15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת CoolWallet S: מה הופך את זה לארנק מגניב?

מה זה CoolWallet S.?

CoolWallet S הוא ארנק חומרה שפותח לאחסון קריפטוגרפי. אבל זה לא ארנק החומרה האופייני שלך; הוא משתמש ב- Bluetooth או בתקשורת שדה קרוב (NFC) המאפשר לו להתחבר לסמארטפונים אנדרואיד או iOS.

הארנק מכוון לספק גם ניידות וגם נוחות בעיצוב דק ומלוטש. המכשיר שילב שבב של אלמנט מאובטח (SE) המאחסן את המפתחות הפרטיים של המשתמש, ויש גם תצוגה מובנית המאפשרת לו להציג פרטי עסקה.

ארנק קר אלחוטי זה פותח על ידי חברת הפינטק הטייוואנית CoolBitX, המתמחה בחומרת קריפטו ופיתוח פלטפורמות חוזיות חכמות. דגם CoolWallet המקורי הושק בשנת 2016, בעוד ה- S הועמד לרכישה בשנת 2018.

כמה זה עולה?

על פי אתר היצרן ואמזון, ניתן לרכוש את CoolWallet S תמורת 99 דולר ארה”ב.

אילו מטבעות אוכל לאחסן?

CoolWallet S תומך כיום בביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) וכל אסימוני ERC-20..

האם CoolWallet S מאובטח?

ה- CoolWallet S יישם מספר אמצעי אבטחה שיסייעו להבטיח את כספי הצפנה של המשתמשים בו:

אלמנט מאובטח: בארנק יש שבב SE מוסמך eAL5 + מובנה המטפל באחסון המפתחות הפרטיים של הקריפטו שלך.

מוצפן Bluetooth: סנכרון אלחוטי מופעל באמצעות טכנולוגיית Bluetooth מוצפנת, המאפשרת העברת הכספים במהירות ובאופן מאובטח.

אישורים מרובים. לפני שתאשר עסקת שליחה, תידרש לבדוק את פרטי העסקה הן באפליקציה והן במסך CoolWallet S שלך, ולאחר מכן תוכל ללחוץ על כפתור “שלח” במכשיר שלך..

הגדר את רמת האבטחה שלך. עם יצירת ארנק חדש, CoolWallet S מייצר סט זרעים חדש. אתה יכול לבחור איזה מספר ערכות זרעים אתה רוצה, בהתאם לרמת האבטחה הרצויה לך: עם 12, 18 או 24 ערכות מספרים.

דטרמיניסטי היררכי (HD). מכיוון ש- CoolWallet S הוא ארנק HD שיש לו תהליך גיבוי פשוט המאפשר לך לשחזר את הארנק שלך אם יקרה משהו רע.

חסרונות

– מספר המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים מוגבל למדי בהשוואה לארנקים אחרים.

– מכיוון שהארנק עולה כמעט $ 100 דולר, הדבר מציב את המכשיר בצד היקר יותר. ישנם גם ארנקי חומרה זולים יותר.

– בהשוואה לספקי ארנקים אחרים, החברה שפיתחה את המכשיר אינה מבוססת כל כך.

מה הופך את זה לארנק מגניב?

אחד הדברים הראשונים שתבחין בארנק יהיה מראהו השונה בתכלית ממכשיר החומרה הרגיל שלך ב- USB.

הוא מגיע ארוז בקופסה שחורה וזהובה שנראית מפוארת מאוד – ובה מסר אישי של המנכ”ל מייקל או שנכתב באותיות זהב על הכריכה הפנימית – המעניק אווירת פרימיום ברגע שתפרקו אותו.

הארנק מלווה גם בתחנת טעינה ומחבר USB, מדריך למשתמש, כרטיס התאוששות לרישום ביטוי הזרע הייחודי שלך, ומדבקת לוגו בשחור-על-שקוף..

החלק החיצוני של CoolWallet S נראה כמו כרטיס אשראי והוא מכוסה בעיצוב שחור וזהב המעניק לו אווירה קלאסית ועסקתית..

CoolWallet.io

החלק האחורי של הכרטיס כולל מספר סידורי נפרד המודפס בחלקו העליון, ממש מעל תצוגת נייר אלקטרוני. באמצע הדרך הימנית של הכרטיס נמצא כפתור יחיד המשמש להפעלת המכשיר, לשנות את המטבע המוצג ולאשר פקודות. בחלקו התחתון של המכשיר תמצאו שני סיכות טעינה שמתחתיהן יש טקסט נפרד אחר.

הכרטיס עצמו עשוי מחומר עמיד, עמיד למים, חסין פגיעות, עמיד בפני פגיעות ועמיד בפני טמפרטורה – אך אני לא חושב שמישהו יבדוק את הטענות הללו (וזה לא מומלץ). הכרטיס גמיש באופן מקובל, אם כי לא הייתי ממליץ לנסות לראות עד כמה הוא יכול להתקפל. ובכל זאת, זה יכול להשתלב בקלות בארנק כיס רגיל או בארנק עם תעודות הזהות וכרטיסי האשראי האחרים שלך.

בסך הכל, המראה המקצועי והעיצוב המלוטש של CoolWallet S הם שהופכים אותו ל”קריר “יותר בהשוואה לארנק החומרה האחר הזמין בשוק..

פְּסַק דִין

יש ארנקי חומרה רבים מהם תוכלו לבחור, אך ה- CoolWallet S שונה ממתחרותיו מכיוון שיש לו עיצוב מושך, תכונות אבטחה חזקות ושילוב נוח לסמארטפון. החיסרון היחיד יהיה המחיר הלא כל כך ידידותי לתקציב.

מקור תמונה: CoolWallet S.

Previous Post
מהו מסחר בשולי מטבעות קריפטוגרפיים? | מדריך למתחיל
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا