15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מה זה Ravencoin (RVN)? המדריך האולטימטיבי שלנו

אם שהית במרחב הצפנה זמן מה, אז אתה יודע שיש אסימונים חדשים, מטבעות והזדמנויות להשקעה בכל יום ויום. זהו מרחב שבו מפתחים יכולים ליצור משהו שרק חלמו עליו תוך שהם זוכים לתמיכה של קהילת הקריפטו.

לא חסרות אפשרויות השקעה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, אולם רק קומץ יהפוך להזדמנויות כדאיות לאורך זמן..

אחד המטבעות החדשים יותר שהתמקמו בשוק הקריפטו הוא Ravencoin. בתוך קצת יותר משנה אסף מטבע זה מערכת תמיכה משמעותית ועוקב אחר אחרים בקהילה. בתוך כ 14 חודשים, Ravencoin חרג מכל הציפיות שהונחו לפניו, והפך אותו לאחד המטבעות המרתקים יותר שיש שם.

אבל אתה לא צריך לקחת את המילה שלנו על זה. הסקירה שלנו תספר לכם הכל על Ravencoin. מי זה, מה הוא עושה ועוד.

מה זה Ravencoin?

לוגו של Ravencoin

Ravencoin היא פלטפורמת קוד פתוח שהושקה ב -3 בינואר 2018. הפלטפורמה מאפשרת טוקניזציה של נכסים אשר מאפשרת העברתם בבלוקצ’יין. רשתות חסימות אחרות כמו Ethereum ו- Bitcoin אכן יכולות לבצע יכולות העברת נכסים, אולם זו אינה מטרתן העיקרית.

האסימונים של רייבן – RVN – מסייעים ביצירת נכסים דיגיטליים שאינם דלקתיים ופטירים. הם יכולים לשמש גם לאסימונים שאינם מבוססים על נכסים כמו אסימון VOTE. אסימון זה מניע את שיטת הקונצנזוס מאחורי Ravencoin. באופן זה, Ravencoin מתנהג כמו Ethereum מכיוון שהוא מתמקד בביצוע משימה אחת טוב מאוד.

מה בשם?

השימוש במובילי מסרים וביוני התבגרות נע עד לתרבויות ידועות כמו הרומאים והפרסים. עם זאת, מה שאנשים רבים לא יודעים הוא כי נעשה שימוש בשיטות העברת הודעות מסוג זה עד למלחמת העולם הראשונה. סוג זה של ציפור שימש בשל התנהגותו האינסטינקטיבית כדי לחזור לקן שלה.

הבעיה היא שיונים לא בדיוק מזכירות תמונה של התרגשות או ערעור – הן חולדות עולם הציפורים. כתוצאה מכך, צוות Ravencoin חיפש אפשרות מרגשת יותר ומצא את עורבי המוביל המשמשים בג’ורג ‘ר’ מרטין משחקי הכס סִדרָה. עם העורבים הללו פותחה מערכת העברת הודעות מאובטחת ומהירה. על זה מתבסס Ravencoin.

Ravencoin הוא מזלג של ביטקוין, מה שאומר שיש לו ארכיטקטורה הדומה לקריפטוגרפיה המקורית. עם זאת, Ravencoin עדכנה את הרשת כדי לטפל בבעיות הביטקוין בהרחבה. כתוצאה מכך, משתמשים רואים זמני חסימה מהירים יותר, היצע גדול יותר של מטבעות ותגמולים גבוהים יותר עבור כריית Ravencoin. בשנת 2013 הקימה בלוק את CoinCPA, המספק למטבעות קריפטוגרפיים מערכת הנהלת חשבונות.

מיהו Ravencoin?

בראשות טרון בלק וברוס פנטון, Ravencoin הוא מזלג פתוח של ביטקוין. בלק הוא גם מתכנת וגם איש עסקים שמתמקד בטכנולוגיות המונעות על ידי בלוקצ’יין. הוא גם הקים כמה עסקים מצליחים אחרים של קריפטו.

פנטון, לעומת זאת, החל את דרכו עם מורגן סטנלי דין ויטר. כסוכן מניות, הוא הקים את Atlantic Financial Inc., שהיא חברה בה הוא אינו מנכ”ל. הוא גם הקים את Chainstone Labs, חברה המתמקדת באסימון אבטחה, ניהול נכסים מבוזר וטכנולוגיות בלוקצ’יין. פנטון שימש גם בקרן הביטקוין כמנהל בכיר.

