15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

אסימון / מטבע WAX – סקירה ומדריך 2018

האם אתה מעוניין בקריפטו ואוהב לשחק במשחקי מחשב? אם כן, אסימון WAX משלב בין השניים ויכול להיות ההשקעה בקריפטוגרפיה עבורכם. במדריך שלנו, אנו אגיד לך מהו מטבע WAX, כיצד הוא עובד ומדוע הוא עשוי לזעזע את תעשיית משחקי המחשב. זכור, השקעה במטבע קריפטוגרפי הינה בסיכון גבוה ואנו ממליצים לך לעשות מחקר משלך.

מהו מטבע WAX?

לוגו מטבע WAX

הדבר הראשון שעליך לדעת הוא כי מטבע WAX ואסימון WAX משמשים להחלפה בקהילת המטבעות. הם רק דרכים שונות להתייחס לקריפטוגרפי של פרויקט WAX. למרות ש- WAX הוא שם די מגניב, הוא למעשה מייצג בורסת נכסים עולמית. הצוות מתאר את הפרויקט שלהם כ”שוק עולמי מבוזר לנכסים וירטואליים “. אמנם, זה נשמע מסקרן למה הם בעצם מתכוונים בזה ואיך זה נקשר לשוק משחקי המחשב?

ובכן, בכל שנה גיימרים מעל 400 מיליון גיימרים ברחבי העולם מוציאים 50 מיליארד דולר על פריטים וירטואליים במשחק. פריטים רבים נרכשים כמובן במשחק לאחר שעות רבות של משחק. העניין הוא שפריטים וירטואליים במשחקי מחשב הם רצויים ובעלי ערך. אחרי הכל, אותו פריט ברמה גבוהה שקיבלת ב- World of Warcraft יכול היה לקחת עשרות ואפילו מאות שעות להשיג. כל עוד פריט וירטואלי מבוקש, הוא מועט ולוקח הרבה זמן להרוויח, תמיד יהיה לו ערך כספי. במילים אחרות, פריטים אלה במשחק הם למעשה נכסים שניתן לסחור בהם.

כיצד פועלת פלטפורמת קריפטוגרפיה של WAX גרפית

הרעיון הוא כי פריטים דיגיטליים במשחק ממשחקי מחשב רשומים בבורסת WAX ונרכשים או נמכרים באמצעות אסימוני WAX. לאחר מכן ניתן להשתמש באסימונים אלה לרכישת פריטים אחרים במשחק או לפדיון תמורת דולרים אמיתיים באמצעות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים.

מדוע להשתמש ב- WAX?

100 מיליוני גיימרים מוציאים מיליארדי דולרים אמיתיים על פריטים במשחק או מקדישים שעות רבות להרוויח אותם. יש פעמים שגיימר אולי ירצה לפדות את הנכסים הדיגיטליים שלהם. זה יכול להיות בגלל שהם יכולים לעשות עם הכסף או שהם פשוט רוצים לשחק משחק חדש ורוצים להעביר ערך ממשחק אחד למשנהו. ישנם שווקים מרכזיים למסחר בפריטים וירטואליים שונים. עם זאת, קיים חוסר אמון כללי ופריטים במשחק נגנבים לרוב כאשר גיימר משתמש בשווקים אלה. גם אם עסקאות מסתדרות כשורה, אז משלמים עמלות חוצות גבולות כמו PayPal.

לשווקי הנכסים הדיגיטליים המרכזיים של ימינו יש גם בעיה נוספת: הם לא מאגדים פריטים יחד. פירוש הדבר שגיימר עשוי להצטרך להסתכל על תריסר שווקים שונים או יותר כדי למצוא את הפריט הרצוי או להשוות מחירים. זה יעיל עוד יותר כאשר לוקחים בחשבון כי גיימר יצטרך לחקור אם כל חילופי נכסים דיגיטליים אמינים או לא..

עם שוק כה מקוטע לפריטים דיגיטליים, אין פלא שהוא לא עבר מיינסטרים. עם האפשרויות הקיימות כיום, האמת היא שמעט מאוד גיימרים מוכנים לקחת את הסיכון או להקדיש את הזמן לסחור בפריטים שלהם..

איפה WAX משתלב?

