15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת Exchange Robinhood: יתרונות וחסרונות

על חילופי רובינודה

רובין הוד היא חילופי מטבעות מטבעות אפסים ייחודיים, מבוסס ארה”ב, שנוצרו על ידי שני שותפים לדירה סטנפורד, ולדימיר טנב ובייג’ו בהט בשנת 2014. השניים רצו לשנות את אחד ההיבטים המתסכלים ביותר בשוק חילופי הקריפטו, כלומר העובדה שרוב המסחר חברות גובות ממשקיעים בין $ 1 ל- $ 10 עבור כל עסק. המטרה העיקרית של רובינודה היא חיבור סוחרים רגילים עם השווקים הפיננסיים בקריפטו.

למרות שלרובינודה אין רקע בנקאי, רובינודה הוא חבר ב- FINRA וב- SIPC, ויש לה ציטוטים בזמן אמת בבורסות. משמעות השתייכותה ל- FINRA היא כי הבורסה מסוגלת לספק מקסימום 500,00 $ משקיעים עם הגבלת 250,000 $ למזומן..

ניתן לגשת לשירות באמצעות ממשק מבוסס אינטרנט או, אפילו יותר טוב, באמצעות היישומים המותאמים אישית, הידידותיים והמסוגננים שלו לשניהם. iOS ו דְמוּי אָדָם פלטפורמות. מוקדם יותר השנה (2018), רובינודה עשתה את גישה מוקדמת הדף זמין, ומעל מיליון איש נרשמו אליו.

שמו מגיע ממודל המסחר נטול העמלות שהיא מפעילה. כך או כך, רובינודה דורש כסף ממשקיעים בכדי להתמודד. כל הכסף מוכנס למאגר השקעות יחיד. השירות מציע גם תוכנית מנוי פרימיום הנקראת רובינודה זהב פרמיום Tier, במחיר שבין $ 6 ל $ 200 לחודש. תוכנית מנוי זו מעלה את מגבלות ההלוואות למשתמשיה בטווח של 1,000 – 50,000 דולר.

היתרונות של רובינודה

היתרון הראשון והבולט ביותר הוא העובדה שרובינודה אינה גובה עמלות כלשהן בגין מסחר / עיסקאות. לא רק שהמסחר הוא ללא תשלום, אלא גם אין דמי משיכה או חוסר פעילות. בנוסף, רובינודה מאפשרת למשקיעים לגוון מבלי לרכוש קרן נאמנות או תעודת סל בפועל.

יתרון גדול נוסף מיוצג על ידי האפליקציות הסלולריות של רובינודה (כמו גם האפליקציה מבוססת האינטרנט). ממשק המסחר של Robinhood Crypto מתגאה במראה רטרו בהשראת שנות ה -80, עם הגדרה דינמית ומשנה אוטומטית מצבי “יום” ל”לילה “כדי לציין אם שוק סגור או פתוח. האפליקציה מרכזת את כל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, המניות ותעודות הסל תוך שהיא מספקת לך אפשרויות מסחר פשוטות. אתה יכול לבצע עסקאות, ולסקור את הגבוה / הנמוך והמנות לפני שאתה סוחר.

blog.robinhood.com

Robinhood מספקת למשתמשיה ארבעה סוגי הזמנות עיקריות: Market, Limit, Stop-Loss, Stop-Limit. זה מספק למשקיעים כמה אפשרויות טובות מאוד למסחר, אך מבלי לסבך יותר מדי את התהליך. עבור הסוחר הבסיסי, אפשרויות אלה צריכות להספיק.

יתרונות אחרים של רובינודה כוללים את העובדה שמוסדרת ארה”ב, את העובדה שהיא תומכת בהעברות בנקאיות, וזמינות כספית כמעט מיידית. הפלטפורמה מאפשרת לך להשתמש בחשבון הבנק שלך להפקדות ולמשיכות וכן להוסיף את רוב חשבונות הבנק הגדולים בארה”ב.

אבטחה היא עוד נקודה חזקה של רובינודה כאשר החברה שוכרת מומחי אבטחה שונים לבדיקת מערכות האבטחה שלהם באופן קבוע. דוגמה נוספת למחויבות כלפי אבטחה היא האופן שבו האפליקציות הסלולריות משתמשות בטכנולוגיית טביעות אצבע כדי לאפשר גישה לשירותי המסחר של הפלטפורמה.

חסרונות של רובינוד

בדיוק כמו כל הדברים בעולם הזה, רובינודה אינה מושלמת, ויש לה כמה חסרונות. בתור התחלה, רובינודה אינו כולל תוכנית השקעה מחדש של דיבידנד (DRIP). רובינודה גם לא תומך בחשבונות פרישה. חסרון אחד נוסף מיוצג על ידי העובדה שרובינודה זמינה רק עבור לקוחות אמריקאים ואוסטרלים.

החיסרון הסופי והחשוב ביותר הוא העובדה שלרובינודה יש ​​אפשרויות סחר מוגבלות. אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין ואתרום בפלטפורמה, אבל לא הרבה יותר. לדוגמא, אינך יכול לסחור בניירות ערך זרים או בקרנות נאמנות. ראוי לציין שהפלטפורמה אכן מאפשרת לך ליצור רשימת צפייה (שימושית למעקב אחר צמיחה ותנועה של מטבעות) של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, קטום, כוכבי לומן, ZCash, ניאו, דאש, מונרו, ביטקוין זהב, ליסק, OmiseGO, ו דוגקוין. רובינודה מתכננת להוסיף תומכי מסחר מלאים למטבעות אלה מתישהו בעתיד.

סיכום

רובינודה הוא בורסת קריפטו מעניינת מאוד שמטרתה להיות אטרקטיבית במיוחד לסוחרים בסיסיים עם הון מוגבל. לסוחרים שרק התחילו, רובינודה מציע הצעה עסקית טובה מאוד, במיוחד אם הסוחרים האמורים מעוניינים בעיקר לקנות.

Previous Post
מהו מסחר בשולי מטבעות קריפטוגרפיים? | מדריך למתחיל
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا