15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Binance Fiat: כיצד להפקיד EUR / GBP ב- Binance

אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם היא Binance, שעושה כמעט חצי מיליארד דולר בהיקף מסחר מדי יום. היא מציעה מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים למשתמשים לקנות, למכור ולסחור, תוך שהיא מספקת פלטפורמה פשוטה וקלה לשימוש.

אולם הבעיה היא שעד לאחרונה בינאנס עסק רק במטבעות קריפטוגרפיים. היא לא הציעה כלל תמיכה במטבעות פיאט. זה הקשה על משתמשים חדשים יותר להתחיל לסחור ב- Binance מכיוון שנדרש להמיר פיאט לקריפטו בפלטפורמה אחרת או להחליף..

למרבה המזל, Binance פרסמה את פלטפורמת Binance Jersey שלה. בבורסה זו, משתמשים יכולים להחליף את מטבע הפיאט שלהם במטבע קריפטוגרפי. Binance Jersey מאפשר למתעניינים ברכישת Bitcoin ו- Ethereum את היכולת לעשות זאת עם EUR ו- GBP.

יצרנו מדריך הוראות שיעזור לך להקים חשבון ולהפקיד את מטבע הפיאט שבחרת בבורסת Binance Jersey. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות, כמובן, הוא לנווט אל ה- אתר Binance Jersey כדי שתוכל להתחיל.

מאפיינים

להלן כמה מהתכונות שאתה יכול לצפות בעת השימוש בפלטפורמה Binance Jersey.

 • טֶכנוֹלוֹגִיָה: Binance Jersey מסתמכת בעיקר על אותה טכנולוגיה בה משתמש Binance.com. מנוע הסחר של הפלטפורמה יכול להתמודד עם כמעט 1.4 מיליון עסקאות בכל שנייה. Binance Jersey זמין דרך כל מכשיר נייד או ממשק אינטרנט ומשתלב בקלות עם תוכנת מסחר באמצעות ה- API שלה.
 • אפשרויות מסחר: בהשוואה ל- Binance.com, Binance Jersey אינה מספקת את צמדי המסחר החזקים שמשתמשים רגילים אליהם. עם זאת, הוא מאפשר למשתמשים לסחור במטבעות פיאט. האתר תומך הן ב- EUR והן ב- GBP יחד עם BTC ו- ETH.
 • פונקציונליות: Binance Jersey משתמשת בבורסת מסחר אינטרנטית, ומעסיקה רבים מאותם המסכים שמשתמשים היו נתקלים בהם באמצעות Binance.com. למשתמשים יש גישה לפונקציות מסחר מתקדמות וגם בסיסיות. האתר ערוך היטב וקל לשימוש, ומספק למשתמשים היסטוריית מסחר, תיבת הזמנות ותרשימים מפורטים.
 • שירות לקוחות: הפלטפורמה תומכת כיום ב -58 מדינות שונות ומציעה צוות תמיכה שזמין 24/7 לענות על שאלות או לטפל בבעיות. ניתן ליצור קשר עם הצוות דרך פייסבוק, טוויטר או טלגרם. האתר מספק גם מדור שאלות נפוצות העונה על שאלות רבות ומתייחס לנושאים מרכזיים.

פתיחת חשבון

כדי להתחיל, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להירשם לחשבון. כשתגיע לדף הבית של Binance Jersey, תוכל לראות אפשרות להירשם. לחץ על כפתור זה ותועבר לדף הרישום.

כיצד להירשם ל Binance Jersey

בדף הבא מופיע טופס הרשמה שתצטרך למלא. ספק את כתובת הדוא”ל שלך, בחר סיסמה, בדוק את תיבת תנאי השימוש ולחץ על כפתור ההרשמה בתחתית הטופס.

רגיסטר בג'רזי בינאנס

לאחר שתלחץ על כפתור ההרשמה, תקבל הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך המבקשת ממך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך. כשתעשה זאת, תועבר חזרה לאתר Binance Jersey שם תוכל להתחבר. לאחר שתיכנס תראה מסך המכיל מספר תיבות שתצטרך לבדוק כדי להתקדם. . קרא אותם היטב כדי לקבל כמה טיפים וטריקים כיצד להשתמש טוב יותר באתר.

