15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת Bityard Exchange 2020

ביטרארד הינה פלטפורמת מסחר בחוזים קריפטוגרפיים הממוקמת בסינגפור. היא קיבלה 10 מיליון דולר מקרן גידור בארצות הברית כדי להתחיל את פעילותה בנובמבר 2019. רק בחודשים האחרונים היא התרחבה ליותר מ -150 מדינות ברחבי העולם והופכת במהרה לבורסת העתיד הפופולרית ביותר במטבעות קריפטוגרפיים..

המוטו של ביטרארד הוא “חוזה מורכב, סחר פשוט” ובניגוד לבורסות דומות אחרות, פונה לסוחרי קריפטו מתחילים המעוניינים ב”סיכון מוגבל עם פוטנציאל לרווח אינסופי “. כפי שתראו, יש סיבות טובות מאוד לכך שביטיארד מסובב ראשים ברחבי העולם. ראשית, בואו נעבור בקצרה על מה בדיוק נסחר בפלטפורמה שלהם.

מה זה מסחר בחוזים?

סחר בשולי ביטקוין

מרווח מטבעות קריפטוגרפי ו הסבר על מינוף מסחר.

חוזים הם מכשירים המאפשרים למשקיעים לסחור בנכס על בסיס תנועת המחירים שלו בלבד. אם אתה מהמר על מחיר הנכס שיעלה, אז זה נחשב כ”ארוך “על נכס. אם אתה מאמין שמחיר הנכס יירד בעתיד, זה נחשב כ”חסר “או לקצר נכס. זו הסיבה שחוזים מכונים גם חוזים עתידיים או פשוט ‘חוזים עתידיים’. במילים פשוטות, כולן כוללות ספקולציות על מחיר הנכס בעתיד. 

מהם חוזי ביטארד?

ביטרארד עושה משהו קצת אחר. אין ספרי הזמנות בבורסה מכיוון שאינך “מתמודד” מול סוחרים אחרים. במקום זאת, אתה עושה משהו דומה ל- חוזה להבדל, היכן שהסוחר מבצע בעצם עסקה עם הבורסה שאם מחיר הנכס יעבור באופן ישיר למסוים, הוא או היא יקבלו תשואה באחוזים מההשקעה הראשונית שלהם מהבורסה אם התחזית שלהם הייתה נכונה או יאבד חלק מהנכס הזה לחילופי הדברים טעו.

כך זה עובד: אתה פותח עמדה ומרוויח כשהמחיר עולה (או יורד, תלוי אם סחרת זמן ארוך או קצר) ותוכל לסגור את הפוזיציה בכל עת כדי לתבוע את הרווחים שלך. אם התחזית שלך “כבויה” בסכום גדול מספיק, אתה מאבד חלק מהנכס הראשוני שהנחת. במילים אחרות, ככל שהמינוף גבוה יותר, כך התשואות גבוהות יותר, אך גם הסיכון לפירוק גבוה יותר. עזוב יותר מדי ותאבד את כל מה שהנחת.

ממשק מסחר Bityard

זה אולי נשמע מטורף, אבל בבורסות Bityard וחוזים עתידיים דומים, 100 $ עם מינוף פי 100 יאפשרו לך “לסחור” כאילו יש לך נכס בשווי 10 000 $. הנוסחה של איך זה עובד די פשוט והיא כדלקמן: קח את שינוי המחיר באחוזים (נניח, + 10%), הכפל אותו במינוף בו השתמשת (פי 20) ואם תסגור את המיקום שלך בדיוק בשיא, אתה יקבל תשואה של 200% + (10 × 20). אותה נוסחה חלה הפוך, כאשר שינוי של -5% מביא לאובדן של -100% מנכס הבסיס שסיפקת עם מינוף פי 20 (20 × 5).

עמלות ותכונות של Bityard

דמי ביטרארד

שלא כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים, ביטיארד הוא מאוד מקדים כשזה מגיע לשכר הטרחה שלהם, שהם די סבירים. בכל פעם שתפתח משרה ארוכה או קצרה, תשלם עמלה של 0.05%. תצטרך לשלם אגרה של 0.05% בכל פעם שאתה סוגר את תפקידך. דבר שחשוב לציין הוא שביטירד סוגר אוטומטית עסקאות שגילן מעל 12 שעות בשעה 5:55 SGT מדי יום. על מנת להימנע מכך, עליכם לשלם עמלת לילה של 0.045% הנחייבת על בסיס יומי.

פיקדון Bityard

פורטל פיקדון Bityard.

