרשת תתפתח יותר. רישום נציג דורש עמלה של 25 ARK.

עדכון הליבה הבא מתכוון להפחית את העמלות הללו, ובסופו של דבר להוריד את דמי העסקה השולחים ל 0.01 ARK, את דמי ההצבעה הנציגים ל- 0.02 ARK ואת דמי הרישום הנציגים ל- 10 ARK..

כל האגרות ניתנות לנציגים שמעבדים את החסימה המורכבת מאותם אגרות.

איפה ניתן לקנות ARK

ARK נתמך על ידי מספר מוגבל למדי של מרכזיות, כולל Binance, Bit-Z, COSS, Bittrex, Cryptomate, Cryptopia, LiteBit.eu, OKEx ו- Upbit.

לבינאנס ולביטרקס מחזור המסחר הגדול ביותר על בסיס יומי. Binance תומך בשני צמדי מסחר BTC ו- ETH, בעוד שביטרקס מאפשרת לסחור בארק רק כנגד BTC. ההיקף הגדול ביותר למסחר בפיאט הוא נגד וון קוריאני הנתמך ב- Upbit נגד וון קוריאני.

היכן לאחסן ARK

מומלץ לאחסן מטבעות ARK בארנקים הזמינים באתר הרשמי של הפרויקט. ישנן שלוש גרסאות בהן תוכלו לבחור: ארנק שולחן עבודה, ארנק נייר, ארנק Web Lite.

ספר חשבונות הוא אפשרות נוספת לאחסון קר שניתן להשתמש בה לשמירה על ARK. אפליקציית ארנק ה- ARK הניידת זמינה גם עבור מכשירי אנדרואיד וגם מכשירי iOS.

פְּסַק דִין

פרויקט ARK הוא פרויקט שאפתני מאוד המבקש לשנות את המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין על ידי הפיכתה לנגישה יותר לכל המשתמשים, תוך גישור על הפערים בין רשתות שונות..

תמונה מוצגת TotalCrypto

Previous Post
Tezos (XTZ) סקירה: מדריך למתחילים
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا