15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מהי בורסת CoinEx? ביקורת 2019

אם אתה מעוניין לברר מידע נוסף על חילופי מטבעות מטבע החוץ של CoinEx, הגעת למקום הנכון. קרא את הסקירה המעמיקה שלנו כדי ללמוד עוד על CoinEx ולקבוע אם זו ההחלפה המתאימה לך או לא. אנו נספק מידע מרכזי הנוגע ל- CoinEx ונראה לך כיצד להקים חשבון. לכן, ללא התייחסות נוספת, נקפוץ היישר לפרטים סביב CoinEx.

מי הם CoinEx?

CoinEx הוקמה בסוף 2017 והיא בורסת קריפטוגרפים בינלאומית. חברי צוות הליבה של CoinEx, בראשות יאנג הייפו, הם ממומחי הכספים והאינטרנט הטובים ביותר ברחבי העולם. צוות CoinEx כולל מאמצים מטבעות קריפטוגרפיים מוקדמים עם ניסיון רב בינלאומי.

החברה רשומה בהונג קונג, בדומה ל- Binance ו- Bitifinex, והיא מותג משנה של ViaBTC, חברה שהקימה גם הייפו. CoinEx הקימה ועסקה במערכות יחסים עם קבוצות אחרות בתחום הקריפטו. בעיקר יש להם שותפויות עם Blockchair ו- Bitcoin Cash.

נכון לעכשיו, שירותי CoinEx זמינים בלמעלה מ 100 מדינות. עם זאת, הוא אינו כולל אזורים שאסרו על מטבעות דיגיטליים. הוא זמין לאזרחי ארצות הברית, בעיקר בשל היעדר מעורבות מטבעות מסורתית. CoinEx מציעה מערכת מסחר קניינית למשתמשיה ומצהירה כי היא מוקדשת לספק בורסה יעילה, יציבה ובטוחה.

כיצד להשתמש ב- CoinEx – המדריך שלב אחר שלב שלנו

במדריך למטה סיקרנו את כל המידע הדרוש לך להמרת מטבע דיגיטלי של CoinEx. החל מהגדרת החשבון ועד עלות המסחר, כל מה שאתה צריך לדעת נמצא במדריך CoinEx שלב אחר שלב שלנו.

גרפיקה של אפליקציית סלולר להחלפה

עובדות מפתח

זה יכול להיות אתגר למצוא את בורסת המטבעות המתאימה לך. למרבה המזל, יש לנו כאן בסך הכל Crypto לנכש את כל הפטפוטים המיותרים כדי לתת לך את המידע שאתה צריך. כדי להתחיל בעבודה, הנה כמה עובדות מרכזיות על CoinEx שעשויות להועיל לך.

מגוון סחר בקריפטו רחב

יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שמהם המשתמשים יכולים לבחור. המטבעות העיקריים שמשתמשים יזהו כמשמשים בכל הבורסות הגדולות האחרות. אלה כוללים ביטקוין, Tether, Ethereum, Bitcoin Cash ועוד רבים אחרים.

מערכת אקולוגית מאובטחת

פלטפורמת Coinex השתמשה בכמה פרוטוקולים כאשר היא מטפלת באבטחת המסגרת שלה. הודות ל”הגנה על מימד מלא “, אתה יכול להיות בטוח שכל החילופים והתשלומים שלך מוגנים ומאובטחים.

ממשק ידידותי למשתמש

השימוש בפלטפורמת CoinEx הוא פשוט וישר. בין אם אתם חדשים במערכת CoinEx ובין אם אתם סוחרים מנוסים בקריפטוגרפים, יהיה לכם קל לנוע ולנווט ברחבי הבורסה.

עסקאות OTC מהירות

CoinEx יכול לעבד עסקאות ללא מרשם במהירות רבה. המשמעות היא שהמרות שבוצעו ב- CoinEx אינן מוגבלות לתקני מטבע ספציפיים, אולם ניתן לסיים עסקאות באמצעות מטבעות דיגיטליים.

שיטות תשלום

ניתן לבצע מסחר במטבעות חליפין בלבד בפלטפורמת CoinEx, המחקה בורסות אחרות כמו פולוניקס ובינאנס. CoinEx כרגע אינו מאפשר פיקדונות במטבעות פיאט, כך שתצטרך להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים מפלטפורמה אחרת כדי להתחיל לסחור.

