15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת Poloniex: הבנת חילופי הקריפטו לקריפטו

על פולוניקס

פולוניקס הוא שם ידוע בתעשייה, מכיוון שמדובר באחת מהבורסות המובילות בקריפטוגרפים המתהדרות במחזורי מסחר גבוהים להפליא עבור אלטקוינים ספציפיים. הבורסה הושקה בשנת 2014 ומבוססת פיזית בווילמינגטון, דלאוור, בארצות הברית של אמריקה.

נכון לעכשיו, בורסת הקריפטו של Poloniex היא חלק מ- Circle, חברה גדולה מגובה גולדמן-זאקס שרק מוסיפה לאמינות ואיכות השירות שלה. כרגע מדורגת במקום ה -47 CoinMarketCap, לפולוניקס נפח מסחר של 24 שעות ביממה הוא כ- 22,779,654 דולר ומספיק צמדי מסחר כדי לשמור על טירונים וגם על סוחרים מתקדמים יותר..

לפני שנעמיק עוד יותר בפרטים, ראוי לציין שפולוניקס לא תוכננה לסוחרים ראשונים. הדבר בא לידי ביטוי בחלקו בכלי המסחר המתקדמים שלו, בחלקו בממשק המורכב שלו, אך בעיקר בכך שהוא עוסק רק בקריפטו. לפיכך, אינך יכול לבצע את רכישת הקריפטו הראשונה שלך באמצעות חילופי הדברים מכיוון שיש לבצע הפקדות בקריפטו, ואין תמיכה בהעברות בנקאיות או עסקאות בכרטיסי אשראי.

תיק קריפטו

אם בחירת אלטקוינים כמעט ואין כמותה זוגות מסחר הם מה שאתה מחפש, אז Poloniex לא מאכזבת. נכון לעכשיו, הבורסה תומכת ביותר מ -90 זוגות מסחר, עם BTC / USDT. BCH / BTC ו- BTC / USDC הם חלק מהדירוגים המובילים. לאורך השנים פולוניקס מחזיקה בעקבי במחזורי המסחר הגבוהים ביותר בביטקוין ובליטקוין.

רשימה עם כל צמדי המסחר הזמינים זמינה ב- CoinMarketCap מדור שווקים פעילים.

תמיכה במדינה

אין הגבלות גיאוגרפיות הקשורות לשימוש ב- Poloniex, כלומר היא זמינה לכל הסוחרים מכל רחבי העולם (כל עוד מדינותיהם אינן רואות פעולה זו כלא חוקית). זה בעיקר בגלל ש- Poloniex משתמשת רק במטבעות קריפטוגרפיים וללא מטבעות פיאט, היא לא צריכה לעמוד בתקנות הפיננסים והבנקאות.

תכונות מסחר

Poloniex מתגאה בכל הכלים והתכונות השימושיים שאפשר לצפות מחילופי מטבעות מתקדמים. תכונה מסוימת שבה פולוניקס שולטת בשוק היא מדור מסחר בשוליים. בכך שהיא מאפשרת לסוחרים שלה לבצע מסחר בשוליים, פולוניקס מבטיחה שהם יכולים להשתמש במדויק בפונקציה של עמית לעמית כדי ללוות כספים. בבורסה יש גם מסחר בהלוואות, כלומר משתמשים יכולים לעבוד בפועל עם סוחרים אחרים.

poloniex.com

מערכת העמלות

Poloniex מציעה כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בקריפטוספירה, מה שהופך אותה לבורסה רצויה מאוד לסוחרים המעוניינים להחליף סכומי קריפטו גדולים. בבורסה קיים לוקח יצרנים ולוח שכר טרחה מבוסס נפח. כדי להציע קצת פרספקטיבה על המצב, דמי היצרן מתחילים ב -0.15% ודמי הלוקח ב -0.25% בלבד (עבור כל דבר מתחת ל- 600 BTC). כצפוי, ככל שמשתמש סוחר יותר, העמלות יהיו נמוכות יותר. מערכת עמלות מסוג זה נועדה לשפר את נזילות השוק.

בִּטָחוֹן

מאפייני האבטחה בפולוניקס הם מהשורה הראשונה, שכן הבורסה מאחסנת את מרבית פיקדונות הלקוחות ביחידות קירור. כאמצעי הגנה נוסף, יש בבורסה גם תוכנית ביקורת שלכאורה עובדת ללא הפסקה, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ו- 365 יום בשנה. הבורסה מספקת למשתמשים שלהם גם אפשרות לאבטח את חשבונותיהם באמצעות אימות דו-גורמי.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא המקום היחיד בו נאבקים פולוניקס (ורוב חילופי הדברים האחרים, לצורך העניין). בקיצור, תמיכת הלקוחות שלה הייתה המוקד המרכזי של התלונות על מרבית לקוחות פולוניקס לאורך השנים. זו מערכת כרטיסים בסיסית, ובהתחשב בהיקפי המסחר של הבורסה, אין שום הפתעה שמספר הכרטיסים ליום יכול להגיע למספרים אסטרונומיים. ישנם כמה דיווחים על זמני המתנה ארוכים במיוחד, אפילו עד 90 יום ומעלה, וזה, לכל הדעות, לא מה שמישהו רוצה מחילופי הצפנה מהשורה הראשונה..

עם זאת, ככל שהסטנדרטים בתעשייה ישתנו, כך גם גישתה של פולוניקס כלפי טיפול בלקוחות. מהפך, עם זאת, יש הרבה תיעוד באתר הרשמי ובקטע מרכז התמיכה.

האם Poloniex בטוחה?

לא זו בלבד שהבורסה מוסדרת, אלא שהיא משתמשת בכמה אמצעי אבטחה בכדי להבטיח שהעסקאות שלך יתנהלו בצורה חלקה והכספים שלך יישארו בטוחים ככל האפשר. מלבד הפסקת אבטחה קלה שהשתתפה בשנת 2014, לא דווח על הפרות, פריצות או התקפות. ראוי לציין ש- Poloniex החזירה במלואה את כל המשתמשים שנפגעו.

Previous Post
מהו מסחר בשולי מטבעות קריפטוגרפיים? | מדריך למתחיל
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا