15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

NEO Cryptocurrency – המדריך האולטימטיבי

אודות מדריך זה: המדריך שלנו לקריפטו של NEO יגיד לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. נסביר מה זה, מה NEO עושה וניתן את דעתנו על הפרויקט. אנו קוראים זהירות לפני ביצוע השקעות בקריפטוגרפיה ומעודדים אותך לבצע מחקר משלך.

מהו מטבע מטבע NEO?

המוכרז על ידי רבים כ’את’ריום של סין ‘או’ רוצח את’ריום ‘, NEO היא פלטפורמה של’ כלכלה חכמה ‘. מה לכל הרוחות הכלכלה החכמה? זהו הדיגיטליזציה של הנכסים באמצעות חוזים חכמים. נכסים דיגיטליים אלה יהיו בניהול עצמי וניתן יהיה להפיץ או להחליף אותם בתוך רשת NEO / המערכת האקולוגית. המערכת האקולוגית תוכל גם לבצע דיגיטציה של זהויות וזה קריטי בכל הקשור להעברת נכסים דיגיטליים מאדם לאדם אחר והנפקת תעודות נכסים דיגיטליים (כהוכחת בעלות)..

דיגיטליזציה של הנכסים נעשית באמצעות אפליקציות הבנויות על בלוקצ’יין NEO והופכות חוזים חכמים להרבה יותר שימושיים. המשמעות היא שניתן להשתמש בחוזים חכמים להעברת בעלות על פריטים בעולם האמיתי. דוגמאות לפריטים הניתנים לדיגיטציה כוללים: רכוש, מכוניות, זהב, שמן, אוכל שהיית קונה בסופר ואפילו דברים כמו כרטיסי פוקימון. לאחר מכן ניתן לסחור בכל פריט שניתן לבצע דיגיטציה בתוך המערכת האקולוגית של NEO בצורה חסרת אמון. העברות ייעשו בעלות נמוכה משמעותית מהאפשר בעבר (אין צורך בעורכי דין יקרים), ניתן לעשות זאת תוך שניות וחוצה גבולות.

הכלכלה החכמה יכולה לשנות את העולם באמת. החלק הטוב ביותר הוא ש- NEO מבטיחה שתעודות נכסים דיגיטליים תואמות מבחינה רגולטורית. זה חיוני כדי שהכלכלה החכמה של הפרויקט תתפקד כראוי.

הן NEO והן Ethereum מציעים למפתחים את הכלים לבנות יישומים מבוזרים על גבי רשתות חסימות משלהם, את האפשרות להשיק ICO על הפלטפורמות שלהם ולהציע חוזים חכמים. ההבדל הוא שאת’ריום מגיב לדרישות החדשות של כלכלת הבלוקצ’יין, ואז עושה פיתרון. ניאו צופה ביקוש עתידי ובונה או שותף עם צוותי פרויקט קריפטו אחרים המציעים פתרונות באמצעות הבלוקצ’יין שלהם.

מהי מועצת הניאו?

מועצת NEO היא קבוצה המורכבת ממייסדי הפרויקט. הם אחראים על קבלת החלטות אסטרטגיות, החלטות טכניות והעלאת הפרויקט קדימה. בכוח המועצה יש אכן איזון, שכן בעלי NEO יכולים להצביע בנושאי רשת. המשמעות היא שמשקיעים בפרויקט יכולים לומר דבר.

המערכת האקולוגית של הפרויקט מנוהלת על ידי המועצה; הם עוזרים להחליט אילו פרויקטים יכולים להצטרף לרשת ואפילו לממן פרויקטים של קריפטו שהם חושבים שיכולים להוסיף למערכת האקולוגית שלהם. כדי להשיג יעדים כמו זה, לממן שיווק ולהבטיח לפלטפורמה את המפתחים הטובים ביותר, מועצת NEO שמרה 50 מיליון מטבעות ב- ICO. בעיקרו של דבר, לרשות המועצה יש יותר משני מיליארד דולר, שישמשו ליצירת גרסתם ל”כלכלה החכמה “החדשה..

50 מיליון המטבעות שהיו בידי מועצת NEO (מתוך סך של 100 מיליון) הוקצו כדלקמן:

 • 15 מיליון מטבעות להשקעה בפרויקטים אחרים של קריפטו המשתמשים ב- NEO.
 • 15 מיליון מטבעות נשמרים בעתודה למקרה חירום.
 • 10 מיליון מטבעות שישמשו לתמרוץ מפתחים במערכת האקולוגית.
 • 10 מיליון מטבעות שישמשו לתמרוץ חברי מועצה ומפתחי פרויקטים.

המועצה בעצם מבטיחה כי יש לפרויקט כיוון. המבנה ומודל המנהיגות אכן מראים שפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים הופכים מקצועיים יותר. אנחנו באמת מרגישים שזה נדרש בכדי ש- Cryptocurrency ייקח ברצינות גורמים חיצוניים.

המערכת האקולוגית

אין ספק של- NEO יש מערכת אקולוגית מרשימה והיא כבר בדרך ליצור את הכלכלה החכמה שהם צופים. הוא כולל הכל החל מסוגים שונים של חילופי דברים, בינה מלאכותית, נסיעות, אמון על הבלוקצ’יין, תשתית, דיגיטציה של זהות, בדיקות תואמות רגולטוריות, מחקר, פתרונות קנה מידה לפלטפורמות תוכן..

מערכת האקולוגית האקולוגית של מטבעות NEO

מכיוון ש- NEO מריץ את כל היישומים במערכת האקולוגית, גידול היישומים אמור להיות חדשות מעולות למחיר המטבעות באמצעות יצירת אפקטים ברשת. הדרך לחשוב על NEO היא שזה עמוד השדרה שעליו בנויות כל היישומים הנהדרים האלה.

חלק אחד חשוב מהמערכת האקולוגית שלא הוזכר בגרפיקה, הוא ‘עיר ציון’. הם קהילת קוד פתוח של מפתחים שעובדים על שיפור NEO וזכו במענקים רבים מהמועצה. עיריית ציון יצרה דברים כמו ארנק ה- NEON, סורק החסימה ואף פיתחה את בורסת ה- NEX (אחד ה- ICO הצפוי ביותר בשנת 2018). אין לנו ספק שרשת מפתחים זו תשחק תפקיד גדול בעתיד הפרויקט וכי הם כבר הוכיחו את ערכם.

חשוב לזכור שהמערכת האקולוגית עדיין בחיתוליה. לפרויקט אכן מוצר עובד ולכן יש לו יתרון על פני מתחרים כמו EOS ו- Cardano. עלינו לקבל את זה כרגע, את’ריום הוא הפלטפורמה הנבחרת עבור ICO. אנו מצפים כי NEO תתחיל להגדיל את נתח השוק שלה כאן במהלך 2018.

כלכלת NEO

ישנם שני מטבעות שונים:

 • מטבע NEO: אתה יכול לחשוב שהוא דומה למניה טיפוסית בשוק המניות.
 • המטבע מייצג זכות לניהול הרשת וכולל זכויות הצבעה. בעיקרו של דבר, מדובר בבעלות על הרשת.
 • המטבע משלם לך דיבידנדים! על כל 10 מטבעות NEO שבבעלותך, תקבל בערך 1 אסימון GAS בשנה. כמה בורסות יעניקו לך GAS באופן אוטומטי, אך אם תאחסן את המטבעות בארנק NEON אז בהחלט תקבל את הדיבידנד שלך. תוכל לבדוק את תגמול ה- GAS הצפוי שלך בנושא זה מַחשְׁבוֹן.
 • לא ניתן לחלק את מטבע ה- NEO בשום דבר קטן מ- 1. היוצא מן הכלל לכלל זה הוא אם אתה משתמש בבורסת מטבעות קריפטוגרפית כמו Binance, שם תוכל לעשות זאת בשברירי מטבע. רק להיות מודע לכך שאתה לא יכול למשוך שברים של מטבע מהבורסה. אם אתה עושה את זה, תאבד את עודף ה- NEO שלך.
 • נכון לעכשיו, אין עמלות עסקה.
 • גַז: האם הוא הדלק לרשת NEO. באותו אופן שאתה צריך למלא את המכונית שלך בגז כדי שזה יעבוד. ספקי אפליקציות חייבים להשתמש ב- GAS כדי להבטיח שהאפליקציות שלהם יפעלו בצורה חלקה בבלוקצ’יין NEO.
 • GAS ניתן לחלוקה. היחידה הקטנה ביותר היא 0.00000001.
 • החלוקה של אסימונים ב- GAS יכולה להיות עניין גדול. אנו אומרים זאת כי תאר לעצמך אם NEO היה 1,000 דולר למטבע. משקיעים רבים המעוניינים להשקיע סכום קטן יותר, לא יכלו לאחסן זאת בצורה בטוחה בבורסה (יחידת ה- NEO הקטנה ביותר היא 1). פירוש הדבר שהדרך היחידה של משקיעים קטנים יותר לחשיפה לפרויקט תהיה באמצעות רכישת GAS.

שני האסימונים יכולים לשמש גם כדי לקחת חלק ב- ICO המשתמשים בבלוקצ’יין NEO.

הקבוצה

ל- NEO יש אחד הצוותים הגדולים ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, עם למעלה מ- 50 תורמים וחברי צוות. לפרויקט יש כישרון עשיר, אבל אנחנו לא רוצים לשעמם אתכם בפרטים על כל הצוות. אנו נתמקד רק במייסדים.

מייסדי דן הונגפיי ואריק ג'אנג NEO

 • מייסד – דה הונפי: סיים את לימודיו באוניברסיטה הטכנולוגית של דרום סין בשנת 2001. לאחר מכן המשיך להיות מנכ”ל IntPass במשך 9 שנים לפני שהקים את NEO ו- Onchain בינואר 2014..
 • מייסד & מפתח הליבה – אריק ג’אנג: סיים את לימודיו באוניברסיטת שנגחאי ואז גם הקים את NEO ו- Onchain.

לוגו החברה Onchain

אולי אתה תוהה מה לכל הרוחות Onchain זה ששני החבר’ה האלה הקימו גם כן? ראשית, Onchain ו- NEO הן שתי חברות נפרדות, אך האינטרסים של שתי חברות אלה מתיישרות ותומכות זו בזו.

Onchain מספקת פתרונות בלוקצ’יין פרטיים לעסקים וממשלות סיניים ואילו ל- NEO יש בלוקצ’יין ציבורי. עם עסקים וממשלות, כן, הם יתעניינו בפתרונות פרטיים, אך הם צפויים באופן יוצא מן הכלל לרצות גם פתרונות בלוקצ’יין ציבוריים. כאן נכנס NEO. אתה יכול לחשוב על שתי החברות כ:

 • NEO = בלוקצ’יין ציבורי ליישומים.
 • Onchain = בלוקצ’יין פרטי עבור עסקים ממשלתיים וסינים.

Onchain ועבודתם מול ממשלת סין היא למעשה עסקת ענק. הסיבה לכך היא שרבים רואים בוויסות אחד האיומים הגדולים ביותר על פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים. הפרויקט אמור להיות פחות רגיש (מאשר פרויקטים אחרים של קריפטו) להפתעת רגולציה מצד ממשלות לאומיות. השוק העיקרי של NEO הוא סין והמייסדים מקיימים קשרים קיימים עם פקידי ממשל, למעשה בונים להם פתרונות ומבטיחים כי פתרונות תאימות מוצעים בתוך המערכת האקולוגית של NEO..

עתיד הפרויקט

נראה כי ל- NEO יש את כל היסודות המהווים את’תרום המזרח. תועד היטב כי סין לא אוהבת להשתמש במוצרים מערביים, למשל. גוגל או אמזון, במקום זאת מעדיפות להכין מוצרים מקומיים משלהם לשרת את השוק הביתי. נכון לעכשיו, הפרויקט הוא הקריפטוגרפי הגדול ביותר שיצא מאסיה והמערכת האקולוגית שלו מתרחבת במהירות.

