15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מטבע QTUM – מדריך מטבעות קריפטוגרפי אולטימטיבי

אודות מדריך זה: מאמר זה נועד לספק לך את כל מה שאתה צריך לדעת על מטבע QTUM ועל פרויקט QTUM. נסביר מה זה QTUM, מה הפרויקט עושה וכיצד הוא שונה מפלטפורמות אחרות של מפתחי אפליקציות. אתה צריך לדעת שהפרויקט נוצר על ידי קרן הקוונטים. כמו תמיד, אנו מפצירים בזהירות לפני השקעה במטבע כלשהו במטבע קריפטוגרפי ומעודדים אותך לבצע מחקר משלך.

QTUM

QTUM

10.59 דולר

QTUM 26.54%

מה זה QTUM?

קרן הקוונטים, שמקורה בסינגפור, ייצרה את אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין המרתקים ביותר המציעים יתרונות רבים לעולם החוזים והתעשייה החכמים. בפרויקט צוות צעיר ומוכשר. הם היכו גלים בעולם הקריפטו ולכן הפרויקט מכונה: “הבלוקצ’יין מוכן לעסקים.” QTUM מתכננת להיות בלוקצ’יין ציבורי לעסקים, בעיקר מכוון לטלקומוניקציה סלולרית, הגנה מפני זיופים, כספים, לוגיסטיקה תעשייתית וייצור.

דמיין פלטפורמת בלוקצ’יין המשלבת את מיטב הגמישות של את’ריום עם האבטחה הגבוהה של ביטקוין. באמצעות רשת QTUM, מפתחים יכולים לבנות יישומים מבוזרים ומאובטחים ביותר שיכולים לשמש מוסדות פיננסיים ותאגידים אחרים. זה נותן ל- QTUM פוטנציאל לאימוץ רחב היקף, במיוחד ברמה הארגונית על ידי תאגידים המעוניינים לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

סרטון ההיכרות הרשמי של QTUM.

ה- ICO של QTUM & אספקת אסימונים

מכירת הקהל של QTUM התקיימה במרץ 2017 וגייסה מעל 15 מיליון דולר תוך 5 ימים בלבד. 10 מיליון דולר מהמימון הזה גויסו ב -90 הדקות הראשונות! זה מציב את הפרויקט בעשרת הקמפיינים המובילים למכירת המונים בהיסטוריה של הצפנה.

ההיצע הכולל של אסימון ה- QTUM יוקצה בשלוש דרכים.

 • ראשית, 51% מהאסימונים (51 מיליון) הופצו באמצעות ה- ICO של הפרויקט. כספים שגויסו בשיטה זו יממנו את פעילות QTUM בארבע השנים הקרובות. זה כולל פונקציות עסקיות כגון פיתוח, ניהול, שיווק וייעוץ פיננסי / משפטי.
 • שנית, 29% מהאסימונים (29 מיליון) יוקצו ליוזמות קהילתיות. אלה כוללים פיתוח עסקי, מחקר, חינוך והרחבת שוק.
 • לבסוף, 20% מהאסימונים הופצו בין המייסדים, התומכים המוקדמים וצוות הפיתוח.

במה Qtum שונה?

מה שמייחד את הגישה של קרן קוואנטום לפיתוח חוזים חכמים כל כך שהיא נראית מגשרת על הפער בין הפרויקטים של ביטקוין ושל את’ריום. בקצרה, הפרויקט הוא פלטפורמת מפתח המשלבת את פונקציונליות החוזה החכמה של Ethereum ונהנית מאבטחת הרשת של הביטקוין. QTUM נהנה ממיטב רשתות הביטקוין והאת’ריום.