הצוות רואה שיש הזדמנות לספק פלטפורמה ותהליך כדי להפוך את המסחר בפריטים דיגיטליים לקלים וזולים יותר עבור גיימרים. WAX גם פותח הזדמנויות מרגשות אחרות עבור סוחרי פריטים וירטואליים. שווקים בתעשיות אחרות יצרו והביאו לעליית חברות כמו אמזון, Airbnb ו- Uber. כל הפלטפורמות הללו שגשגו על ידי מתן פלטפורמה בטוחה ופשוטה למיליוני עסקים קטנים. הם גם פתרו בעיות יקרות כמו מניעת הונאות, קטלוג, התאמת ביקוש וביקוש וביקורות.

כיצד ערך מוסף ברחבי העולם מחליף נכסים?

עבור גיימרים שרוצים לקנות ולמכור פריטים, WAX מציעה פלטפורמה נגישה ופשוטה. מנקודת מבט של קונים, הם רק צריכים לבחור את הפריט שהם רוצים מווידג’ט ה- WAX, ללחוץ על כפתור הקנייה, לבחור אמצעי תשלום והפריט יזוכה להם. החלק החשוב הוא שהם לא צריכים להבין מהי הפלטפורמה או שיש להם שום ידע על אסימוני WAX. יצירת ארנק WAX ועיבוד תשלומים בקריפטו מטופלים באופן אוטומטי ומופעלים ברקע. המשתמש אף פעם לא מנותב מהאתר בו הוא נמצא. זה הופך את חוויית הקנייה לכאובה ולכמה שיותר קלה.

WAX מאפשר גם לכל אחד לפתוח שוק וירטואלי משלו. כל זאת מבלי לטרוח בהקמת אבטחה, תהליך הסדר או התשתית הדרושה. באופן מסורתי, כל הדברים האלה היו עולים סכומי כסף משמעותיים לעשות כראוי והיו חסמי כניסה משמעותיים. המשמעות היא שכל בעל אתר קטן או יזם יכול לנהל את שוק הנכסים הווירטואליים שלו ועליו לספק הזדמנויות חדשות למיליונים לעסקים קטנים.

בעבר, גם אם לאתר קטן היה איכשהו הרבה כסף להשקיע וליצור שוק דיגיטלי, לא יהיו להם מספיק פריטים הרשומים לשוק כדי למשוך משתמשים רבים. דמיין אם נתקלת בשוק של World of Warcraft והיו בו חמישה פריטים. זה לא יהיה מפתה מאוד לשימוש, נכון? WAX פותר בעיה זו על ידי איחוד כל הפריטים הרשומים בפלטפורמה בקטלוג יחיד. אלה חדשות טובות עבור קונים, מוכרים ועסקים קטנים.

איך זה עובד?

אמון הוא אחד המכשולים העיקריים למסחר בפריטים דיגיטליים. בפשטות, צריך להיות תהליך כדי להבטיח שהקונה יקבל את הפריט שלו והמוכר מקבל תשלום. לכן נדרש סוכן העברה בכדי להבטיח שההעברה תעבור בצורה חלקה. למרבה המזל, WAX פיתחו דרך חכמה לעשות זאת באמצעות בוטים ו- API. כל העסקאות מאובטחות גם באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין.

עבור עסקים קטנים כמו בלוגים של משחקי מחשב, הם יכולים לשלב את יישומון ה- WAX באתר שלהם כדי למשוך קונים ומוכרים של נכסים דיגיטליים. בעל הבלוג יקבל חלק מדמי הרישום עבור כל נכס דיגיטלי שמופיע על ידי המשתמשים באמצעות הווידג’ט שלהם. אם בוצעה רכישה בבלוג, בעל הבלוג היה מקבל חלק מדמי העסקה. המשמעות היא שעסקים ויזמים קטנים מתוגמלים על הערך שהם מביאים לפלטפורמה.

בעיקרו של דבר, המשמעות היא שההשתתפות בשוק הפריטים הדיגיטליים תהיה פתוחה לכולם. לעומת זאת, בעבר היה זה נחלתם של מעטים מאוד שהיו להם כסף ליצור את התשתית הדרושה. גם אז החוויה לא הייתה טובה במיוחד עבור הגיימרים בפועל שקנו ומכרו פריטים.

כיצד משתמשים באסימני WAX?