אנחנו לא חושבים שיעבור הרבה זמן עד ש- NEO תיקח נתח שוק מאת’רום בשוק ה- ICO. ואכן, 2018 עשויה לראות יציאת יישומים הנודדת מאת’רום לניאו. הסיבה שאנחנו חושבים שזה יכול להימצא בקלפים היא:

 • Cryptokitties הראו כי רשת Ethereum מקסימום של 15 עסקאות בשנייה אינה מספיקה להפעלת אפילו יישום אחד כראוי. לעומת זאת, NEO יכולה לעבד 1,000 עסקאות בשנייה ויש לה מוצר עובד.
 • בעבר, למפתחי אפליקציות מבוזרים באמת לא היו שום אפשרויות אמינות מלבד Ethereum. ל- NEO מוצר עובד והוא יכול להתחרות עם Ethereum על ICOs חדשים ולהציע עסקאות נוספות בשנייה.
 • מפתחי אפליקציות Ethereum צריכים לבנות אפליקציות בשפת תכנות חדשה בשם Solidity. זה לוקח זמן ללמוד ויש מחסור משמעותי אצל מפתחי Solidity כרגע. NEO, לעומת זאת, תומכת בשפות תכנות נפוצות, מה שמקל על בניית יישומים על הבלוקצ’יין שלה. זה ללא ספק חיובי גדול לאימוץ.
 • נראה כי הפרויקט זוכה לתמיכת ממשלת סין, ואילו לאת’ריום אין כל גיבוי ממשלתי. לכן, Ethereum אולי רגיש יותר לשינויים רגולטוריים שליליים.

אנו חושבים כי 2018 ואילך יראו קרב בין פלטפורמות היישומים Ethereum ו- NEO.

ה- ICO של NEO

ראשית, עליכם לדעת כי NEO נודעה בעבר בשם AntShares לפני המיתוג מחדש ב -8 באוגוסט 2017. ה- ICO החל גם באוגוסט ה- 8 ובמחיר מטבעות במחיר של 3 סנט כל אחד. המטבע זכה אז לראשונה בבורסות ב -9 בספטמבר במחיר של 18 סנט למטבע והגיע לשיא של 196.85 דולר ב -15 בינואר 2018..

גם כאשר NEO מאבדת בערך 75% מערכו הגבוה בכל הזמנים, היא עדיין מדורגת כ- ICO השלישי הרווחי ביותר למשקיעים בתולדות המטבעות הקריפטוגרפיים. אתה יכול לבדוק את ההחזר הנוכחי מאז ICO בשעה סטטיסטיקות ICO.

NXT, IOTA, NEO ו- Ethereum cryptocurrency חוזרים מאז ICO

תמונה באמצעות סטטיסטיקות ICO.

האם עלי להשקיע במטבע NEO?

זה לגמרי תלוי בך אם אתה משקיע במטבע NEO או לא. אנחנו יכולים לתת את דעתנו על הפרויקט:

יתרונות

 • זוהי המטבע הקריפטוגרפי הראשון שקיבל A ב- דירוגי מטבעות מטבעות וייס.
 • זה המתחרה הקרוב ביותר לאת’ריום שיש לו מוצר עובד.
 • הפרויקט מאפשר למפתחי אפליקציות לבנות בשפות תכנות נפוצות. זה מקלה וזול משמעותית על בניית צוותי פרויקט קריפטו.
 • דה הונפי & אריק ג’אנג עובד בשיתוף פעולה הדוק עם ממשלת סין באמצעות Onchain.
 • זה המיקוד הגדול הוא ליצור תואם רגולציה כלכלה חכמה.
 • ההיסטוריה הראתה שסין אוהבת לקדם מוצרים מתוצרת סין על פני עמיתיהם במערב.
 • שווי השוק של NEO הוא כ -10% מזו של את’ריום בזמן כתיבת שורות אלה. אנו חושבים שיש פוטנציאל טוב יותר לרווחים גדולים יותר מאשר באת’ריום.

