15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדריך מטבעות ננו XRB 2018: כל מה שאתה צריך לדעת

סקירת המטבעות NANO (XRB) שלנו תגלה לכם את כל מה שצריך לדעת. נסביר מהו מטבע NANO, כיצד הכסף הדיגיטלי הזה יכול להיות טוב יותר מביטקוין ונשתף את התובנות שלנו על הפרויקט. כמו תמיד, TotalCrypto דוחק בזהירות לפני ביצוע השקעות מטבעות קריפטוגרפיים ואנו ממליצים לך לעשות מחקר משלך.

מטבע XRB עבר מיתוג מחדש

הדבר הראשון שיש לדעת הוא כי רייבלוק (מטבע XRB) ידוע כיום בשם NANO. שינוי שם זה אירע ב -31 בינואר 2018. יתכן שעדיין תמצאו משקיעים ותיקים המכנים את NANO בשמה הישן. אל תתבלבלו ותישארו תוהים ‘מה זה XRB?’ מכיוון שמטבע NANO ומטבע XRB הם אותו פרויקט קריפטוגרפי.

מה הבעיה בשם הישן רייבלוק? הצוות הבין שלמשקיעים רבים אין מושג כיצד מבטאים את שם הקריפטו שלהם. האם זה קרן או שיפון? קהילת רייבלוקס גם חשבה שניתן לשנות את השם כך שניתן יהיה לזהות אותו יותר עבור קהל המיינסטרים. מסיבות אלה המיתוג המחודש המשיך והצוות הסתפק בשם NANO. האמונה הייתה שהשם החדש הזה הדגיש את המהירות והפשטות של פרויקט הקריפטו.

מה השתנה עם המיתוג מחדש? בקיצור, לא הרבה. שם המטבע הקריפטוגרפי, זה טיקר והלוגו השתנה. זה בערך הכל.

מהו מטבע NANO?

מטבע ה- NANO מיועד לשמש כמטבע דיגיטלי. המשימה שלהם היא להפוך ל”מטבע גלובלי עם עסקאות מיידיות ואגרות אפסות ברשת מבוזרת ובטוחה “. חכה, אתה יכול לומר, האם זה לא מה שביטקוין עושה? היית צודק. אז מה שונה ב- NANO? כדי להיכנס לזה, אתה צריך להבין מדוע ביטקוין נוצר מלכתחילה.

הביטקוין נוצר בשנת 2008 במטרה להילחם בעמלות בנק גבוהות ובזמני עסקאות איטיים. יוצר הביטקוין שאל ‘מדוע קונים ומוכרים אינם יכולים לבצע עסקאות זה עם זה ללא שימוש של מתווך (בנקים)?’. מרעיון בסיסי זה נולדו המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים. אלגוריתמים מסובכים שולבו עם הצפנה וספר חשבונות ציבורי, כך שבנקים כבר לא נדרשו לאמת עסקאות.

למטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים יש חסרונות. כדי שניתן יהיה לעבד עסקה בביטקוין, נדרש תהליך שנקרא כרייה. כרייה היא בדיוק כאשר מחשבים פותרים משוואות מורכבות כדי לקבל תגמול מטבע קריפטוגרפי חדש. התוצאה היא שכורים מתעדים עסקאות בפנקס הציבורי ומשתפים רשומה זו עם הרשת.

עם זאת, יש בעיה. ככל שהספר הציבורי גדל, תהליך הכרייה נהיה איטי יותר, יקר יותר ויעיל יותר ויותר. זו הסיבה שפרשנים רבים טוענים כי לעולם לא ניתן לאמץ את הביטקוין במתכונתו הנוכחית.

למטבע NANO אין בכלל תהליך כרייה. במקום זאת, היא משתמשת בטכנולוגיה המכונה סריג הבלוק. תהליך זה מצא דרך לעבד עסקאות באופן מיידי וללא עמלות. והכי חשוב, אין הגבלה על מספר העסקאות שניתן לעבד בו זמנית. תכונה מרכזית זו היא שהביאה רבים כל כך להאמין שניתן לאמץ את NANO כמטבע דיגיטלי.

ה- Block Lattice Tech נשמע חשוב. ספר לי עוד.

טכנולוגיית סריג הבלוקים של NANO היא הכל לפרויקט הזה. הטכנולוגיה הזו היא מה שמאפשר ל- NANO לעבד עסקאות חושים בקנה מידה בלתי מוגבל. כמעט כל מטבע קריפטוגרפי אחר שם חווה או מנסה לפתור בעיות מדרגיות. עמלות ביטקוין גבוהות וזמני עסקאות איטיים הובילו לחנות משחקי המחשב המקוונת, Steam, להסיר את אפשרות התשלום שלה בביטקוין. Steam קבעה את התנודתיות הגבוהה והעמלות כסיבה. רשת את’ריום נעצרה גם היא בדצמבר 2017 כאשר היישום Crypto Kitties החל לצבור פופולריות. בעיות אלה של עמלות ומהירות מונעות אימוץ המוני של מטבע קריפטוגרפי.

ל- NANO אין בעיה כזו בגלל טכנולוגיית סריג החסימה שלה. לכל חשבון NANO יש בלוקצ’יין משלו. שרשרת לחשבון יכולה להתעדכן רק על ידי בעל החשבון. משמעות התהליך הזה היא שכל שרשרת חשבונות יכולה להתעדכן באופן עצמאי ומיידי. זו הסיבה שעסקאות מהירות כל כך עם מטבע NANO.

עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, עסקה מאושרת כאשר עשרות כורים מאמתים שהעסקה התרחשה. NANO דורשת שתי עסקאות בלבד:

 • עסקת שליחה: זה מנכה את הכספים מיתרת השולח.
 • עסקת קבלה: זה מוסיף את הכספים ליתרת המקבל.

איור סריג בלוק NANO

זהו המחשה של סריג הבלוקים. עסקה מעובדת רק אם קיימת חסימת קבלה (R) וחסימת שליחה (S), כאשר כל אחת מהן חתומה על ידי בעל שרשרת החשבונות (A, B, C).

לשיטה זו מספר יתרונות על פני מטבעות קריפטוגרפיים אחרים:

 1. כמות הנתונים המועברת עבור כל עסקה זעירה וזה אומר עסקאות מהירות.
 2. ספר החשבונות גדול רק כפי שהוא צריך להיות. פירוש הדבר שכמות הנתונים המאוחסנת בפנקס הספרים נמוכה משמעותית עם NANO.
 3. ניתן להבדיל בקלות בין עסקאות מאומתות לבין עסקאות לא מאומתות.

לכל חשבון NANO יש בלוקצ’יין משלו. מה אנשים חושבים?

NANO (לשעבר Raiblocks) קיים מאז מרץ 2017. עם זאת, שחקני שוק המפתח של מטבעות קריפטוגרפיים כמו מייסד Litecoin, צ’רלי לי, החלו רק לאחרונה לבחון את מטבע ה- NANO.

צ'רלי לי מגיב ל- NANO בטוויטר

הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא כי מטבע ה- NANO הוא מתחרה ב- Litecoin. שניהם נועדו לשמש כמטבע קונבנציונאלי. אז זה הפתיע רבים בקהילת הקריפטוגרפים כי צ’רלי לי התרשם מהפרויקט והשקיע בו בפועל.

זה גם הרשים רבים ב r / cryptocurrency תת-ערוך מחדש עם הקונצנזוס הכללי שקבע: “זה כאילו זה פותר כמעט כל בעיית עולם קריפטו. בלי עמלות, בלי כרייה, בלי ערוצים טיפשים, מהיר. עדיין, הרבה מה לעשות, אבל אני חושב שבטווח הארוך זה באמת יכול לנצח עם BTC + LTC + ברק. “

בתחילת 2018, פופולרי יוטיוברית דייוויד היי התחיל פרויקט קריפטוגרפי כדי לעזור לאלה שנפגעו מהמהומה הכלכלית בוונצואלה. היפר-אינפלציה הרסה את כוח הקנייה של המטבע הוונצואלי ורבים מוונצואלים ברחו לקולומביה כמהגרים כלכליים. הבעיה של מהגרים אלה היא שהם מצמצמים איתם עושר מועט מאוד כדי להתחיל את חייהם החדשים.

