15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת LocalBitcoins: בורסה שאפשר לסמוך עליה?

Localbitcoins הוא מעט ותיק בזירת הקריפטו – האתר פועל מאז 2012. סטארט-אפ הקריפטו מבוסס בהלסינקי, פינלנד, והחל כמחליף עמיתים לעמית לביטקוין שמתאים לרוח הביטקוין כמערכת מבוזרת. ככזה, הרעיון הבסיסי הוא כי Localbitcoin מתפקד כמו שוק, אך כל עסקאות שמתרחשות באתר נעשות ישירות בין משתמשים – הם לא עוברים דרך Localbitcoin..

במובן זה, Localbitcoin מתפקד קצת כמו גרסת קריפטוגרפיה של אמזון או eBay. בעיקרו של דבר, Localbitcoins מספק תשתית מהירה ומאובטחת לאנשים לרכוש ולמכור ביטקוין ביניהם. הם תומכים במגוון עצום של אמצעי תשלום, ויש להם מגוון פתרונות ביטקוין ייחודיים – כולל א כספומט ביטקוין לשימוש אישי!

במדריך זה אנו בוחנים מפורט את Localbitcoins ומספקים מדריך צעד אחר צעד כיצד לקנות ביטקוין באמצעות האתר. אנו בוחנים גם את היתרונות והחסרונות, והאם זה בטוח. להלן סקירת Localbitcoins שלנו.

האם Localbitcoins בטוח?

דאגה נפוצה עם סוגים אלה של עמיתים לעמיתים היא שהם אינם בטוחים. במקרה של Localbitcoins, הארנק שהם מספקים והאתר, באופן כללי, בנוי בסטנדרטים בעלי אבטחה גבוהה. כמו כן, Localbitcoins קיים זמן רב ויצר בסיס משתמשים נאמן לאורך השנים, מה שמרמז על כך שהאבטחה הייתה חזקה במשך תקופה ארוכה..

ובכל זאת, העובדה היא שכאשר אתה קונה ביטקוין מאנשים אחרים בניגוד לבורסה ריכוזית, גדל השינוי של הרמאים והקונצנים. ל- Localbitcoins יש מספר מערכות שעוזרות לשמור על אבטחת עסקאות.

ראשית, הם משתמשים במערכת נאמנות, כך שכאשר אתה יוזם מכירה, הקריפטו ממוקם במאגר מאובטח על ידי Localbitcoins. המשמעות היא שלא למוכר ולא לקונה יש גישה מיידית אליו. הכספים משוחררים לאחר מכן מהפקדון ונשלחים לקונה לאחר שהמוכר מאשר שהוא קיבל תשלום. בדרך זו, המוכרים אינם יכולים להחזיק בקרנות לאחר שמכרו אותן כביכול.

שנית, אם מסיבה כלשהי יש מחלוקת, הרי שהביטקוין נשאר בפקדון ו Localbitcoins נכנסים לפתור את הסכסוך. הם יסתכלו על ראיות הן מהמוכר והן מהקונה, ואז יקבלו החלטה מי צודק ומי ראוי לביטקוין הנשלל.

לבסוף, Localbitcoins מציעים מגוון רחב של שלבי אימות זהות ומערכות משוב משתמשים המאפשרות למשתמשים לעקוב אחר המוכרים והקונים הטובים (או הרעים). המשמעות היא שיש לך מידע רב על כל המשתמשים שאתה עומד להתמודד איתם, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

ובכל זאת, כל זה נאמר, אתה צריך לנקוט משנה זהירות אם אתה קונה או מוכר ב- Localbitcoins, מכיוון שיש רמאים בעולם הקריפטו..

כיצד ליצור חשבון ב- Localbitcoins שלב אחר שלב

מידע מפתח:

 • קנו ביטקוין בכמה מהמחירים הזולים ביותר האפשריים.
 • מגוון עצום של אמצעי תשלום.
 • ניסו, נבדקו & שיטה מהימנה לרכישת ביטקוין.

הירשם ל- LocalBitcoins

כדי להתחיל לקנות קריפטו ב- Localbitcoins, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא ליצור חשבון. לשם כך בחר “הירשם בחינם” בדף הבית ואז תצטרך להזין שם משתמש, כתובת דוא”ל וסיסמה.