מטבעות

CoinEx תומך במטבעות דיגיטליים רבים, כאשר יותר מצטרפים לפלטפורמה ככל שמשתמשים מצביעים עליהם. על ידי הצבעה עליהם המשתמשים יכולים להבטיח שהמטבעות הדיגיטליים שהם רוצים לסחור בהם זמינים בשוק..

הפניות לחברים

אם אתה רוצה להרוויח כמה תגמולים נוספים, משתמשים יכולים להפנות חברים לבורסה. על ידי הזמנת הפניות שלהם, משתמשים יכולים להרוויח CET (CoinEx Token) כדי לסחור בפלטפורמת CoinEx.

דמי חליפין של CoinEx

משתמשים יכולים לצפות לעמלות הבאות בעת שימוש בפלטפורמת המטבע הדיגיטלי של CoinEx:

מסחר

CoinEx עושה שימוש בדמי יצרן ולוקח בפלטפורמה שלה. יצרני השוק הם סוחרים שימכרו או יקנו במחיר נתון. משתמשים אלה יוצרים את העומק בשוק. נוטלים, לעומת זאת, מחפשים באופן פעיל אפשרות קנייה / מכירה מקובלת ואז הם מקבלים אותה. דמי היצרן והסוחר הם שניהם 0.1% כל אחד.

פיקדונות / משיכות

מכיוון שאין ל- CoinEx עמלות גבוהות כמו חילופי דברים אחרים, משיכות והפקדות כרוכות בחיובים מסוימים. למעט ביטקוין מזומן, שאין בו עמלה, מטבעות אחרים חייבים לשלם עמלה משתנה. תוכלו למצוא את דמי המשיכה וההפקדה באתר CoinEx כאן.

דברים שיש לקחת בחשבון

לפני שנלך רחוק מדי כיצד להקים את חשבון CoinEx שלך ולהתחיל לסחור, הנה כמה דברים שיש לקחת בחשבון.

בִּטָחוֹן

כשמדובר בתכונות אבטחה, CoinEx משתמש ב- Captcha הדומה לזה שבינונס הטמיע. למען אבטחת החשבון, משתמשים יכולים להגדיר SMS או אימות דו-גורמי (2FA) יחד עם אימות סחר. CoinEx מציעה מערכת אזעקה המשמשת כניסה והודעה מסחרית בכל עת שהמשתמש מבצע פעילות בחשבון שלהם.

יש לזכור, עם זאת, כי הבורסה עצמה אינה מוצפנת וכי הארנקים המקוונים אינם משתמשים באחסון קר. לכן, לא מומלץ לשמור כמויות גדולות של המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בבורסה.

מידע מסחרי

כמה דברים שכדאי לזכור מנקודת מבט מסחרית. CoinEx אינה מספקת מסחר בשוליים כפי שתמצאו ב- BitMEX או Bitfinex. תוכלו למצוא את הפונקציונליות המסחרית האופיינית: עצירה, הגבלה והזמנות שוק. הממשק עצמו מציע לסוחרים מנוסים יותר את הנתונים שהם צריכים בכדי לבצע עסקאות מושכלות.

למשתמשים יש אפשרות להתאים אישית את ערכת הצבעים והתרשימים בדף המסחר. הם יכולים להוסיף אינדיקטורים ולהרחיב גרפים לפי הצורך. למרבה הצער, למקטעים אלה אין אותה אפשרות העברה כפי שתמצאו ב- BitMEX.

שירות לקוחות

כמו הרבה חילופי מטבעות דיגיטליים אחרים, ל- CoinEx אין מספר טלפון, צ’אט או דוא”ל אם אתה נתקל בבעיות בעת השימוש בפלטפורמה שלהם. יש לך כמה אפשרויות. CoinEx מספק מרכז עזרה, שנותן לך אפשרות למיין בעיות ולנסות למצוא תשובה שתתאים לצרכים שלך. הבחירה השנייה היא להגיש כרטיס ולהמתין לתגובה מהפלטפורמה.

פתיחת חשבון CoinEx

כדי להתחיל עם חשבון CoinEx שלך, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להירשם. עבור אל ה- אתר CoinEx ובחר באפשרות “הירשם” בפינה השמאלית העליונה.