החזון של דייוויד היי הוא לחנך את המהגרים הללו בנושא קריפטוגרפיה, לעזור בהקמת ארנקים משלהם ולספק משכורת של שבועיים עד עשרה שבועות לכל מי שמשתתף בסדנאות ההצפנה שלו. הרעיון הוא שזה ישמש גירוי כלכלי מקומי וייתן בנקאות ללא בנקים. דמי עסקה עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Dash ו- Bitcoin יכולים להיות מעל דולר. זה מקובל בעולם הראשון, אך לא במדינות מתפתחות. בסביבה כזו, מטבע קריפטוגרפי חשוך כמו מטבע NANO יכול להוכיח מכריע לאימוץ קריפטו רחב יותר.

מה ההבדל בין NANO & ביטקוין?

NANO הוא מטבע מטבעות הדור הבא שבו הביטקוין הוא המקור. NANO בנויה למעשה על טכנולוגיה שונה לחלוטין מביטקוין. זה נקרא Graphised Acyclic Graph והיא משתמשת בתהליך סריג החסימה. בקצרה, NANO הוא האבולוציה של מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין.

ההבדלים העיקריים בין NANO לביטקוין הם:

 • טכנית הביטקוין עלול לסבול מהתקפה של 51%. זה כאשר אדם מקבל שליטה על 51% מהמטבעות. זה יכול לתת להם שליטה ברשת ולאפשר לשחקן הרע לגנוב מטבעות. עם NANO, לא ניתן להשתמש בשליטה של ​​51% לגניבת מטבעות.
 • BTC מבוזר יותר. הסיבה לכך היא ש- NANO למעשה היה מוקש מראש.
 • Bitcoin זקוק לכורים כדי ליצור חסימות לעיבוד עסקה. זה לוקח זמן ומביא לזמני עסקה איטיים יחסית. ב- NANO אין צורך בתהליך כזה והעסקאות כמעט מיידיות.
 • רשת הביטקוין משתמשת ב’כורים ‘כדי לשמור על אבטחת הרשת ולעבד עסקאות. המשמעות היא שבעתות ביקוש גבוהות, עמלות העסקה של ביטקוין יכולות להיות גבוהות במיוחד. ב- NANO אין כורים ולכן בכלל אין עמלות עסקה.
 • לביטקוין יש ספר חשבונות מבוזר להקלטת עסקאות. זה לא נדרש עבור NANO מכיוון שלכל חשבון יש בלוקצ’יין משלו.

ניתוח ביצועי מטבעות NANO לשנת 2018

עד כה שנת 2018 הייתה שנה קשה להערכת שווי קריפטוגרפי. ננו לא הצליחה להגביר את המגמה הזו וחלה ירידה דרמטית בהערכת השווי. מטבע ה- NANO התחיל את השנה במחיר של 24.44 דולר למטבע ונסחר תמורת 2.69 דולר בלבד בזמן כתיבת שורות אלה. זו כמעט ירידה של 90% בהערכת השווי עד כה בשנת 2018! עם זאת, הפרויקט עדיין נותר כ- 40 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים וניתן לראות בהנחה עצומה כזו הזדמנות קנייה למשקיעים כיום.

תרשים מחיר מטבעות NANO

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

נכון שביטקוין איבד פחות ערך מ- NANO בשנת 2018. בזמן הכתיבה הביטקוין ראה את ערכו יורד ביותר מ- 50% רק בשנת 2018. עם זאת, הפסדי מטבע ה- NANO דומים לאלה שחווים כמו SALT, Ripple ו- Cardano. העניין הוא שהירידה התלולה בהערכת השווי אינה אומרת שהפרויקט נעשה עבורו. העובדה הפשוטה היא שאלטקוינים מתפקדים בצורה גרועה משמעותית מביטקוין בשוק מטה ועוברים על ביטקוין בהשוואה לעלייה.

מדוע אלטקוינים כמו XRB נופלים קשה יותר מביטקוין?

