15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירה מהימנה של CyberDice 2021

מבוא ל- CyberDice

האם אתה נהנה להמר באמצעות ביטקוין? האם גלגול הקוביות גורם לך להרגיש נרגש? אם כן, הגיע הזמן להמר על כספי הקריפטו שלך באחד ממשחקי הקוביות הטובים ביותר של קריפטוגרפיה, CyberDice. CyberDice הוא חוויית משחק מהנה והימורים לכל. קרא את סקירת CyberDice כדי לחקור עוד. נעבור על תכונות, מקצוענים & חסרונות וודאו שכל חובב הימורי קריפטו יודע הכל על המשחק לפני שהוא נרשם.

1. הממשק ידידותי למשתמש

המראה והתחושה של עיר הסייבר של המשחק מושך מהמרים בביטקוין להירשם ולהיות חלק מהרכזת. קל לעיניים, דף הבית מברך את השחקן עם סרגל הזזה, ואחריו לובי ההימורים שניתן להגדיר למצב ידני ואוטומטי. אפשר גם להגדיר את הלובי להעדפותיהם על ידי הגדרת הגדרות המשחק. מופעל על ידי קוביות OneHash, הממשק של CyberDice מציג את המשחק בשידור חי, כששחקנים משחקים ומנצחים / מפסידים, מה שהופך אותו לחוויה משעשעת.

ביקורות CyberDice - ממשק ידידותי למשתמש ביקורות CyberDice – ממשק ידידותי למשתמש

2. שיטת הבנקאות נוחה

CyberDice הוא אתר הימורי ביטקוין; עם זאת, הם מתכננים לכלול מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Ethereum, Litecoin וכו ‘לצורך ביצוע תשלומים ומשיכת הרווחים, השחקן צריך להיות רשום בארנק ביטקוין. אין מגבלות על ביצוע הפקדות, אך סכום המשיכה המינימלי הוא 0.001 BTC. משך הזמן שנדרש לעיבוד הנסיגה הוא סביב 24 שעות.

3. צרור בונוס

CyberDice מציע חבורה של מבצעים משתלמים לשחקנים חדשים וקיימים. הבונוסים והפרומואים מפורטים להלן:

ברז קוביות של ביטקוין

אתר ההימורים מגיע עם ברז קוביות ביטקוין המזכה 0.000001 BTC לחשבון בכל פעם שהחשבון ריק. תבע את הבונוס על ידי לחיצה על כפתור הברז. ברז הביטקוין משלים את החשבון כל רבע שעה ובכך מעודד שחקנים להמשיך להמר ולשחק ב- CyberDice. אין צורך בקוד בונוס של CyberDice.

תחרות הימורים יומית

CyberDice מארגן את תחרות ההימורים היומית במטרה לתת הזדמנויות לשחקנים להשתתף בתחרויות מהנות ולזכות בפרסים עשירים. הירשמו לאתר ההימורים והשתתפו בתחרויות ההימורים המתקיימות מדי יום בין השעות 00:00 UTC עד 23:59 UTC. הזוכה מקבל סכום בונוס של 0.20% עד 0.015 BTC.

בונוס הפניה

הוסף את בונוס ההפניה על ידי קידום CyberDice לחבריך וליפים מהמרים מקוונים אחרים. שתף את קישור ההפניה הייחודי עם אנשי הקשר שלך כדי להבטיח 0.5% מסכום ההימורים של השחקנים שנרשמים ל- CyberDice באמצעות ההפניה שלך..

4. שאלות נפוצות מועילות

לא משנה אם אתה מתחיל או מקצוען בהימורי קוביות מכיוון ש- CyberDice מסביר את כללי המשחק בפירוט רב בסעיף שאלות נפוצות. משחק הימורי הקוביות העתידני הוא הוגן להפליא וחוד הבית נמוך עד 1%. טען את חשבונך בסכום סביר והמשיך להמר כדי לזכות במזומן של ביטקוין כל היום.

ביקורות CyberDice - שאלות נפוצות ביקורות CyberDice – שאלות נפוצות

5. אבטחה

CyberDice לא רק פורסת טכנולוגיית הצפנת SSL של 128 סיביות כדי להגן על המידע ועל הכספים, אלא יש לה גם מנגנון 2FA לאבטחה נוספת. אתר ההימורים דואג גם למערכת ארנק “OneHash” לאחסון מאובטח של כספי ביטקוין.

6. תמיכת לקוחות

ב- CyberDice שירות לקוחות זמין 24 × 7 באמצעות צ’אט חי ודוא”ל. לשאלות כלליות, שלח דוא”ל לכתובת הדוא”ל לקבלת תגובה מהירה תוך 12 שעות בערך. לסיוע מיידי, צרו קשר עם נציגי שירות הלקוחות באמצעות הודעות טקסט מיידיות. יש גם קטע מפורט של שאלות נפוצות לעזרה בכל נושא רלוונטי. חוץ מזה, אפשר לבדוק גם בפורום הקהילתי התוסס של אתר ההימורים. הקהילה מציגה שיחות של המהמרים השונים הדנים בטריקי הימורים ואסטרטגיות כדי לנצח את המשחק. יתרונות וחסרונות

יתרונות חסרונות
  הממשק ידידותי למשתמש.   יש רק משחק אחד בקטלוג. 
  משחק הקוביות מרגש.   אתר ההימורים אינו מקבל אף מטבע אחר.
  CyberDice מקבלת ביטקוין.   המהמרים מקבלים מעט מאוד בונוסים מ- CyberDice
  הבונוסים והמבצעים משתלמים.   שירות תמיכת הלקוחות אינו זמין טלפונית.
  תמיכת לקוחות זמינה 24 × 7 באמצעות צ’אט חי ודואר אלקטרוני.  

סיכום

שחקנים אוהבים להמר במשחק קוביות ולזכות בפרסים. ברז הביטקוין הוא הצעת בונוס משתלמת לכולם, והמשחק פועל להביא מטבעות קריפטוגרפיים לייטקוין ואת’ריום בכמותו כדי שיהיה נוח יותר עבור המתרגלים. מספר שיפורים כמו תמיכת לקוחות טלפונית והצעות בונוס נוספות יהפכו את מרכז ההימורים לפופולרי יותר. בסך הכל, CyberDice הוא משחק קוביות הימורים מצומצם במיוחד. 

שאלות נפוצות אחרות חשובות

1. כיצד CyberDice שומרת על סביבת הימורים בטוחה?

אנס. CyberDice מקפידה על ההנחיות של משחק אחראי למניעת התמכרות להימורים ולקידום הימורים בטוחים. כל התכונות הללו הופכות את CyberDice לטוב ביותר מבין אתרי משחקי ביטקוין.

2. האם שחקן יכול לבדוק את הגינות המשחק?

אנס. CyberDice מאפשרת לשחקנים להשתמש בכלי בדיקה של צד שלישי כדי לבדוק את איכות המשחק ההוגנת.

3. מה ההבדל בין מצב ידני למצב אוטומטי?

אנס. המצב הידני הוא בסיסי וללא כל התערבות של אתר ההימורים. מצב האוטומטי נשלט בחלקו על ידי מרכז ההימורים והוא אסטרטגי יותר.

Previous Post
ביקורת ביטומניה 2021: המדריך השלם
Next Post
Cryptocurrency 101 للتداول اليومي – دليل المبتدئين النهائي