15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לבנות תיק קריפטו – אסטרטגיית השקעות

בשווקים פיננסיים בשלים יותר, נאמר לנו כי תיק השקעות מאוזן היטב הוא חלק בלתי נפרד מהצלחה לטווח הארוך. מדוע מטבעות קריפטוגרפיים שונים? עליך לדעת שאיננו היועץ הפיננסי שלך, אך אנו יכולים לתאר את ההחלטות שקיבלנו בעת יצירת תיק מטבעות מטבעות משלנו.

סובלנות לסיכון

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא כי מטבעות הקריפטו הם תנודתיים במיוחד. כל משקיע במטבעות קריפטוגרפיים חייב להיות מוכן שאחזקות הקריפטו שלהם יירדו לאפס. אם הגרוע מכל קורה, חשוב שאיכות החיים של המשקיעים לא תשנה. אם כן, פירוש הדבר שהשקעת יותר במטבעות קריפטוגרפיים.

בפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים אתה משקיע בעיקר בחברות סטארט-אפ צעירות. הנתון המפכח הוא זה 90% מכלל הסטארטאפים נכשלים. אנו לא רואים סיבה ששיעור הכישלונות של פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים יהיה נמוך יותר לטווח הארוך. זה נכון; אם אתה משקיע בעשרה פרויקטים של קריפטוגרפיה אקראית, בממוצע אתה צריך לצפות ש -9 מהם בסופו של דבר לא יהיו שווים כלום.

תנועות מחירי מטבעות קריפטוגרפיים יכולות להיות עצומות. ביום אתה צריך להיות נוח עם הרעיון שההשקעות שלנו יעלו ויורדו ב -50%. איכשהו הפסד מרגיש פי 10 יותר גרוע מאשר להרוויח אותו רווח מרגיש טוב. זו הסיבה שרק השקעה של מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד חשובה כל כך. אם השקעתם יתר על המידה בקריפטו, תהיו רגישה יותר רגשית לקנות בשיאים ולמכור בשפל..

אנו חושבים שמטבעות קריפטוגרפיים עשויים להיות הזדמנות לכל החיים. השוק עדיין לא בוגר וקטן יחסית. עם זאת, 2018 ראתה כניסת שחקנים פיננסיים מכובדים לחלל כגון ג’ורג ‘סורוס וה רוקפלרים. אנו עדיין חושבים שאנחנו נמצאים בסיבובים הראשונים בקריפטו ומאמינים שככל ששחקנים פיננסיים גדולים יותר נכנסים לשוק, קיים פוטנציאל לרווחים יוצאי דופן..

אופק הזמן

בעת ביצוע השקעה כלשהי, עליכם לקחת בחשבון את פרק הזמן בו אנו מוכנים לחשוף את כספכם למטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון ש- TotalCrypto מאמינים באורך החיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אנו מסתכלים על תקופת ההחזקה שלנו כנצח.

הבעיה בהשקעה בכל דבר הפכפך עם אופק זמן קצר היא שאתה נאלץ למכור לאחר פרק זמן קבוע (ללא קשר למקום בו השוק נמצא). אם השקענו 10,000 דולר והיה לנו אופק זמן של חודש אחד, אותו חודש בשוק עשוי להיות מלחיץ במיוחד.

אופק זמן ארוך נותן לנו גם אפשרות להגדיל רווחים לאורך זמן. תסתכל על שוק הקריפטוגרפים כאתגר למצוא את אמזון הבאה ואולי ליהנות מרווחים גדולים יותר לטווח הארוך. מי רוצה להיות סוג החבר’ה שמוכרים את אמזון כשהיו מעט בשנת 2000 ולהחמיץ כמעט שני עשורים של עליות כבדות? כמו כן, אם אתה משוכנע לגבי פוטנציאל הצמיחה לטווח הארוך של פרויקט קריפטוגרפי, מדוע למכור אותו בעוד כמה חודשים?

סך עושר נטו והזדמנויות אחרות

אנו חושבים ש”עושר כולל נטו “הוא שיקול חשוב במיוחד בעת השקעה כלשהי. הסיבה היא להפחית את הסיכון שלנו על ידי פיזור בין סוגי הנכסים השונים כמו רכוש, אגרות חוב, מניות & מניות, זהב, מטבעות מטבעות וכו ‘. פירוש הדבר שאם סוג נכס אחד כמו מטבע מטבעות יורד, אין לך את כל הביצים בסל אחד.

אם אתה משקיע אחוז גבוה מכלל העושר הנקי שלנו במטבעות קריפטוגרפיים, אתה חשוף באופן יוצא מן הכלל לעליות והירידות בשוק הקריפטו. זה לא רק עלול להלחיץ, אלא עלול לפגוע קשות בעושר הכולל שלך ולהשפיע על חייך האישיים. הכל קשור לאיזון הסיכון, תוך מקסימום פוטנציאל הרווחים.

