15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מיטב ערוצי המטבע הקריפטוגרפי לעקוב כעת

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? מִברָקמִברָק היא אפליקציית העברת מסרים שצברה פופולריות רבה בקהילת הצפנה, מכיוון שהיא משלבת את הפונקציות הקלאסיות וקלות השימוש באפליקציות העברת הודעות ואבטחה של הצפנה מקצה לקצה. כיום ישנם מאות, אם לא אלפי קבוצות וערוצים המתמקדים בחדשות קריפטו, עדכונים, מידע על השוק וטיפים להשקעה עבור מטבעות קריפטו..

אנו נציג את מיטב ערוצי המטבעות של טלגרם שעליכם לעקוב אחריהם:

1. Cointelegraph (@Cointelegraph)

CointelegraphCointelegraph הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר לחדשות מחלל הצפנה. ערוץ הטלגרם שלהם יש יותר מ 93,000 מנויים, אך הוא כולל רק את המאמרים שלהם. בממוצע הם מפרסמים בטלגרם סביב 10-15 פוסטים על בסיס יומי. לקוינטלגרף יש גם ערוץ טלגרם המוקדש כולו לדוברי ספרדית.

רוב הפוסטים דנים בנושאים שקשורים לתעשיית הקריפטו. בנוסף לחדשות, ישנם גם מאמרים המתמקדים במחקר אנליטי לגבי תנועות השוק. לפלטפורמה יש גם ערוץ יוטיוב בו היא מסבירה טכנולוגיות בלוקצ’יין.

2. CryptoMedics (@CryptoMedics)

CryptoMedicsCryptoMedics ‘ ערוץ מברק כולל כמה מאותות המסחר הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם כדי לקבל החלטות מסחר. למרות שזה אחד מערוצי הצפנה החדשים ביותר של טלגרם, הוא אסף עוקב גדול די מהר.

הערוץ שלהם כולל מגזין חודשי על נושאים עולמיים הממוקדים במטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם מידע טכני למשקיעים.

הקבוצה מפרסמת כ5 עד 10 אותות מסחר באלטקוין מדי שבוע, כמו גם סחר שבועי מבוסס יסודות (תכונות אלה זמינות למנויים מובחרים ופרמיום). למנויי עלית יש גישה לייעוץ תיקי אופטימיזציה, בנוסף לבוט ארביטראז ‘. הצוות מתכנן להוסיף בוטים נוספים בזמן הקרוב.

תוכן הערוץ גם מאוד שימושי, מכיוון שהוא כולל שיעורים, הדרכות וחדשות חשובות.

3. Mycryptopedia (@Mycryptopedia)

Mycryptopediaה Mycryptopedia.com באתר יש ערוץ הטלגרם הרשמי שמציע תכנים אינפורמטיביים בעיקר באוצרות לגבי קריפטוגרפי, בלוקצ’יין, ICO וניתוח על מחירי השוק. המאמרים שלהם מגיעים במגוון פורמטים: החל מהדרכות ומדריכים וכלה במאמרי חדשות וראיונות. בנוסף למאמרים חינוכיים, הם מציעים גם סרטונים חינוכיים.

4. CoinDesk (@CoinDesk)

CoinDeskCoinDesk הוא אתר שמוכר באופן נרחב בקריפטו-מדיה, מכיוון שהוא מכסה חדשות, מדריכים, מחקרים, סטטיסטיקה, ביקורות טכניות, מאמרים חינוכיים וניתוח שוק המתמקד בקריפטו ובבלוקצ’יין.

למרות שהאתר מגוון, ערוץ מברק כולל בעיקר חדשות. אך יש להזכיר כי לא מדובר בערוץ טלגרם רשמי.

ערוץ CoinDesk Telegram אינו מפרסם תוכן מקורי. המאמרים והחדשות נלקחים ישירות מהאתר ומפורסמים שם. משתמשי מברק יכולים לקרוא את המאמרים באפליקציה באמצעות תכונת התצוגה המיידית.

5. Crypto בבריטניה (@UKCrypto)

בריטניה Crypto Premiumקריפטו בבריטניה הוא ערוץ המציע תכנים חינוכיים, ניתוח שוק טכני וחדשות אחרונות.

ערוץ מטבע קריפטוגרפי זה של Telegram הוא אידיאלי עבור סוחרים שרוצים ללמוד כיצד לנתח קריפטוסים באופן טכני (מבוסס תרשים) ויסודי (מבוסס ערך פנימי). באמצעות המידע המסופק כאן, אתה יכול לעצב את אסטרטגיית השוק שלך ולשפר את תיק הקריפטו שלך.

