15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדריך למתחילים: תחילת העבודה עם מסחר בביטקוין / אלטקוין

ברצוננו להעניק לכולכם מבשר למסחר בביטקוין ובאלטקוין. מדריך זה יעזור ל- מתחיל שלם ללמוד איך הדברים האלה עובדים. אנו ממליצים לך לקרוא את כל ההנחיות שלמטה וגם להקפיד על כך למד את סגנון המסחר שלך כדי למקסם את רווחי המסחר שלך!

על מה נעבור?

  1. הדרכים השונות בהן אנשים סוחרים בקריפטו,
  2. פוטנציאל הרווח כסוחר בקריפטו,
  3. חילופי הדברים השונים והמוניטין שלהם, ו
  4. הצעדים הנדרשים כדי להפוך לסוחר רווחי יותר.

אבל לפני שנתחיל …

מטבעות קריפטוגרפיים הם נכסים תנודתיים מאוד שיכולים להעריך או לפחת מאוד בתקופה קצרה. מרכזיות רבות נפרצו ולא מעט הונאו את המשתמשים שלהן.

היזהר מאוד בענף זה. סמכו רק על כמה אתרים / בורסות נבחרות מכיוון שלרבים אין את הכוח להגן על כספיכם בכל מחיר. השתמש בארנקי נייר אם ברצונך להחזיק את כספיך לטווח ארוך או בארנק Ledger.

עַכשָׁיו, בואו נתחיל …

החליטו על סגנון המסחר שלכם

פעולה זו מתחלקת לארבע קטגוריות עיקריות:

  1. סוחרי יום: אנשים שמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים ופותחים / סוגרים עסקאות שוב ושוב לאורך אותו היום.
  2. סוחרי נדנדה: אנשים שמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים ומחפשים נדנדות בפעולות מחיר, בעוד שהם מחזיקים בדרך כלל 2-6 ימים בכל פעם.
  3. בעלי טווח ארוך: אנשים ש”מודלים “את השקעתם בציפייה שהמחיר יזרום לרמה הרבה יותר גבוהה בעתיד.
  4. משקיעי ICO: אנשים שקונים מכירות טרום אסימון ומחכים למסחר שייצא לדרך (בדרך כלל לוקח חודשים) לפני שהם שוקלים למכור.

סוחרי יום …

פעולת המסחר בקריפטו 24/7/365 מאפשרת להפוך תשואות ניכרות באמצעות עסקאות תוך יום. תנועות המחירים הקבועות, הנראות בזמן אמת, מספקות הזדמנויות קרקפת טובות יותר עבור סוחרים חסרי ניסיון. סחר יומי הוא בהחלט גישה בטוחה אך מתגמלת להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

לסוחרי יום יש את היתרון להתמקד ביתרת החשבון הפיאטי שלהם (במזומן). אתה צריך לדאוג להרוויח יותר דולרים בלבד. לביצועים ארוכי הטווח של קריפטוסים לא תהיה השפעה רבה עליך.

שוק זה הוא מאוד תנודתי וההשקעה שלך עשויה לרדת 25% בן לילה אם אינך מצליח לתזמן נכון את השוק / לעשות שימוש בתכונת העצירה של הבורסה שלך (אם רלוונטי). עבור רבים, סחר יומי הוא הדרך הבטוחה ביותר להשיג חשיפה לשווקי הקריפטוגרפים ההפכפכים של ימינו.

האם אינך מעוניין ברווחים זעירים של 2-5% ליום? 

לא כל עסק יהיה מנצח. צפייה בהשקעה שלך משתנה לא יותר מ -5% יכולה לאכזב עבור חלק מהסוחרים. אלה שמניבים את הביצועים הטובים ביותר בזמן הקרקפת תנועות קטנות, בדרך כלל מתכנתים את בוט המסחר שלהם. 

