15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מדריך לסקירת מטבעות של סטראטיס (STRAT)

סטראטיס (STRAT), שנחשבה לאחת מפלטפורמות הפיתוח החדשות של בלוקצ’יין, החלה כפתרון שנתן למפתחים דרך להקים בקלות רשתות חסימות משלהם. בתחילה, מטרתו של סטראטיס הייתה להפוך לבלוקצ’יין האידיאלי כשירות. שירות זה יותאם במיוחד לכל ארגון שבחר להשתמש בו.

עם זאת, מאז שהפלטפורמה הושקה, סטראטיס שינתה את כיוון והיקף הפרויקט שלה. כעת הם רוצים לפתח פלטפורמת בלוקצ’יין גדולה יותר שתתחרה ברשתות פיתוח אחרות כמו Ethereum או NEO.

השאלה היא, האם סטראטיס יכול להתחרות ולשגשג במרחב הזה תוך שהוא מציע אלטרנטיבה בת קיימא? בסקירתנו על סטראטיס, נעמיק עמוק יותר בפרויקט, בטכנולוגיה המניעה אותו, צוותו והיבטים רבים אחרים של המטבע עצמו..

אז למה אנחנו מחכים? בואו נתחיל.

מה זה סטראטיס?

סטראטיס מזהה את עצמו כפתרון לפיתוח בלוקצ’יין. זה פונה במיוחד לעסקים ארגוניים שרוצים לפתח יישומים בלוקצ’יין הפרטי שלהם. באמצעות מסגרת ה- API המסופקת על ידי סטראטיס, ארגונים יכולים להאיץ את החסימות שלהם. השימוש בסטראטיס מסייע גם להפוך את תהליך הפיתוח לפשוט וקל יותר.

למרות שהמשרד מכוון לארגונים פיננסיים כמשתמשים העיקריים שלהם, כל עסק שרוצה להשתמש בסטראטיס יכול להפיק תועלת משילוב סטראטיס בפרויקטים שלה. בניגוד למוצרי בלוקצ’יין רבים אחרים, סטראטיס מעדיף לנקוט בגישה מעשית בכל הנוגע ליישום.

מחוץ לסיוע ללקוחות בבניית הפלטפורמה הפרטית שלהם, סטראטיס מספקת גם שירותי ייעוץ הזקוקים להדרכה נוספת בעת פיתוח בלוקצ’יין. סטראטיס עובדת גם עם משתמשיה בכל הקשור לבנייה ואירוח של יישומים מבוזרים שלהם (dApps). זה עוזר ללקוחות שלהם להבין היטב מה הם צריכים בכל מה שקשור לחוזים חכמים.

מיהו סטראטיס?

לסטראטיס מטה הצוות שלה בבריטניה, אולם עובדים רבים נמצאים במקומות אחרים ברחבי העולם. לחברים רבים בצוות מוכשר זה יש הבנה רבה בפיתוח תוכנה עבור חברות ארגוניות המעסיקות C # ו-.NET. זהו סימן נהדר בהתחשב בכך שאלו השפות בהן נכתב הפרויקט.

המייסד כריס טרו הוא גם המנכ”ל המביא לצוות ניסיון של IT בתחום הארגון. טרו היה גם מפתח התנדבות בפרויקט Blit. בשלבים הראשונים של סטראטיס ניסו טרו ובן זוגו ניקולה דורייה לשלב את NBitcoin בפרויקט. דורייה לא רק עט תכנות בלוקצ’יין ב- C # אך כתב גם את NBitcoin תוך כדי עבודה על Bitcoin Core.

צוות ההנהגה של סטראטיס נותר מעורב באופן פעיל בפרויקט מאז ה- ICO שלו בשנת 2016. במאי 2018 פרסמה החברה את פלטפורמת ה- ICO שלה למשתמשים אחרים. בנוסף, Stratis שיחררה את Identity עבור iOS ביולי 2018, בזמן שהפכה לאחרונה לשותפה מוסמכת של מיקרוסופט ברבעון הרביעי.

כבר בשלב האלפא נמצאים הצומת המלא של Startis, שרשראות צד ו- C # החוזים החכמים, עליהם נדבר בחלק הבא. כל אלה פרויקטים שהצוות מתכנן לצאת לשוק מתישהו במהלך השנה הקלנדרית 2019.

איך סטראטיס עובד?

סטראטיס יהיה הראשון שיגיד לך שזה לא מטבע. הוא מגדיר את עצמו כפתרון Blockchain-as-a-Service (BaaS) המסייע בניהול פיתוח אפליקציות על בסיס הבלוקצ’יין. עסקים המיישמים רשתות צדדיות של Stratis, לקוחות לייט וממשקי ה- API המעוצבים שלה מקבלים את כל היתרונות שיש בלוקצ’יין. יחד עם זאת, הם לא צריכים לדאוג לספק תמיכה לכל הרשת בבלוקצ’יין שלה.

בלוקצ’יין כשירות

כפתרון של Blockchain-as-a-Service, סטראטיס שומרת על רשתות חסימות הפעילות ברשת בענן. המשמעות היא שלקוחותיהם לא צריכים לנהל צומת לקוח שלמה כדי לעבוד איתם או לגשת לבלוקצ’יין הפרטי שלהם. לכן, לקוחות יכולים לפנות משאבים שאחרת עשו לבזבז זמן מופרז בכך.

שרשראות צד

כל בלוקצ’יין שחברה מחליטה לפרוס בפלטפורמת סטראטיס נחשב כשרשרת צד פרטית. רשתות צד אלה מספקות את היכולת ללקוח להתאים אישית את הבלוקצ’יין שלו תוך שימוש באבטחה ובפרטיות שרשת האם מספקת. בנוסף, משתמשים יכולים להתאים ולשנות את הבלוקצ’יין שלהם מבלי להשפיע על רשתות אחרות השוכנות באותה רשת.

לחיצה אחת

אם קראת את סקירת ארק שלנו, אתה מכיר את השיטה שבאמצעותה סטראטיס מיישמת את פריסת הבלוקצ’יין בלחיצה אחת. משתמשים בפריסה בלחיצה אחת יכולים להתאים אישית את שרשרת הצד שלהם עם הרבה מהתכונות מחוץ לקופסה שסטראטיס מציעה. המשמעות היא שבלוקצ’יין שלם נמצא במרחק קליק אחד בלבד.

עם זאת, אפשרות בלחיצה אחת עם סטראטיס מרחיקה לכת מאשר רק להשתמש בבלוקצ’יין שלהם. משתמשים יכולים גם להשיק רשת צדדית לשימוש ברשתות גדולות אחרות כמו ליסק, את’ריום או ביטקוין. בעזרת תכונה זו, לקוחות יכולים לגשת ליכולות שאולי אינן זמינות בבית.

זהות סטראטיס

Stratis Identity היא יכולת הבלוקצ’יין שלה המאפשרת למשתמשים לאחסן זהויות ברשת. באמצעות אפליקציה זו, משתמשים יכולים לאמת השקעות על בסיס בעלות עסקית, להוכיח את זהות המשתמשים בה, או לאשר תאריך באופן מקוון. לקוחות שולטים בכמות המדויקת של נתונים אישיים שהם רוצים לשתף.

פלטפורמת ICO

שחרור פלטפורמת ICO של מטבע Stratis

סטראטיס פיתחה גם פלטפורמת ICO. אמנם זה קצת מעבר לתחום הפיתרון לפיתוח ארגוני, אך למשתמשים בו תהיה אפשרות לארח ICO משלהם. כל ה- ICO מתארחים בבלוקצ’יין סטראטיס.

סטראטיס הקימה גם שותפות עם Onfido, המספקת צ’קים של Know-Your-Customer (KYC) עבור כל ICO. בנוסף, Onfido משתלב בקלות עם Changelly, מה שמקנה למשתמשים את היכולת לתמוך ביותר מ- 50 מטבעות קריפטוגרפיים שונים כתרומה ל- ICO שלהם..

אסימון STRAT

כמו מטבעות רבים אחרים, סטראטיס משתמש באלגוריתם Proof-of-Stake כשיטת הקונצנזוס שלו. אסימון STRAT הוא האסימון המקורי של הרשת. מכיוון שסטראטיס מסתמך על אלגוריתם של קונסנזוס PoS, המשתמשים לא צריכים לרכוש חומרה יקרה בכדי לכרות את האסימון. המטבע פותח כאופציה נמוכה, כך שמחזיקים יכולים להמר את המטבעות שלהם כדי לזכות בתגמולים, כל עוד יש להם מספיק STRAT לניהול צומת.

אם ברצונך להפעיל masternode, תזדקק ל -250,000 STRAT. סכום זה אינו בהישג יד לכולם, אך סטראטיס מרתק את הרעיון להוסיף צמתים בדרגה נמוכה יותר אשר ידרשו פחות מטבעות..

המטרה העיקרית של אסימון STRAT היא לשמש גז לבלוקצ’יין. זה מספק לסטראטיס דרך לשלם עבור עסקאות המתרחשות ברשת. כמובן שתמיד תוכלו לקנות STRAT למטרות השקעה. בורסות קריפטו פופולריות רבות מציגות את STRAT, כולל HitBTC, Bittrex ו- Binance.

לְעַצֵב

סטראטיס שוכן במערכת צומת Bitcoin Full, המשתמשת ב- Microsoft.NET, בספריית NBitcoin וב- C #. צוות סטראטיס בחר ללכת עם C # על C ++ – שהיא שפת Bitcoin Core – מכיוון שזה פשוט יותר לניהול. בנוסף, יישומים עסקיים נוספים נוטים להישען לעבר השימוש ב- C #..

צומת הבלוקצ’יין של סטראטיס מורכבת משלושה רכיבים נפרדים השולטים בכל שכבה נפרדת:

  • NBitcoin: מטפל בכל הפערים שנותרו בשכבת הקונצנזוס, תוך ניהול הודעות בין צמתי שכבת הרשת.
  • Stratis Bitcoin Full Node: צומת זה מתקשר עם שכבת מדיניות הצומת, שכבת הממשק ושכבת התשתית. ה- Stratis Bitcoin Full Node מנהל את ממשק המשתמש, ממשקי ה- API ואת הכללים לאימות ואחסון עסקאות.
  • LibConsensus: רכיב זה מגיע ישירות מ- Bitcoin Core. חלק זה של הקוד הוא חלק משכבת ​​הקונצנזוס ומשמש לקביעת אם חסימה תקפה או לא.

תַחֲרוּת

שוק BaaS הופך במהירות לחלל רווי. עם זאת, כרגע יש הרבה מקום פנוי למספר שחקנים. הנה כמה מהפרויקטים שסטראטיס מתמודד איתם:

לוגו מרובע מטבע ארון

ארון

ארון הוא מתחרה ישיר והוא מזלג של Crypti. רשת זו תומכת ומנהלת שפות רבות פרט ל- C # ומשתמשת גם ברשתות צד כחלק מהפרויקט שלה.

לוגו מרובע מטבע ליסק

ליסק

כמו ארק, גם ליסק הוא מזלג של Crypti ומשתמש ברשתות צד עבור לקוחותיו. עם זאת, ליסק מציעה רשתות צד הזמינות לציבור וכתובות ב- Javascript. סוג זה של ירידה בפרטיות לא יכול להתאים טוב לעסקים המעוניינים לשמור על המידע שלהם.

מבדיל מרכזי אחד בין שני הפרויקטים הללו לסטראטיס הוא סוג האלגוריתם הקונצנזוס בו הם משתמשים. סטראטיס מעסיקה הוכחה על ההימור, בעוד שגם ארק וגם ליסק משתמשים באלגוריתם הוכחה של הימור..

קונה STRAT

למעוניינים לרכוש STRAT יש מרכזיות רבות ושונות לבחירה. הידועות ביותר מבין האפשרויות היו כנראה בינאנס וביטרקס. שתי הפלטפורמות מציעות את STRAT כצמד מסחר עם את’ריום וביטקוין. עם זאת, בדרך כלל למסחר עם ביטקוין נפח גבוה יותר מבין השניים.

משתמשים ומשקיעים יצטרכו לרכוש ביטקוין או אתריום לפני שיוכלו לסחור בבורסות התומכות ב- STRAT. בורסות כמו Coinbase או Gemini מציעות אפשרות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים אלה. לאחר מכן תוכל להעביר את המטבעות שלך לבורסה המועדפת עליך ולסחור תמורת STRAT שלך.

כיצד לאחסן מטבע סטראטיס?

חשוב שתשמור על בטיחות הקריפטוגרפיה שלך כשאתה לא משתמש בה. ישנם ארנקים רבים זמינים, עם זאת, נדבר על שלושה ארנקים ראשיים שבהם תוכל להשתמש כדי לאחסן את ה- STRAT שלך.

לוגו מרובע מטבע סטראטיס

סטראטיס ליבה

האפשרות המומלצת לאחסון ה- STRAT שלך היא ארנק הליבה של Stratis. זהו הארנק היחיד הקיים אשר ייתן לך את ההזדמנות להניח את המטבעות שלך ואז לקבל את הדיבידנדים שלך מהרשת. סטראטיס עושה שימוש באלגוריתם PoS למטרות קונצנזוס המסייע לשמור על תוקף הרשת. כתוצאה מכך, משתמשים מקבלים אסימונים נוספים של STRAT כאשר הם מחסיקים את ה- STRAT שלהם באמצעות ארנק הליבה של Stratis.

פִּנקָס

לדג’ר יש כמה ארנקי חומרה שבהם תוכלו להשתמש כדי לאחסן את ה- STRAT שלכם. אתה יכול לשמור את הקריפטו שלך גם ב- Ledger Blue וגם ב- Ledger Nano S. החיסרון כאן הוא שארנקי החומרה של Ledger אינם תומכים ב- Stratis Core, כך שאתה לא יכול להמר את המטבעות שלך אם תחליט ללכת עם ארנק פיזי..

אם עם זאת, הדאגה העיקרית שלך היא שכספיך נשמרים מאובטחים, כדאי לשקול ללכת עם ארנק Ledger. כאשר אתה משתמש בארנק Ledger, הכספים שלך לא מקוונים, מה שאומר שהאקרים לא יכולים לגשת לקריפטו שלך.

לוגו ארנק Stratis Breeze

ארנק בריזה

שמירת ארנק כך שהוא יסונכרן עם הבלוקצ’יין עשויה להיות זמן רב, במיוחד אם חיבור האינטרנט שלכם גרוע. אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה לשלוח ולקבל קריפטו, ייתכן שתסתכל בארנק הבריזה.

ארנק קל משקל זה זמין במערכות הפעלה לינוקס, מק ו- Windows, ומספק אבטחה ופרטיות עבור כספיכם. באמצעות פרוטוקול הפרטיות של בריזה יש לך אפשרות להפוך את כל העסקאות שלך לאנונימיות.

שותפות מטבעות סטראטיס

לסטראטיס יש כמה שותפויות אסטרטגיות עם חברות מפתח המסייעות להניע את הפרויקט. הנה כמה מהשותפים שלהם:

לוגו של גלואון

גלון

סטראטיס שותפה עם Gluon, עסק שמקורו בעמק הסיליקון. גלואון מצטרף לפלטפורמת סטראטיס כאחד ממחשבי ה- ICO הדגליים שלה. סטראטיס שואפת לספק פיתוח בלוקצ’יין גמיש ופשוט לחברות פיננסיות ברחבי העולם. על ידי שותפות עם גלון, סטראטיס יכול כעת לומר שהוא עושה בדיוק את זה.

עם גלואון, סטראטיס יצרה מערכת יחסים עם חברה הדומה לדוחק את הגבולות בענף הרכב, הקמעונאות וההפצה. Gluon מציעה טכנולוגיה היוצרת חיבורים מאובטחים בין כלי רכב המאפשרת למשתמשים לעקוב, לאבחן ולפקח על בעיות באמצעות מכשירי AI, blockchain ו- IoT..

שותף מטבע לסטטיסטיקה בבריטניה

רפואות בבריטניה

בשותפות עם Meds בבריטניה, סטראטיס התיישרה עם אחד מבתי המרקחת המקוונים המתרחבים במהירות ביותר בבריטניה. רפואת בריטניה מטפלת כמעט 4,000 במרשמים למטופלים באופן מקוון מדי יום.

העסק משתמש בבלוקצ’יין של סטראטיס כדי לפתח אמצעי בטיחות חולים משופרים בכל פלטפורמת הרוקחות המקוונת שלו. זה עוזר להפחית זמנים שבהם המטופלים צריכים ליצור הזמנות למרשמים שלהם ומצמצם את הבעיות בתערובות הלקוחות.

השימוש בסטראטיס מסייע לתרופות בבריטניה להבטיח כי בקשת מרשם מטופלים נשמרת בספר חשבונות משותף ומופץ ללא שינוי בכל קבוצת בתי המרקחת המקוונים. הפרויקט מבטיח כי המטופלים יוכלו לקבל רק את כמות התרופות שנקבעה להם.

רופאים העוסקים בלקוחות ברשת יכולים לעבוד עם בתי מרקחת המכינים תרופות. באמצעות סטראטיס, הם יכולים להצליב חולה על סמך מזהים ייחודיים אשר ניתנים לכל משתמש.

אם משתמש מבקש טיפול תרופתי שכבר התבקש, תרופות בבריטניה יכולות לקבוע במהירות ובקלות זמינות יחד עם כמות המינון הנכונה. על ידי שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין של סטראטיס, UK Meds מבטיחה שכל החולים יקבלו את המרשמים הדרושים להם.

MediConnect startis שותף מטבע

MediConnect

לאחרונה הודיעה סטראטיס על שותפותה עם חברת התרופות MediConnect. כאשר Meds בבריטניה מתמקדת אך ורק בהפצה מקוונת, MediConnect רוצה למנוע מהחולים לקבל תרופות ממספר בתי מרקחת. זה עוזר להפחית התמכרויות ומאפשר לסיטונאים וליצרנים להתחקות אחר התרופות שלהם בצורה טובה יותר.