כשתסיים, Binance Jersey תעביר אותך לתהליך Know-Your-Customer (KYC) שלהם. האתר יבקש ממך לאמת את זהותך, להגדיר אימות דו-גורמי ולבקש את כתובתך. בעיקרו של דבר, הפלטפורמה רוצה לאמת שחשבונך לגיטימי ותקף ב 100%. זה עוזר למנוע ממי שיש לו כוונות מזויות או מזיקות לגשת לאתר.

לבסוף, Binance Jersey תבקש את פרטי חשבון הבנק שלך. קשר את חשבונך כך שתוכל להפקיד בקלות את מטבע הפיאט שלך בכל פעם שתצטרך לרכוש יותר קריפטוגרפי.

כיצד לקשר חשבון בנק ב- Binance Jersey

הוספת כספים לחשבונך

כדי להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, יהיה עליך להפקיד כספי פיאט בחשבונך. ממוקם בפינה השמאלית העליונה של סרגל הניווט, תבחין בתפריט שכותרתו “כספים”. בחר בתפריט נפתח זה ומצא את אפשרויות “הפקדה”. למשתמשים יש אפשרות להפקיד כספים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים (BTC ו- ETH) או במטבע פיאט (EUR ו- GBP).

בואו נסתכל כיצד להפקיד כספים בפיאט.

כיצד להפקיד מטבע פיאט

לאחר שתבחר באפשרות “קרנות”, תבחין בתפריט בצד שמאל ובצד המסך אשר מאפשר לך לבחור. מצא את מטבע הפיאט שבו ברצונך להשתמש ולחץ על אפשרות זו.

לאחר שתבחר, Binance Jersey תבקש שתזין את הסכום שתרצה להפקיד בחשבונך. לאחר שתספק מידע זה, לחץ על כפתור “שלח”. תקבל מסך “מוצלח” המציג את פרטי ההפקדה שלך.

כיצד להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים

הפקדת מטבעות קריפטו בפלטפורמת Binance Jersey זהה להפקדת מטבע פיאט. מצא את “קרנות” ובחר “פיקדונות”. בחר איזה מטבע קריפטוגרפיה אתה הולך להפקיד: ביטקוין או את’ריום.

לאחר שתחליט איזה מטבע דיגיטלי אתה מפקיד, ספק את הכתובת לארנק המקור. באפשרותך לסרוק את קוד ה- QR באתר או להעתיק ולהדביק אותו.

כיצד להפקיד מטבע קריפטו ב- Binance Jersey

כמובן, כפי שאתה יכול לעשות עם מרכזיות רבות, אתה יכול לעקוב אחר הסטטוס או את הפיקדון שלך ב- cryptocurrency. כדי להציג את הסטטוס, כל שעליך לעשות הוא לחזור ל”קרנות “ולעבור ל”היסטוריית עסקאות”.

משיכת כספים

כאשר אתה מוכן למשוך את הכספים שלך מביננס ג’רזי, עליך לבצע כמה צעדים פשוטים. עבור מטבע ה- fiat שלך, חזור לתפריט הנפתח “קרנות”, ואז בחר “משיכות”. בחר את מטבע הפיאט הרצוי והזן את הסכום שברצונך למשוך.

לאחר שתבחר באפשרות “שלח”, תקבל חלון קופץ אשר יבקש ממך לאמת את העסקה על ידי הזנת קוד האימות של Google המשויך לפלטפורמה. לאחר שתזין מידע זה, בקשת המשיכה שלך הוגשה רשמית.

משיכת כספי המטבעות שלך מבוצעת באותה צורה. למעשה תבצע את אותם הצעדים כפי שהיית עושה בעת משיכת מטבע הפיאט שלך, ואז בחר איזה מטבע קריפטוגרפיה ברצונך למשוך. ספק את כתובת הארנק שאליה אתה שולח את הכספים שלך, הזן כמה אתה מושך ואז לחץ על כפתור “שלח”.