כתוצאה מכך, סוחרי יום רבים של מטבעות קריפטוגרפיים פונים למינוף כדי להגדיל את פוטנציאל הרווח שלהם … אנו נדרך עוד רגע על מסחר מינוף. היזהר אם תעבור בדרך זו, במיוחד אם סבלת בעבר מבעיות הימורים. ההזדמנות להגדיל את הרווחים שלך באמצעות הגדלת המינוף שלך מסוכנת להפליא. ככל שאתה הופך להיות מסוכן יותר, כך אתה יכול לשרוד פחות ושונות הבנקאות המסחריות שלך יהיו מהירות יותר.

סוחרי נדנדה …

יש סוחרים שמעדיפים גישה פסיבית יותר ונשארים עם תנועות מחירי המסחר בתנופה לטווח ארוך יותר. זמן ההחזקה האופייני לסחר בתנופה הוא סביב 2-6 ימים; שמירת עמדתך פתוחה במשך שבועות, חודשים או שנים תסווג כהחזקה לטווח הארוך.

מסחר בתנופה רווחי אם אתה אחראי (ונדיב) עם הפסדי העצירה שלך. זה מאוד רווחי אם אתה יכול לתזמן נכון את השוק. לדוגמא, קריאה לתחתית המדויקת לפני שנפנה לאחור יכולה להעניק לך רווח של 20% עד 50% לאחר החזקה של 3-6 ימים בלבד. 

סחר בתנופה עם כמויות מינוף נמוכות כדי למזער את ההשפעה שיש לדמי המסחר על המיקום שלך. בשילוב, עיתוי השוק הנכון בתוספת היפוך טכני ומינוף מסוים יספקו לכם תשואות משמעותיות על השקעתכם.

משקיעי ICO

באשר למשקיעי ICO, ובכן זה די פשוט … אבל שוק ה- ICO עומד בראש המחצית השנייה של 2018 כאשר עולם הקריפטו ממשיך לדחוף לשפל חדש.

אנו ממליצים שאם אתה פשוט נכנס לשוק עכשיו, תקבל ניסיון עם מסחר יומי בביטקוין וכמה אלות עיקריות (כמו את’ריום) לפני שתדאג להשקיע ב- ICO. לאחר הגעתך, בדוק את התוכן שלנו הקשור ל- ICO כדי להבין כיצד תוכל למצוא הזדמנויות השקעה רווחיות ביותר.

עכשיו, בואו נעבור על כמה יסודות המסחר המינופים. אם אתה מתחיל לגמרי … מידע כללי זה אמור לעזור לך להחליט אם המסחר במינוף מתאים לך.

יסודות המסחר במינוף ביטקוין

לקרוא מדריך המסחר שלנו במינוף קריפטוגרפי ללמוד את כל הנקודות הבסיסיות החשובות. להערכה פשוטה, הנה כמה מהיסודות שתרצה להיות מודעים להם:

1) אתה לווה להשקיע יותר

מסחר במנוף הוא פעולה של פתיחת עמדה עם כמות הון גדולה יותר (הגדלת פוטנציאל הרווח). לשם כך, יש להעלות את כספם כ”בטוחה “, כלומר יתכן שתאבד את כל ההשקעה שלך. למשל, במינוף כפול אם המחיר יחליק בערך 50% הוא יבטל את עמדתך וישאיר אותך עם $ 0 בחשבונך.

אפשרות מסחר זו נותנת לך את הכוח להשקיע הרבה יותר ממה שיש לך. קל להמחיש את הרעיון כאן על ידי בחינת המשמעות של מינוף פי 10. אתה מוריד 10,000 דולר לרכישת ביטקוין אחד והוא עולה ל -15,000 דולר לרווח של 50%. אם אתה משתמש במינוף פי 10 והמחיר עולה ב 50% סכום הרווח הוא למעשה 50,000 $ (500%) וזה הרבה יותר גדול.