איזו בעיה Ravencoin פותר?

Ravencoin שואפת לפתור את הבעיה של היעדר בלוקצ’יין ממקור פתוח המכוון במיוחד להעברת נכסים. למרות שלמטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו Ethereum וביטקוין יש את היכולת להעביר נכסים, הם לא תוכננו במיוחד למטרה זו. כתוצאה מכך יש להם כמה חסרונות משמעותיים.

אחת הבעיות הטמונות בבלוקצ’יין ביטקוין היא שהיא אינה קובעת אוטומטית אם נכס מוטמע. המשמעות היא שהוא יכול להרוס בשוגג את הנכס של המשתמש. למשל, אם תחליט לשלוח ביטקוין לבורסה עם הנכס המוטמע, הנכס יושמד.

בנוסף, יש להטמיע את הנכסים בביטקוין בניגוד לאסימון המקורי שלהם. כתוצאה מכך תצטרך להשתמש בפיסות ביטקוין קטנות, שעלולות להתגלות כמיזם יקר מאוד בהתאם לעלות הביטקוין באותה עת..

מצד שני, אסימוני ERC721, ERC223 ו- ERC20 Ethereum תומכים כולם בהעברות נכסים ובחוזים חכמים. הבעיה בשימוש ב- Ethereum להעברת נכסים היא שאתה עלול להיתקל בבלבול מכיוון שעלולים להיות מספר אסימונים בו זמנית עם אותו שם..

כתוצאה מכך, אתה עלול להיתקל בכמה טעויות אפשריות בעת ניסיון לזהות את הנכס באופן ייחודי כדי להבטיח שכל אחד מהצדדים יקבל את הנכס הנכון. בנוסף, לא ביטקוין ולא אתריום מספקים דרך למנפיק האסימון לתקשר בקלות עם המחזיקים באסימונים שלהם.

התשובה של Ravencoin

בהתבסס על העיתון הלבן של Ravencoin המטבע מכוון לתת פיתרון באמצעות פלטפורמה דמוית ביטקוין שתואמת נכסים לחלוטין. זה עוזר למנוע ממישהו בטעות להרוס נכס בעת שליחתו, תוך הסרת הצורך לכלול ביטקוין בכל עסקה.

באמצעות הפרוטוקול של Ravecoin, משתמשים יכולים לתת שם ייחודי לנכסים ואסימונים שלהם מבלי לדאוג לכרייה. ניתן להעביר סוגים אלה של אסימונים בקלות ויכולים לשרת כל מטרה שהמשתמש או יוצר האסימון זקוק להם לשרת. בעיקרו של דבר, מדובר באסימונים עם היצע מוגדר המייצגים נכס ספציפי. באמצעות כתובת Ravencoin, ניתן להעביר נכסים אלה בקלות ממשתמש אחד למשנהו.

משתמשים יכולים שהאסימונים הללו מייצגים כל מה שהם רוצים. זה יכול לכלול ספרים, יצירות אמנות, ניירות ערך ומניות, כותרות קרקע ועוד ועוד הרבה. בנוסף, תכונות הצבעה והודעות הן חלק מפלטפורמת Ravencoin. זה נותן למנפיקי האסימונים דרך לשלוח הודעות למחזיקים באסימונים שלהם.

עם מערכת המסנג’רים של Ravencoin, המחזיקים יכולים גם לקבל התראות שהם צריכים להצביע. מנפיקים יכולים ליצור אסימונים של הצבעה ולהפיץ אותם לכל מי שמחזיק באסימון. אז המחזיקים יכולים להצביע על ידי העברת האסימונים שלהם לכתובת פרוטוקול נתונה.

RVN ICO

ל- Ravencoin לא היה ICO ואף מייסדים לא מחזיקים ברוב מטבעות ה- RVN. זהו פרויקט הוכחת עבודה, כלומר כל אחד יכול לכרות את Ravencoin באמצעות המעבד שלו. יש לו גיבוי של שני אנשים מכובדים בקהילת הצפנה ונותן אשראי לביטקוין. קהילת ה- RVN מכבדת את העבודה שעשו מפתחי הביטקוין וכתוצאה מכך זיכתה אותם בעזרתם של כמה מפתחי ביטקוין..