לאחר השלמת העסקה שלך, תקבל דוא”ל אישור. לאחר מכן תוכל לפתוח את ההודעה כדי לאשר שהכול נראה כמו שצריך. בדיוק כמו שאתה יכול בעת שליחת קריפטו לחשבון Binance Jersey שלך, אתה יכול להציג את המשיכה שלך דרך הכרטיסייה היסטוריית עסקאות.

איך לקנות & למכור בג’רזי בינאנס?

השימוש ב- Binance Jersey לסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא די פשוט. בתפריט הניווט תראה תפריט נפתח שכותרתו “Exchange”. אתה יכול לבחור אחת משתי אפשרויות: מתקדם ובסיסי. בחר איזה מהם הגיוני ביותר לרמת המסחר שלך. עם זאת, העקרונות הבסיסיים למסחר נותרים זהים ולא משנה באיזו בחירה תבחר.

הנה מה שתראה בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים:

איך לסחור ב Binance Jersey

בפינה השמאלית העליונה של המסך, תבחין בצמד המסחר שנבחר. אמצע המסך מראה את ביצועי הצמד כרגע, ואילו מצד ימין תיבה המציגה את הזוגות מהם תוכלו לבחור.

כפי שניתן לראות מהתיבה למטה, צמד המסחר BTC / GBP נותן לך את היכולת לקנות BTC או למכור BTC. זה מה שאתה משתמש בו כדי להגדיר את הזמנות הקנייה והמכירה שלך.

איך לקנות ולמכור ב Binance Jersey

אם אתה רוצה לקנות BTC עם הכספים שלך, הזן את המחיר שבו ברצונך לבצע את הרכישה בשדה “מחיר”. לאחר מכן הזן את הסכום הרצוי לך ואז בחר אם ברצונך להשתמש ב -25%, 50%, 75% או 100 מהכספים שלך לביצוע הרכישה. לאחר שתסיים, לחץ על כפתור “קנה” להזנת ההזמנה. כאשר מחיר היעד יתממש, ההזמנה שלך תבוצע.

מכירה פועלת באותה צורה, אלא שבמקום שתשתמש בחלק “למכור” בתיבה. יש לך גם אפשרות להזין מגבלת עצירה אם ברצונך ללכת בדרך זו. אפשרויות הגבלת עצירה מאפשרות לך ליצור הזמנה המבוצעת באופן אוטומטי כאשר ממומש מחיר עצירה ספציפי.

עמלות ג’רזי בינאנס

המשתמשים ייגבו מהעמלות הבאות בעת השימוש ב Binance Jersey:

ליש”ט

 • דמי פיקדון – 7 ליש”ט
 • דמי משיכה – 20 ליש”ט

EUR

 • דמי פיקדון – 8 אירו
 • דמי משיכה – 20 אירו

מִסְחָר

 • עמלת מסחר כללית – 0.1%

קריפטו

 • ביטקוין – עמלת משיכת BTC 0.0005
 • את’ריום – דמי משיכת 0.02 ETH

כפי שאתה יכול לראות, פיקדונות ומשיכות פיאט גבוהים למדי בשימוש בינאנס ג’רזי. כך שאם אינכם מבצעים מסחר משמעותי, יתכן שזו לא הפלטפורמה בשבילכם. אם אתה רוצה להעביר פאונד או יורו, אתה בהחלט הולך להרוויח מהעברות בתדירות נמוכה יותר ושווי גבוה יותר.

עם זאת, דמי ההצפנה אכן עולים בקנה אחד עם שאר השוק, כך שיהיה זה חכם להפקיד פיאט ולמשוך קריפטו. בנוסף, משתמשים יכולים לצפות להמתין 2-5 ימים להעברות בנקאיות, ו- 1-3 ימים להעברות SEPA.

תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים

נכון לעכשיו, Binance Jersey מספקת תמיכה רק בביטקוין ובאת’ריום. משתמשים יכולים לסחור בהם מול EUR ו- GBP. כלומר צמדי המסחר היחידים הזמינים בפלטפורמה הם BTC / GBP, BTC / EUR, ETH / GBP ו- ETH / EUR. למרבה הצער, בשלב זה, משתמשים אינם יכולים לסחור ב- BTC כנגד ETH.