עבור הסיסמה תצטרך לבחור משהו חזק, לכן השתמש בשילוב של אותיות קטנות וקטנות, מספרים ותווים כלליים (“, £,!, וכו ‘). כמו כן, הסיסמה שלך תצטרך להיות באורך של לפחות שש עשרה תווים. וודא כי הסיסמה שבחרת היא ייחודית, ולא סיסמה בה אתה משתמש בשום מקום אחר, בכדי לשמור על אבטחת חשבונך ככל האפשר.

כיצד ליצור חשבון Localbitcoins

לאחר שתעשה זאת ותקבל את התנאים וההגבלות, תקבל אימות בדוא”ל. לאחר השלמת זה, חשבונך מוגדר! כמו כן, לאחר אימות הדוא”ל שלך, שומר הכניסה מופעל. בעיקרו של דבר, פירוש הדבר שאם מכשיר חדש מנסה להתחבר לחשבונך, הוא לא יכול להמשיך עד שתלחץ על קישור שהתקבל בדוא”ל. זה נותן שכבת אבטחה נוספת, אם כי אם אתה מוצא את זה מעצבן אתה יכול לכבות את זה בהגדרות החשבון שלך.

אבטחת חשבון Localbitcoins

הגדרת אימות שני גורמים (2FA)

לפני שתמשיך לרכוש קריפטו, Totalcrypto ממליץ לך בחום להמשיך ולהגדיר אימות דו-גורמי (2FA) כדי להוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבונך. ראשית, עבור לתפריט הנפתח של החשבון בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר באבטחת חשבון. ללא אפשרות 2FA, הוא יגיד כי אבטחת החשבון הנוכחית שלך היא חלש.

כיצד להגדיר את 2FA בחשבון Localbitcoins?

לאחר שעברת לדף אבטחת החשבון, תוכל להמשיך ולהפעיל את 2FA. ישנן שתי שיטות של 2FA המוצעות על ידי Localbitcoin, אתה יכול להשתמש ב- 2FA נייד, מבוסס אפליקציה או שאתה יכול להשתמש בשיטה מבוססת נייר.

 • השיטה הניידת משתמשת בקוד QR ובמאמת גוגל (זמין ב- Android, iOS ו- Windows). בשיטה זו, בכל פעם שתיכנס תתבקש להשתמש גם במאמת Google כדי להזין קוד אימות. אם יש לך גישה לסמארטפון, זו בהחלט האפשרות הפשוטה יותר.
 • לחלופין, תוכל להשתמש בשיטת הנייר במקום זאת. בשיטה זו, כאשר אתה מפעיל אותה נוצרת טבלת קוד של 90 קודי אימות. אתה מדפיס זאת ושומר במקום בטוח, ובכל פעם שתיכנס תתבקש להזין קוד אחר מהקודים האלה. המשמעות היא לאחר 90 כניסות, ערכת הנייר שלך תיעשה כעת ותצטרך להפעיל מחדש את 2FA ולהדפיס את טבלת הקוד שנוצרה לאחרונה..

  הערה: אל תשמור את הקודים האלה במחשב שלך – חשוב שתדפיס אותם ותאחסן אותם בצורה מאובטחת. אם הם נמצאים במחשב שלך, אתה מסתכן בכך שהאקרים יתפסו אותם.

אימות שני גורמים ב- Localbitcoins

כיצד לקנות קריפטו ב- Localbitcoins – שלב אחר שלב

לאחר שהגדרת את חשבונך, אתה מוכן לקנות ביטקוין! לשם כך נווט תחילה לקטע “קנה ביטקוין”, שנמצא בפינה השמאלית העליונה של הכותרת הראשית. לחיצה על זה מעלה את השוק. אתה יכול לחפש באפשרויות אלה עבור עסקאות ספציפיות באמצעות סרגל החיפוש, או לחלופין פשוט לדפדף מהזמין על ידי גלילה למטה.  