הסבר טכני יותר להבדל של QTUM לעומת פלטפורמות מפתחים אחרות

טכנולוגיית הליבה שלה משלבת תשתית Bitcoin Core שונה עם גרסה תואמת של מכונת הווירטואל Ethereum (EVM). מה לכל הרוחות היא מכונת הווירטואלי של Ethereum? במילים פשוטות, כל זה עושה הוא להתמקד באבטחה ולבצע קוד לא מהימן באמצעות רשת מחשבים עולמית. באופן מעשי, זה משמש אמצעי נגדי להתקפות של מניעת שירות, העלולות להפיל רשתות עם עודף תנועה מזויפת. התקפה מסוג זה שכיחה מאוד במרחב הקריפטוגרפי, כך שיש אמצעי הגנה הוא צעד נבון.

QTUM ממזגת את האמינות של הבלוקצ’יין הבלתי כושל של ביטקוין עם האפשרויות האינסופיות שמספקים חוזים חכמים. קרן הקוונטים משיגה זאת באמצעות שכבת הפשטת חשבון (AAL). זו פשוט המערכת הטכנית המאפשרת לבלוקצ’יין ביטקוין ולמכונה הווירטואלית של Ethereum לתקשר ביניהם. התוצאה של חידוש זה היא שכל התפתחויות חדשות ב- Ethereum או ב- Bitcoin blockchain ישפרו ישירות את QTUM.

גם את’ריום וגם ביטקוין יישמו או נמצאים בתהליך פריסת פתרונות שיהפכו עסקאות למהירות וזולות יותר עבור המשתמשים. כל ההתפתחויות הללו יחזקו את QTUM. אלו כוללים:

לוגו קריפטוגרפי של ביטקוין

 • רשת ברקים – זה יאפשר עסקאות מיידיות, יגדיל את יכולת העסקה למיליארדי עסקאות בשנייה, יקטין את עלויות העסקה ויאפשר את היכולת לבצע עסקאות על פני רשתות חסימות שונות (למשל בלוקצ’יין Litecoin).
 • SegWit – מגדיל את מספר העסקאות בשנייה שעובדות בבלוקצ’יין ביטקוין. מבחינה היסטורית, ביטקוין חווה בעיות קנה מידה בגלל שכל בלוק גדול בגודל 1MB. SegWit מגדיל את זה ל -4 MB.

לוגו מטבע מטבעות Ethereum

 • רשת Raiden – זה מאפשר עסקאות כמעט מיידיות עם עמלות נמוכות מאוד ברשת את’ריום.

כיצד QTUM מרוויח מהמחשב הווירטואלי של Ethereum?

הפרויקט נהנה מיתרונותיה של מכונת הווירטואל Ethereum בדרכים הבאות:

 • זה מקל מאוד על מפתחים להוסיף תוכן לרשת QTUM.
 • ניתן להעביר בקלות dApps (יישומים מבוזרים) לרשת QTUM. אם אפליקציות קיימות ב- blockchains אחרות עוברות ל- QTUM, הדבר יגדיל את ערך הפרויקטים.
 • הרשת מוגנת מפני התקפות של מניעת שירות.

התרומה העיקרית של קרן הקוונטים לקריפטו: שכבת הפשטת החשבון

אז אתה כבר יודע ששכבת ההפשטה של ​​החשבון היא מה שמאפשר ל- QTUM ליהנות מהיתרונות של רשתות ביטקוין ושל אתריום. מה שלא סיפרנו לכם הוא שהמערכת הזו מביאה לכך שקוואנטום לא מוגבל למכונה הווירטואלית של Ethereum כפלטפורמת חוזים חכמה. כל מכונה וירטואלית אחרת שתואמת ל- AAL, תהיה תואמת ל- QTUM ויכולה להחליף את המכונה הווירטואלית של Ethereum.

כדי שמיצוי הפוטנציאל המלא של שכבת הפשטת החשבון יתממש, QTUM צריך ליצור פיתרון משלהם. החדשות הטובות הן שהצוות עובד על זה עכשיו ויוצרים מכונה וירטואלית x86 משלהם עבור מערכת QTUM.

הפתרון של QTUM עצמו למכונה וירטואלית x86 מכיל את המטרות הבאות:

 • נעילת אפשרויות חדשות לחוזים חכמים.
 • ספק אחסון נתונים.
 • הוסף תמיכה בתכנות לשפות נפוצות כמו C #, C ++ ו- Java.

הנקודה האחרונה היא עסקה הרבה יותר גדולה אז נראה. כרגע, יש 14 הזדמנויות עבודה למפתחי בלוקצ’יין לכל מפתח בלוקצ’יין. פירוש בלוקצ’יין המאפשר למפתחים לקודד בשפת תכנות נפוצה ומשומשת, פירושו שמפתחי בלוקצ’יין מומחים אינם נדרשים. אנו מאוד נרגשים מהי המשמעות של פיתוח עבור שוק הקריפטו.

יש לציין כי QTUM אינו הפרויקט היחיד המעוניין לאפשר למפתחים קידוד בשפות נפוצות. פרויקטים אחרים כמו LISK בונים פונקציונליות זו.

התנגשות של מערכות עסקאות

זו אולי הדוגמה הפשוטה ביותר לכך שהפרויקט לקח את המיטב מ- Ethereum וביטקוין בכדי לעזור לייצר פלטפורמת מפתחים משלהם. אנחנו יודעים שזה קצת טכני, אבל פשוט תסתדר שם.

ה מערכת חשבונות חשבונות עבור Ethereum עובד כמו בנק מסורתי. לכל אדם ברשת יש איזון והוא יכול להפחית חלק מהיתרה שלו כדי להגדיל את האיזון של אדם אחר. זו הדרך הטכנית של אופן שליחת כסף. עם זאת, כדי לגרום למערכת זו לעבוד על הבלוקצ’יין, יש להוסיף חלקי לוגיקה רבים כדי להימנע מ”הוצאה כפולה “, והוצאת אותם הכספים פעמיים. הגיון זה הופך את מודל החשבון למורכב יותר מבפנים, ומוסיף מספר מגבלות.

ה פלט עסקה שלא הושקע מודל (UTXO), דומה לבנייה של מערכת אקולוגית על צ’קים בנקאיים (ללא חשבון בנק ממשי, הצ’ק עצמו הוא הכסף). יש שדה “שלם ל”, אשר בדוגמה שלנו מספק הוראות כיצד יש לבזבז את הכסף, ולכל צ’ק יש סכום. אתה לא יכול ללכת לפדות את הצ’ק ולהגיד “לפדות חצי צ’ק ולהחזיר לי חצי”. ה”יתרה “שלך היא פשוט סכום הצ’קים שאתה מסוגל להוציא. כל שעליך לדעת הוא שכל אסימון הוא “מוציא” או “לא מנוצל”, ויתרות הקריפטו מחושבות על ידי סכום העסקאות שהוצא או לא הוצא. שיטה זו פשוטה יותר בסביבת בלוקצ’יין ודורשת פחות היגיון כדי לשמור על הביטחון.

לכל דגם יתרונות וחסרונות משלו. QTUM בחרה במודל UTXO לעסקאות, שנבדק והוכח כי הוא מאובטח על ידי ביטקוין. עבור חוזים חכמים, QTUM משתמש במערכת חשבונות חשבונות פשוטה יותר כמו Ethereum.

הולכים לנייד

יש מגמה הולכת וגוברת בקרב אנשים שניגשים לאינטרנט באמצעות הניידים שלהם. עובדה מהנה היא שהשימוש בניידים עקף מחשבים שולחניים לראשונה בשנת 2016. עם מגמות כאלה היית חושב שפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים יתייחסו לנייד ברצינות. QTUM היה פרויקט המטבע הקריפטוגרפי הראשון שהבין והתמקד בפוטנציאל הבלתי מנוצל של שוק המובייל.