2) דמי המסחר במינוף יכולים להשתנות באופן דרמטי

עליכם להיות זהירים בעת שימוש בבורסת סחר במינוף. פלטפורמות רבות מגיעות עם עמלות גבוהות מאוד; בעוד שהם ידידותיים למתחילים מאוד, למרבה הצער eToro ו- IQ Option ידועים כבעלי עמלות גבוהות. אפילו Bitmex יכול להיות יקר אם אתה מחזיק למשך זמן אמיתי. יכול להיות זול יותר להשקיע ולהחזיק בחוזי ביטפינקס ואוקקוין … אך המינוף אינו גבוה כל כך.

הדבר הגדול ביותר שאתה צריך לדעת הוא שאתה צריך להכות את העמלות על המסחר שלך בסכום ניכר לפני שתסגור את העמדה שלך. חשוב להבין עובדה זו למתחילים למנף את המסחר. בכל פעם שאתה פותח תפקיד אתה שלילי את העמלות עד שאתה סוגר לפחות עודף כדי להחזיר את זה. קשה יותר למצוא את הרווח שלך וההפסדים שלך יכולים באמת להגדיל אם אתה מבצע כמה עסקאות גרועות, במיוחד עם מינוף גבוה (פי 10 ומעלה).

3) התחנות שלך חשובות מתמיד

קריפטו למסחר יומי עם מינוף דורש תנועות מחירים בטווח הקצר מאוד. הרווחיות של מסחר מינוף פוחתת ככל שאתה מחזיק בתפקיד שלך זמן רב יותר / כך המינוף שאתה משתמש בו גבוה יותר. הרעיון של סחר ממונף מאוד הוא להיכנס ולצאת מעמדתך תוך פרק זמן קצר בלבד.

לדוגמא, מינוף פי 50 פירושו שביטקוין שעובר מ- 8,000 $ ל- 8,160 $ ​​יכפיל את ההשקעה שלך (לא עמלות פקטורינג). אתה יכול להיכנס ב 8,001 $ עם עצירה ב 7,988.9 $ אם אתה מאמין שהשוק יקפוץ ממש בסימן 8,000 $. עצירה צמודה זו נותנת יחס סיכון לתגמול גבוה מכיוון שהפוטנציאל הפוך גדול בהרבה מהסיכון כלפי מטה.

הביטקוין הנחשב ביותר & בורסות אלטקוין לסוחרי קריפטו

סוחרי קריפטו מתקבצים לעיתים קרובות פה אחד ומחליטים את חילופי המטבעות הטובים והפופולריים ביותר. סנטימנט התעשייה ישתנה עם הזמן וכולם ינהרו למקום אחר.

בשנת 2013 כולם נסחרו ב- MtGox או ב- BTC-e. זמן קצר אחרי זה היה Bitstamp, אז Bitfinex ו Poloniex ועכשיו בינאנס נמצא למעלה. אנו ממליצים על החליפין שלהם בין אם אתה סוחר בזיווג ביטקוין / פיאט או ביטקוין / אלטקוין. יש להם גם זיווגי altcoin אחרים (שאינם BTC / USD), אך איננו ממליצים על צמדי מסחר מורכבים אלה אם אתה מתחיל למסחר בקריפטו..

לבדוק מדריך המסחר שלנו בינאנס.

איך בכלל תשיגו את הקריפטו שלכם? LocalBitcoins, Coinbase וכו ‘. אם עדיין אין ברשותך … הקפד לשים לב לעמלות בפועל והיזהר אחר כל פער בשיעור הביטקוין בהשוואה למחירי החליפין הנוכחיים.

האם ניתן לסמוך על חילופי CFD? 

לוגו Bitmex

אנו ממליצים לך לסחור באמצעות חילופי CFD למען ביטחון מירבי. CFD מייצג “חוזה להפרש” שמשמעותו שאתה בעצם סוחר בנגזרים עם ערך בסיסי המבוסס על מחיר השוק (מדד) של מטבע.