כיצד לקנות ב- Localbitcoins

ישנן דרכים רבות ושונות לרכוש ביטקוין ב- Localbitcoins, כפי שפורט לעיל. אפרט שתיים מהשיטות הנפוצות, קנייה באמצעות העברה בנקאית וקנייה אישית. רבות משיטות התשלום האחרות מתפקדות באותם קווים בדיוק, רק בסופו של דבר עסקה אחרת, כך שמדריכים אלה יהיו שימושיים גם אם בכוונתך להשתמש באמצעי תשלום אחר..

בחירת מוכר

ראשית, עם זאת, אני רוצה לבחון במהירות איך אתה יכול לבחור מוכר לכל סוג של עסקת ביטקוין. החלק הזה הוא באמת חשוב כי כמו LocalBitcoins הוא חילופי מבוזרים, הוא מושך יותר רמאים. כפי שכבר דנתי, קיימות מספר מערכות שיש ל- Localbitcoins כדי להגן עליך כקונה, אך עדיין חשוב מאוד שתאכל את הזמן לבדוק את פרופיל הקונה לפני שתיכנס לעסקה.

ממסך השוק תוכלו למצוא רשימת מוכרים. מוצג מגוון רחב של מידע על מוכרים: יחד עם שמם תראה:

 • מספר העסקאות שביצעו. באופן אידיאלי, אתה רוצה ללכת על מספר גבוה כאן, מכיוון שכך אתה יודע שהמשתמש נמצא בשירות זמן רב והמוניטין שלהם יהיה אמין יותר..   
 • דירוג אחוזים של האופן שבו משתמשים אחרים דירגו עסקאות איתם. עם זה, אתה באמת רוצה לכוון למשהו בשנות ה -90 הגבוהות. למעשה, למוכרים רבים יש דירוג של 100%, כך שלעתים קרובות אינכם צריכים להסתפק בשום דבר פחות.
 • נקודה צבעונית שאומרת לך כמה זמן לוקח להם לענות לבקשות בממוצע. נקודה ירוקה פירושה שמוכרים עונים תוך מספר דקות, נקודה צהובה פירושה שהם משיבים תוך כחצי שעה, נקודה אפורה פירושה שאתה יכול לחפש יותר מחצי שעה לקבלת תגובה.    

דוגמה למוכרי Localbitcoins

לחיצה על שמו של מוכר בודד תביא תצוגה מפורטת יותר של הנתונים הסטטיסטיים שלהם, מה שאומר שתוכלו לראות כמה זמן הם היו באתר וחבורה שלמה של נתונים סטטיסטיים אחרים. מומלץ לבחון את הנתונים הסטטיסטיים המפורטים האלה לפני שתבחר לקנות ממוכר מסוים, מכיוון שזה יכול לעזור לך לקבוע אם הם אמינים ולגיטימיים או לא..

מידע על המוכר על Localbitcoins

פירוט מפורט זה של משתמש אמור לתת לך תמונה מעוגלת יותר של קונה. באופן אידיאלי, אתה רוצה לחפש אנשים שהשתמשו באתר במשך זמן רב, עם מגוון רחב של שיטות אימות שהושלמו. בדרך זו, אתה יכול להיות בטוח יותר שאתה מתמודד עם האדם שאתה חושב שאתה. כדאי גם לבדוק שהם השלימו עסקאות רבות עם משתמשים שונים, מכיוון שמשמעות הדבר שהמשוב החיובי הגיע ממאגר רחב יותר של אנשים..  

קונה באמצעות העברה בנקאית

רכישה באמצעות העברה בנקאית מאפשרת לכם לקנות ביטקוין מבלי לעזוב את הנוחות שבביתכם. התהליך פשוט מאוד והופך מאובטח יותר על ידי LocalBitcoinsשירות השלמה המובנה ופתרון סכסוכים (ראה להלן דיון מעמיק יותר בנושא זה).

ראשית, בחר ‘העברה בנקאית לאומית’ מהתפריט הנפתח בתיבה Quick Buy, ואז הכניס את סכום ה- GBP שאתה מעוניין להוציא על ביטקוין, והקש על החיפוש. זה ייתן לך פירוט של כל מוכר עם הצעה שתואמת.

כיצד לקנות ב- Localbitcoins עם העברה בנקאית

לחלופין, אתה יכול פשוט לגלוש להצעות הנוכחיות של המוכרים הנוכחיים ולחפש עסקה בדרך זו.  