מדינות הנתמכות בינאנס ג’רזי

למרות שהבורסה חדשה למדי, Binance Jersey מספקת תמיכה למגוון רחב של מדינות. למרות שהפלטפורמה נועדה למקד בעיקר למדינות אירופה, לא חסרות מדינות מחוץ לאירופה בהן תומך בינאנס ג’רזי. הטבלה שלהלן מציגה את כל המדינות שביננס ג’רזי תומכת בהן:

רשימת המדינות הנתמכות בינאנס ג'רזי

בִּטָחוֹן

Binance נחשבת לאחת החילופים האמינים והבטוחים ביותר שיש. עד היום הפלטפורמה עדיין לא סבלה מפריצה ידועה. זה לא אומר שזה לא היה ממוקד. בשנת 2018, מערכות Binance תפסו האקרים שניסו להתקין ממשקי API סודיים בחשבונות שנפגעו.

הפלטפורמה חשאית מאוד לגבי אופן פעולתה של האבטחה, אולם Binance מספקת אימות דו-גורמי ואימות SMS כדי להבטיח את בטיחות חשבונות המשתמש. משתמשים יכולים גם להשתמש בתכונה של רשימת היתרים שאותה הם יכולים להגדיר כך שניתן לשלוח את הכספים שלהם רק לכתובות הארנק שהם מציינים.

בעת שימוש בפלטפורמה של Binance Jersey, ודא שאתה משתמש באתר רשמי של Binance. בדוק את כתובת האתר לפני הכניסה. במידת הצורך, הוסף את האתר לסימניות וגש אליו רק באמצעות הסימניה. בדרך זו, אינך מסתמך על מנוע חיפוש או קישור ממקור חיצוני שיפנה אותך לאתר הנכון.

לבינאנס ג’רזי יש את אותן תכונות אבטחה בהן משתמש Binance והיא תעמוד גם בכל התקנות ביחס לנציבות השירותים הפיננסיים של ג’רזי. האתר אומר כי הוא ישמור ונהל שמירה מלאה על כל נתוני המשתמשים והכספים בפלטפורמה שלהם. בנוסף, Binance Jersey תחרים כל הכספים המפרים את הסכם תנאי השימוש שלהם.

יתרונות וחסרונות של Binance Jersey

שום חליפין אינו מושלם, מה שאומר שביננס ג’רזי יש את חלקה ההוגן של יתרונות וחסרונות. להלן כמה מהיתרונות והחסרונות הבולטים שגילינו בפלטפורמה.

הירשם

לוגו Binance Jersey

מידע מפתח:

 • הפקדת EUR & GBP באמצעות Binance.
 • קנו ביטקוין או את’ריום באמצעות הבורסה הגדולה בעולם.
 • מקבל משתמשים מ -58 מדינות.

קנו Crypto With Fiat באמצעות Binance.

הירשם ל Binance Jersey

מחשבות אחרונות על Binance Jersey

עם השקתו של Binance Jersey, רבים המעוניינים בקריפטו מרחבי העולם מקבלים הזדמנות להתחיל עם מטבעות פיאט. למרות שיש רק שני מטבעות זמינים, Binance Jersey מציעה אלטרנטיבה מציאותית בשוק הנשלט על ידי Coinbase ו- Kraken..

המשתמשים יקבלו חילופי תועלת מההצלחה העסקית, האבטחה והתשתית שקיימים כבר ב- Binance.com. הם מקבלים גם פלטפורמה שעומדת בכללים והתקנות שנקבעו על ידי נציבות השירותים הפיננסיים של ג’רזי.

לבסוף, המספר המצומצם של זוגות המסחר עשוי להוות מפנה עבור מי שרוצה לעשות יותר. בסך הכל, Binance Jersey מציע חלופה מצוינת למי שצריך להשתמש במטבע פיאט כדי להתחיל בתעשיית הקריפטו. אם אתה משתמש בפאונד או יורו על בסיס קבוע, פלטפורמה זו היא בחירה מוצקה.

Previous Post
סקירת ארנק EOS Rio: הארנק הטוב ביותר עבור מיינט?
Next Post
أفضل دورات وشهادات Blockchain