15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

דסיבט: מקם את ההימורים שלך וזכה בהימורי קריפטו

עוד על דסיבט

השימוש במטבעות קריפטוגרפיים זחל אט אט לעולם ההימורים המקוונים בספורט. אתר הזמנת ספורט התומך רק במטבעות דיגיטליים הוא דסיבט. כאן, המשתמשים יכולים להמר על משחק כדורגל כלשהו שהם רוצים באמצעות ביטקוין ואלטקוינים פופולריים. דסיבט רוצה לספק יותר סיכויי זכייה למשתמשיה, ובשל כך היא מחשבת את הצעות המחיר והסיכויים הטובים ביותר עבור המשחקים שהיא מציגה.

דסיבט ותכונותיה

אתר הימורים קל

לדצ’יבט יש פלטפורמה מבוססת אינטרנט שניתן לגשת אליה ולהשתמש בה בקלות על ידי כל המהמרים ללא קשר לניסיון. באתר יש שלוש כרטיסיות עיקריות המוצגות בעמוד הראשון:

המשחקים של היום: כולל את כל המשחקים המשחקים באותו יום.

הימורים: מראה אם ​​ההימורים שלך פתוחים, סגורים או מבוטלים.

כסף מזומן: בחר את כמות הקריפטו שברצונך למשוך או להפקיד לחשבונך.

המשחקים והליגות ממוינים לפי מדינתם, וניתן לגשת לרשימת המדינות בצד שמאל של האתר. אם אתה רוצה לראות את שיאי הקבוצה והסיכויים בעבר, פשוט לחץ על מדינה ואז על המשחק. בצד ימין, תוכל להציג את המשחקים שבחרת עם סך ההימור, הסיכויים והתשלומים.

שפע אפשרויות קריפטו

בהיותה קיימת צורות רבות של מטבעות קריפטוגרפיים שם, דציבט רוצה להנגיש את שירות ההימורים בכדורגל לסוגים רבים של מהמרים בקריפטו. רשימת הנכסים הדיגיטליים המקובלים כוללת את מטבע הביטקוין העליון ו altcoins, כמו Ethereum, Litecoin, Dash, Dogecoin, Monero, Digibyte, Namecoin, MaidSafeCoin, Zcash, Gulden, Credits Game, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Lisk, PotCoin, Ripple , סטראטיס, Syscoin, Vertcoin ו- Blackcoin.

על ידי יישום מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום, לדציבט יש זמני הסדרה מהירים יותר לעסקאות שלה. לא זו בלבד, אלא שמשתמשים יכולים גם לבחור להישאר אנונימיים באינטרנט תוך ביצוע עסקאות באמצעות קריפטות מסוימות הממוקדות בפרטיות, כגון Zcash, Dash, Monero ו- Nix..

התשלומים נעשים באופן מיידי

באתרי הימורים רגילים, ייתכן שייקח זמן עד שתראה את הרווחים שלך בחשבונך. אך דסיבט מזכה מיד את התשלום שלך ברגע שההימורים שביצעת אושרו כזוכים. אין כרוך בתשלום נוסף או בזמני המתנה ארוכים כאשר דצ’יבט צריכה לבצע את תשלומיה.

סיכויים מצוינים

האתר מציג סיכויים בפורמט העשרוני. הסיכויים מייצגים גורם מפתח בחישוב הרווח והתוצאה האפשרית של המשחק. הם נוצרים על ידי הצגת נתונים סטטיסטיים ומידע מעודכן במערכת החישוב שלהם.

ציון הזכייה מסייע למתמודדים לבחור את המשחק עם הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות.

חשבונות פרטיים ועסקאות

תהליך ההרשמה בדציבט הוא פשוט כמו שהוא נעשה. נרשמים חדשים אינם נדרשים להגיש שום תיעוד או מידע אישי אחר כמו אצל סוכנים מקוונים אחרים. בגלל זה, אין איבוד זמן עם אימות וכאלה.

כתובת דואר אלקטרוני אינה הכרחית לתהליך ההרשמה, אם כי מומלץ להשתמש בה. משיכה והפקדה גם אינן זקוקות לתהליכי אימות, מכיוון ש- Decibet מעריכה את פרטיות המשתמשים.

מבחר רחב של משחקי כדורגל גלובליים

היא לא רוצה שהמשתמשים שלה יפסידו הזדמנויות הימורים, ומציעה מגוון מרשים של משחקים וליגות עליהם הם יכולים להמר..

בנוסף לאירועי גביע העולם, הפלטפורמה כוללת גם ליגות מאוסטרליה, אוסטריה, אלג’יריה, ארגנטינה, בלגיה, צ’ילה, ברזיל, קולומביה, מקסיקו, סין, פורטוגל, תוניסיה, איראן, ספרד, סקוטלנד, אנגליה, צרפת, ישראל, נורבגיה , פינלנד, קפריסין, רוסיה, גרמניה, שוודיה, הולנד, רומניה ומדינות אחרות באסיה, אירופה ודרום אמריקה.

100% בונוס לנרשמים חדשים

כאשר אתה יוצר חשבון לראשונה בדצ’יבט, אתה זכאי לתבוע בונוס קבלת פנים של 100% שיכול להגיע עד $ 100 דולר. דסיבט רוצה שמשתמשים יבדקו אפשרויות הימורים נוספות ולא ירגישו מצומצמים מהתקציב שלהם.

פלטפורמה מרובת שפות

האתר זמין בשבע שפות: אנגלית, ספרדית, צרפתית, פולנית, איטלקית, פורטוגזית ורוסית.

הפוך לשותף או הפנה חברים חדשים

משתמשי Decibet יכולים לזכות בפרסים נוספים אם הם מפנים את חבריהם לפלטפורמה. שותפים יכולים להרוויח באמצעות מערכת השותפים שלהם, דרך Affiliada.com.

מהמרים בכדורגל ברחבי העולם אינם צריכים להסתכל רחוק, מכיוון שדציבט מספקת את הסיכויים והצעות המחיר הטובות ביותר, כמו גם תשלומים מהירים ובונוסים מפתים להרשמה ראשונה..

Previous Post
Tezos (XTZ) סקירה: מדריך למתחילים
Next Post
كيفية لعب Pokies على الإنترنت مقابل نقود حقيقية في أستراليا