חיפוש אחר מוכרי ביטקוין ב- Localbitcoins

למוכרים שונים יהיו קריטריונים שונים שהם דורשים ממך לפני שהם מוכנים למכור לך – למשל, הרבה מוכרים המשתמשים בהעברות בנקאיות ידרשו שתאמת את שמך האמיתי בחשבונך..

לאחר שמצאת מוכר שאתה אוהב את המראה שלו, תוכל ללחוץ על כפתור הקנייה. הזן בדיוק כמה אתה מחפש לקנות, וגם הודעה למוכר אם תרצה, ואז תגיש את בקשתך לסחר. זה מאפשר למוכר לדעת שאתה מעוניין וליידע אותו כמה אתה מחפש לקנות. חשוב מאוד שתוכלו לשלם לאחר שתשלחו בקשה זו – על ידי לחיצה אתם מסכימים למכירה, אז היו מוכנים לשלם.

לאחר שליחת בקשת הסחר, תרצה להמשיך ולבצע את התשלום. במקרה זה, אנחנו מדברים על העברה בנקאית, אז בשלב זה עבור לאפליקציה הבנקאית שלך ושלח את התשלום לכתובת המוכר. יודיעו לך בדיוק מה לכלול כקוד הייחוס – בדוק זאת שוב לפני ביצוע התשלום.

לאחר ביצוע התשלום, תוכלו ללחוץ על הכפתור הכחול שאומר “שילמתי”. זה מאפשר למוכר לדעת ששלחת את התשלום. לאחר מכן המוכר יאמת את התשלום שלך, וברגע שהוא מרוצה אז הביטקוין שלך משתחרר מהנאמנות לארנק שלך.

קנייה במזומן  

קניית ביטקוין במזומן באופן אישי פועלת על פי אותו הליך בסיסי. אתה מתחיל בקביעת הסחר עם המוכר, וארגון מקום וזמן להיפגש. חשוב אם אתה עושה את זה שתרגיש בנוח לגבי המקום שאתה פוגש – זה צריך להיות במקום ציבורי, וזה יכול להיות רעיון טוב לבקש ממישהו לבוא איתך רק ליתר ביטחון (אם כי, בדוק עם גם את המוכר – אתה לא רוצה להפתיע אותם על ידי הופעה עם החברה!).

ברגע שאתה פוגש את המוכר, זה פשוט המקרה שהוא מעביר את הביטקוין ואתה מעביר את המזומנים. באופן זה, זה יכול להרגיש בטוח יותר מכיוון שאתה יכול לראות את המוכר ולדבר באמצעות העסקאות.

ובכל זאת, עבור אנשים מסוימים הרעיון הזה לפגוש ולהחליף כספי נייר לביטקוין עשוי להיראות קצת מרתיע. אבל למעשה, זה לא יכול להיות פשוט יותר.

אמצעי תשלום מקובלים

אמצעי תשלום מקובלים

כפי שכבר הוזכר, Localbitcoins מציע מגוון רחב של אמצעי תשלום. למעשה, בזמן כתיבת שורות אלה, Localbitcoins מפרטת מעל 45 סוגי תשלום שונים שנלקחים על ידי המוכרים! באופן כללי אלה מתחלקים ל -5 קטגוריות:

 • העברה בנקאית – כולל Western Union ושירותים בינלאומיים אחרים

 • כסף מזומן – באופן אישי או בתפקיד.

 • כרטיסי ברכה – קודי מתנה של אמזון ו- Steam נפוצים.

 • שירותי תשלום מקוונים – כולל PayPal, Pingit ו- Paym.

 • Altcoins – דאש, Ripple, Litecoin, Monero ו- Ethereum מוצעים כרגע.

בעיקרו של דבר, LocalBitcoins מציעים את אחד הסטים המקיפים ביותר של סוגי עסקאות בעולם הקריפטו. זה הופך אותם לבחירה מצוינת אם אתה צריך לקנות ביטקוין בצורה פחות נפוצה.