כמו בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, ל- Bityard יש סכומי הפקדה מינימליים עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה תלוי בנכס שאתה מפקיד אך הוא נע סביב 15 $ דולר, הסכום המינימלי של USDT שאתה חייב להפקיד. המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים כיום ב- Bityard מכוסים בהמשך המאמר, אך חשוב לציין כי כל המסחר מתבצע באמצעות USDT, כלומר עליכם להמיר כל נכס אחר שתפקידו ל- USDT על מנת לסחור בו. פיקדונות פיאט הם כרגע זמין רק לאזרחי וייטנאם, אינדונזיה וסין.

אותו היגיון חל על משיכות – ניתן למשוך USDT בלבד. סכום המשיכה המינימלי הוא 50 USDT והמקסימום הוא 100 000 USDT. יש תשלום אחיד של 2 USDT בכל משיכה. אין עמלות עבור הפקדת נכס כלשהו בביטירד. תכונה שחלק מהמשתמשים עשויים למצוא בה שימושית היא היכולת להעביר USDT לחשבונות אחרים בפלטפורמה. בואו נסתכל מקרוב על כמה תכונות אחרות שמציעה Bityard.

תכונות Bityard

סחר ב- Bityard

Bityard בנייד ובמחשב שולחני: אפליקציה לנייד לאנדרואיד ו- iOS.

ניתן לטעון כי התכונות של ביטרד מרשימות באותה מידה כמו שכר הטרחה שלהן. הנה רשימת החלקים הטובים ביותר שלנו:

  • אין צורך ב- KYC למימון, מסחר או משיכה
  • תרגל מסחר עם 100 000 USDT בגרסת ההדגמה שלהם (לא USDT אמיתי!)
  • אפליקציה לנייד לאנדרואיד ו- iOS
  • פלטפורמת מסחר הניתנת להתאמה אישית (ניתן לשנות את גודל כל אלמנט בתצוגת המסחר לטעמכם ואפילו להשתמש ב”נושא כהה “)
  • פונקציית “סגור הכל” המאפשרת לך לסגור את כל העסקאות הפעילות שלך

יש תכונה חשובה אחרונה להזכיר: כמות המינוף הזמינה בפלטפורמה. בעוד שחלק מפלטפורמות המסחר בחוזים עתידיים מציעות מינוף פי 1-10, המינוף ההתחלתי של Bityard הוא פי 5, עם הגבול העליון של פי 100. זה יכול לעשות את זה מסוכן להפליא עבור סוחרים מתחילים רבים והוביל את YouTuber הקריפטו הפופולרי Bitboy Crypto לתאר את הפלטפורמה במקום כלשהו שבו אתה “הולך גדול או הולך הביתה”.

האם ביטיארד לגיטימי?

בכל מה שקשור לשקיפות, Bityard הוא אחד המובילים בעולם המטבעות קריפטוגרפיים ובעיקר בהקשר של חילופי מטבעות. כדי לנסח מחדש את הסיבות של ביטיארד עצמו לכך שאתה צריך לסמוך על הפלטפורמה: רישוי, אימות דו-גורמי, מסחר אנונימי, אחסון קר בנכסי חליפין, ממשק פשוט בלי לבלבל תכונות שיכולות להערים עליך ויכולת לעבד למעלה ממיליון עסקאות בשנייה הבורסה (ככל הנראה המהירה ביותר שיש בשוק).

רישיונות Bityard

מצער שה- ערוץ יוטיוב של Bityard כל כך קשה לחפור כי שם תמצאו את אולי התצוגה השקופה האפית ביותר שנראתה אי פעם בקריפטו. באחד הסרטונים שלהם, הם מדריכים אותך כיצד לבדוק את התחדשותם מול רשויות שונות צעד אחר צעד. לעזאזל, הם אפילו מקשרים ישירות לגופים הרגולטוריים האלה בעמוד הראשי שלהם! יש להם גם תמונות של כל אחד מהרישיונות שלהם.

רישיונות Bityard

רישיונות Bityard.

Bityard מציג בגאווה 4 גופים רגולטוריים שונים: מרכז דוחות הניתוח והניתוח האוסטרלי (AUSTRAC) העוקב אחר עסקאות פיננסיות להתנהגות מפוקפקת, הרשות לפיקוח על חשבונאות ותאגידים של סינגפור (ACRA) שהיא הרגולטור של גופים עסקיים במדינה, האסטונית. סוכנות רישום הפעילות הכלכלית (MTR) המסדירה חברות הפועלות במדינה, ואחרון חביב, את פנקס העסקים של שירותי הכסף של ארצות הברית (MSB).