חסרונות:

 • שטח פלטפורמת מפתחי האפליקציות צפוף. ישנם פרויקטים רבים שיתחרו ב- NEO וישיקו מוצרים עובדים בקרוב, למשל: EOS, Cardano ו- Lisk.
 • ל- Ethereum יתרון מוביל ראשון ועובדים על הגדלת העסקה לשנייה באופן משמעותי. אם הם יצליחו, ייתכן שלאת’ריום תהיה פלטפורמה מהירה יותר מ- NEO.

גרף מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים של NEO מ- Coinmarketcap

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

איך לקנות NEO?

ריכזנו מאמר נפרד צעד אחר צעד עם הוראות מלאות כיצד לקנות ולאחסן מטבע NEO בשיטות שונות.

סיכום

ב- TotalCrypto אנו חושבים שכלכלות חכמות הן העתיד ויהפכו לחזקות יותר ויותר עם הזמן. אנו מדמיינים עתיד שבו:

 • אנו יכולים לקנות בית או רכב בקלות ובמהירות, ללא דמי מתווך משמעותיים.
 • היכן שבדיקות תעודת זהות פשוטות ואיננו צריכים לסרוק את הדרכונים שלנו 10 פעמים בשנה ולחפש בחשבונות שירות תאריכים. נראה כי חברות המבקשות בדיקות תעודת זהות אינן מבינות שרוב האנשים מקבלים חשבונות ללא נייר בימינו.
 • ניתן לסחור פריטים במהירות ובקלות מעבר לגבולות. אם אני רוצה למכור את Charizard my condition condition, אני רוצה שזה יהיה קל ככל האפשר וימנע דמי סחיטה.
 • איננו צריכים לשלם עמלות גבוהות לחברות נסיעות בעת הזמנת חופשה.
 • כלכלת השיתוף הולכת וגדלה עוד יותר.
 • כלכלת ההופעות הולכת וגדלה ושוקי העבודה חסרי האמון חשובים עוד יותר.

אנו חיים בעידן דיגיטלי ואנחנו חושבים שהגיע הזמן שהכלכלה תשתנה כדי לשקף זאת. עלינו לקבל שהחלום של הכלכלה הדיגיטלית החכמה הזו עדיין בחיתוליו ואנחנו זקוקים לחלוצים כמו NEO כדי להפוך את זה למציאות.

כשמדובר בפרויקטים כמו Ethereum ו- NEO, אנו חושבים שיש מספיק מקום לזוג להתקיים יחד. אנחנו לא רואים את זה כמנצח לוקח את כל התרחישים. עם זאת, אנו מודעים לכך שמשהו גדול יותר וטוב יותר יכול להיות מעבר לפינה וכי פרויקטים כמו Cardano ו- EOS יכולים לספק תחרות רצינית.

אנו נרגשים מהפוטנציאל של הפרויקט ומצפים לראות שהוא מתמודד עם אתריום, EOS ו- Cardano הוא 2018.

גילוי נאות: אנו כן מחזיקים בעמדה בקריפטוגרפיה זו ורואים בה אחזקה לטווח הארוך.

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים ל- NEO.

? ארנקי ה- NEO הבטוחים ביותר

ארנקי חומרה הם הפתרונות הבטוחים ביותר לאחסון קריפטו. ארנקים אלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך ואינם חושפים אותם לעולם החיצון, מה שהופך את הקריפטו שלך לבטוח ככל האפשר. אולי כדאי לך להתייחס לקריפטו שלך כמו למיליון הדולר שזה יכול להיות שווה יום אחד?

? מיטב הארנקים בחינם

אנו ממליצים להשתמש בארנק NEON. אחזקת המטבעות בארנק זה תבטיח שתגבה אוטומטית את הדיבידנד שלך ב- GAS.

? האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר השקעת ה- NEO שלך

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   ארנקי הביטקוין האנונימיים הטובים ביותר: המדריך היחיד שאתה צריך
   Next Post
   عملة مودوم – التقنيات الناشئة تأتي معًا