15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדריך מטבעות מטבע (ZRX)

מטבע 0x (ZeroX) היכה גלים במרחב הקריפטו וגרם לריגוש רב בקרב המשקיעים. נסביר מהו מטבע ZRX, מה הוא עושה ולמה אתה יכול לשקול להשקיע בו. TotalCrypto תמיד מעודד זהירות לפני ביצוע השקעות מטבעות קריפטוגרפיים ואנו ממליצים לך לבצע מחקר משלך.

מהו מטבע 0x?

לוגו מטבע 0x

הדבר הראשון שיש לדעת הוא ש- 0x מכונה בדרך כלל גם מטבע ZRX. לעתים קרובות אנשים ישתמשו בשני המונחים, אך הם מדברים על אותו מטבע-מטבע. צוות ה- 0x מתאר את הפרויקט שלהם כ”פרוטוקול פתוח המאפשר החלפת חיכוך נמוכה חסרת אמון על נכסים מבוססי את’ריום “. מה המשמעות של ז’רגון זה? ובכן, יש לנו אלפי נכסים דיגיטליים שונים בבלוקצ’יין Ethereum כרגע. דוגמה קלאסית תהיה אסימון ERC20.

אסימונים אלו של ERC20 הם אסימונים דיגיטליים הבנויים על בלוקצ’יין את’ריום ומונפקים על ידי פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים שהשיקו את הצעת המטבע הראשונית שלהם. מטבע 0x הוא למעשה אסימון ERC20 ומעל 500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים הוציאו סוג זה של אסימונים. בעיקרו של דבר, אסימוני ERC20 הם הפיתרון של Ethereum לייצור מטבע קריפטוגרפי במהירות ובקלות.

עם כל הנכסים הדיגיטליים השונים האלה הבנויים על Ethereum, למעשה קשה מאוד לנכסים השונים הללו לתקשר זה עם זה. במילים פשוטות, 0x מנסה להקל מאוד על החלפת נכס דיגיטלי מבוסס Ethereum אחר. לדוגמא, החלפת מטבע ZRX באת’ריום.

עכשיו אתה יודע מה 0x עושה, עכשיו אתה צריך לדעת מה זה בעצם. ובכן, זה מה שמכונה ‘תשתית ציבורית פתוחה’. זה רק אומר ש- 0x יוצר את התוכנית או את שיטת ההחלפה של נכס מבוסס Ethereum אחד למשנהו. חשוב במיוחד לדעת ש- 0x אינו יישום. במקום זאת, מתודולוגיית 0x משמשת אפליקציות ופלטפורמות שונות שרוצות את היכולת להחליף נכסים שונים המבוססים על Ethereum. דוגמה לפלטפורמה שעשויה לרצות את פתרון ה- 0x היא חילופי מטבעות קריפטו.

מדוע להשתמש ב- 0x?

עכשיו אתה יודע מה מטבע ZRX עושה, אתה בטח רוצה לדעת מה עושה את זה טוב יותר ממה שקיים כבר שם? בקצרה, 0x הוא כל מה שהופך את החלפת הנכסים למהירה וזולה יותר.

חברת Ethereum הייתה חלוצה ביצירת החוזה החכם. חוזה דיגיטלי זה אפשר להחליף עמית לעמית של נכסים דיגיטליים, ללא צורך בצד שלישי. מדוע זה חשוב לדעת? ובכן, לפני שהגיעו חוזים חכמים, היה צריך לרכז את חילופי הקריפטו. זה רק אומר שהבורסה הייתה צריכה להיות מנוהלת על ידי צד שלישי, שפיקח על העסקה. פחות או יותר כל חילופי מטבעות ידועים כמו Coinbase, Kraken או Binance הם כיום בורסה מרכזית. הבעיה בסוג חילופי זה היא שכספי המשתמשים מאוחסנים באופן מרכזי ועלולים להיפרץ.

עם זאת, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מתפתחים ובשנים האחרונות חלה עלייה של בורסות מבוזרות. בבורסות אלה אנשים למעשה מחליפים נכסים דיגיטליים עמיתים לעמית ואין כלל מתווכים המעורבים בעסקה. המשמעות היא עמלות זולות יותר וערבויות ביטחון טובות יותר.

רבים בתעשיית הקריפטו רואים בבורסות מבוזרות את האבולוציה של חילופי המטבעות. 0x והתכנית שלהם להחלפת נכס דיגיטלי אחד לאחר הופכת אותו לפיתרון האידיאלי לשימוש בבורסה מסוג זה.

כיצד עובד מטבע ZRX?

נכון לעכשיו, הבעיה העומדת בפני חילופי מבוזרים היא שחוסר יעילות בעיצובם מביא להוצאות גבוהות המועברות ליצרני השוק. זה הופך את הבורסות המבוזרות להצעה פחות אטרקטיבית עבור מקבלי השוק ולכן יש נפח נמוך בבורסות אלה.

מדוע העלויות כרגע גבוהות בבורסות מבוזרות? בעיקרון, בכל פעם שנעשה משהו בהחלפה מסוג זה נוצר חוזה חכם לביצוע הפקודה. המשמעות היא שבכל פעם שמשתמשים מפקידים כספים, יוצרים הזמנה או מבטלים הזמנה, נוצר חוזה חכם. כל חוזה חכם שנוצר מחייב תשלום באת’ריום בכדי לוודא שעיבוד הפקודה.

משמעות הדבר היא כי בבורסה מבוזרת תשלם עמלה להפקדה בבורסה, עמלה להחלפת מטבע מטבע ועמלה למשיכה. עמלות אלה מסתכמות ומפחיתה משמעותית את האטרקטיביות של מסחר פעיל בבורסות מבוזרות. זה יוצר מצב שבו חילופי מבוזרים מציעים ערבויות ביטחוניות גדולות יותר מאשר עמיתיהם הריכוזיים. עם זאת, הם נופלים היטב כשמדובר בעלויות תפעול והצעת גישה למגוון רחב של נכסים דיגיטליים.

הקריפטו של ZRX שואף לפתור בעיות אלה העומדות בפני מרכזיות מבוזרות באמצעות ממסרים מחוץ לרשת. בעיקרון, מטבע ZRX מצא דרך להעביר מספר לא מבוטל של עסקאות מחוץ לרשת ולבסוף להסדיר הכל בעסקה אחת ברשת. המשמעות היא שמשלמים אגרה אחת בלבד עבור החוזה החכם, במקום לשלם עבור יצירת חוזים חכמים מרובים. ביסודו של דבר, כעת יש לשלם עמלות רק אם מוחלפים בפועל שני מטבעות קריפטוגרפיים שונים; כלומר עמלות ליצירת או תיקון הזמנות בוטלות כעת.

איך עובד מטבע 0x (ZRX). ממסר הזמנות מחוץ לרשת והסדר ברשת

מושג חשוב: נזילות & הזמנת ספרים

ניהול בורסה הוא הכל על מה שמכונה שוק נזיל. נזילות היא רק דרך לומר שיש פעילות רבה בשוק. המשמעות היא שניתן לקנות או למכור נכס במהירות, מבלי להשפיע על המחיר.

הדרך הקלה ביותר להסביר ספרי הזמנות ונזילות היא להסתכל על שוק ההימורים בבורסת Betfair. במשחק כדורגל נגד שתי הקבוצות הלא ידועות, Mbabane Swallows ו- Etoile du Sahel, בואו נסתכל על ההימורים על התיקו.

פנקס הזמנות והחלפת נזילות של Betfair

פקודת ההזמנות היא רק סכום הכסף שאנשים מוכנים להמר על ההגרלה או להמר נגדו במחיר ספציפי. כאן אנו יכולים לראות כי האנשים ב- Betfair מוכנים להסתכן בסך 19 ליש”ט בסיכויים של 25 עד 1 כדי להמר נגד תיקו. ספקולנט יכול להגיע ל- Betfair ולהשיג רק £ 19 בהתאמה במחיר זה. עם זאת, 22 ליש”ט נוספים זמינים בסיכויים גרועים יותר בין 24 ל -1 ו -65 ליש”ט בשווי 22 עד 1. סכום הכסף המוצע במחירים שונים הוא פקודת ההזמנות..

נזילות חשובה מכיוון שאם היינו רוצים להמר 5,000 לירות בהגרלה למשחק כדורגל זה בסיכויים הנוכחיים בין 25 ל -1, אנו מנועים מלעשות זאת. במקום זאת, אנחנו יכולים לקחת רק 19 ליש”ט בסיכויים הנוכחיים ובמשך שאר ההימור שלנו, נצטרך לקחת סיכויים הולכים ופוחתים או פשוט לא לטרוח לעשות את ההימור של 5,000 ליש”ט. ספר ההזמנות הדק מאוד על Betfair לשוק זה הפך אותו לפיכך ללא נוזלי.

דבר דומה קורה במטבעות קריפטוגרפיים. בשביל שתקבל מחיר עבור קריפטו, יש מאחוריו ספר הזמנות.

כיצד הצליח מטבע 0X להפחית עסקאות ברשת?

כעת עליך להבין מדוע אם שוק בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים אינו נזיל, אז לא תהיה פעילות מסחר רבה כלל. נושא הנזילות הוא למעשה בעיה מרכזית לבורסות מבוזרות.

מטבע 0x פתר את הבעיה בכך שהוא מאפשר לכל אחד לערוך פנקס הזמנות ציבורי או פרטי ולגבות עמלה בגין הנזילות. החברות או היחידים שבבעלותם ספרי הזמנות אלה מכונים ממסרים. ממסרים אלה מוסיפים נזילות לפלטפורמת 0x ומקלים על עסקאות בין יצרנים לבין נוטלים. דוגמה ליצרן הוא אדם שיש לו 10,000 מטבעות 0x והוא מוכן למכור ב -1.10 דולר. הלוקח יהיה אדם שרוצה להוציא 11,000 $ על מטבעות 0x ושמח לקחת מחיר של 1.10 $. ניתן לראות את המשדר כמייצר ערך ומרוויח תשלום עבור הפעלת סחר זה ומרוויח מטבעות ZRX על מנת להקל עליו..

הזמנות שידור מטבעות 0x (ZRX)

הדבר החשוב לקבל הוא שהממסרים לא באמת מעבדים את העסקה. במקום זאת, הכל נעשה באמצעות חוזה חכם והשליח אינו לוקח שום כספים כלשהם. המשמעות היא שניתן לעשות את העסקה בצורה חסרת אמון, ללא צד שלישי.

מבחינת הפחתת עמלות החוזה החכם, הכל למעט הסחר הסופי בין הלוקח ליצרן נעשה מחוץ לרשת ואינו משתמש בחוזה חכם. המשמעות היא שעמלות יש לשלם רק עבור העסקה בפועל ולא עבור הגדרת הזמנות או משהו כזה.

הזמנות נקודה לנקודה

הזמנות נקודה לנקודה הן בעצם עסקאות עמית לעמית. זה כאשר יצרן רוצה להחליף עם נוטל ספציפי. בעיקרון, היצרן יכול לשלוח ממסר הזמנות במצב נקודה לנקודה ורק הלוקח המיועד יכול לבצע את ההחלפה. מדוע תכונה זו חשובה?

ובכן, החלפות נכסים דיגיטליות גדולות אינן מתקיימות בדרך כלל בבורסות מרכזיות או מבוזרות. במקום זאת, הם מתרחשים בשווקים ללא מרשם. חברות המפעילות שירות מסחר ללא מרשם הן המקומות בהם לווייתנים עוברים סחר במטבעות קריפטוגרפיים. בעיקרו של דבר, מפעיל ללא מרשם יכול להזמין 100 מיליון דולר לרכישת מטבע ZRX ואנשים עם מטבע ZRX בשווי 100 מיליון דולר למכור. החברה ללא מרשם תמלא הזמנה זו בבורסה כדי להבטיח שמחיר הנכס לא זז.

שים זאת כך, אם הזמנה של 100 מיליון דולר עבור מטבע כלשהו של מטבע קריפטוגרפי, הושמה אדם אחד בבורסה כלשהי, זה יזיז את מחיר הנכס. Crypto הוא עדיין שוק קטן יחסית ואינו נזיל מספיק להזמנות כה גדולות. באמצעות פתרון ללא מרשם, קונים עצומים ומוכרים של מטבעות קריפטוגרפיים נמנעים מבעיות אלה. זה המקום שבו הזמנות נקודה לנקודה פי 0 הופכות שימושיות במיוחד.

כיצד משתמשים במטבע ZRX?

בעיקרון, אם מישהו מחליף מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פרוטוקול 0x, כל העמלות ישולמו במטבע ZRX. ממסרים משולמים גם במטבעות ZRX עבור הנזילות שהם מספקים לפלטפורמה. בקיצור, אם יש עמלה כלשהי הקשורה לשימוש ב- 0x, אז זה יהיה נקוב במטבעות ZRX. המטבע ממלא תפקיד גם בממשל ובהצבעה לשינויים פרוטוקוליים עתידיים.