נתוני מחיר של ביטרארד ומטבעות מטבעות נתמכים

Bityard משתמש בתמהיל של ממשקי API כדי לספק נתוני מחירים מדויקים על הנכסים שהיא מציעה. זה תערובת בין בינאנס נתוני מחירים (30%), OKEx נתוני מחירים (40%), ו הואובי נתוני מחירים (30%). נכון לכתיבת שורות אלה, ישנם 16 זוגות מסחר ו -10 נכסים זמינים למסחר כנגד USDT. אלה כוללים Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Dash (DASH), Eos (EOS), Ethereum Classic (ETC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Litceoin (LTC), Tron (TRX) ו- Ripple (XRP).

תיאורי Cryptocurrency של Bityard

תיאורי Cryptocurrency של Bityard.

שמירה על ההתמקדות סביב פשטות ופנייה לסוחרים מתחילים, Bityard מציע גם פרופילים קצרים על כל נכס שנרשם בבורסה שלהם. במרכז השליטה למסחר תוכלו ללחוץ על כל נכס ולגלול מטה כדי לראות מידע מפורט אודותיו בפינה השמאלית התחתונה של המסך. הוא מכיל גם קישורים למשאבים מועילים אחרים לקריאה נוספת. זו אחת מהתכונות הקטנות הרבות שגורמות לביטיארד להתבלט מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הקיימים כיום בשוק.

תגמולי Bityard Exchange

כהחלפה חדשה, ביטיארד מבין שהדבר החשוב ביותר שהוא צריך לעשות הוא לא רק לגייס משתמשים אלא גם לתת להם קצת מוטיבציה נוספת להישאר בבורסה. בעוד שרבים מחאו כפיים לפשטותו ומהירותו של ביטייארד בהשוואה לבורסות עתידיות אחרות כגון ביטמקס, נראה שביטיארד מאמין שזה לא מספיק. כפי שתראו בקרוב, היא למעשה שיחקה את השימוש בפלטפורמה שלהם באופן שהוא אטרקטיבי לגיטימי ומובן..

בונוסים לקבלת פנים

בונוס קבלת פנים של Bityard

בוניידי בריטים לקבלת פנים למתחילים.

אם השקעתם אפילו מספר דקות בלבד במחקר בורסת Bityard, כנראה נתקלתם בבונוס המפורסם של 258 $ המוענק למשתמשים חדשים בדמות USDT. ערימת המזומנים הקטנה הזו מחולקת לשני חלקים: תגמולי התחלה ותגמולי מסחר. כפי שאולי ניחשתם, התגמולים למתחילים הם די קטנים ומסתכמים ב -4 USDT עצום עבור מילוי מידע בסיסי וניסוי גרסת ההדגמה של חילופי הדברים שלהם..

בונוס מסחר Bityard

בונארד בריטאר לקבלת פנים לסוחרים.

את 254 $ הנותרים ב- USDT ניתן לרכוש רק לאחר שנסחרת ביותר ממיליון USDT בפלטפורמה. זה לא מעט, אבל זה מספר שניתן להשיג הרבה יותר בפלטפורמה המשתמשת במינוף. בעת כתיבת שורות אלה ישנו קטע ריק בתחרות הווידאו. זה נשאר מ תחרות וידיאו Bityard אירח שהציע 38 888 XRP ליוטיובר שהביא את המשתמשים הטובים ביותר לפלטפורמה. התחרות החלה ב- 18 באפריל והסתיימה ב- 18 במאי.

Bityard “כרייה”

כדי לתת למשתמשים תמריץ לבוא לבדוק את הפלטפורמה מדי יום, Bityard משתמש בתכונה בשם “כרייה יומית”. זה יכול להיות מעט מטעה בהתחלה, מכיוון שכמובן שמי שמכיר את המטבע הקריפטוגרפי נוטה להניח שביטיארד מציע בריכות כרייה או הימורים כפי שנראה בבורסות אחרות כמו Binance. במציאות, “Daily Mining” ב- Bityard דומה יותר לביצת פסחא או מיני משחק.

כריית ביטרארד

הסביר כרייה יומית של ביטרארד.

כל 24 שעות, משתמשים יכולים “לכרות” את המטבעות הקריפטוגרפיים השונים בהר על ידי לחיצה עליהם. פעולה זו מפקידת סכום קטן מאוד של כל נכס ללוח המחוונים אשר ניתן להמיר אותו ל- USDT. במונחים של ערך דולר, התגמול היומי לכרייה הוא כמה סנט דולר. אם וכאשר תמיר את המטבע ה”מוקש “ל- USDT, תוכל להשתמש בו לסחור בבורסת Bityard או לשלוח אותו במתנה למשתמש אחר בפלטפורמה..