MediConnect משתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין של סטראטיס כדי ליצור מגוון מוצרים העוסקים בבעיות שבתי מרקחת נתקלים בהם לעתים קרובות. זה עוזר לפתור בעיות כמו שימוש בסמים, תוכניות נאמנות תשלומים ומציע פיתרון שער מוצק ואמין.

דברים שיש לקחת בחשבון

כמובן, לא הכל שמש וורדים עבור סטראטיס. להלן מספר דברים שיש לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט אם ברצונך להשקיע בפרויקט או לא:

מגבלות קוד

הזכרנו ששפות הפיתוח הבסיסיות בהן משתמשת Stratis הן.NET ו- C #. כאשר פרויקטים ופלטפורמות אחרות של בלוקצ’יין מתחילים להצטרף לשוק, אימוץ משתמשים ימלא תפקיד גדול בהצלחה. השפות בהן משתמשת סטראטיס אינן בשימוש נרחב כמו אלה המשמשות רשתות ופתרונות מתחרים. עקוב אחר האופן שבו סטראטיס מחליט להתקדם עם המסגרת הבסיסית שלהם.

הַפרָטָה

אחת התכונות המרכזיות של סטראטיס היא היכולת לספק חסימות פרטיות ללקוחותיה. עם זאת, עבור רבים הנקודה העומדת מאחורי טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא ביזור, לא להסתמך על תמיכה מצד שלישי ושקיפות. הצעת רשת בלוקצ’יין פרטית עלולה לשלול תכונות אלה, מה שהופך למעשה את הפלטפורמה לאינטרא-נט או בסיס נתונים סגור.

בתהליך

סטראטיס הוא פרויקט סולידי ויש לו גיבוי של צוות אמין ומסור. עם זאת, חשוב לזכור שהרבה מהפלטפורמה עדיין בעיצומה וטרם הפכה לזמינה לשימוש לקוחותיה.

הפצה

המעוניינים לרכוש STRAT עשויים לגלות שרבים מהאסימונים הקיימים הם בבעלות קבוצה קטנה של ארנקים בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. זה עשוי לתת למשקיעים פוטנציאליים הפסקה בזמן שהם שוקלים אם להשקיע בסטראטיס או לא.

מחשבות אחרונות

סטראטיס הוא הבדל של היותו ה- ICO המצליח הראשון אי פעם, שהוא הישג מרשים, אפילו בסטנדרטים של ימינו. עם זאת, אולי הגיע הזמן שהפרויקט יעלה את הדברים לשלב הבא אם הוא לא רוצה להיזכר בזכות ההישג ההוא, אם כי מדהים..

אמנם לסטראטיס יש פרויקט יציב ושותפויות טובות במקום, אך הוא עדיין לא הבין את רמות האימוץ הדרושות לו כדי להצליח. אם הצוות יכול איכשהו למנף את נקודות החוזק שלו בענף, עדיין יש הרבה זמן ומקום לצמיחה בשוק הבלוקצ’יין. לסטראטיס לא חסרים מקרי שימוש מועילים וקיימים העומדים לרשותה.

בעיטת פלטפורמת ICO עשויה להיות לא הצעד החכם ביותר, במיוחד בהתחשב באופן בו רשויות הממשלה והרגולטורים צפו בהנפקה זו עם הרבה יותר ספקולציות. למרבה המזל עבור סטראטיס, לפרויקט שותפויות מרובות ופיתוח אפשרויות שעליהן הוא יכול להתמקד בשלב זה.

אמנם פלטפורמת בלוקצ’יין שפותחה ב- C # אולי לא תיראה או תישמע מגניבה או סקסית מנקודת מבט טכנית, אך זו אופציה נהדרת עבור סוגי היישומים אשר לרוב הם הרווחיים ביותר. לאמיתו של דבר, השימוש ב- C # בפיתוחו הופך את סטראטיס למושכת יותר עבור חברות מסורתיות בתחום הטכנולוגיה. זה נובע בעיקר מהעובדה שהם לא יצטרכו לגרד את פתרונות המורשת שלהם ולהתחיל מחדש. במקום זאת, הם יכולים לשלב את המערכות שלהם בפלטפורמת הבלוקצ’יין של סטראטיס.

סטראטיס מראה פוטנציאל אמיתי רב, אולם אנו הולכים לחכות ולראות האם הפרויקט הזה באמת יכול לספק את מה שהוא מבטיח.

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
Wanchain (WAN) الدليل الفائق للعملات المشفرة