15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת אסימון ביבוקס (מטבע BIX)

אם מעולם לא שמעתם על Bibox לפני כן, אל תרגישו שאתה מחוץ לולאה. רבים העוסקים בקריפטו אינם מודעים לבורסה או למטבע המלווה אותה. זה הופך להיות יותר ויותר פופולרי עבור חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ליצירת מטבע לשימוש בפלטפורמה שלהם ו- Bibox אינו יוצא מן הכלל.

הבורסה הפופולרית ביותר שיש לה מטבע משלה היא כנראה Binance. Bibox יזכיר לך הרבה Binance כשתתחיל להשתמש בו לראשונה. הסיבה לכך היא ש- Bibox אימצה הרבה מאותן תכונות ואיכויות שתמצאו בבורסת Binance.

כמו Binance, גם ל- Bibox יש אסימון מקורי משלו, וזה מה שאנחנו מתמקדים בו היום. אם אתה רוצה לדעת יותר על הבורסה, אל תהסס לבדוק את הביקורת שלנו. אסימון ה- Bibox באותו השם נקרא BIX ומציע תכונות ותמריצים משלו למי שמחזיק את המטבע. זה הופך את BIX לפונה לאנשים שנמצאים בפלטפורמה כמו גם למשקיעי מטבעות קריפטו.

בסקירה הבאה, אנו נסתכל על מטבע ה- BIX ונדון מדוע אלו השוקלים להשקיע בקריפטו עשויים לרצות להתייחס אליו ברצינות. כמו תמיד, אנא זכרו שאף אחד מהמידע שנמסר אינו ייעוץ השקעות. הקפד לעשות מחקר משלך ולהגיע למסקנות שלך.

מה זה Bibox?

חילופי ביבוקס

Bibox היא פלטפורמת קריפטוגרפיה הממוקמת בסין. נוסדה בשנת 2017, הן הבורסה והן האסימון המקורי שלה מכונים Bibox, מה שעלול לגרום לבלבול מסוים. משתמשים בדרך כלל מתייחסים למטבע לפי שם התווית שלו, BIX. ישנם מספר מאפיינים ותמריצים ייחודיים למטבע BIX שהופכים אותו למושך למשקיעים ולמחזיקים במטבע. נדבר על זה עוד מעט.

בהתבסס על צוות המפתחים שלה, Bibox היא בורסת מטבע דיגיטלית המספקת הצפנה ואבטחה משופרים למשתמשים בה. הפלטפורמה עושה שימוש במערכות אשכול מבוזרות חדישות מה שהופך אותה למסוגלת לטפל בלמעלה מ -10 מיליון משתמשים בכל זמן נתון. בנוסף, מפתחי הבורסה יצרו יכולות AI ייחודיות אשר באמצעותן ניתן לבצע תחזיות אנליטיות וחישובים.

מה זה BIX?

BIX פועל ברשת את’ריום כאסימון ERC-20 והוא האסימון המקורי של חילופי המטבעות של Bibox. הכוונה מאחורי אסימון BIX היא שהוא ישמש גז לבורסה המבוזרת של Bibox.

מטבע BIX הופיע לראשונה בבורסת Bibox ב -20 בנובמבר 2017. בזמן השקתו ניתן היה לקנות את האסימון רק באמצעות ביטקוין או Ethereum. מטבע BIX שהושק במחיר של 0.2647 $, אולם כעבור כמה שבועות האסימון היה שווה 2.67 $, עלייה של 1,000 אחוזים.

ישנם בסך הכל 267,941,449 אסימוני BIX במחזור, אולם 140,000,000 מתוכם נעולים על ידי הצוות הראשוני שנמצא במהלך ה- ICO. מדי שנה, 20 אחוז מהאסימונים הללו אינם נעולים, וזמינים למשקיעים ולמעוניינים לרכוש יותר אסימונים של BIX.

תכונות מטבע BIX

האסימון מציע כמה תכונות ויתרונות מעניינים לאלה המחזיקים ב- BIX. להלן כמה מהתכונות העיקריות שאתה יכול לצפות בעת החזקת אסימון BIX:

תשלום רווח

עבור אלה המחזיקים במטבע BIX, הם מקבלים 20% מכל הרווח הנקי שהבורסה מממשת. אם אתה לוקח את הדוגמה מאתר Bibox, הם קובעים זאת כדלקמן:

“הרווח הנקי של השבוע הוא 100BTC ב- Bibox.com, אם אתה מחזיק 130000BIX, תקבל (130000/130000000) * 20% * 100BTC = 0.02BTC לשבוע. אם סכום המסחר ועלויות התפעול של הפלטפורמה יישארו זהים, תקבל 1.04 BTC בשנה. “

אולם יש תפיסה. Bibox קובע כי מחזיקי BIX צריכים לסחור לפחות פעם בשבוע בפלטפורמה על מנת לקבל את הרווח של 20%. ובכל זאת, עסקה לא רעה למי שמבצע עסקאות על בסיס קבוע.

הנחות למסחר

כאשר הם מחזיקים ב- BIX בבורסת Bibox, משתמשים מקבלים הנחות בדמי המסחר שלהם. אלה דומים לאלה שתמצאו ב- Binance בכל הקשור לאסימון BNB. מטבע BIX עוקב אחר תוכנית מובנית לחמש שנים עבור המושקעים במטבע BIX. בתיבה למטה תוכלו לראות כיצד מוחלות הנחות מסחר BIX.

שנה ראשונה הנחה של 50% חלה על דמי סחר
שנה שניה הנחה בשיעור 25% חלה על דמי סחר
שנה שלישית הנחה בשיעור 12.5% ​​חלה על עמלות הסחר
שנה רביעית הנחה של 6.25% חלה על דמי סחר
שנה חמישית ומעלה 0% הנחה בדמי סחר

שדרוגים

לאלו שכבר מחזיקים ב- BIX, תהיה להם אפשרות לשדרג את מצב ה- VIP הנוכחי שלהם. Bibox אומר בעיתון הלבן שלה כי עבור משתמשים שיש להם אסימונים של BIX, חישוב הנכסים לשדרוג הוא פי וחצי.

תוכנית Buyback

BIX משתמשת בתכנית Buyback ו- Burn שלה כדי לשמור על השליטה במטבע. בעיתון הלבן שלה, Bibox מבטיח “להשתמש ב -25% מהרווח הנקי העונתי כדי לרכוש אסימונים של BIX. לאחר אסימון ה- BIX שקנינו בחזרה (עד 300 מיליון בסך הכל), הוא יושמד מיד. “

עם זאת, ביבוקס לא עושה עבודה נהדרת בהסבר מה המשמעות של רכישה חוזרת עונתית. זה יהיה נחמד אם הבורסה תתן למשתמשים שלה רעיון מדויק יותר עם מונחים כמו רכישות רבעוניות או שנתיות של אסימוני BIX..

יישומים חדשים

בעלי BIX מקבלים הרשאות נוספות כמו גישה מוקדמת ליישומים חדשים. לא רק יישומים חדשים זמינים מראש לאלה המחזיקים במטבע BIX, אלא שהם גם לא ישלמו עמלות כאשר ישימו את התכונות החדשות שלהם בבורסת Bibox..

מיהו BIX?

אישים מקוונים רבים טוענים כי הם חלק מצוות Bibox, כולל כמה עובדים שהיו בעבר עם Binance, מייסד שותף של OKCoin, ואחד החברים המייסדים של Huobi..

בהתבסס על דיווחים שניתחו את ה- ICO של Bibox, ישנן שתי פעולות עסקיות עיקריות המהוות חלק מהבורסה. מקשה אחת פועלת ביפן ומתפקדת כאמצעי לשנות מטבע קריפטוגרפי למטבע פיאט. העסק האחר מתגורר באסטוניה והוא בורסה שמתמקדת במסחר במטבעות קריפטוגרפיים בלבד.

עם זאת, ישנם כמה חברי צוות רשומים, אך מידע מועט או לא מסופק על הצוות. ג’ייסון משמש כמנכ”ל ואילו וונלינג וואנג הוא מייסד שותף וכיום מכהן כנשיא ביבוקס בחו”ל. אלישיה פן היא סגנית נשיא השוק, אסטלה ליו היא מנהלת פיתוח עסקי, וג’יאן צ’ין עומד בראש אזור צפון אמריקה..

BIX ICO

צוות חילופי Bibox השיק את BIX ICO באוקטובר 2017 ונחשב להצלחה בעיני כל המעורבים. BIX גייסה 19,000,000 $ במהלך ה- ICO שלה, שקיבלה רק תשלומים בצורה של Ethereum. במהלך ה- ICO שלו, אלה שרוכשו אסימונים של BIX שילמו בערך 1800-2000 BIX / ETH.

בנוסף, בזמן ICO Bibox שלה חילק את האסימונים לשימוש באופן הבא:

  • 275 מיליון אסימונים המיועדים ל- ICO (55%)
  • 175 מיליון אסימונים שהוקצו לצוות הראשוני (35%)
  • 50 מיליון אסימונים שהופצו למשקיעי אנג’ל (10%)

אסטרטגית שיווק

כמובן, מי שמחזיק באסימון BIX רוצה להבטיח שהוא יגדל ויזכה לאימוץ. זו הסיבה ש- Bibox מיישמת כמה אסטרטגיות שיווק שונות שיעזרו למטבע לבצע ביצועים טובים לאורך תקופה ארוכה תוך ביצוע עדיף על מתחרותיה..

להלן רק כמה מהאסטרטגיות שבהן Bibox מתכננת להשתמש כדי למשוך משתמשים חדשים ולהבטיח שהמטבע שלה יישאר פופולרי:

  • שלבו ורשמו אלטקוינים פופולריים, מתקרבים לפני שחילופים אחרים יוכלו לעשות זאת
  • היו פעילים ומעורבים באסטרטגיית המדיה החברתית שלה
  • קדם הזדמנויות מסחר ויתרונות בעת אחזקת מטבע BIX
  • הציעו לבעלי תוכנית הפניות שתאפשר להם להרוויח 50% מהעמלות על עסקאות עבור כל מי שהפנה

האם עלי לקנות BIX?

בסופו של דבר, אתה האדם היחיד שיכול להחליט אם זה הגיוני להשקיע ב- BIX או לא. עם זאת, הנה המחשבות שלנו על היתרונות והחסרונות של אסימון BIX:

השג אסימונים של ביבוקס

זקוק לעזרה בקבלת מטבע BIX? המדריך שלנו להחלפת Bibox מראה לך כיצד.

מחשבות אחרונות

ההבדל העיקרי בין אסימון שאינו מציע ערך לבין אסימון בעל פוטנציאל הוא היכולת לענות על צרכי המשתמשים בו. כאשר אסימון ממשיך לתת מענה לצרכי בסיס המשתמשים שלו, ערכו גדל וכך גם הפוטנציאל שלו. מנקודת מבט זו, מטבע BIX הוא יהלום מחוספס.

הדבר נובע בעיקר מכך ש- BIX פתר כמה בעיות במקביל. לדוגמא, אסימונים של BIX מאפשרים למשתמשים לגשת לכלי ה- VIP של Bibox בפלטפורמה לפני שמשתמשים אחרים ישימו אותם. זה גם נותן ל- VIP גישה לכלי מסחר שמעניקים למשתמשים בפלטפורמת חווית מסחר יעילה יותר.

היתרון בסוג זה מהווה זכייה עצומה מכיוון שהוא נותן יתרון למשקיעים תוך כדי המסחר היומי שלהם. אם ו / או כאשר משקיעים רוכשים BIX כדי לקבל גישה לכלי ה- VIP, זה הגיוני שערך האסימון יעלה.

אסימון BIX עוזר גם להפחית את דמי המסחר בשימוש בבורסת Bibox, מה שיעזור להניע משתמשים רבים יותר לקראת אימוץ. בהתחשב בכך שעמלות הן נקודה כואבת למשתמשים בבורסות מסוימות, לא יכול לחלוף זמן רב עד שמחירה של BIX יועבר ככל שיעברו יותר משתמשים לבורסת Bibox וישקיעו בסימן BIX.

לבסוף, BIX עלתה ללא הרף בדירוג על פי נפח. מסיבה זו ורבים מאלה שהתייחסנו קודם לכן, לא קשה לראות כיצד BIX יכול להפוך לנכס בעל ערך ואסימון רווחי להחזיק.

Previous Post
סקירת ארנק EOS Rio: הארנק הטוב ביותר עבור מיינט?
Next Post
أفضل دورات وشهادات Blockchain