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין נסחרים כנגד מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ומטבעות קונבנציונליים כמו הדולר. לעומת זאת, ל- altcoins כמו NANO יש רק מחיר באמת בביטקוין. בשוק מטבעות קריפטוגרפיים יורד, המשקיעים נוטים למכור את עמדות האלטקוין שלהם לרכישת ביטקוין. הסיבה היא שביטקוין נתפס כמקלט בטוח יותר מאלטקוינים אחרים ומגן טוב יותר על כוח הקנייה של המשקיעים. מטבע הדברים זה מוביל לכך שמחיר האלטקוינים יורד יותר מביטקוין בשווקים למטה.

אם אתה מתקשה להאמין של- NANO אין מחיר בדולר, אז תסתכל על השווקים בהם נסחרת. צמד המסחר בביטקוין של המטבע בבינאנס מהווה 82% מסך נפח המסחר של הקריפטו:

שוקי מטבעות NANO

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

הפרויקט שמתומחר בעיקר בביטקוין פירושו שאם מחיר הביטקוין יורד, כך גם מחיר מטבע ה- NANO. מה שאתה צריך לדעת הוא שמחיר הדולר עבור altcoins שאתה רואה באתרים כמו TotalCrypto.io מחושב כך:

מחיר מטבע NANO בביטקוין (0.00042295 BTC) * מחיר הביטקוין דולר = מחיר מטבע נאנו דולר

קשר זה בין אלטקוינים לביטקוין עשוי להימשך עד לבורסות פופולריות להציע דרך לקנות אלטקוינים במטבע קונבנציונאלי. צוות TotalCrypto מצפה ששינוי כזה יקרה בסוף 2018. אך עד שזה יקרה, שוק הקריפטוגרפים הרחב יותר יונע על ידי ביטקוין..

מה הסיכויים ל- NANO בשנת 2018?

זה לא סביר במיוחד, אם לא בלתי אפשרי, שמחיר ה- NANO יתבהר אחרי השיא של 34.43 דולר בכל הזמנים שנקבע בינואר 2018 השני ללא עלייה משמעותית במחיר הביטקוין. ישנן שתי סיבות עיקריות לכך:

 1. כסף חדש לא נכנס כרגע לשוק הקריפטו הכללי. אנו יכולים לראות זאת בירידה מתמשכת בהיקפי המסחר היומיים מתחילת השנה. מבלי שייכנס כסף חדש לשוק, נראה כי הבלתי אפשרי להיות שם כדי להעלות את מחירי ה- NANO.
 2. NANO עושה מעל 80% מנפח המסחר שלה 24 שעות ביממה בביטקוין. המשמעות היא שהמטבע זקוק למחיר ביטקוין גבוה יותר בכדי להתחיל בבדיקה מחודשת של השיאים שראתה בתחילת ינואר 2018. אם התחושה הכוללת של שוק הקריפטוגרפי תעבור לשורית, סביר להניח שמשקיעים יבחרו לקחת על עצמם יותר סיכון ולהשקיע יותר בהזדמנויות. כמו מטבע NANO, המציע פרופילי החזר טובים יותר מביטקוין.

באיזה מחיר יכול מטבע ה- NANO להגיע בשנת 2018?

NANO באמת זקוקה לשוק קריפטוגרפי כולל חזק כדי לייצר תשואות פנומנליות למשקיעים ברמות הנוכחיות. כפי שנדון קודם לכן, ביטקוין מניע את שוק הקריפטו הכללי ומטבע ה- NANO מתומחר בביטקוין. למרות שוק השפל, ישנם עדיין פרשני שוק רבים האופטימיים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2018. היוטיוברית הפופולרית ניקולס מרטן, המנהלת את ערוץ DataDash ויש לו למעלה מ -300 אלף מנויים, שיתף את מחשבותיו על ביטקוין:

חיזוי מחיר Bitcoin של DataDash 2018

העובדות הן כי שיעורי הריבית ממשיכים לעלות והבנק המרכזי האירופי מפסיק את תוכנית ההקלות הכמותיות שלו (הדפסת כסף). משמעות הדבר היא כי ביטקוין בסך 50,000 דולר בשנת 2018 הוא אפשרות ממשית, למרות המחיר הנמוך שאנו רואים כיום.

מה יכול להיות שמשמעותו של ביטקוין 50,000 $ במחיר NANO? אנו יכולים לראות בתרשים שלמטה כי מחיר המטבע היה 0.0022925 BTC ב -2 בינואר 2018.

מחיר מטבעות NANO גבוה בכל הזמנים בביטקוין

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

משמעות הדבר היא שאם מטבע ה- NANO הגיע לאותו מחיר ביטקוין וביטקוין הגיע לשווי של 50,000 דולר ארה”ב אז:

0.0022925 (מחיר ה- BTC הגבוה בכל הזמנים של NANO) * $ 50,000 = 114.62 $ למטבע NANO

המשמעות היא שאם צודקים מומחי שוק כמו ניקולס מרטן, אז המשקיעים במטבע NANO יכולים היום לראות תשואה גדולה פי 40 על השקעתם..

הכירו את הצוות

כל משקיע בפרויקט קריפטוגרפי מעוניין לראות פרויקט עם חזון נהדר ומקרה שימושי לנכס הדיגיטלי. עם זאת, כל זה לחינם אם אין ביטחון שהקבוצה יכולה לגרום לכל זה לקרות.

לצוות יש תערובת מוצקה של כוח אדם העובד על הפרויקט. זה כולל 6 מפתחים, כולל מומחה iOS ומפתח שולחן עבודה. הצוות מעוגל במומחיות בתחומים הבאים: ניהול קהילה, תקשורת, תפעול, שותפויות, תכנון והכי חשוב, משפטי. באופן מכריע, ישנם חברי צוות שעוסקים ב- Cryptocurrency בשבע השנים האחרונות ומסוגלים להיעזר בחוויה זו כדי להניע את הפרויקט קדימה..

כדי לחסוך מקום במאמר זה נעבור בקצרה לשלושת המפתחים המובילים בפרויקט NANO:

 • בורא & מפתח מוביל – קולין למייהו: קולין מביא איתו מעל 10 שנות ניסיון בפיתוח. פרויקט רייבלוקס נולד למעשה כבר בשנת 2014 וקולין רדף אחריו במשרה מלאה בשנת 2017. מר למייהו אחראי על הובלת פיתוח פרוטוקול הליבה..
 • מפתח ראשי – רוסל ווטרס: רסל נכנס לחלל הקריפטו כבר בשנת 2013. מאז הוא קידד פרויקטים שונים של קריפטו וכעת הוא מתמקד בפיתוח ארנק הליבה..
 • מפתח ראשי – רוי קיין: לא הרבה ידוע על רוי קיין. נראה שהוא אדם פרטי מאוד. עם זאת, אנו בטוחים שהוא יודע את דרכו במקלדת.

העתיד של מטבע ה- NANO

הדבר הראשון שצריך לדעת הוא שאף אחד לא יודע את העתיד. עם זאת, ישנן סיבות רבות להיות חיוביות לגבי NANO בשנת 2018:

 • המיתוג מחדש היה הצלחה: רייבלוק התקשה לעיתים קרובות להשיג משיכה בשל שמו. עד כמה שזה נשמע טיפשי, נראה כי סוחרים רבים היו מבולבלים כיצד לבטא את שם הפרויקטים והתאמצו לזכור שזה טיקר. רוח הרוח הזו תוקנה כעת על ידי מאמצי המיתוג מחדש.
 • הערות חיוביות מדמויות חשובות בקריפטו: למייסד Litecoin, צ’רלי לי, היו הרבה דברים טובים לומר על מטבע ה- NANO בציוץ שלו. למרות שהתמיכה לא נראית הרבה, תמיכה כזו עוברת דרך ארוכה לשיפור הסנטימנט שמאחורי מטבע קריפטוגרפי. אם מומחים אחרים בתחום מטבעות קריפטו הולכים לפי הדוגמה של צ’רלי לי, לא יהיה מקומם לחשוב ש- NANO יזכה לתשומת לב רבה ולפעולת מחירים חיובית..
 • Twitch מקבל תשלומי מטבע של NANO: בתחילת 2018 הודיעה Twitch כי תקבל את NANO כמטבע מנוייה. פלטפורמת הסטרימינג נמצאת בבעלות אמזון ומונה למעלה מ -10,000 מנויים. מספר המנויים צפוי לעלות בשנת 2018 וזה יכול להיות חדשות טובות עבור פרויקט קריפטוגרפי זה.
 • ארנק אנדרואיד: ארנק האנדרואיד עדיין לא הושק כמו שצריך. עם זאת, רבים רואים שתשלומים ניידים הם המפתח להנעת האימוץ ההמוני. ואכן, במדינות מתפתחות רבות לאנשים פשוט אין גישה למחשב נייד או למחשב. עם זאת, לכל אדם יהיה נייד. זו הסיבה שארנק לייט שיכול לשמש במכשירים מיושנים יכול להיות המפתח להצלחה של NANO כמטבע דיגיטלי עסקי.
 • רישומי חליפין: מתוך 4 הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה, NANO רשומה רק על שתיים מהן. רישום ב- Huobi וב- Bitfinex עשוי להיות מסיבי.

בעיות פוטנציאליות עם הפרויקט

הבעיה העיקרית של מטבע ה- NANO היא שיש הרבה פרויקטים אחרים של קריפטוגרפים שמתחרים בו. תפקיד המטבע הוא לשמש כמטבע דיגיטלי ויש כבר קריפטו מבוססים יותר כמו ביטקוין וליטקוין שמתחרים על פלח שוק זה..

מנקודת מבט טכנולוגית, פיתרון סריג החסימה של NANO אומר שהוא יכול להתמקד לאינסוף ולעבד עסקאות חשתיות. המטבע למעשה פותר את הבעיות שמעכבות יריבים כמו ביטקוין. עם זאת, הפרויקט טרם זכה להכרה להתחרות במגרש משחק שווה.

טכנולוגיה מעולה מוגשת לעתים קרובות לספרי ההיסטוריה בגלל חוסר אימוץ. כדי ש- NANO תצליח יש להשתמש בה באופן נרחב כמטבע דיגיטלי. עד שזה יקרה, תמיד יהיה סיכון שהפרויקט יהיה פשוט ניסוי נהדר שלא הצליח לתפוס.

ה- ICRB ICO

ל- NANO מעולם לא היה ICO. במקום זאת, הצוות החליט לתת מטבעות. הם עשו זאת על ידי יצירת captcha שתגמל את המשתמש במטבעות XRB על פתרונו. פירוש הדבר היה שמחזיקי מטבעות XRB מוקדמים קיבלו את המטבעות שלהם בחינם ושהם הופצו בהרחבה.

עם זאת, משקיעים מוקדמים רבים החליטו פשוט לקנות מטבעות XRB בבורסת מטבעות קריפטו ולתת לאחרים להרוויח אותם על ידי פתרון הקפטצ’ות. בעת חלוקת המטבעות ניתן היה לרכוש אותם במחיר נמוך עד לסנט אחד.

מדוע שצוות הפרויקט יעשה זאת? הרעיון היה שצריך לבוז את ה- NANO ולבצע את המטבעות על ידי כמה שיותר אנשים. זו הסיבה ש- NANO החליטה לא לעשות ICO והחליטה להשתמש בברז captcha כדי לחלק מטבעות.

הדבר שצריך לקחת מהפצת מטבעות הפרויקטים הוא שהצוות לא היה מעוניין לתפוס כסף מהיר. במקום זאת הם בחרו באסטרטגיה שלדעתם תוביל להצלחה ארוכת טווח בפרויקט.

האם עלי להשקיע במטבע NANO?

TotalCrypto לא יכולה לקבל את ההחלטה עבורך. אבל אנחנו יכולים לחלוק את הדעות והמחשבות שלנו על הפרויקט:

יתרונות

 • ניתן לבצע מטבע ננו ללא עמלות כלשהן. זה הופך את המטבע הקריפטוגרפי לאטרקטיבי ביותר למי שרוצה להשתמש בו כמזומנים דיגיטליים.
 • עסקאות הן כמעט מיידיות.
 • המטבע הדיגיטלי ניתן להרחבה אינסופית ויכול לעבד מספר בלתי מוגבל של עסקאות.
 • TotalCrypto מאמינה שטכנולוגיית סריג חסום הופכת את מטבע ה- NANO למטבע הקריפטוגרפי הסביר ביותר שישמש בכסף דיגיטלי באופן נרחב.
 • פרויקטים אחרים של מטבעות קריפטו מתחילים לשבת ולשים לב ל- NANO.

חסרונות:

 • הפרויקט צריך ליצור הרבה יותר שותפויות עם סוחרים ולגרום להם לקבל מטבע NANO כאמצעי תשלום. ללא אימוץ סוחר המוני, אין זה סביר שהמטבע יוכל לעמוד באמת בחזון להיות כסף דיגיטלי.
 • על מנת שהמטבע יהפוך למטבע גלובלי באמת, הגישה ל- NANO חייבת להיות קלה לכל אחד. צריך להיות קל יותר לקנות את המטבע בכסף קונבנציונאלי.
 • ישנן גם מגבלות רגולטוריות וחוקיות על מטבעות קריפטוגרפיים במדינות מסוימות. יש להתגבר על אלה כדי ש- NANO יעמוד בחזון להפוך למטבע גלובלי.
 • יש פחות מידע זמין לציבור על הצוות מאשר עבור פרויקטים אחרים של קריפטו.
 • TotalCrypto אינה בטוחה אם מטבע ההון הזה יאומץ בהמונים. משהו טוב יותר ועם יותר הייפ יכול לצאת בכל עת.
 • ארנק האנדרואיד צריך לצאת ולהיות מצוין. ללא ארנק לייט נהדר, אין זה סביר שהקריפטוגרפיה תאומץ במדינות מתפתחות.

תרשים מחיר מטבעות NAON מאת Coinmarketcap.com

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

רוצה לקנות NANO?

שתי הדרכים העיקריות לרכישת מטבע NANO הן באמצעות Coinbase ו- Binance. האם אתה זקוק לעזרה? החדשות הטובות הן שיצרנו צעד אחר צעד הדרכה כדי להראות לך כיצד. פשוט עקוב אחר המדריך שלנו ויהיה לך את מטבעות ה- NANO שלך בתוך זמן קצר!

סיכום

לוגו מטבעות NANO

TotalCrypto אוהבת ש- NANO פתרה את הבעיות העיקריות שעיכבו אימוץ מטבעות קריפטוגרפי. עמלות גבוהות, עסקאות איטיות ומדרגיות מעכבות כל פרויקטים אחרים של קריפטו. השקפתנו היא שפתרון בעיות אלה הפך את NANO לקריפטו הסביר ביותר שישמש ככסף דיגיטלי בפועל.

אנו שמחים על התפקיד שפרויקט זה יכול למלא במדינות שחוות סערה כלכלית, בנקאות חסרי בנקים ועוזרות באימוץ רחב יותר של מטבעות קריפטוגרפיים. NANO הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיכולים להיות גלובאליים. בטח, דמי עסקה של $ 1 עשויים להיות מקובלים בעולם המפותח, אך זה לא כך במדינות מתפתחות.

אלמנט מרכזי להצלחת הפרויקט יהיה ההשקה המוצלחת של ארנק האנדרואיד של Lite. זה יעזור להפוך את הקריפטו לחלופה בת קיימא למזומנים בעולם המפותח. אם הארנק אינו שמיש במכשירים ניידים ישנים יותר, אין זה סביר שהמטבע יאומץ בעולם המפותח.

לפרויקט זה באמת יכול להיות מהפכה בכסף. צוות TotalCrypto לא יודע אם NANO יצליח. עם זאת, פרויקט זה רחוק מלהיות משובט ביטקוין ויש לו הצעת ערך מעניינת במיוחד. לדעתנו, NANO מהווה שיפור משמעותי במטבעות הקריפטו המיועדים לשמש כסף דיגיטלי. אנו בהחלט נעקוב מקרוב אחר פרויקט זה בחודשים ובשנים הקרובות.

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים ל- NANO.

? האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר השקעת ה- NANO שלך

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   סקירה מהימנה של CyberDice 2021
   Next Post
   انعكاسات تداول البيتكوين 2018: الدروس التي يجب تعلمها