דמי Localbitcoins

החדשות הגדולות עבור קונים ומוכרים הן שהשימוש בשירותי Localbitcoins הוא בחינם. דמי רשת נגבים אם מעבירים ביטקוין מארנק Localbitcoin לארנק ביטקוין אחר. באופן דומה, תשלום מוחל גם כאשר אתה מעביר ביטקוין בין ארנקי Localbitcoin. בעת כתיבת שורות אלה, שכר טרחה זה הוא 0.00005BTC.

אם אתה מוכר ואתה מעוניין לקבל חשיפה רבה יותר, תוכל גם ליצור פרסומות המחויבות בעלות של 1% מכל סחר שהושלם..  

יתרונות וחסרונות

לוגו Localbitcoins

מקצוען ענק בהשוואה לקנייה בבורסות הוא שהתחרות בין המוכרים שומרת על מחירים תחרותיים מאוד. מוכרים רבים יציעו BTC מתחת לשיעור השוק, מה שאומר שתוכלו למצוא עסקאות ממש טובות בקריפטוסים.

כדוגמה לכך, בזמן כתיבת מאמר זה, יכולתי לקנות 1 BTC ב- Coinbase תמורת 2,930 ליש”ט, אך היו מוכרים ב- Localbitcoins שהציעו ביטקוין במחיר נמוך מ -2,500 ליש”ט..

Localbitcoins היה במשחק זמן מה וצבר בסיס משתמשים נאמן. פירוש הדבר שהוא מקבל יותר מוכרים וקונים משירותי ביטקוין מעמית לעמית אחרים. כמו כן, העובדה שהיא קיימת בסצנת הקריפטו זמן כה רב הקנתה לה מוניטין טוב. אורך החיים שלה אכן מראה שהמערכת בה הם משתמשים עובדת: היא מנוסה, נבדקת ומהימנה.

חסרון אחד בעידן Localbitcoin הוא שממשק המשתמש שלו לא יכול להיראות חלקלק כמו הצעות אחרות שיש בשוק. עם זאת, זו ממש לא יותר מביקורת אסתטית – הכל באתר עובד במהירות ובטוב.   

ובכל זאת, עבור אנשים מסוימים, העובדה שעסקאות הן בין אדם לאדם והן אינן עוברות חילופי שיחות מרכזיות עשויה להיות קצת מרתיעה. למרות שהאתר נוקט בצעדים רבים בכדי להבטיח שהוא בטוח, הסיכון להונאה הוא עדיין גבוה יותר משימוש בבורסה מרכזית מוכרת. ככאלה, חלקם עשויים לחוש שזה פשוט מסוכן מדי, במיוחד לרכישת כמות גדולה של קריפטו.

לבסוף, חסרון גדול כאן הוא שאתה יכול לקנות ביטקוין בלבד. למרות שאתה יכול להשתמש ב- altcoins לרכישת BTC, אין אפשרות רשמית לקנות altcoins. חלק מהמוכרים יציעו העברות של קריפטוסים אחרים, אך זה מתרחש מחוץ למערכת הנאמנות של Localbitcoins ולכן לא מומלץ. אם אתם מעוניינים להשקיע באלטקוינים אז, לוקליביטקוינקוי הוא בהחלט לא נקודה אחת. ובכל זאת, אתה יכול לקנות ביטקוין כאן (לעתים קרובות בקצב נהדר) ואז להשתמש ב- BTC הזה בבורסות אחרות כדי להיכנס למטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

סיכום

אם אתם בוחנים קנייה או מכירה של ביטקוין ורוצים מגוון רחב של אפשרויות עסקאות הפתוחות בפניכם, אז Localbitcoins בהחלט מתאים לכם. אם אתם מחפשים דרך לקנות או למכור ביטקוין במזומן, Localbitcoins היא אופציה נהדרת. זה מהיר, בטוח וקל לשימוש. עם זאת, חלקם ירתעו מאופי העמיתים של Localbitcoins, מכיוון שהוא לא מרגיש חלקלק כמו חילופי המרכזים הגדולים יותר. אבל אז, זה סוג של המטרה של Localbitcoins, זה מציב את הכוח לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיה בידיים שלך ונותן לך כמות עצומה של חופש בתהליך..    

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
مراجعة ودليل UTrust Coin