QTUM הפכה את הפלטפורמה שלה לידידותית לניידים באמצעות פרוטוקול אימות התשלום הפשוט שלה, המבוסס על מצב UTXO של ביטקוין. זה נותן למכשירים הניידים אפשרות לבצע חוזים חכמים באמצעות ארנקים לייט. התוצאה היא שמשתמשים ניידים יכולים לקיים אינטראקציה עם רשת הביטקוין ולאמת את העסקאות שלהם ללא צורך להוריד ולסנכרן עם כל הבלוקצ’יין..

הפרויקט הושפע רבות ממגמות במדינות מזרח אסיה כמו סין בהן כבר קיימת תשתית תשלומים ניידת מפותחת חזקה למשל. כאשר WeChat Pay ו- Alipay שולטים בשוק. לא משנה איפה אתה נמצא או מה אתה רוצה לקנות, אתה יכול להשתמש בטלפון שלך כדי לשלם, מוניות ועד ספקי אוכל רחוב מקומיים. המטרה של ארנק QTUM היא להשיק קונספט דומה ולהפוך אותו למיינסטרים ברחבי העולם עם לפחות 10 מיליון משתמשים.

אנו חושבים שתמיכה ניידת תהפוך לדרישה חשובה יותר ויותר עבור פרויקטים של קריפטו. אנו מאוד נרגשים מהיתרון הראשון של QTUM ומרגישים שאסטרטגיה זו תשלם דיבידנדים בעתיד.

מחשבות קרן הקוונטים על תמיכה בניידים:

“ביצוע חוזים חכמים לעבוד בסמארטפונים וטאבלטים מבשר עידן חדש בתחום החישוב המבוזר. כאשר כמחצית מכל תעבורת האינטרנט נוצרת על ידי מכשירים ניידים, כל מקרה שימוש בעולם האמיתי ליישומים מבוזרים ייהנה באופן מאסיבי מתמיכה סלולרית – במיוחד אם ניקח בחשבון את הנטיות של שווקים מתפתחים “.

פטריק דאי (מייסד Qtum)

QTUM dApps

בדרך כלל משויך לפרויקט Ethereum, יישום מבוזר (dApp), הוא יישום הפועל ברשת עמית לעמית של מחשבים, בניגוד למחשב יחיד. היתרון העיקרי בכך הוא שמשתמשים ברשת אינם תלויים במחשב מרכזי על מנת לשלוח ולקבל מידע. ל- QTUM יש כבר מגוון רחב של מכשירי dApp שפותחים כעת ברשת. שכבת הפשטת החשבונות כבר השפיעה מאוד על הקלה על מפתחים לבנות על QTUM.

DApps אלה מראים רק מספר קטן של דוגמאות כיצד ניתן להשתמש בפלטפורמת Qtum. תוכלו לראות שהיישום כמעט אינסופי וכולל תעשיות כמו תעשיית היצירה העולמית, מזון, תעשיות חברתיות, רפואיות ואפילו חלל.

SpaceChain

תשתית הבלוקצ’יין העולמית הנוכחית מכסה רק 5% מכדור הארץ, כלומר 3 טריליון מכשירים אינם מרושתים. זה מציב מגבלות משמעותיות על מספר המשתמשים הפוטנציאליים בבלוקצ’יין ובוני פרויקטים של מטבעות קריפטו. לא הכל אבוד. SpaceChain שואפת ליצור רשת של 72 לוויינים (כל אחד מהם משמש כצומת פעולה) כדי לתת לתשתיות הבלוקצ’יין טווח הגעה עולמי באמת ומופעלת על ידי QTUM.

מה יש בו למשתמש?

 • שירות אחסון נתונים מבוסס חלל.
 • פלטפורמות בדיקה לחלוקת לווין בחומרה ותוכנה.
 • שירות תקשורת צר ורחב פס.

MediBloc

פרויקט מרגש נוסף שנבנה ברשת QTUM הוא MediBloc. בקיצור, מדיבלוק שואפת להקליט כל אינטראקציה שיש לכם עם איש מקצוע רפואי ולהבטיח זאת בבלוקצ’יין.