כיצד להירשם ל- Exchange Exchange

במסך הבא, תזין את כתובת הדוא”ל שלך, שתפעיל הודעה שנשלחה לתיבת הדואר הנכנס שלך. עבור אל הדוא”ל שלך כדי לקבל את קוד האימות והזן אותו בשדה שמתחת לכתובת הדוא”ל שלך. הזן את הסיסמה שלך יחד עם קוד ההזמנה שלך אם קיבלת. לחץ שאתה מסכים לתנאים ולשירותים, ואז אתה מוכן לעבור לשלב הבא.

הירשם לחילופי CoinEx

אבטחת חשבון CoinEx שלך

עכשיו אתה נכנס לחשבונך. כאן תוכלו ללחוץ על “אבטחה” ולשנות את הסיסמה במידת הצורך. אתה יכול גם להגדיר את האימות הדו-גורמי שלך, יחד עם הפעלת אימות המסחר שלך. אתה יכול לבחור בין לעולם, כל שעתיים וכל פעם.

הגדר אבטחת חילופי מטבעות

אימות דו-גורמי

2FA היא דרך נהדרת להוסיף אבטחה נוספת לחשבונך. עם אימות דו-גורמי, גם אם מישהו יצליח להשיג את הסיסמה שלך, הוא גם יצטרך לקבל קוד שהוקצה באופן אקראי כדי לקבל גישה.

כיצד להגדיר את Exchange Exchange 2FA

בעזרת CoinEx, הפעל את 2FA על ידי לחיצה על האפשרות “Bind” בצד ימין של מסך האבטחה. אתה יכול לעשות זאת עבור מאמת גוגל, SMS נייד או שניהם. כשתבחר באפשרות “לקשור”, תקבל קופץ שיעביר אותך בתהליך אבטחת חשבונך באמצעות 2FA.

עקוב אחר חשבונך

אפשר גם “אימות מסחר” בהגדרות האבטחה שלך, כך שתקבל התראות בכל עת שיש פעילות בחשבונך. בטח, ההתראות עשויות להחמיר, אך זו לא החמרה שווה שקט נפשי כי חשבונך מאובטח?

אימות

CoinEx משתמשת במערכת בדיקה מדורגת למטרות אימות זהות. ישנן שלוש רמות זמינות למשתמשים. משתמשים לא מאומתים הם הרמה הראשונה. לשם כך, עליך לאמת רק את מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך כדי להתחיל לסחור. ברמה זו תוכלו למשוך עד 10,000 דולר בכל יום.

גבולות משיכת אימות חילופי CoinEx

רמת האימות הבסיסית מעניקה למשתמשים אפשרות למשוך עד מיליון דולר בכל יום. עם זאת, המשתמשים צריכים לספק את הדרכון הסרוק שלהם או צורת זיהוי אחרת. רמת האימות המתקדמת, שאינה מציעה מגבלות משיכה, נעשית באמצעות האפליקציה הסלולרית, תוך שימוש באישור מצלמת הרשת לצורך אימות.

סחר ב- CoinEx

CoinEx היא פלטפורמה נהדרת לאלו החדשים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים ולאלה שיש להם יותר ניסיון. ממשק המשתמש פשוט מספיק כדי שהטירונים לא יתקשו לבצע עסקאות, אך מציע מספיק נתונים ומידע כדי שסוחרים יוכלו לבצע ניתוח טכני בעת הצורך. לעת עתה, בואו נעבור כיצד לקנות ולמכור מטבעות ב- CoinEx.

לפני שתתחיל לסחור ב- CoinEx, תצטרך להפקיד את המטבע הקריפטוגרפי שבחרת. לחץ על האפשרות “ארנקים” כלפי החלק העליון של המסך. תראה מבחר של מטבעות דיגיטליים שתוכל לבחור מהם. בחר באפשרות “הפקדה”, ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות לטעינת הארנק שלך עם מטבע החשבון המועדף עליך.

כיצד להפקיד בבורסת CoinEx

לאחר מכן, חזרו למסך הראשי של CoinEx, ובאמצע הדרך למטה תבחינו בכרטיסיות של כמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים יותר. אתה יכול לבחור בין BCH, BTC, ETH, CET, USDC ו- USDT. בחר בכרטיסייה הרצויה ולחץ על הקישור “עבור סחר” בצד ימין.

עכשיו נגיע למקום בו הקסם קורה. כפי שאתה יכול לראות, בערך באמצע המסך עומדות האפשרויות שלך “לקנות” ו”מכור “את הקריפטוגרפיה שבחרת. כאן תוכלו לבחור בין Limit, Market ו- Stop-Limit כסוגי המסחר שלכם.