הארוך והקצר בו הוא שאם נעשה שימוש נרחב ב- 0x אז ערך המטבע 0x צריך לעלות.

צוות 0x

לפרויקט 0x יש אפשרות לפתח את השלב הבא של התפתחות חילופי מטבעות. עם זאת, כל פרויקט נהדר זקוק לצוות המסוגל להעלות אותו לשלב הבא. עם 0x, הקבוצה חזקה ב- 18 אנשים. TotalCrypto מתרשמים מתערובת מערכות הכישורים שיש לקבוצה להציע ורמות הניסיון. ואכן יש מספר לא מבוטל של עובדי אפל, פייסבוק וגוגל לשעבר העובדים על הפרויקט. בגלל מגבלות מקום, אנו לצערנו לא יכולים להעמיק בכל אחד מחברי הצוות. עם זאת, אנו נותנים לך סקירה של מייסדי 0x.

מייסד שותף & מנכ”ל – וויל וורן: בשונה ממייסדי חברות הטכנולוגיה המצליחות ביותר, וויל השלים למעשה את התואר הראשון בהנדסת מכונות באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. לאחר מכן המשיך לעשות דוקטורט בהנדסת מבנים באותה אוניברסיטה והפך את המייסד הטכנולוגי הסטנדרטי לנשור.

וויל המשיך להיות יועץ טכני עבור אסימון תשומת לב בסיסית ואז הקים את פרויקט 0x.

מייסד שותף & CTO – אמיר בנדאלי: אמיר החל את הקריירה המקצועית שלו באוניברסיטת אילינוי וסיים את התואר הראשון שלו במימון. אמיר עקב אחר התעניינותו בשווקים הפיננסיים על ידי לקיחת שלוש עבודות סחר בצ’ופר מסחר וב- DRW. ככל הנראה, אמיר חשב שניתן יהיה לנצל את הידע שלו בנוגע למסחר בשווקים הפיננסיים והחליט להקים 0x במשותף.

העתיד של 0x

פרויקט 0x כבר השיג המון באורך חייו הקצר. ואכן, באמצע שנת 2018 רכשה Coinbase את בורסת Paradex תמורת עמלה שלא פורסמה. Paradex משתמשת בפרוטוקול 0x ועם הרכישה האחרונה, זה יהיה מפתיע אם Coinbase ישלב טכנולוגיית 0x בכל הפלטפורמה שלהם בעתיד..

ל- 0x יש פוטנציאל להיות הצעד הבא באבולוציה של חילופי המטבעות. ואכן הצעת הערך שלהם הביאה לכך שהפרוטוקול כבר אומץ די טוב בקריפטו. עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Binance המתגאים ברווחים הגבוהים מדויטשה בנק בשנת 2018, אין זה מפתיע כי ניהול בורסת קריפטו הוא משתלם ביותר. עם זאת, פריצות להחלפת מטבעות קריפטו הן נושא בשוק. 0x מספק דרך לבורסות לספק אבטחה טובה יותר עבור לקוחותיהם, תוך הפחתת דמי חליפין מבוזרים.

אין לנו ספק שאם שווקי המטבעות הצומחים יגדלו, 0x ייהנו ישירות מהאימוץ המוגבר הזה. ואכן זה עלול להפוך לתכנית שעליה בנויה כל חילופי קריפטו.

ICO 0x

ICO 0x התקיים באוגוסט 2017 וגייס 24 מיליון דולר. תומכים מוקדמים בפרויקט הצליחו לחשוף את הפרויקט במחיר של 0.048 דולר בלבד למטבע ZRX. במילים אחרות, משקיעי ICO כבר יושבים על תשואה של 23.64x.

מאז מטבע ה- ICO 0x שלהם המשיך להיות מטבע מטבע 25 המובילים ביותר. זה רק מראה כי פרויקט קריפטוגרפי אינו צריך לגייס 40 מיליון דולר כמו שיש לפרויקטים אחרים של קריפטו. למרות ש- 0x גייסה פחות כסף ב- ICO שלה מאשר בפרויקטים אחרים בסוף 2017 ובתחילת 2018, היא עדיין נותרה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים במימון הטוב ביותר שיש ואנחנו בטוחים שהיא תמשיך לראות צמיחה בשנת 2018 ומעבר לה..

האם עלי להשקיע במטבע ZRX?