מדוע חילופי CFD כה בטוחים? אנשים לא סוחרים את האלטקוין. זהו חוזה וירטואלי אשר מיוצר על ידי הבורסה. לא ניתן לגנוב חוזר זה ולמשוך אותו.

יתר על כן, כאשר מתבקשים משיכות ביטקוין הם בדרך כלל עוברים אישור ידני שמקל על לתפוס האקר לפני שתאבד את כספך..

חילופי הצפנים המומלצים ביותר ב- CFD הם ביטמקס.

לבדוק מדריך המסחר של Bitmex שלנו ללמוד כיצד הפלטפורמה שלהם עובדת.

כיצד להפוך לסוחר קריפטו רווחי

בתור מתחיל, רוב הסיכויים שתפסידו לא מעט כסף לפני שתתפסו איך לסחור ולנהל את הכספים שלכם באופן רווחי. המאבק אמיתי למתחילים כיוון שכמו בכל סוג של סחר, אנו לומדים מהטעויות שלנו.

בואו נעבור על כמה גורמים בסיסיים שיעזרו לכם להפוך לסוחר מצפנים מצליח יותר … בלי שתצטרכו לקבל ניסיון של שנים.

למד ת”א, גם אם אינך רוצה!

מינוח ניתוח טכני יכול להיות מפחיד לפעמים. זה בגלל שזה נושא זר. כולנו היינו חדשים לפני כן, אך ככל שאתה מכיר יותר הגיוני. כשחוזרים לנושא TA / מיפוי עסקאות פוטנציאליות, פתאום הכל לוחץ.

אז פשוט התחייב לעצמך …

אם משהו מבלבל מדי פשוט עברו לנקודה הבאה. לעולם אל תוותר והמשיך ללמוד עוד. סחר בנייר או השתמש בחשבון testnet (אם הבורסה שלך מציעה כאלה) וראה איך אתה מסתפק בכסף ראשון, במיוחד כשאתה מנסה אסטרטגיית מסחר מינוף חדשה מבוססת TA..

הידיעה כיצד לקרוא תרשימים הינה מהותית להצלחה אם ברצונך לסחור בשווקים אלה. זה חשוב גם לסוחרי נדנדות ובעלי טווח ארוך.

המטרה שלך היא להיות שוטף בשרטוט ערוצי מסחר, רמות תמיכה, התנגדויות ואינדיקטורים מבוססי נפח. הנקודות הבסיסיות הללו, גם אם אינך עוסק באופן מלא בניתוח טכני, יעזרו לך להימנע מכניסה בזמן הלא נכון.

ביסודו של דבר, עם TA בצד שלך, אתה יודע מתי להיכנס ומתי לשבת מחוץ לשוק. אם אתה סוחר 10% יותר חכם, כלומר 1 מכל 10 עסקאות הן ניטרליות / רווחיות ולא הפסדים – דמיין כמה תעשה יותר אחרי 100 ואפילו 1,000 עסקאות.

ניהול סיכונים = חשיפה נמוכה, תגמול גבוה

לעולם לא נגיד לך כי שימוש במינוף פי 10 ומעלה הוא דרך בטוחה לסחר קריפטוגרפי. למעשה, נרחיק לומר שרמת המינוף הגבוהה הזו היא יותר סוג של הימורים מאשר דרך לסחור כספקולנטים..

אבל אנחנו לא מדברים על מכונות מזל … אנחנו משווים את זה עם פוקר. בפוקר, שחקנים מנסים להגדיר את עצמם עם הסיכויים הסבירים ביותר. תהליך זה מתחיל בהקמת ניהול בנקרול כדי לוודא שריצה גרועה אינה פושטת את חשבונם בפשיטת רגל. הרעיון הוא לגדל את כספיך באופן רציף, אך עליך לשרוד את השונות / התנודתיות כדי שזה יעבוד.

אז קדימה, וסחר במינוף פי 10 כשאתה מוכן … אבל ההצעה היחידה שלנו היא לעשות זאת עם חלק קטן מההון המסחרי היומי שלך. אם אתה משתמש פי 5 אפשרי הקצאה גדולה יותר. הדבר נכון גם עבור רמות מינוף נמוכות עוד יותר, שכן פוטנציאל ההפסד שלך מצטמצם בצד המפסיד של המסחר אם המרווח שלך נמוך יותר..

למידע נוסף על ניהול סחר יום בביטקוין כאן!

בסופו של דבר, מסחר מינוף יכול להיעשות בבטחה אם אתה אחראי על קרנות המסחר שלך. אל תיכנסו ל- all-in ב 50x בתקווה שתהפכו למיליונרים בן לילה. מחלק את כספי הבנק שלך על בסיס סיכון השקעה, חלק חלק מהכספים להפעלות מסוכנות והגבל את חשיפת המינוף שלך.

אתה יכול לקדם את אסטרטגיית ניהול הסיכונים שלך תוך כדי התפתחות. לדוגמה, ייתכן שתרצה לדולר ממוצע העלות לגודל מיקום גדול יותר במטרה להרחיק את מחיר הפירוק שלך.

מצד שני, אם אתה נכנס לסחר ממונף בתחתית המדויקת ואנחנו מתהפכים … אתה יכול ממוצע עלות דולר בדרך למעלה כדי למקסם את הרווחים שלך. במיוחד “תרדד בבצק” בתרחיש כזה אם נדחוף שוב ל- ATH חדש.

משתנים רבים אחרים נכנסים לפעולה כשמנסים להיות סוחר מצליח … 

למשל, לדעת כיצד לעקוב אחר סיפורי חדשות שונים ולסחור בהם הוא מכריע. לתפוס מידע זה לפני שכל השוק מתמחר אותו חשוב עוד יותר. היה פעיל בתת-ערכות משנה, הגדר התראות חדשות Google וכו ‘.

כיצד ניתן לסחור ברווחיות באלטקוינים

סחר באלטקוינים הוא משחק כדור אחר לגמרי. אנחנו בשוק דובים רציני והאלטים צונחים קשה. מטבעות רבים מוערכים כרגע או יהיו מוערכים באופן דרמטי. פוטנציאל הרווח בעסקאות אלה הוא עצום, אך אתה צריך לדעת כיצד לאתר את האלטקוין הנכון.

כדי להראות לך כמה אלטקוינים נפלו … הסתכל על רמת הדומיננטיות של ביטקוין. אחוז זה הוא כמה ביטקוין מהווה את כל שווי שוק הקריפטו.

תרשים הדומיננטיות של ביטקוין ואלטקוין מ- Coinmarketcap.com

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

מכיוון ש- BTC צנח ברציפות בזמן שהדומיננטיות עלתה – אנו רואים בבירור כניעה עמוקה ועמוקה בהרבה (רוב) מטבעות הקריפטו החלופיים כרגע. BTC איבדה את הדומיננטיות שלה כשהתחיל הפחד מפני המזלג הקשיח, ICOs התגלגלו ו- Ethereum ו- Ripple ראו עליית מחירים משמעותית.

כפי שאתה יכול לראות, מאז שיא כל הזמנים הפך לשוק הדובים בשנת 2018 … היינו עדים בהתמדה כי ביטקוין מחזיר לעצמו את שוק הקריפטו, בעוד אלט רבים נמוגו לשכחה. גם מחזורי המסחר בעבר לא כל כך חשובים.

עם כל כך הרבה קריפטוסים לבחירה, לווייתני סחר בתדירות גבוהה לא מבקשים לייצר שווקים. סביר להניח, גם כאשר חלק מהאלות פורחות … לא מעט שהיו פעם מתים לא מצליחים לקום לתחייה בגלל חוסר ביקוש. אחרי הכל … השוק רציונלי יותר עכשיו!

כיצד למצוא את Altcoins המוערכים?

ניתן להשתמש בשיטות רבות לצורך מציאת אלטים מוערכים. הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שצמיחה קהילתית ואינטראקציה, התפתחויות בפרויקטים ומחויבות הצוות הם גורמים המניעים את הערך הספקולטיבי של המטבע.

חלק מהסוחרים עשויים לחפש גם קריפטוסים עם מאסטרנודים מאוד לא מוערכים. למעשה, אמברוסוס (AMB) הוא דוגמה לכאלה … הם ריפו קשה במשך רוב שנת 2018 לפני שנפלו עם שאר השוק והפכו למטבע נוסף עם הזדמנויות לניצחון של המוח.. 

זכרו, השקעה בהחזקת masternode מייצרת לכם הכנסה פסיבית שיכולה להיות משחק לטווח הארוך, אך היא עשויה להיות משתלמת מאוד. ראינו שרבים מבעלי ה- masternode של DASH ו- Vechain זוכים לתגמול נאה על השקעותיהם.

גורמים אחרים באסימונים יכולים לשחק גם בערך האמיתי של מטבע. כמה קריפטוסים שווים יותר עבור השירות שהם משרתים מאשר את העניין הספקולטיבי שהם מצווים עליהם. לפיכך, שווי שוק יכול להתנפח אך ורק מהאימוץ – ולכן יש לנתח גם פרויקטים עם ‘מוצר מינימלי בר קיימא’ (MVP) ומעלה לפוטנציאל כזה..

אנו ממליצים שתבדוק השקעות פוטנציאליות ב- altcoin אם אתה מתכנן להחזיק את ההשקעה שלך לאורך חודשים או שנים. נכון לעכשיו, אוגוסט 2018, עם “דם ברחובות” – זה הזמן המושלם לקנות גם BTC וגם altcoins.

לדוגמה, ElectrifyAsia (ELEC) הייתה בדרך למעלה וצפתה לשווי שוק של 100 מיליון דולר פלוס. כעת היא נסחרת במחיר נמוך מ -5 מיליון דולר לאחר שהחזיקה בין 10 ל -15 מיליון דולר לפני שהיה במכ”ם של מישהו.

הקהילה והפרויקט גדלו, הם משרתים מטרה אמיתית (שוק האנרגיה P2P המשרת את אסיה) והאסימונים תומכים בהיצע שכשוך ככל שהאימוץ גדל. אם BTC יעלה פי 4 מכאן ותכניס 10 אלף דולר ל- ELEC, מה שהיפותטית עולה פי 10, היית רואה החזר של 40 פעמים על ההשקעה שלך..

בכל מקרה, לא ננחה אותך להשוות יותר מדי כרגע … זה עוד קריאה.

סיכום

מסך מסך המסחר של CoinbasePro

תמונה באמצעות Gdax.com

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מהנה, תובעני נפשית ולעיתים קרובות מלחיץ. סוחרים מתחילים נמצאים בסיכון רציני לאבד את חלקם או את כל הון ההשקעה שלהם. אנחנו לא רוצים שתעשה את אותה הטעות שיש לרבים מאיתנו … במיוחד בשוק של ימינו שבו כל אחד יכול לרוץ פי 100 אם הוא באמת רוצה (לזרוק כסף).

המדריך לתחילת העבודה שלנו כאן הוא רק הקדמה. אנו מקווים שעכשיו אתה מכיר את התחומים השונים שאתה רוצה לחקור הלאה – האם זה אומר לקרוא על מסחר במינוף, ICO, masternodes וכו ‘. המטרה שלנו היא לחנך אותך … אז בדוק גם את המדריכים האחרים שלנו למתחילים!

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
Wanchain (WAN) الدليل الفائق للعملات المشفرة