תוכניות שותפים

תגמולי העמלה של ביטרארד

תגמולים של עמלת ביטרארד.

Bityard מציע כמה מהגזרים העסיסיים ביותר בכל הנוגע למוטיבציה למשתמשים להעלות את חבריהם לסיפון. זה כרוך במתן קיצוץ קטן מדמי המסחר למשתמש המפנה. כפי שנראה בתמונה לעיל, אם תפנה בהצלחה 100 משתמשים לפלטפורמת Bityard, תקבל 60% מכל עמלת המסחר שהם משלמים בפלטפורמה לכל החיים. האינפוגרפיקה באותו עמוד מדגישה גם את האפשרות של קיקבקים גדולים עוד יותר אם אתה מפנה יותר מ -100 משתמשים באופן משמעותי. 

הם מציעים גם מגוון תגמולים ב- USDT ל- “שותפים” המסחרים סכום גדול של USDT ליום או חודש או שהזמינו את המסחר בסכום ניכר לחודש. “כמה גדול הוא גדול?” אולי אתה שואל. ובכן, תגמולים עבור מחזורי מסחר יומיים מתחילים ב 50 000 דולר ארה”ב, כאשר בונוסים חודשיים מונפקים כאשר מישהו שהכרת לפלטפורמה סוחר ביותר מ -3 מיליון דולר ארה”ב לצנוע.

אסימון חילופי Bityard (BYD)

לא ידוע הרבה על אסימון ה- BYD של ביטיארד. הוא נועד להיות אסימון שירות הדומה למטבע Binance של Binance (BNB). פירוש הדבר שהוא ישמש לתשלום דמי מסחר בפלטפורמת Bityard יחד עם תכונות אחרות שטרם הוכרזו. בסופו של דבר זה יהיה זמין למסחר בבורסות אחרות.

כיצד לקנות מטבע BYD

באופן מוזר, מחפש BYD ב אתרסקאן נותן לנו קומץ אסימונים שונים שאינם מתאימים לפרופיל אסימון ה- BYD של ביטיארד. כולם נוצרו הרבה לפני שנוסדה ביטיארד, כמעט כולם מוחזקים בכתובת אחת או שתיים, ולאף אחד מהם אין היצע כולל של 210 מיליון. לעת עתה, משתמשי Bityard יכולים “לאסוף” את אסימון BYD באמצעות תכונת הכרייה היומית, עד למקסימום של 16 BYD.

הערות אחרונות על ביטיארד

פרסומת של Bityard בכיכר הזמן, ניו יורק

פרסומת של Bityard בכיכר הזמן, ניו יורק.

ביטרארד היכה את המסמר בראש כשמדובר בפשטות ושקיפות. בתקופה בה נראה שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הולכים וגדלים במורכבותם, Bityard מציע אלטרנטיבה קלה לשימוש, הבנה ואמון. יתר על כן, העובדה ש- KYC אינה נדרשת למימון, מסחר או משיכה היא נקודת מכירה ענקית לפלטפורמה. Bityard עשוי רק להציע את הצום על העלייה למטוס בעולם חילופי הקריפטו בגלל גורמים אלו וגורמים אחרים.

אולי האחיזה היחידה שיכולה להיות עם ביטיארד היא שהיא אינה מציעה משיכות מלבד USDT. זה עשוי גם לגרום לשאלה מה קורה עם שאר המטבעות הקריפטוגרפיים שמשתמשים מפקידים בבורסה. מכיוון שאתה, במובן מסוים, סוחר “נגד” ביתייה במערכת אקולוגית המקבלת רק USDT, נראה כי מדובר בכספים הנכנסים לארנקים הקרים המוזכרים באתר האינטרנט שלה. ובכל זאת, תשלום אחיד של 2 USDT על משיכות הוא אטרקטיבי מאוד בהשוואה לבורסות רבות אחרות.

בסך הכל, Bityard הוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מעולים שמביאים win-win לכל המעורבים. מעניין לראות מה בדיוק היא תעשה עם אסימון ה- BYD הקרוב שלה ואילו בורסות קריפטוגרפיות יתמכו בכך. ואכן, זו רק ההתחלה של מה שעשוי להפוך לאחת החברות הידועות ביותר בעולם הקריפטו. אם אתה מעוניין להירשם ל- Bityard ונהנה ממאמר זה, תוכל להודות לנו באמצעות קוד ההפניה שלנו! 

Previous Post
כיצד לקנות מטבע ננו XRB: עם Coinbase & Binance
Next Post
مراجعة ودليل CoinSpot Exchange