תכונות Ravencoin

בנוסף לחלק מההיבטים הייחודיים עליהם כבר דיברנו, Ravencoin מציע כמה תכונות אשר שימושיות במקרים מסוימים של שימוש בפלטפורמה סמלית. הנה מבט למה אתה יכול לצפות בעת השימוש בפלטפורמה של Ravencoin:

 • ארנק ולקוח מקומי: הארנק שמקורו ב- Ravencoin יכול לנהל, ליצור ולהעביר נכסים. כמו כן, לקוח Ravencoin מודע לנכסים, כלומר לנכסיו שמות מוגדרים באופן ייחודי במקום כתובת חוזה בלבד. אינך צריך לדאוג להורדת ארנק ספציפי עבור אסימוני ה- RVN שלך. אתה גם לא צריך דפדפן ספציפי כדי שמפתחים יבצעו או יעלו חוזים חכמים כלשהם. זה פשוט פשוט תכונה מרכזית של בלוקצ’יין Ravencoin. לאמיתו של דבר, חוזים חכמים כלל אינם מבוצעים ברשת של Ravencoin. זה שונה מהדרך שבה את’ריום מטפל בדברים, מה שאומר שאין צורך להטיל עמלות עבור דלק.
 • מסרים: המחזיקים ב- RVN יכולים לקבל הודעות ממנפיק המטבעות, מה שמעניק להם את היכולת לתקשר עם המחזיקים. מנפיקים יכולים גם ליזום בחירות ולקיים אינטראקציה עם משקיעים. למערכת ההודעות אכן יש אפשרות ביטול הסכמה וניתן להשתמש בה ליצירת נכסים ספציפיים הפותחים ערוצי תקשורת בפלטפורמה.
 • דיבידנדים: מי שמנפיק את Ravencoin יכול גם לשלוח דיבידנדים של RVN ישירות למחזיקים באסימונים. יכולת זו היא פונקציה קריטית המספקת אבטחה נוספת לפלטפורמה. זה גם נותן למנפיקים אסימוניים שיטה קלה יותר לתגמל משקיעים.
 • הַצבָּעָה: באמצעות מערכת המסרים, מנפיקים אסימונים יכולים להודיע ​​לבעלי העניין על הצבעה ולהודיע ​​להם מתי הגיע הזמן להצביע. לאחר מכן מונפקים לבעלי אסימונים אסימוני הצבעה המשמשים לייצוג האופן בו הם רוצים להצביע.
 • חוזים חכמים: Ravencoin מבדיל את עצמו מאתרום בכך שהוא לא כולל את היכולת לבצע חוזים חכמים ישירות בבלוקצ’יין שלו. זהו הבדל עצום המשפיע ישירות על פוטנציאל הגודל. במקום זאת, Ravencoin כולל אפשרות שכבה שנייה, התומכת בחוזים חכמים באמצעות RSK. זה מאפשר לפלטפורמה להתמקד בהשלמת עסקאות במקום קומפילציה וביצוע קוד.
 • סוגי נכסים מרובים: Ravencoin תומך בשני סוגי נכסים נפרדים. תיאור מהיר של כל אחד מהם מופיע כאן:
 • נכסים ייחודיים: מנפיקים של אסימונים יכולים ליצור אסימון ייחודי יחיד. פירוש הדבר שרק אחד מהם יתקיים אי פעם. אסימון נכס ייחודי יכול להועיל אם ברצונך להראות בעלות על נכס ייחודי אחד בלבד.
 • נכסי משנה: מנפיקים אסימונים יכולים גם לשחרר נכסי משנה לאחר שהם משחררים נכס. נכסי משנה אלה קיימים מתחת לתת-קטגוריה. עם זאת, ישנו תשלום נוסף המשויך לנכס משנה.
 • מנגנון כוויה: אסימונים של Ravencoin מונפקים באמצעות מנגנון צריבה המקבל תשלום רק באמצעות RVN. כתוצאה מכך, אינך יכול ליצור נכס ללא שימוש ב- RVN. אם אתה רוצה ליצור נכס, זה יפעיל לך 500 RVN, בעוד שיצירת נכסי משנה בדרך כלל עולה עוד 100 Ravencoin. אלה נשלחים לאחר מכן לכתובת צורב אשר מוסרת למחזור לנצח.
 • הפניות למטא נתונים חיצוניים: זו לא עסקת ענק מנקודת מבט טכנית, עם זאת, פרוטוקול RVN מאפשר לך להפנות למסמכים מחוץ לרשת. זה אידיאלי עבור מי שעובד על הסכמים בין אנשים המצביעים על דברים כמו ניירות ערך שנמצאים מחוץ לפלטפורמה. כאשר אסימוני האבטחה מתחילים להשתלט על קהילת הקריפטו (שעליה נדבר בקרוב), הגיוני שיש דרך למשקיעים לבקש ולקבל חוזים או נכסים אחרים שקיימים בעולם האמיתי..
 • רשת ברקים: רשת הברקים היא כל הזעם בימינו ותומכת ב- Ravencoin. המשמעות היא שתוכל לבצע עסקאות והעברות מהירות מאוד באמצעות פתרון רשת הברק.

Ravencoin ו- STO

כפי שציינו, אסימוני אבטחה משפיעים מאוד על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים. כתוצאה מכך, מטבעות ופלטפורמות רבות מפנים את המיקוד שלהם לתמיכה וניהול של הצעות אסימון אבטחה.

לאחרונה, TokenizeEU בחרה ב- Ravencoin על פני Ethereum בזכות הצעות האסימון האבטחה שלה. זה הצביע על רבים מהתכונות הטמונות בפלטפורמת Ravecoin שהופכות אותה לאופציה נהדרת עבור שירותיהם. מבוסס על אירופה, Tokenize EU היא חברה המסייעת לחברות לבנות את ה- STO שלהן כך שיעמדו בתקנות ובדרישות האיחוד האירופי..

העובדה ש- TokenizeEU בחרה ב- Ravencoin אולי הרימה כמה גבות בקהילת הקריפטו, אולם היא מעמידה את Ravencoin על המפה כפלטפורמה שיכולה להתמודד עם הנפקת אסימוני אבטחה. תכונות כמו מערכת ההצבעה וההודעות של Ravecoin, חלוקת דיבידנדים, מערכת השמות הייחודית ויצירת נכסים כל אלה סייעו למטבע להרוויח את העסק של TokenizeEU.

תַחֲרוּת

קיימים פרויקטים רבים אחרים בשוק הקריפטו המציעים מאפיינים ויכולות דומים ל- Ravencoin. הזכרנו את Ethereum כמה פעמים כפלטפורמה שנותנת למשתמשים את היכולת ליצור אסימונים. עם זאת, האסימון אינו המוקד העיקרי של את’ריום.

פרויקטים אחרים כמו מטבעות Enjin ו- WAX מאפשרים לבצע אסימון של נכסים דיגיטליים, אולם הם נוטים להתמקד באלה בתעשיית המשחקים. Polymath נמצאת בסירה דומה בה היא מכוונת לניירות ערך.

אולי הפרויקט הכי דומה שתמצאו הוא Bytom. גם ל- Ravencoin וגם ל- Bytom פלטפורמות ויעדים זהים כמעט זה לזה. ישנם כמה הבדלים. Bytom מאפשר כריית ASIC והחזיק ICO, שני דברים ש- Ravencoin שממנו נמנע Ravencoin.

אתה צריך לקנות Ravencoin?

יתרונות

 • אסימון נכסים הוא מרחב מרגש וצומח במהירות בעולם הקריפטו. היכולת לנהל את העברת הנכסים בעולם האמיתי תעניק לשווקים רבים את היכולת לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, ישנם מתחרים שהיו בשוק יותר מ- Ravencoin, אך הפרויקט מייחד את עצמו בזכות התכונות הרבות שהוא מספק למשתמשיו..
 • Ravencoin מחויבת לחלוטין להתרחק מכריית ASIC. מכיוון ש- RVN מאוד מרכזי בקהילה, התנגדות ל- ASIC חשובה מאוד מכיוון שהיא מאפשרת לכורים חדשים לקפוץ למערכה ולקבל כרייה מייד. זה גם נותן להם זריקה הוגנת בכך שהוא מאפשר להם להשתמש בחומרה כיתה לצרכן.
 • מרחב מעניין שיש ביכולתו של Ravencoin לשבש הוא ענף המניות וניירות הערך. על ידי אסימון נכסים, היוצרים יכולים לתגמל את המחזיקים בכך שהם מחזיקים באסימונים שלהם. רשויות ניירות ערך ותקנות מתחילות להתייחס ברצינות למטבעות קריפטוגרפיים, מה שאומר שזה רק עניין של זמן עד שנראה ניירות ערך בבלוקצ’יין. Ravencoin נמצא במצב הראשי להשיג כמה מהשוק הזה.
 • Ravencoin תוכנן במיוחד להקצאת ערך לנכסים ייחודיים. באמצעות אסימון נכסים, RVN מספק דרך לאמת בעלות על הנכס האמור. אסימון נכסים הוא הצעה ייחודית. לאחר שנכס רשום, לא יכול להיות בבעלותו של אדם אחר או פרויקט אחר.
 • עבור המשקיעים, Ravencoin הוא הזדמנות נהדרת להיכנס למרחב שיחווה ככל הנראה כמות משמעותית של הון בטווח הקרוב. בהשוואה לפרויקטים אחרים, קטנים יותר באותו שטח, Ravencoin מוערך פחות ויש לו הרבה הזדמנויות צמיחה. עם המודל המבוזר לחלוטין, Ravencoin בטוח יהיה שחקן מפתח במגזר זה.