יתרונות

 • מספר לא מבוטל של מרכזיות מבוזרות הבינו את הערך שמציע פרוטוקול 0x ושילבו את הטכנולוגיה.
 • בורסות מבוזרות נתפסות באופן נרחב כעתידן של חילופי הצפנה. 0x פותרת את החסרונות העיקריים שיש לחילופים האלה. זה אמור להפוך אותם לתחרותיים יותר מול עמיתיהם הריכוזיים בעתיד.
 • הצורך בפרוטוקול 0x אמור לעלות ככל שמחירי הקריפטוגרפים עולים. בפשטות, כאשר מחירי הקריפטו עולים הבורסות המרכזיות הופכות למטרות גדולות יותר ויותר עבור האקרים.
 • למטבע ZRX יש מקרה שימוש אמיתי הגיוני.

חסרונות:

 • הפרוטוקול תומך כרגע רק בנכסים מבוססי Ethereum.
 • עדיין נותר לראות אם מרכזיות כמו Binance ישתמשו בפתרון 0x או ייצרו בעצמם.

גרף מחיר 0x

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

איך אוכל לקנות מטבע 0x?

Coinbase הודיעה לאחרונה כי היא עשויה לרשום מטבע ZRX בעתיד הקרוב. אם זה יתממש, הדרך הקלה ביותר לקנות 0x תהיה ישירות באמצעות Coinbase. עם זאת, כרגע הדרך הטובה ביותר שלנו לקנות מטבע 0x היא באמצעות שילוב של Coinbase ו- Binance. הדרך הקלה שלנו לרכישת הדרכה תראה לך את כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לקנות קריפטו זה.

סיכום

אין ספק כי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם עסק גדול. ואכן, הם אחד העסקים הבודדים במרחב שמייצרים כיום תזרים מזומנים. הבעיה בבורסות קריפטוגרפיים היא שרוב נפח המסחר קורה בבורסות מרכזיות. זה יוצר סביבה שבה משקיעי קריפטו המשתמשים בבורסות נמצאים בסיכון להפרצה.

0x יוצרת מערכת אקולוגית של מטבעות קריפטו בה המשקיעים לא צריכים להסתכן בשימוש בבורסות מרכזיות. במקום זאת, הם יכולים ליהנות מהיתרונות של ריכוזית ולעשות זאת עם האבטחה שמציעות מרכזיות מבוזרות. 0x גם מפחיתה את עלויות השימוש בבורסות מאובטחות יותר אלה, ולכן הופכת אותן ליותר קיימא לשימוש.

מטבע ZRX בהחלט מיצב עצמו למלא תפקיד מפתח בתעשיית חילופי הקריפטו. צוות TotalCrypto ישמח לראות תמיכה בנכסים אחרים שאינם מבוססי אתריום כמו NEO. עם זאת, אנו בטוחים כי צוות ה- 0x יישם תמיכה זו בעתיד.

בסך הכל, אנחנו אוהבים את 0x כמשחק תשתית, במיוחד בגלל שהוא ממוקם כל כך טוב בתחום הרווחי ביותר בכלכלת הקריפטו..

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה מקורות מרכזיים הרלוונטיים למטבע ZRX.

? ארנקי ה- ZRX הבטוחים ביותר

ארנקי חומרה הם הפתרונות הבטוחים ביותר לאחסון קריפטו. ארנקים אלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך ואינם חושפים אותם לעולם החיצון, מה שהופך את הקריפטו שלך לבטוח ככל האפשר. אולי כדאי לך להתייחס לקריפטו שלך כמו למיליון הדולר שזה יכול להיות שווה יום אחד?

לא מצליחים להחליט אם טרזור ​​או לדג’ר הם הטובים ביותר עבורך? פשוט עיין במדריך ההשוואה של Ledger Vs Trezor.

? מיטב הארנקים בחינם

מכיוון שמטבע 0x הוא אסימון ERC-20, תוכלו להשתמש בכל ארנק שתואם ל- Ethereum.

 • MyEtherWallet נאבק? אנו מכסים את כל מה שברשותנו ב- MEW צעד אחר צעד.

? אפליקציית מעקב הקריפטו הטובה ביותר למטבע ZRX

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   ארנקי הביטקוין האנונימיים הטובים ביותר: המדריך היחיד שאתה צריך
   Next Post
   عملة مودوم – التقنيات الناشئة تأتي معًا