כיצד לסחור בבורסת CoinEx

כאן תוכלו גם לבחור כמה מהסכום הנוכחי שלכם ברצונכם לקנות או למכור. CoinEx מאפשר לך לבחור במרווחים של 25% בין 0% ל -100%. אתה יכול גם להזין סכום באופן ידני אם אתה מעדיף לעשות זאת. ברגע שאתה בטוח בבחירות שעשית, לחץ על “קנה” או “מכור”. עכשיו ביצעת את המסחר הראשון שלך ב- CoinEx. מזל טוב!

השתמש בארנק לא מקוון

זכור כי לאחר שתסיים לסחור במשך היום, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להבטיח את אבטחת המטבעות שלך הוא לשמור אותם בארנק הלא מקוון האישי שלך. בדומה לבנק המגן על המטבע המסורתי שלך, המרת מטבעות דיגיטליים מאפשרת לך לסחור במטבעות שלך והצפי הוא שהם ישמרו עליהם..

החיסרון בשמירתם בבורסה, לעומת זאת, הוא שאם זה יירד או נפרץ, סביר להניח שתאבד את כל המטבעות שלך. כאשר הכל נאמר ונעשה, דרך הפעולה הטובה ביותר שלך היא להעביר את המטבעות הדיגיטליים שלך לארנק שלך. לכן זה יבטיח שתדעו בדיוק היכן הם נמצאים ושתהיה לכם שליטה עליהם.

מחשבות אחרונות

לפניכם סיכום מהיר של כמה מהיתרונות והחסרונות בשימוש בבורסת המטבעות מטבע החוץ.

יתרונות

 • יש מספר מוצק של אלטקוינים הזמינים למסחר
 • פיקדונות ללא תשלום
 • מבנה שכר טרחה שקוף
 • עמלות מסחר נמוכות
 • קל לשימוש
 • זמין ברחבי העולם
 • תהליך הרשמה מהיר
 • אפליקציה לנייד

חסרונות:

 • אין תמיכה במטבעות פיאט
 • מסחר בשוליים אינו זמין
 • סכומי משיכה והפקדה מינימליים נדרשים
 • גובים דמי משיכה

אם אתה חדש בתחום המסחר במטבעות קריפטוגרפיים ומחפש מקום טוב להתחיל בו, CoinEx היא אפשרות טובה. לא תהיה לך אפשרות להשתמש במינוף או במסחר בשוליים, אולם אם אתה עדיין לומד, הדברים האלה חשובים לך בכל מקרה. אמנם לא אידיאלי שתצטרך לשלם עמלה עבור המשיכות שלך, אך CoinEx כן מציע נזילות אם זו תכונה שחשובה לך.

לאלה שהתנסו יותר במסחר בקריפטוגרפים, CoinEx לא יכול להיות שימושי כמו כמה מהבורסות האחרות המציעות טקטיקות מסחר מעמיקות יותר. CoinEx אינו מספק מסחר בשוליים ובעוד שאתה יכול להתאים אישית את המסך שלך, יש מגבלות לפלטפורמה שסוחרים מנוסים עשויים לראות כנקודות תסכול..

עם זאת, אם אתה מעוניין יותר בהשקעות ארוכות טווח, CoinEx אינו מקום רע לסחור בו. אתה יכול להגדיר אימות דו-גורמי והתראות כדי להודיע ​​לך כאשר המסחר מתרחש ללא ידיעתך. יתכן שיש לה חסרונות, אך היא מספקת למשתמשים את היכולת להפוך את חשבונותיהם לבטוחים יותר.

מנקודת מבט כוללת, CoinEx היא בורסה מוצקה. קל להירשם ולהתחיל, ורמות האימות המרובות מאפשרות למשתמשים להחליט איזו מגבלה מבוקשת בחשבונות שלהם. קנייה ומכירה פשוטה ופשוטה, ותהליך משיכת והפקדת הכספים קל יותר מחילופי בורסות אחרים.

בהחלט ישנם אזורים לשיפור, אולם CoinEx עושה עבודה טובה בכדי להקל על הסוחרים החדשים. לכן, אם אתם מחפשים נקודת כניסה קלה לעולם המטבע הקריפטוגרפי, CoinEx הוא מקום טוב ככל האפשר.

Previous Post
סקירת ארנק EOS Rio: הארנק הטוב ביותר עבור מיינט?
Next Post
أفضل دورات وشهادات Blockchain