חסרונות:

 • אזור אחד גדול של דאגות סביב Ravencoin הוא מספר ה- RVN הזמין. ככל ש- RVN יותר נכנס לשוק, כך יורד הערך של כל האסימונים הקיימים במחזור. זו באמת בעיה עבור מי שבוחן השקעות ארוכות טווח. עם זאת, אם הפרויקט צובר אחיזה ואימוץ, ייתכן שמספר המטבעות הזמינים לא יהיה חשוב באותה מידה.
 • בעוד Ravencoin עושה מה שהוא יכול כדי לייחד את עצמו, יש לו מתחרים רציניים. Polymath, למשל, מתחרה בכבדות באותו המרחב וקיבלה מימון משמעותי ממשקיעים. בדרך כלל בעלי הכספים הרבים ביותר יכולים לחרוש פיתוח בקצב מהיר יותר פשוט בגלל הכספים. אמנם זה עדיין לא דאגה ענקית עבור Ravencoin, אבל זה משהו לפקח על פרויקטים מונחים קהילתיים כמו RVN.
 • אמנם עשויים להיות כמה חששות נוספים סביב כך שאינם מפתחי ליבה רשומים או חסרים ICO רשמי, אך הם טריוויאלים למדי מבחינה כוללת. ל- Ravencoin יש קהילה איתנה ויסודות חזקים שמגבים אותה.

לוגו חילופי בינאנס

קבל את Ravencoin בבורסה הפופולרית ביותר בעולם עכשיו.

הירשם ל- Binance

חדש בבורסות הצפנה? מדריך ההפעלה המפורט שלנו של Binance סיפר.

מחשבות אחרונות

Ravencoin הוא פרויקט בלוקצ’יין שנוצר במיוחד כדי להעביר נכסים בצורה יעילה בצורה אלקטרונית. אמנם זה כשלעצמו אולי לא פורץ דרך, אך זהו מקרה שימוש שיכול להסתיים באימוץ כבד. באמצעות אסימון נכסים, ל- RVN היכולת ליצור ולנהל נכסים מסורתיים. זה יכלול דברים כמו מעשי קרקע, יצירות אמנות, זהב וכל פריט אחר בעולם האמיתי בעל ערך.

בנוסף, Ravencoin יכול להעביר סחורות כמו מניות של חברה, כרטיסים לאירועי ספורט, או אפילו נקודות תגמול. העיתון הלבן של Ravencoin אומר כי לפרויקט יש גם את היכולת לשמש בסיס לאלה שרק התחילו את דרכם בעולם הקריפטוגרפיה והבלוקצ’יין. עם הקוד המבוסס על ביטקוין ותכונות ספציפיות של Ravencoin, זה לא מקום רע להתחיל בו.

בסך הכל, Ravencoin הוא פרויקט מסקרן שעדיין מכוון את רגליו. זה היה רק ​​קצת יותר משנה, אבל כבר זכה להצלחה רבה וצבר כמה שותפויות מרכזיות בתהליך. RVN קיבלה את חלקה בעיתונות הטובה תוך פיתוח עוקבים וקהילה חזקים.

בלוקצ’יין Ravencoin צמח במהירות בחמישה עשר החודשים האחרונים וימשיך לעשות זאת ככל שהתפתחותו תתקדם. למרות שמדובר במטבע קטן ובפרויקט לא ידוע במיוחד, לרבנקוין צפוי עתיד מזהיר. עבודתו נחתכת בשבילה תוך כדי התקדמותה, אולם זוהי פעולה שאנחנו עוקבים אחריה בעתיד.

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
مراجعة ودليل UTrust Coin