 • חולים היו מוסמכים על ידי שליטה ובבעלות על נתוני הבריאות שלהם.
 • עם נתוני בריאות משתמשים ניתן ליצור כלכלה חדשה בה מפתחים יכולים לבנות שירותים חדשים לחולים ולספקי שירותי בריאות.
 • רופאים יכולים לקבל גישה לרשומות הבריאות ולייעל את הטיפול בחולים.
 • חוקרי בריאות יכולים לגשת למידע הדרוש להם בכדי לקדם את קידום הרפואה.

המטרה של מדיבלוק היא לבנות את הבסיס לעתיד הבריאות ומופעלת על ידי QTUM.

חלל-שרשרת

Halal-Chain הוא פתרון ניטור עולמי מבוזר לבטיחות המוצר ואחריות. הוא מתמקד בתעשיית הלאל המכסה מזון, תרופות וקוסמטיקה. חלאל הפכה לעסקים גדולים עם שווי שוק עולמי של כ 45.3 מיליארד דולר ארה”ב בשנת 2016 והיא צפויה להגיע ל 58.3 מיליארד דולר בשנת 2020. Blockchain יכולה לספק ערך בתחום זה על ידי הפחתת עלויות קנייה ומכירה של סחורות ומעקב אחר מוצרים באמצעות מערכות הגנה מפני חבלה. כל זה היה בנוי על QTUM.

קבאו

Qbao היא רשת חברתית מבוזרת מבוססת QTUM, עם ארנק מטבעות דיגיטליים, חליפין, תשלומים, חנות APP ומגוון תרחישים של יישומים. מטרת הפרויקט היא לשרת את קהילת QTUM ומשתמשי הבלוקצ’יין העולמיים על ידי יצירת חווית משתמש נהדרת ויצירת רשת חברתית, בדומה ל- WeChat..

בינגו

לקרן הקוונטים יש שותף עם בינגו, המהווה מערכת אקולוגית עצמאית של בלוקצ’יין למפתחים, מפרסמים וגיימרים. החברה פיתחה את המשחק הראשון ב- Cryptocurrency אי פעם ב- QTUM, המכונה “QTUM Heroes”. שדרוגים טכנולוגיים אלה בתעשיית המשחקים מכוונים לספק חווית משחק מהנה ולעשות את כל זה בבלוקצ’יין. זהו רגע היסטורי המשלב טכנולוגיית בלוקצ’יין ומשחקים וזה רק מוסיף למערכת האקולוגית.

קרן הקוונטים והוכחת ההימור

Proof-of-Stake (POS) הוא מודל קונצנזוס למטבעות דיגיטליים, שבו ניתן לאבטח Blockchain באמצעות מטבעות ליצירת בלוקים, בניגוד לרשתות גדולות של חומרה מיוחדת. מודל הקונצנזוס הוכחת עבודה (PoW) דורש פתרון של בעיות מורכבות על מנת ליצור חסימה. הבעיה הופכת לקשה יותר בהתבסס על כמות כוח המחשוב המנוצלת.

מודל ה- POS מאפשר לבעלי QTUM להשתמש במכשירים האישיים שלהם לאבטחת ה- Blockchain. פירוש הדבר במקום לדרוש מעגל משולב יישומי ייעודי (ASIC), מערך גרפיקה לתכנות בשטח (FPGA) או יחידת מעבד גרפי (GPU), שניתן להשתמש במחשב נייד או אפילו במחשב אישי..

במחקר שנערך לאחרונה, מומחים טענו כי עסקאות ביטקוין עשויות לצרוך חשמל רב כמו דנמרק עד שנת 2020. זה גם יוצר רשת בטוחה יותר מכיוון שהתקפות הופכות ליקרות מדי, האקר יצטרך להחזיק ב -51% מהמטבעות כדי להשיג שליטה על הפלטפורמה..

האם עלי להשקיע ב- QTUM?