התוכן של קריפטו בבריטניה פופולרי למדי וקל להבנה גם עבור סוחרים מתחילים.

6. פודקאסט קריפטו רע (@thebadcryptopodcast)

פודקאסט הקריפטו הרע הוא אתר המוקדש להפקת סדרות פודקאסטים המתמקדות בביטקוין ובעולם הקריפטו. האתר הוא אחד האינפורמטיביים והקלים לעקוב אחר ערוצים חינוכיים עבור סוחרי קריפטו. הפודקאסטים המופיעים כאן מתמקדים בהתפתחויות היומיומיות המתרחשות בעולם הבלוקצ’יין.

פודקאסט רע של קריפטו

ערוץ הטלגרם שלהם בעיקר מעדכן משתמשים בנוגע לפודקאסטים שלהם – מתי הם עודכנו ומה הנושאים העיקריים הנדונים בו. זה די שימושי אם אתה חסיד מסור של הסדרה ואתה לא רוצה לפספס פרק חדש.

7. CoinMarketCap (Bot) (@coinmarketcap)  

CoinMarketCapCoinMarketCap היא הפלטפורמה המקוונת הידועה ביותר הכוללת נתונים כגון המחיר הנוכחי, תרשימי היסטוריה, היוון ונפח המסחר היומי כמעט בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים. האתר כולל גם מידע כגון נפחי מסחר בבורסות, והבלוג שלהם מכסה אירועים חשובים, נושאים חינוכיים וניתוחים.

ה מברק הטלגרם של CoinmakrteCap אין מגוון רחב של פונקציות. זה בעיקר עוקב אחר המחירים של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, מבצע הודעות על שינויים במחיר, עוקב אחר שווי השוק הכולל ומאפשר לך להציג את ההיסטוריה של מטבע נבחר בשבעת הימים האחרונים..

מאחר והבוט מיוצר באמצעות ה- API של האתר, תוכלו למצוא בערוץ את אותו המידע הקיים ב- CoinMarketCap.

8. צ’רטרי צ’רטרים (@Crypto Charters)

צ'רטרי צ'רטריםה צ’רטרי צ’רטרים הערוץ כולל מידע מחלל הצפנה בפורמט מובן ומעט הומוריסט. אם אתה רק מתחיל במסחר בקריפטו ומחפש להרחיב את הידע שלך, זה הערוץ בשבילך.

רוב הפוסטים שנמצאים בערוץ זה עוסקים בנושאים הקשורים לביטקוין. סוחרי ביטקוין ימצאו ערוץ זה שימושי מאוד מכיוון שהמחברים שלהם דנים בקורסים והשקפות BTC.

9. מטען סיכון (@Venture Coinist)

סיכון מטבעסיכון מטען הוא ערוץ מטבע קריפטוגרפי של טלגרם הכולל תרשימים מפורטים עבור מרבית הקריפטוסים, אך עם דגש על הטופ 10. הוא מאוד שימושי לסוחרים שרוצים ללמוד את הפעולה הפנימית של ניתוח טכני ולהחיל אותו על עסקיהם.

כאן תוכלו למצוא פירוט תרשימים המאפשר למשקיעים להתבונן ולשלב אלמנטים באסטרטגיה שלהם. Venture Coinist מכיל בעיקר תכנים חינוכיים כיצד לבצע עסקאות או לפתח אסטרטגיית מסחר.

בערוץ יש פחות פוסטים בהשוואה לשנה שעברה, אך עדיין כדאי לעקוב.

10. אות מסחר בחינם (@ אות מסחר בחינם)

אות מסחר בחינםאיתותים למסחר בחינם הוא ערוץ קריפטוגרפי מטלגרם לגיטימי לאותות קריפטו.

ערוץ זה הוא ייחודי מאוד בהשוואה לאחרים המופיעים ברשימה שלנו, מכיוון שכל האותות חופשיים לחלוטין, ולא נצפו עד כה פעילויות שאיבה וזרוק. הם קיימים זמן רב מה שמגביר עוד יותר את אמינותם.

מילים אחרונות

עם זאת, אנו מסכמים את המאמר שלנו על ערוצי המטבעות הטובים ביותר בטלגרם שאתה יכול לעקוב אחריהם אם אתה סוחר או חובב סקרן..

תמונה מוצגת: ביטקוין

Previous Post
הכל אודות כריית כונן קשיח ואיך זה עובד
Next Post
كيفية شراء البيتكوين باستخدام Coinbase | دليل المبتدئين