15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מיגון נכסי ארנק מטבעות מטבעות מפני תוקפי סייבר

במטרה להשיג החזר מהיר, האקרים פנו לענף פיננסי בעיקר שאינו מוסדר; שוק המטבעות הקריפטוגרפיים. בשנים האחרונות מטבעות דיגיטליים צמחו משווי מועט מאוד למיליונים ומיליארדי דולרים. הם גם מספקים רמה מסוימת של אנונימיות, הפונה לקבוצות שונות של האקרים.

סיכונים הקשורים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים

מטבע מוצפןמקור: Bitcoinist.com

תוקפי סייבר משתמשים במגוון שיטות לגניבת מטבעות קריפטוגרפיה ממשקיעים. אחת הטכניקות הנפוצות ביותר היא שימוש בתוכנות זדוניות. ישנם סוגים ספציפיים של תוכנות זדוניות שיכולות להקליט פעילות באינטרנט כדי לשלוח מידע להאקר. חלקם יכולים גם לכרות מטבעות קריפטוגרפיים במערכות של אנשים תמימים.

האקרים של מטבעות דיגיטליים הולכים גם לבורסת קריפטו. מכיוון שפלטפורמות החליפין מאפשרות אחסון, קנייה ומכירה של מטבעות שונים, עליהן לאחסן ערך רב. הצטברות סכומי הכספים העצומים הללו מושכת פושעי רשת, ולעתים הם תוקפים את חילופי הדברים. ידוע גם כי פלטפורמות חילופי Copycat מתעוררות במסע לרמות קורבנות פוטנציאליים.

למסחר במטבעות קריפטוגרפיים כבר יש סיכונים משמעותיים בגלל תנודתיות המחירים שלו. עם זאת, אם אינך מודע לאבטחת סייבר, רווחים עקביים שאתה מרוויח יכולים בסופו של דבר להפוך להפסד. להלן תמצאו את שיטות האבטחה המובילות לאבטחת כספי הצפנה שלכם.

צעדים שיש לנקוט בעת הגנה על תיק המטבעות הקריפטוגרפיים שלך

1. העסיק נוהלי חשבון בטוח

השתמש בדוא”ל ייחודי לכל חילופי חילופי שאתה יוצר חשבון. לפעמים סוחרי קריפטו מקימים חשבונות בבורסות המציעות לסחור במטבעות בודדים. שימוש באותה דוא”ל לכל פלטפורמה יכול לגרום לך להיות רגישים לדיוג.

לאחר שתגדיר את החשבון, השתמש בסיסמה חזקה המכילה לפחות עשרה תווים. תווים אלה צריכים להיות מספרים מעורבים, סמלים ואותיות גדולות. אם אינך יכול ליצור סיסמה חזקה, השתמש במנהל סיסמאות. נסה לשנות את הסיסמה שלך גם כל שלושה חודשים.

הפעל אימות דו-גורמי לאחר שתיצור חשבון. סוג זה של אימות מבטיח שגם כאשר הסיסמה שלך נגנבת, ההאקר יימנע מכניסה.

2. השתמש בארנק חומרה

ארנק מטבעות קריפטומקור: MobilePaymentsWorld

אם אתה משקיע קריפטו לטווח ארוך, עליך להשתמש בארנק חומרה כדי להגן על כספיך מפני פריצות חליפין. סוחרים ממליצים בחום על ארנק חומרה בגלל אופיו הפרטי.

ארנקי חומרה משתמשים בשבבי Secure Element כדי להגן על המפתחות הפרטיים של המשתמש. הם תמיד לא מקוונים, גם אם אתה מחובר לאינטרנט, מה שמגן עליהם מפני איומי סייבר מקוונים. ארנקי חומרה איכותיים ניתן לחבר למחשב עם תוכנה זדונית ועדיין להגן על המפתחות הפרטיים של המשתמשים.

3. רכשו VPN

רשתות וירטואליות פרטיות הן כלים המאפשרים פרטיות מוחלטת כשאתה מחובר לאינטרנט. הם מוודאים שצדדים שלישיים אינם יכולים לרגל אחר הפעילות שלך באינטרנט.

VPN מגן עליך מפני רשתות Wi-Fi שנפגעו. יש האקרים שתוקפים Wi-Fi ציבורי כדי לחטט בפעילות האינטרנט של המחוברים אליו. אם אתה מבצע עסקה בזמן שאתה מחובר לרשת זו, המפתחות הפרטיים שלך יודלפו. רשתות VPN, לעומת זאת, מגנות עליך מפני סיכון זה.

אם גם אתם אוהבים בחר מטבעות קריפטוגרפיים שמעריכים פרטיות, זה צריך להיות הכלי הראשון שעולה בראשך. ספק שירותי האינטרנט שלך והממשלה יכולים לקשר אותך לארנק שלך על ידי מעקב אחר הפעילות שלך באינטרנט. עליכם לנקוט באמצעים נוספים בכדי להבטיח אנונימיות.

4. הגן על המערכת מפני תוכנות זדוניות

תוכנה זדוניתמקור: מלאנוקס בלוג

תוכנות זדוניות, המכונות תוכנות זדוניות, עדיין משמשות מאוד את האקרים כדי לתפוס נתונים פרטיים מהמכשיר שלך. כדי לעצור תוכנות זדוניות, עליך לעדכן את התוכנה במכשיר שלך ברגע שיש עדכונים. אתה צריך גם להוריד תוכנות נגד תוכנות זדוניות כדי למנוע את העלייה למחשב שלך.

הימנע מביקור באתרים מוצלים ולחיצה על קישורים במיילים של שולחים שאינך מכיר. אם אתה צריך להוריד קובץ מצורף, התקשר תחילה לשולח כדי לוודא שהדואר האלקטרוני שלו לא נפגע. התקן חוסמי מודעות בכל הדפדפנים שלך כדי למנוע גם צצות של מודעות זדוניות.

סיכום

סביר להניח שלעולם לא תצא מביתך נעול כשאתה עוזב. אי שימוש בשיטות אבטחה דיגיטליות למימון הקריפטו שלך שווה ערך להשאיר את הדלת לכספים שלך נעולים.

אתה יכול לנקוט בצעדים פשוטים כמו שימוש בארנק חומרה, VPN, שימוש בשיטות חשבון בטוחות ואבטחת המכשיר שלך מפני תוכנות זדוניות. בדרך זו, הרווחים שאולי תרוויחו בשוק יישארו בטוחים.

תמונה מוצגת: Pixabay.com

Previous Post
מהו מסחר בשולי מטבעות קריפטוגרפיים? | מדריך למתחיל
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا