15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Ripple (XRP) Cryptocurrency – המדריך האולטימטיבי

אודות מדריך זה: מדריך ה- Ripple שלנו מטרתו לתת לכם מידע משוחד לחלוטין על אסימון ה- Ripple XRP, כך שתוכלו לבצע הערכה מדויקת לגבי ההשקעה שלכם. אנו נראה לך גם כיצד לקנות XRP, אך כמו תמיד אנו קוראים זהירות לפני השקעה במטבע כלשהו ונעודד אותך לחקור בהשקעה נרחבת בכספיך.. אַדְוָה

אַדְוָה

0.57 דולר

XRP 1.44%

לוגו אדווה (XRP)

סיכום

 • Ripple היא רשת תשלומים פתוחה שבתוכה מועבר אסימון ה- XRP. היתרון הייחודי שיש לריפל על פני מטבעות קריפטוגרפיים רבים מתחרים הוא בכך שהיא מבקשת לעבוד עם המערכת הפיננסית הנוכחית לעומת בנפרד ממנה..
 • רשת Ripple פותרת בעיות במערכת הבנקאית המסורתית כמו זמני עסקה איטיים (זה יכול לקחת עד חמישה ימים לעבד תשלומים מסוימים). הבנקים מוציאים גם 1.6 טריליון דולר לשנה בעמלות עסקאות בין בנקאיות ואילו ריפל יכולה לעשות זאת בשבריר מהעלות..
 • XRP הוא המטבע הריכוזי ביותר. זו לא השקעה עבור אנשים שמאמינים בביזור. 6o% מכלל אספקת האסימונים מוחזקים על ידי Ripple עצמם וזה אומר ל- Ripple שליטה מסיבית על מחיר ה- XRP. השליטה של ​​אדפל ברשת שלהם פירושה שיש להם גם את הכוח להקפיא עסקאות וכספי משתמשים.
 • ל- Ripple יש רשימה מרשימה של שותפים, כולל שמות כמו אמריקן אקספרס, סנטנדר, סטנדרט צ’רטרד, UBS ועוד רבים אחרים..
 • עכשיו, אף אחד מהשותפים של Ripple התחייבו להשתמש באסימון ה- XRP. נותר לראות אם בנקים ומעבדי כרטיסי אשראי אכן ישתמשו ב- XRP.
 • ההיצע המקסימלי הכולל של XRP הוא 100 מיליארד. משמעות הדבר היא כי ערך האסימון באופן יוצא מן הכלל אינו סביר שיגיע לעולם לערך הביטקוין. אם האסימון היה שווה 10 $ וכל היצע ה- XRP היה במחזור, זה יביא לשווי שוק של טריליון דולר ל- XRP..

מה זה אדווה?

אסימון Ripple ידוע גם בשם XRP והוא מועבר בתוך רשת התשלומים הפתוחה של Ripple. בסופו של דבר Ripple שואפת ליצור רשת עולמית של מוסדות פיננסיים כדי להוזיל את עלות העסקאות ולהגדיל את המהירות בה הכסף זורם ברחבי העולם. הרשת נועדה גם לשמש מאגר נזילות לבנקים.

בנוסף, ריפל שואפת לתת מענה לשתי בעיות עיקריות הפוקדות את הרשתות הפיננסיות הנוכחיות:

 1. עמלות עסקה גבוהות באופן אסור שרואים ברשתות פיננסיות כגון כרטיסי אשראי, העברות בנקאיות וארנקים אלקטרוניים.
 2. לשיפור מהירויות העסקה. נכון לעכשיו, עסקאות בנקאיות יכולות להימשך עד חמישה ימים ואילו ברשת Ripple עסקאות אלה אורכות מקסימום 3 שניות.

אדווה מיועדת לשמש את ספקי התשלומים הבנקאיים, התאגידים והמרכזיות כדי לחסוך להם כסף. זאת בשונה ממטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, שנועדו לשימוש העם.

ברחבי העולם אנו מעבירים מעל 155 טריליון דולר בשנה ואין ספק כי יש לעדכן את תשתית התשלומים הנוכחית. Ripple מנסה להיות העדכון הדרוש ביותר לתשתית התשלומים הגלובלית.

שותפויות עם עסקים מסורתיים

לרשת Ripple יש פוטנציאל עצום לקצץ בעלויות עסקאות עבור בנקים, חברות כרטיסי אשראי וחברות ארנק אלקטרוני כדי לחסוך להם 100 מיליון דולר בשנה. אדווה מציעה שיפור דרסטי ללא ספק במהירויות העסקה של עד 3 שניות בהשוואה לחמשת הימים שהיא יכולה לקחת כיום באמצעות בנקאות מסורתית..

XRP מתמודד עם שתי בעיות עיקריות:

 1. לשכנע חברות ענק כמו סנטנדר ואמריקן אקספרס לזרוק מטבע פיאט ולאמץ את אסימון ה- XRP. אם מעולם לא יאומץ XRP, אין לזה שום ערך.
 2. ב- TotalCrypto הגענו למגעים שלנו במוסדות הפיננסיים הגדולים בעולם והתקלה היא שהמשטחים הפיננסיים איטיים באופן אוניברסלי לאמץ את השינוי. תאגידים גדולים ורב-לאומיים אינם מתמרצים לשדרג מערכות. מדוע שחבר דירקטוריון ייקח על עצמו את הסיכון העצום להוביל את האימוץ של טכנולוגיה חדשה, במיוחד כאשר הסטטוס קוו מאפשר להם לגבות את העמלות הגדולות והשמנות המממנות את הבונוסים שלהם? נראה שהיתרונות לטווח הארוך של התאמה טכנולוגית ללקוח מוקרבים למען יציבות לטווח הקצר ושולי רווח עבור התאגידים..  

  האם באמת תאגידי הענק הללו יכולים להיות כל כך מיושנים? התשובה היא כן. לדוגמא, האם תהית אי פעם מדוע בעת פתיחת חשבון בנק, תתבקש לאותם פרטים (כמו כתובתך) מספר פעמים? הסיבה לכך היא שלבנקים אין מערכת מרכזית אחת שתוכל לעקוב אחר לקוחות וחשבונות. במקום זאת, ברגע שנמצא שיש למחסור במערכת הנוכחית, זה יותר זול עבור החבר’ה האלה פשוט לנעוץ על תיקון אפילו על חשבון שיש להם מערכת מסורבלת יותר.. 

בעולמנו המרוכז בכבדות, אולי הריכוזיות הכבדה של ריפל אכן גורמת לו להיות סביר יותר לאמץ על ידי חברות פיננסיות גדולות. ככל שהיינו רוצים לראות את הטכנולוגיה הזו מאומצת, ב- TC אנו חושדים כי אימוץ XRP ייקח יותר זמן ממה שרבים מצפים. בסופו של דבר, יש יותר מדי כסף כדי לחסוך על ידי מוסדות פיננסיים כדי להתעלם מ- XRP ללא הגבלת זמן. אם מוסדות אלה מעבירים חסכון ללקוח או פשוט מגדילים את רווחיהם זה עניין אחר.

Ripple (XRP) לעומת קריפטוסים אחרים, PayPal ו- visa

כיצד משתווה אדווה במערכת הפיננסית?

Ripple מספק הזדמנות אדירה לשדרג לחלוטין את תשתית העסקאות הגלובלית.

שלא כמו חברות סטארט-אפ רבות אחרות, Ripple הוא לא רק רעיון נהדר ללא מוצר שמגבה את הערכתו. יש להם מוצר עובד וסגל של למעלה מ -100 שותפים בענף הפיננסי. שותפים כמו אמריקן אקספרס הם שמות ביתיים ובעלי עקבות עולמיים ענקיים. אימוץ אחד בלבד מבן זוג בסדר גודל כזה עשוי להביא לשותפויות נוספות עבור Ripple.

פרוטוקול העסקאות של Ripple (שנקרא בעבר RippleNet) הופך אותו לזול ומהיר יותר עבור כל חברה שמעבירה סכומי כסף גדולים מעבר לגבולות. פחות או יותר כל חברה הרשומה בשוק המניות עשויה להפיק תועלת מאימוץ. זה אכן ממחיש את גודל השוק ש- Ripple מנסה להשיג ממנו נתח.

רשת Ripple משמשת גם כמרת מטבע בין כל סוגי הפיאט. כדי שהחלפה תעבוד, צריך להיות נזילות וזה המקרה לשימוש עבור אסימון ה- XRP. אסימון ה- XRP משמש כערך המתווך שמועבר בין מוסדות פיננסיים ברשת. ניתן להמיר אסימונים אלה חזרה לכל מטבע שהמוסד רוצה. ניתן להחזיק את ה- XRP או להשתמש בתשלומים חוצי גבולות אחרים, למשל משלמים לספק.

למרבה הצער, אין זה סביר שג’ו הממוצע יראה הרבה הפוך מאימוץ אדווה. התשתית מכוונת למוסדות גדולים ואנחנו מעט בספק אם באופן אישי תוכל לקבל עסקאות עמלה מהירות וסופר נמוכות. עם זאת, אם פרויקט ה- Ripple יצליח, הוא ישבש לחלוטין את אופן ביצוע התשלומים החוצה גבולות.

האם אדווה מרוכזת?

מה פירושו של דבר ריכוזיות ולמה אכפת לך?

ראשית, ריכוזיות מוגדרת כ:

“ריכוז השליטה בפעילות או בארגון תחת סמכות אחת.”

בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, ריכוזיות נתפסת בדרך כלל כדבר רע. למה? כי עם שליטה מגיע כוח. כפי שניסח זאת פעם לורד אקטון “כוח נוטה להשחית, וכוח מוחלט משחית באופן מוחלט”. האם ניתן לסמוך על אדם או מוסד המחזיקים בכוח שהם הוגנים ולא משתמשים לרעה בכוח לשרת את האג’נדה שלהם?

יש 100 מיליארד XRP מקסימלי בשרשרת האספקה, אך רק 39 מיליארד מסתובבים. זה אומר מעבדות Ripple מחזיקות ב- 61 מיליארד XRP הנותרים. ניתן לומר כי ל- Ripple יש שליטה משמעותית על אסימון ה- XRP עם אחזקותיהם המסיביות. החשש העיקרי מצד חובבי הקריפטו הוא הפוטנציאל של Ripple למכור את כל 61 מיליארד אסימוני ה- XRP בו זמנית. זה בהחלט יכול לקרוס את השוק ולפגוע בכולם שהושקעו באסימון.

באמירה זו, מעבדות Ripple נקטו צעדים לבניית אמון בקהילה. הם הודיעו ב מאי 2017 כי 55 מיליארד XRP יוצבו בפקדון. המשמעות היא ש”משקיעים יכולים כעת לאמת באופן מתמטי את ההיצע המרבי של XRP שיכול להיכנס לשוק “. אנו רואים בעלייה זו בוודאות דבר טוב מאוד עבור משקיעי XRP.

האם XRP הוא קנייה טובה?

רק אתה יכול לקבל את ההחלטה להשקיע ב- XRP או לא. אנחנו יכולים לתת לך את המחשבות שלנו:

יתרונות: שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אנו חושבים ש- XRP כן מסמן את התיבות הבאות:

 • מקרה שימוש משכנע המסייע בפתרון בעיה בעולם האמיתי.
 • מוצר עובד.
 • שותפויות גדולות מרובות.
 • לחברה הכנסות ריאליות.
 • XRP נועד לעבוד עם השחקנים הנוכחיים במערכת הפיננסית. לכן לא סביר שלמוסדות פיננסיים רבים יש תמריץ אמיתי להרוג את ריפל.

חסרונות: עם זאת, ישנם חששות לגבי XRP כהשקעה. כמו:

 • אם אסימון ה- XRP יאומץ באופן נרחב על ידי מוסדות פיננסיים.
 • 61 מיליארד אסימוני XRP שעדיין משוחררים לאספקה ​​במחזור, ומכפילים אותו.
 • אדווה עדיין ריכוזית משמעותית מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הכל תלוי אם אתה חושב שזה דבר טוב עבור פרויקט כזה והיעדים שיש לו.

משקיעי XRP

ל- Ripple יש כמה תומכים רציניים מהעולם שאינו קריפטו כגון: Google Ventures, Accenture, Santander InnoVentures, Andreessen Horowitz ועוד..

הגיבוי של חברות גדולות כמו אלה יהיה קריטי למימוש חזונה של Ripple, ולעודד, תומכים אלה מושקעים כלכלית ומונעים לראות את פרויקט Ripple מצליח. אנחנו מאוד אוהבים את זה כמקרה השקעה נוסף.

איך לקנות אדווה?

ריכזנו מדריך מקיף זה לרכישת XRP באמצעות מספר שונה של שיטות והחלפות.

סיכום:

במרחב הקריפטו אנו חושבים שיש מעט פרויקטים קיימא שיכולים לאתגר את המערכת הפיננסית הישנה. נראה כי אדווה היא מתחרה לגיטימי ובעלת פוטנציאל לשבש לחלוטין עסקאות חוצות גבולות.

ריפל יצרה את הטכנולוגיה למוסדות פיננסיים ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות והתייעלות. זה מסביר את למעלה מ -100 השותפויות שהם נהנים עם אמריקן אקספרס ואת ההשקעה האסטרטגית של חברות כמו Google Ventures. נותר לראות אם אסימון ה- XRP אכן ישמש את השומר הפיננסי הישן. רק הזמן יגיד.

אם אתה משקיע ב- XRP אין באמת מקרה שימוש אמיתי לאדם היומיומי. הפונקציה המיועדת מיועדת למוסדות פיננסיים גדולים. עם זאת, XRP אכן נותן למשקיעים בקריפטו אפשרות להרוויח אם XRP יאומץ כתשתית התשלומים הגלובלית החדשה. אם זה יקרה או צפוי לקרות, תלוי בך להחליט.

אֶמְצָעִי

להלן פירטנו כמה משאבים מרכזיים הרלוונטיים ל- XRP.

? ארנקי XRP הבטוחים ביותר

ארנקי חומרה הם הפתרונות הבטוחים ביותר לאחסון קריפטו. ארנקים אלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך ואינם חושפים אותם לעולם החיצון, מה שהופך את הקריפטו שלך לבטוח ככל האפשר. אולי כדאי לך להתייחס לקריפטו שלך כמו למיליון הדולר שזה יכול להיות שווה יום אחד?

? מיטב הארנקים בחינם

 • ארנק טוסט – זקוק לעזרה? פשוט עיין במדריך שלנו שלב אחר שלב.
 • רכזת השער
 • ארנק נייר XRP – אחסן את ה- XRP שלך בצורה הכי בטוחה שאפשר.

? האפליקציות הטובות ביותר למעקב אחר השקעת ה- XRP שלך

 • תיק חסימות
 • דֶלתָא
  • IOS
  • דְמוּי אָדָם
  • קישורים שימושיים

   Previous Post
   סקירת ארנק EOS Rio: הארנק הטוב ביותר עבור מיינט?
   Next Post
   أفضل دورات وشهادات Blockchain