אסימון ה- WAX הוא המטבע של פלטפורמת ה- WAX. בעיקרו של דבר, הדלק הוא שמניע אותו. האסימון משמש בדרכים הבאות:

 • אסימונים של WAX הם יחידת המטבע לרכישה או מכירה של פריטים דיגיטליים בשוק. לדוגמא, אם משתמש מפרט פריט יופיע המחיר במטבעות WAX. באופן דומה, אם אדם רוצה לקנות פריט, המטבע הרגיל שלו יומר אוטומטית לאסימוני WAX כדי לבצע את הרכישה.
 • אסימונים של WAX משמשים גם להצבעה. הרעיון הוא שלכל משחק מחשב תהיה גילדה שאחראית לחתימת עסקאות נכסים דיגיטליים שהושלמו. בתמורה לשירות זה, הגילדה תקבל תשלום. בקיצור, הגילדות הללו מאשרות צמתים והפלטפורמה תתחיל עם 64 גילדות נבחרות. מחזיקי אסימון WAX יכולים להצביע לכל מי שייבחר כגילדה, מלבד עצמם. זה נעשה על ידי שעבוד אסימונים, מה שאומר שהם נעולים עד שהבעלים יתחייב להם. בזמן שהאסימונים משועבדים (משמשים להצבעה) לא ניתן למכור את האסימונים בבורסת הצפנה.
 • מי שמתחייב לאסימונים לגילדה נבחרת יקבל הצעה לרווחי הגילדות. זה ביחס למספר אסימוני ה- WAX שהועברו לגילדה. מנגנון תגמול זה מעודד בעלי מטבעות להתחייב ברציפות לאסימונים ולהצביע באופן פעיל בבחירות לגילדה.
 • ניתן להגיש לגילדה הצעות לשינוי מדיניות. ניתן להגיש הצעות רק על ידי משתמשים המחזיקים 10 אסימוני WAX ומעלה.
 • ישנם שני סוגים עיקריים של עסקאות בפלטפורמת WAX. 1) העברת מטבע קריפטוגרפי של WAX 2) יצירה או אינטראקציה עם חוזים. עבור כל עסקה שתעבור תצטרך לשלם באסימוני WAX.

הפלטפורמה: סוגים שונים של חשבונות

ישנם שלושה סוגים של חשבון משתמש בפלטפורמה:

 1. הראשון הוא חשבון משתמש המאפשר לאדם לקנות או לרשום פריטים למכירה.
 2. השני הוא חשבון גילדה שנמצא בראש עמוד הטוטם. גילדות אלה נבחרות באמצעות הצבעות על ידי מחזיקי אסימון WAX והן אחראיות על הפלטפורמה למשחק ספציפי. משמעות הדבר היא שהם מפקחים על כל עסקאות הנכסים הדיגיטליים למשחק שעליו הם אחראים ומחתימים את העסקאות כשלמות. אם גילדה עושה עבודה לא טובה, ניתן לבחור גילדה אחרת על ידי בעלי מטבעות WAX.
 3. סוג החשבון השלישי מכונה ‘סוכן עסקאות’. אנשים אלה אחראים על העברת הפריטים במשחק והבטחת התהליך בצורה חלקה. סוכן העסקאות מתקשר עם הקונה והמוכר של הפריט הדיגיטלי ומוודא שהעסקה נעשית כהלכה. בתמורה לשירות זה, סוכן ההעברות מרוויח עמלה. לגילדות יש את הכוח לבחור סוכני העברה או להסיר אותם בגלל ביצועים גרועים.

הקבוצה

לוגו של OPSkins

מטבע ה- WAX אינו מובא רק על ידי צוות ישן כלשהו. הפלטפורמה נוצרה על ידי OPSkins שכבר מתגבשת כמובילה בתעשיית שוק הפריטים הווירטואליים. ברור שהחברה יודעת להשלים החלפת נכסים דיגיטליים, כפי שמראים למעלה ממאה מיליון הרכישות הדיגיטליות שהם מעבדים מדי שנה.

ניכר כי צוות OPSkins יודע ליצור עסק מאסיבי במרחב זה. זה הופך אותם אולי לאנשים הטובים ביותר להבין את החסרונות של חילופי הדברים המרכזיים שיצרו. הקריפטו של WAX מתמקד בפתרון החסרונות הללו בכך שהוא מאפשר לקונים ולמוכרים של נכסים וירטואליים לסחור ישירות ובמחיר שווקים מרוכזים פשוט לא יכולים להציע..

המומחיות של צוות OPSkins היא שמרגישה כל כך הרבה אנשים מפרויקט ההצפנה של WAX. הניסיון, המגעים והידע כיצד צברו מאז שהתחילו את עסקיהם בשנת 2015, יהיו לא יסולא בפז להצלחת הפרויקט.

מה ש- TotalCrypto באמת אוהב בפרויקט זה הוא ש- OPSkins לא היה צריך ליצור את מטבע ה- WAX. אחרי הכל, היה להם עסק מצליח מאוד בנישה. במקום זאת, הם החליטו להשתמש בניסיונם ובידע הטכני כיצד לנסות ליצור גרסה טובה בהרבה לשוק הקיים שלהם.

Crypto WAX: מה צופן העתיד?

נכון לעכשיו, מטבע WAX בנוי על בלוקצ’יין את’ריום והוא אסימון ERC-20. עם זאת, בעתיד יועברו אסימונים לפלטפורמת EOS. זה אולי לא מפתיע בהתחשב בכך שאלגוריתם הקונצנזוס של BitShares משמש WAX ו- BitShares נוסד במשותף על ידי דן לרימר, שהמשיך ויצר EOS..

למרות שהפרויקט מתמקד חזק במתן שוק לנכסים דיגיטליים הקשורים למשחקי מחשב, הפלטפורמה יכולה לשמש למעשה לסחר בכל נכס וירטואלי. זה כולל דברים כמו מטבעות קריפטוגרפיים. הדבר המרגש ב- WAX הוא שיש לו יתרונות על פני מרכזיות מבוזרות אחרות כמו 0x ו- Kyber Network:

המשמעות היא שבעתיד נוכל לראות את WAX מספקת שוק למטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, הנכסים ממשיכים להיות דיגיטליים זה פותח הזדמנויות נוספות לפרויקט קריפטוגרפי זה. עם זאת, ככל שהדברים נראים, שוק הפריטים במשחק למשחקי מחשב כבר עומד על 50 מיליארד דולר. אין זה פלא שקריפטו ה- WAX מתמקד קודם בשוק זה, לפני שהוא רודף אחר הזדמנויות אחרות.

לאסימון ה- WAX יש פוטנציאל לאמץ באופן נרחב ולהתאים את הפלטפורמה שלו לנישות רבות אחרות. לפני שנסחף יותר מדי, צוות TotalCrypto בהחלט רוצה לראות את הפרויקט יוצא כראוי ולקבל נתח שוק בתעשיית משחקי המחשב. בהחלט יש לנו תקוות גדולות לפרויקט ובטוחים שהצוות יכול לבצע.

אנו נותנים לצוות להתוות את מפת הדרכים שלהם. אך אנו נרגשים לקבל הצצה נכונה לפלטפורמה ברבעון הרביעי של 2018:

ICO WAX

ה- ICO של WAX נערך ב- 29 בנובמבר 2017, גייס 9.6 מיליון דולר ואסימונים נמכרו ב -32 סנט כל אחד. בסך הכל נמכרו ב- ICO 56,750,000 מטבעות WAX, המהווים 35% מכלל אספקת האסימונים. מה קרה לשאר האסימונים? ובכן, הם הוקצו לצוות הפרויקט, ליועצים ולפיתוח שוק בפרופורציות המוצגות בהדמיה שלהלן:

למותר לציין כי ה- ICO של WAX אזל לחלוטין.

האם עלי להשקיע בטוקני WAX?

יתרונות

 • הפרויקט מכוון לשוק פריטי המשחק הרווחי ביותר. עם שווי שוק כולל של 50 מיליארד דולר בשנה, WAX לא צריכה לזכות בנתח שוק גדול כדי להיות פלטפורמה בעלת ערך רב.
 • גיימרים מוציאים הרבה כסף או זמן כדי להשיג פריטי משחק מחשב מוערכים במיוחד. היכולת להעביר ערך זה למשחקים אחרים תמורת כסף אפילו הגיוני מאוד.
 • הצעת הערך של WAX צריכה לפנות הן לגיימרים והן לעסקים כאחד.
 • ל- OPSkins יש רקורד מדהים בענף וזיהו את כל החסרונות של חילופי פריטים דיגיטליים מרכזיים. זה מציב אותם בעמדה ייחודית לזהות נכון את הבעיות ולמצוא פיתרון.
 • למטבע יש מקרה שימוש אמיתי והגיוני מאוד כאשר בוחנים כמה מטבעות שונים ישנם והעמלות הכרוכות בהמרתם. בעיה זו בולטת במיוחד כאשר אתה סוחר נכס דיגיטלי עם מישהו מהצד השני של העולם. גיימרים כבר רגילים לרעיון של מטבעות קשים במשחק כמו אבני חן, כך שהקפיצה לאסימוני WAX אינה גדולה במיוחד.
 • הפלטפורמה יכולה לשמש לסחר בכל נכס דיגיטלי, כולל מטבעות קריפטוגרפיים. WAX מתמקדת תחילה בהחלפת פריטים במשחק. עם זאת, העובדה שהוא יכול לשמש להחלפת כל פריט דיגיטלי פירושה שיש פוטנציאל נוסף לצמיחה.
 • המטבע הקריפטוגרפי עדיין לא רשום ב- Binance. המשמעות יכולה להיות עלייה חדה במחיר האסימון של WAX אם בסופו של דבר הוא יירשם בבורסה.