לוגו מטבעות QTUM

איננו יכולים להמליץ ​​האם עליכם להשקיע ב- QTUM. אך אנו שמחים לשתף אתכם במחשבותינו:

יתרונות

 • נראה ש- Project הוא משחק מוצק נייד.
 • פלטפורמות מפתחי אפליקציות כמו QTUM חולשות על רשימת 20 המובילות ביותר של הקריפטות החשובות ביותר.
 • אנחנו חושבים שיש כמה פרויקטים מרגשים שנבנים על הרציף; במיוחד SpaceChain.
 • אנו אוהבים שהפרויקט בוחר ובוחר בין החלקים הטובים ביותר באת’ריום ובביטקוין.
 • שכבת הפשטת החשבון הופכת את QTUM למחזה של יכולת פעולה הדדית. בעתיד אנו מאמינים כי יהיו חסימות רבות, ולכן פלטפורמות מפתחים מצליחות יצטרכו לתקשר עם סוגים רבים של חסימות. שכבת הפשטת החשבון מאפשרת זאת עבור QTUM..
 • QTUM המאפשר למפתחים לבנות על הפלטפורמה באמצעות שפות תכנות נפוצות כגון Java ו- C ++, אמור להפוך את הפלטפורמה לפופולארית יותר בקרב בוני APP..

חסרונות:

 • לפרויקט אין קרוב לרמות האימוץ של מתחרים כמו את’ריום.
 • בפרויקט יש כיום מספר מועט מאוד של יישומים מבוזרים שנבנים על מתחרים מול פלטפורמת Vs.
 • האם QTUM באמת יכול לנצח מתחרים כמו את’ריום או ניאו?

כיצד לקנות מטבע QTUM?

ריכזנו עבורכם מדריך מקיף זה המציג כיצד לקנות מטבע QTUM.

מחשבות אחרונות

לסיכום, QTUM מציג פרויקטים מרגשים רבים לעתיד, וזה עדיין קצה הקרחון. ההתמקדות העיקרית של קרן הקוונטים במובייל, באבטחה ובתקשורת עם חסימות אחרות גורמת לכך שיש כמעט אינסוף אפשרויות בכל ענף כמעט..

יש להם המון דברים השנה עם השקת ארנקים מרובים בפלטפורמות ניידות, ברשת תאורה ואפילו בהשקת לוויין משלהם. QTUM תתמקד גם בהגדלת הנוכחות שלהם במערב באמצעות פתיחת משרד בדנבר (ארה”ב).

אנו ב- TotalCrypto יכולים לראות עתיד מזהיר מאוד עבור QTUM. אנו נשמור את עינינו על פרויקט זה ונרגש לראות לאן הוא עשוי להגיע.

לגילוי מלא, אנו מחזיקים בתפקיד ב- QTUM ורואים בכך אחזקה לטווח ארוך.

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים ל- QTUM.

? ארנקי QTUM הבטוחים ביותר

ארנקי חומרה הם הפתרונות הבטוחים ביותר לאחסון קריפטו. ארנקים אלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך ואינם חושפים אותם לעולם החיצון, מה שהופך את הקריפטו שלך לבטוח ככל האפשר. אולי כדאי לך להתייחס לקריפטו שלך כמו למיליון הדולר שזה יכול להיות שווה יום אחד?

רוצה לגלות איזה קריפטו אחר אתה יכול לאחסן ב- Ledger? פשוט עיין במדריך ההשוואה של Ledger Vs Trezor.

? מיטב הארנקים בחינם

אנו ממליצים להשתמש בארנק הרשמי של Quantum Foundation.

 • ארנק רשמי. זקוק לעזרה בהגדרת הארנק? רק לבדוק את המדריך שלנו.

? האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר השקעת QTUM שלך

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   ארנקי הביטקוין האנונימיים הטובים ביותר: המדריך היחיד שאתה צריך
   Next Post
   عملة مودوم – التقنيات الناشئة تأتي معًا