15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מטבע סינדיקטור (CND) מטבעות מטבע: סקירה ומדריך

מדריך המטבעות של סינדיקטור (CND) יספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. נסביר מהו מטבע CND, מה הוא עושה ולמה אתה יכול לשקול להשקיע בו. TotalCrypto דוחקת בזהירות לפני ביצוע השקעות מטבעות קריפטוגרפיים ואנו ממליצים לך לבצע מחקר משלך.

מה זה סינדיקטור?

פרויקט סינדיקטור מתחתן יחד עם בינה מלאכותית מכונה (AI) עם בינה אנושית, ויוצר מערכת היברידית לחיזוי השווקים הפיננסיים. הצוות מכנה זאת ‘מודיעין היברידי’. הרעיון הוא שעל ידי מיזוג בינה מלאכותית וחיזוי אנושי, מערכת סינדיקטור יכולה לחזות תחזיות מעולות בהשוואה לתהליכים אחרים..

לפלטפורמת סינדיקטור כבר יש 100,000 אנליסטים פעילים והחוכמה של הקהל הזה נרתמת כדי לעזור בתחזיות בשוק הפיננסי. הוכח כי חוכמת הקהל חזקה במיוחד בתחזיות. התיאוריה הוצעה לראשונה בשנת 1906 כאשר המדען פרנסיס גלטון הלך ליריד, שם התבקשו הלקוחות לנחש את משקלו של שור. בסביבות 800 איש ביצעו ניחושים למשקל השוורים, גלטון ניתח את כל התוצאות ומצא שהניחוש הממוצע היה 1197 פאונד. משקל השור בפועל היה 1198 פאונד. מאז, חוכמת הקהל שימשה לתחזיות והיא צוטטה בפרסומים רשמיים רבים. סינדיקטור ממנף עקרון זה על ידי כך שהוא שואל שאלות אנליסטים בשווקים הפיננסיים והקריפטוגרפיים ומשתמש בתשובות אלה כדי לחזות.

במערכת סינדיקטור משתמשים בבינה מלאכותית כדי להעריך ולשקלל תגובות אנליסטים. אנליסטים שהיו מדויקים יותר בעבר מקבלים שקלול גבוה יותר מאלו שפחות מדויקים. גם הרווחיות של תחזיות העבר של אנליסט מתחשבת ו- AI משמש להפעלת סימולציות של אסטרטגיות מסחר כדי לקבוע רווחיות ואסטרטגיית מסחר אופטימלית. לבסוף, בינה מלאכותית מצטברת את כל הנתונים וניתוח ה- AI לכדי ניתוח שוק סופי. לאחר מכן קהילת סינדיקטור יכולה להשתמש בזה באמצעות כלים פיננסיים הקיימים בפלטפורמה.

מדוע סינדיקטור מועיל?

בני אדם אובססיביים לחזות את העתיד ולהגות שיטות מדויקות יותר ויותר להשיג זאת. בשווקים פיננסיים מסורתיים, מיליוני דולרים נסחרים בכל שנייה וגם רובוטים מסחריים משמשים מאוד. התחזיות לשווקים אלה נעשות מדי יום ומדי יום מושקעים מיליארדי דולרים בתחזיות אלה. חיזוי פיננסי בנוי על גב דוחות אנליטיים ובשנת 2015 בלבד, סוחרים פיננסיים מקצועיים הוציאו מעל 50 מיליארד דולר על נתונים פיננסיים ו -4 מיליארד דולר על מערכות אנליטיות. ההערכות מעריכות כי תחול עלייה של פי שש בהוצאה זו עד שנת 2020, כאשר כ -300 מיליארד דולר הושקעו בנתונים ו -24 מיליארד דולר במערכות..

Cindicator הוא פיתרון מנבא שאינו פועל רק כמערכת, אלא מייצר כמות עצומה של נתונים. סוחרים מקצועיים מוכנים לשלם סכומי כסף יוצאי דופן על כך. השוק של סינדיקטור אחריו שווה ממש 100 מיליארד דולר לשנה וזה רק ענף הפיננסים. ניתן ליישם את הפרויקט באותה מידה לקביעת תוצאות גופי ספורט, בחירות פוליטיות וכמובן חיזוי מטבעות מטבע.

כיצד פועלת מערכת המסננים?

ל- Cindicator יש שלושה אלמנטים שונים, מאגר האנליסטים, AI ומוצר החיזוי בפועל.  

1) מאגר האנליסטים

ישנם מעל 100,000 אנליסטים בפלטפורמת סינדיקטור. חלק מהאנליסטים האלה הם אנשי מקצוע, אחרים לא. סינדיקטור נותן לאנליסטים אלה אפשרות לייצר רווחים מהידע וכוחות הניבוי שלהם. בתמורה הפלטפורמה צוברת נתונים יקרי ערך מהאנליסטים.

איך סינדיקטור משיג נתונים מהקהל? ובכן זה שואל אנליסטים סדרת שאלות מדי יום. אלה מבוססים על תחומי העניין של האדם ותחום התמחותו. יש דגש על שני סוגים עיקריים של שאלות:

שאלות הסתברות בינאריות. פירוש הדבר לשאול שאלה שיש בה רק שתי תשובות אפשריות – כן או לא. אנליסטים מגיבים לשאלות אלה על ידי מתן אחוז הסתברות כדי לבטא את הסבירות להתרחשות האירוע. 0% > 49% נלקחים כלא, 51% עד 100% הם כן. משתמשים באחוזים כדי שאנליסטים יוכלו לתת את מידת הביטחון שלהם בחיזוי. דוגמה לשאלה מסוג זה תהיה:

“האם NEO תהיה בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשבוע הבא?”

שאלות הקשורות למחיר. אלה רק שאלות מה חושב האנליסט על מחיר הנכס. נתונים אלה שימושיים במיוחד עבור סוחרים. ב- Cindicator, שאלות הקשורות למחיר כוללות בדרך כלל מחיר מינימלי ומקסימאלי עבור נכס. דוגמה לשאלות מסוג זה תהיה:

“הביטקוין נסגר ב- 9,000 דולר ב -10 במרץ 2018. לדעתך, מה יהיה המחיר המקסימלי והמינימלי של הביטקוין ב -11 במרץ 2017?

תמריצי אנליסטים של סינדיקטורים

אנליסטים מקבלים מוטיבציה אישית וקבוצתית בפלטפורמת סינדיקטור.

מוטיבציה אישית: כל אנליסט מקבל דירוג אישי ציבורי בפלטפורמה. זה מבוסס על דיוק התחזיות שלהם. דירוג ציבורי זה יוצר תחרות בין אנליסטים. לתורמים יש גם מוטיבציה כלכלית. בסוף כל חודש הציונים קבועים ומחולק פרס כספי על סמך מספר הנקודות שמקבל אנליסט. כספי הפרס מגיעים מקרן העתודה לתמורה לחזאים. בתחילת החודש הדירוגים מתאפסים ומתחילה תחרות חדשה.

מוטיבציה קבוצתית: סינדיקטור מנהלים את תיק העבודות שלהם בהתבסס על אינטליגנציה היברידית. מכיוון שהחזאים חשובים להנהלתם, חלק מהרווחים מחולק לאנליסטים מדי רבעון. חזאים עם ציונים גבוהים יותר בתקופת הדיווח זוכים לחלק גדול יותר מכספי הבונוס הזה. אחרי הכל, הם תרמו להצלחתה יותר מאלה שנתנו תחזיות רעות.

2) בינה מלאכותית

למידת מכונה משמשת לניתוח נתוני אנליסטים של שוק וסינדיקטור. כיצד משתמשים בבינה מלאכותית על ידי סינדיקטור? ישנן 5 דרכים עיקריות:

 • החזאים נלמדים. מזוהים דפוסי התנהגות וגורמים נפוצים. לדוגמה:
 • אנליסטים מקובצים לדובים או שוורים, בעלי תחזיות מחיר רחבות ואלה עם צרים, אנליסטים העוקבים אחר מגמות וכאלה שלא וכו ‘..
 • AI בוחן גם דפוסי התנהגות. למשל, באיזו תדירות אנליסטים טועים, כיצד החזאים מגיבים לתנאי שוק משתנים ובאילו מצבים הם טועים.
 • ניסויי AI עם מודלים מנבאים ומשתמשים בהם לבניית אלגוריתמים.
 • עריכת ניסויים בקבוצות ובאשכולות נתונים.
 • למידת מכונה מותאמת ומאומתת.
 • ניתוח תחזיות החזאים והשוק.
 • 3) המוצר

  לאחר ש- Cindicator עיבד את כל הנתונים דרך מערכת למידת המחשב שלהם, מחזיקי מטבעות Cindicator יכולים לגשת למוצרי הפלטפורמות ולהשתמש בהם בכדי לקבל החלטות מסחריות..

  הגישה למוצר תלויה במספר מטבעות CND שאתה מחזיק. כרגע ישנן ארבע רמות חבילה שונות ובזמן הכתיבה הזולה ביותר תחזיר לך 450 דולר.

  Cindicator (CDN) מוצרי מטבעות ועלות

  המוצרים כוללים אינדיקטורים כגון: בחירה בקהילה, הסתברות אירועי שוק, רמות תמיכה והתנגדות בשבוע, דירוג ICO ואינדיקטורים לרמת מחירים.

  צוות סינדיקטור

  לפרויקט סינדיקטור כבר יש מוצר עובד ומיצב את עצמם בנישת הנתונים הכספיים והמערכתיים הרווחיים. הפרויקט השאפתני מאוד עשה הרבה מאוד נכון. עם זאת, המשקיעים צריכים לראות צוות מצוין שיניע את פיתוח המוצר קדימה. TotalCrypto אוהבים את החוויה שצוות סינדיקטור. זהו צוות גדול יחסית של 28 אנשים, המאוזן היטב עם חברים המתמחים במדע נתונים, פיתוח, מסחר & ניתוח וקהילה & תמיכה. בגלל מגבלות מקום פשוט נתמקד בפרויקטים המייסדים המשותפים.

  מנכ”ל & מייסד שותף – מייק ברוסוב:  למייק יש שמונה שנים כיזם טכנולוגי. במהלך תקופה זו הוא התמקד בניתוח ניבוי וביג דאטה, לפני שהמשיך לייסד את סינדיקטור.

  CTO & מייסד שותף – יורי לובינצב: יורי התחיל בדרך להפוך ל- CTO מהשורה הראשונה והתחיל לקודד אז הוא היה רק ​​בן 10. יורי הוא לא רק מפתח יישומים מבוזרים, הוא חושב מחוץ לקופסה, ממציא ויזם. מר לובינצב נלהב לשלב יחדיו אינטליגנציה אנושית ובינה מלאכותית ועקב אחר התשוקה הזו כשהקים יחד את פרויקט סינדיקטור.

  COO & מייסד שותף – ארטם ברנוב: ארטם הקימה חברות רבות בתחומי ניתוח פיננסי, מיקור חוץ ופיתוח ורפואה. תפקידו ב- Cindicator הוא להפגיש את כל המרכיבים השונים בצוות, לכוח מניע יחיד ולדחוף את החברה קדימה..

  העתיד של הסינדיקטור

  בניגוד לרוב הפרויקטים האחרים של מטבעות קריפטוגרפיה, ל- Cindicator כבר יש מוצר עובד, רשת של למעלה מ 100,000 אנליסטים ויש לו לקוחות. גודל שוק הנתונים והמערכות הפיננסיים מאסיבי וצפוי להיות שווה יותר מ -300 מיליארד דולר בשנה עד שנת 2020. הפרויקט מתמודד על נתח מהשוק המסיבי הזה ואם הם יצליחו אפילו להשיג אחוז קטן מ החברה אכן תצליח מאוד.

  נכון לעכשיו סינדיקטור מתמקדים רק בשוק הפיננסי והקריפטוגרפי. עם זאת, הטכנולוגיה שלהם יכולה לשמש בנישות אחרות כמו גם תחזית פוליטית וספורט. היופי בפרויקט כמו סינדיקטור הוא שבני אדם תמיד הולכים לנסות ולחזות את העתיד ושיטות חיזוי תמיד יהיו מבוקשות.

  הפרויקט עדיין צריך להמשיך ולגדל את הקהילה שלהם, לפתח מוצרים חדשים ולשמור על דיוק החיזוי שלהם. סינדיקטור יכול להיות אחד מכלי החיזוי הטובים בעולם או ליפול על דרך הדרך ולהיות גמור על ידי שיטות חיזוי טובות יותר. מה שבטוח, הוא שאם הפרויקט יכול להמשיך ולצמוח ולהמשיך לרכוש לקוחות חדשים, שמחירו של מטבע סינדיקטור יעלה בערכו. יש היצע מוגבל של המטבעות והם נדרשים לקבל גישה לתחזיות סינדיקטור.

  שנת 2018 אמורה להיות שנה מרגשת לפרויקט ותוכלו לקרוא עוד על מפת הדרכים של השנה כאן.

  ה- Cindicator ICO

  ה- ICO התרחש ב- 24 בספטמבר 2017 והשיג במהירות את יעד המימון שלו בסך 15 מיליון דולר.

  סינדיקטור גילה כיצד יושקעו כספי ה- ICO שנאספו ונתן לנו את הפירוט הזה:

  • מחקר & פיתוח, עלויות תפעול ויצירת מוצרים חדשים – 55% מהתקציב.
  • תיק מודיעין היברידי המשמש מאגר מוטיבציה לחזאים – 20% מהתקציב.
  • שיווק – 10% מהתקציב.
  • עלויות חוקיות – 5% מהתקציב.
  • קרן פיצוי חזאים חודשית – 5% מהתקציב.
  • שותפויות & רכישות – 5% מהתקציב.

  האם עלי להשקיע במטבע CND?

  יתרונות

  • יש להם כבר מוצר עובד, מערכת אקולוגית של מעל 100,000 אנליסטים ויש להם לקוחות.
  • תעשיית הנתונים והמערכות הפיננסיים בה מתמודד סינדיקטור שווה 100 $ מיליארדי דולרים בשנה. אפילו זכייה בפרוסה קטנה מתעשייה זו תהפוך את מטבע CND לבעל ערך רב.
  • תמיד יהיה ביקוש לכלים המנבאים את העתיד.
  • השימוש בהבנת הקהל ושיפור זה בעזרת AI נראה הגיוני. אילון מאסק עצמו אמר כי “בני אדם חייבים להתמזג עם מכונות או להיות לא רלוונטיים בעידן הבינה המלאכותית”.

  חסרונות:

  • סוחרים ומשקיעים מוכנים לשלם כסף עצום עבור מערכות הניבוי הטובות ביותר. סינדיקטור עדיין צריך ליצור מוניטין של היותו אחד הטובים ביותר שם ולהמשיך לשפר את המוצר שלהם.
  • מערכות חיזוי רגישות להפרעות טכנולוגיות. ניתן לתכנן מחר שיטות חיזוי מדויקות יותר והדבר יפחת משמעותית את סינדיקטור כעסק. כדי שהפרויקט ישגשג, עליו להישאר צעד אחד לפני התחרות בכל עת.

  Cindicator (CND) גרף מחיר מטבעות קריפטוגרפי מ- Coinmarketcap.com

  תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

  כיצד אוכל לקנות מטבע סינדיקטור (CND)?

  שתי הדרכים הטובות ביותר לקנות מטבע סינדיקטור הן באמצעות Coinbase ו- Binance. לחץ כאן למדריך שלנו כיצד לקנות מטבע CND.

  סיכום

  Cindicator (CND) לוגו קריפטוגרפי

  הפרויקט עבר במידה רבה מתחת לרדאר של קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. זה פרויקט די ייחודי, הפועל בנישה משתלמת מאוד ובעצם יש מוצר עובד. העובדה שלסינדיקטור כבר יש לקוחות משלמים, מבדילה אותה מפרויקטים רבים של מטבעות קריפטו.

  למטבע סינדיקטור מקרה שימוש פשוט מאוד להבנה ולגיטימי. TotalCrypto אוהב כיצד מחיר מטבע CND יעלה ככל שהפרויקט משיג יותר לקוחות באמצעות תוכנת החיזוי שלו.

  שנת 2018 אמורה להיות שנה גדולה עבור הפרויקט ו- TotalCrypto בטוח שככל שנישת הנתונים הכספיים והמערכות יתפתחו לאורך זמן, אנו מצפים מסינדיקטור להתבגר איתה. TotalCrypto אוהבת לראות פרויקטים חדשניים במרחב הקריפטו ואנחנו מאמינים כי סינדיקטור הוא אחד מהם.

  אֶמְצָעִי

  להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים ל- Cindicator (CND).

  ? ארנקי CND הבטוחים ביותר

  ארנקי חומרה הם הפתרונות הבטוחים ביותר לאחסון קריפטו. ארנקים אלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך ואינם חושפים אותם לעולם החיצון, מה שהופך את הקריפטו שלך לבטוח ככל האפשר. אולי כדאי לך להתייחס לקריפטו שלך כמו למיליון הדולר שזה יכול להיות שווה יום אחד?

  לא מצליחים להחליט אם טרזור ​​או לדג’ר הם הטובים ביותר עבורך? פשוט עיין במדריך ההשוואה של Ledger Vs Trezor.

  ? מיטב הארנקים בחינם

  מכיוון ש- CND הוא אסימון ERC-20, אתה יכול להשתמש בכל ארנק שתואם ל- Ethereum.

  • MyEtherWallet נאבק? אנו מכסים את כל מה שברשותנו ב- MEW צעד אחר צעד.

  ? האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר השקעת ה- CND שלך

  • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   סקירת ארנק השילוש של IOTA: האם זו הבחירה הטובה ביותר?
   Next Post
   كيفية شراء البيتكوين في هونج كونج