חסרונות

 • הפלטפורמה עדיין לא הושקה ולא יהיה להם מוצר עובד רשמי עד הרבעון הרביעי של 2018.
 • לפרויקט יש מתחרים אחרים של מטבעות קריפטו כמו מטבעות אנז’ין.
 • עדיין נותר לראות אם שוק מבוזר יהיה פופולרי יותר מאשר אלה הריכוזיים שכבר קיימים.

גרף מחיר מטבעות WAX מ- Coinmarketcap.com

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

כיצד אוכל לקנות מטבע WAX?

כרגע אין דרך ישירה לרכוש אסימוני WAX במטבע קונבנציונאלי באמצעות חשבון יחיד. במקום זאת, תצטרך לקנות ביטקוין או את’ריום באמצעות בורסה כמו Coinbase ולהעביר זאת לבורסה בה נסחר WAX. אנו מראים לך את כל מה שאתה צריך לעשות כדי לקנות את מטבעות ה- WAX שלך במדריך הפשוט שלנו לרכישת WAX.

מילה אחרונה

לוגו מטבע WAX

בקיצור, פרויקט WAX פותר בעיה גדולה בשוק מסיבי. אנו בטוחים שיש מיליוני גיימרים שם שישמחו להחליף את פריטי המשחק שלהם במזומן או לסחור בפועל בפריטים ממשחק אחד למשנהו. הבעיה בבורסות הריכוזיות הקיימות כרגע היא חוסר אמון, שוק מקוטע ביותר (הפוגע באימוץ) ומחסום כניסה גבוה לכל מי שרוצה להשתתף או להוסיף ערך בשוק. WAX מכוונת לפתור את כל הבעיות הללו והיא הובאה אלינו על ידי OPSkins, שכבר קיבלו רקורד מרשים מאוד בתחום זה.

צוות TotalCrypto לא יכול לחכות לראות את פלטפורמת WAX נראית ברבעון הרביעי של 2018 ומצפה לראות כמה משחקים ומשתמשים היא יכולה להעלות. 2019 ואילך בהחלט יהיו שנים עבור הצוות להתמקד בהגדלת נתח השוק ואולי אפילו להתחיל להתאים את הפלטפורמה לסחר בנכסים דיגיטליים אחרים. אנו מאוד מעוניינים לראות כיצד הדברים מתנהלים עם הפרויקט הזה ולגלות אם WAX יכול לעמוד בציפיות הגבוהות שלנו.

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים למטבע WAX.

? ארנקי ה- WAX הבטוחים ביותר

הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את המטבעות שלך היא באמצעות ארנק חומרה. שני המותגים העיקריים הם Trezor ו- Ledger ואנחנו שמחים להמליץ ​​על שניהם. אם אתה זקוק לעזרה בבחירה בין השניים, פשוט קרא את המדריך שלנו לטרז לעומת ספר החשבונות.

? מיטב הארנקים בחינם

מכיוון שמטבע WAX הוא אסימון ERC-20, אתה יכול להשתמש בכל ארנק שתואם ל- Ethereum. מצא את שתי האפשרויות המובילות שלנו למטה:

 • MyEtherWallet – אם אתה זקוק לעזרה בהתחלת העבודה, נסקר במדריך הארנק MEW שלנו.
 • הארנק האוניברסלי של אתוס – אחסן מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים במקום אחד.

? אפליקציית מעקב הקריפטו הטובה ביותר עבור אסימון WAX

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   מדריך ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים – הכי בטוח והכי מאובטח
   Next Post
   كيفية شراء Altcoins Ultimate Guide لعام 2019