ב- Total Crypto אנו חושבים שהשקעה של 20% מסך הון נטו שלנו במטבעות קריפטוגרפיים היא למעשה הקצאה גבוהה. לא משנה כמה גבוהה ההרשעה שלנו בקריפטוגרפיה, לעולם לא נממן רכישה בחובות. שוב, זה יכול להוביל למצבים מלחיצים מאוד ומזיקים כלכלית. כאשר מסתכלים על דברים דרך העדשה של Total Net Wealth, אנו חושבים שקל יותר לקבוע מה בעצם אנו יכולים להרשות לעצמנו להפסיד בהשקעה בקריפטו..

עלינו להיות מודעים לכך שיכולות להיות הזדמנויות אחרות שם מלבד מטבעות קריפטוגרפיים. לדוגמא, אם מדובר בפתרון בין הקמת עסק שאנחנו מאמינים בו ואוהב לעבוד עליו או להשקיע בו מטבעות קריפטוגרפיים, עלינו לבחור בכל פעם במיזם העסקי..

הסוגים השונים של פרויקטים של מטבעות מטבעות

ישנם סוגים רבים ושונים של פרויקטים של מטבעות קריפטו ואנחנו בהחלט לא מוגבלים לפרויקטים מסוג מטבע כמו ביטקוין, ליטקוין, ביטקוין מזומן.

בשנת 2018, TC חושבת שלסוגים הבאים של פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים פוטנציאל טוב עוד יותר:

פלטפורמות למפתחי אפליקציות

פלטפורמות למפתחים הן פרויקטים שבונים חוסמות משלהם וכלים לפיתוח אפליקציות. זה מאפשר למפתחי יישומים לבנות על גבי הפלטפורמה ואפילו להשיק ICO משלהם.

דוגמאות: Ethereum, Neo, EOS, Cardano, Lisk, QTUM.

ב- Total Crypto אנו אוהבים פלטפורמות מפתחים. הסיבה היא שככל שיותר ויותר פרויקטים נבנים ו- ICO בפלטפורמה, כך הוא הופך להיות בעל ערך רב יותר.

פלטפורמות מפתחי אפליקציות בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים

תמונה באמצעות Coinmarketcap.com

יש נטייה שהמטבעות הקריפטוגרפיים המוערכים ביותר יהיו פלטפורמות למפתחים וזו הסיבה שאנחנו אוהבים שיש משחקי פלטפורמות בתיק העבודות שלנו.

תְקִינָה

מרחב המטבעות והבלוקצ’יין חדש יחסית. המשמעות היא שחסר סטנדרטיזציה בכל מה שקשור לפתרונות בלוקצ’יין. ישנן בעיות רבות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לעזור בהן לפתור, אך אנו חושבים שהפתרון צריך להיות קל ופשוט לשימוש.

לדוגמה, פרויקט ה- Cryptocurrency Po.et יצר מערכת סטנדרטית ופשוטה כדי להפוך את עבודתם של כותבי תוכן דיגיטלי לחיפוש, תוך הגנה עליה מפני הפרת זכויות יוצרים..

פרויקטים אלה הם יישום נהדר של טכנולוגיית בלוקצ’יין וממוקמים היטב ליהנות מאימוץ המוני של בלוקצ’יין על ידי עסקים.

מערכות אקולוגיות

מי שנמשך למערכת האקולוגית של אפל, יודע כנראה עד כמה אלה יכולים להיות חזקים. ישנם פרויקטים של מטבעות קריפטו שיוצרים מערכות אקולוגיות. אנו מאמינים שמערכות אקולוגיות מצליחות במרחב הבלוקצ’יין יעשו טוב במיוחד לטווח הארוך. הסיבה לכך היא שהם יוצרים יעילות ודי קשה לעסקים להתנתק מהם.

לוגו ICON Cryptocurrency

מאפשר למפתחים לבנות פתרונות ארגוניים ברשת ICON. ברשת כבר קיימות חסימות ייעודיות לבנקים, מסחר אלקטרוני, בתי חולים, ביטוח, אוניברסיטאות וניירות ערך. המשמעות היא שאפליקציה הבנויה על בלוקצ’יין הבנקאי ICON יכולה לשמש את כל הבנקים ברשת. המערכת האקולוגית מאפשרת גם לשתף מידע ונתונים בין מגזרים שונים ברשת. המשמעות היא שחברות ביטוח יכולות לשתף נתונים בקלות ובבטחה עם בנקים ברשת ICON.

ככל שעסקים רבים יותר משתמשים במערכת אקולוגית כך הם הופכים לחזקים ובעלי ערך רב יותר. אנו חושבים שהדבר הופך מערכות אקולוגיות של מטבעות קריפטו למחזה שעשוי להיות רווחי. דוגמאות אחרות לפרויקט כוללות את וונצ’אי, שיוצר מערכת אקולוגית פיננסית.

מְהִירוּת & מדרגיות

בדצמבר 2017 רשת הביטקוין כמעט נעצרה מכיוון שהיא לא הצליחה לעבד מספיק עסקאות בשנייה כדי לטפל בצבר ולעבד תשלומים בפרק זמן סביר. גם לאת’ריום הייתה בעיה דומה, כאשר Crypto Kitties גרמה לעצירת רשת את’ריום להיפסק.

כדי שמטבעות ופלטפורמות למפתחי אפליקציות יאומצו באופן נרחב, הם צריכים להיות מסוגלים להתמודד עם מספר גדל והולך של משתמשים. כאן נכנסים פתרונות מהירות ומדרגיות ויש פרויקטים של מטבעות קריפטו שמתמחים אך ורק בכך.

לדוגמא, פלטפורמת מפתחי היישומים NEO יכולה לעבד 10,000 עסקאות בשנייה. אך עם פתרון המידה של Trinity Network Credits, היא יכולה לעבד 100 מיליון עסקאות מחוץ לרשת לשנייה.

ככל שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאומצת באופן נרחב יותר, אנו רואים שיש צורך הולך וגובר בפתרונות קנה מידה כמו זיכויי רשת טריניטי או בלוקצ’יין בעל ביצועים גבוהים..

משבשים

משבשים הם פרויקטים שמחדשים, מעלים דרך חדשה לעשות דברים ויכולים ליצור שווקים חדשים לחלוטין. הם ההשקעה הקלאסית שלך בסיכון גבוה ובתגמול גבוה. רבים ייכשלו, אך אלה שיצליחו ישנו לחלוטין את הענף בו הם פועלים.

אלכסנדר גרהם בל שיבש לחלוטין את הדרך בה אנו מתקשרים עם המצאת הטלפון שלו. ישנם פרויקטים של מטבעות קריפטו שמנסים לשבש באותה הרמה.

לוגו מטבעות מטבעות מטבע

Ledger Led היא דרך חדשה לרכישה ומכירה של אנרגיה מתחדשת. הפתרון חותך לחלוטין את הצורך בחברות אנרגיה מתווך ומאפשר ליוצרים של כוח ירוק למכור אותו ישירות לשכניהם המודעים לסביבה..

לוגו מטבע קריפטוגרפי

המצע יוצר אינטרנט לא מצונזר חדש, שבו אנשים יומיומיים מארחים תוכן בתמורה לתשלומי מטבע קריפטוגרפי. זה יכול להסיר לחלוטין את יכולתה של הממשלה לשלוט באילו תוכן יש לאזרחים שלהם גישה ומהפכה בענף אירוח אתרים.

אנחנו מאוד אוהבים משבשים בגלל הפוטנציאל שלהם לשנות את העולם ואין לנו מעט ספק שמשבשים מצליחים יגמלו את המשקיעים בתשואות מרשימות.

מבוזר חילופי דברים

הרגולציה הממשלתית מהווה איום מאיים עבור רבים בעולם. ממש קל לממשלה לאסור על חילופי מטבעות ריכוזיים. הם לא יוכלו לשלוט בבורסות מבוזרות. המשמעות היא שמשקיעי מטבעות קריפטוגרפיים צריכים להיות מסוגלים לסחור באופן חופשי בבורסת קריפטוגרפיה מבוזרת, גם אם קיימת רגולציה שלילית במדינתם הספציפית..

ההיבט שאנו אוהבים במיוחד בחילופי מבוזרים הוא שהם פותרים את נקודת הכישלון היחידה ואת הצורך באמון של צד שלישי. ככל שמטבעות קריפטוגרפיים גדלים בערכם, בורסות ריכוזיות הופכות ליעד גדול וגדול יותר עבור האקרים. כל משקיע שיש לו מטבעות חליפין בבורסה מרכזית נאלץ לסמוך שהוא יתנהג כראוי ושיש אמצעי האבטחה הנדרשים. עם חילופי מבוזרים, הנושאים הללו מוסרים ולכן אנו חושבים שהם יחליפו בסופו של דבר מרכזיות ישנות יותר.

דוגמאות לפרויקטים של חילופי מטבעות מבוזרים כוללים 0x, Loopring, Kyber Network, NEX ו- Airswap.

מטבעות פרטיות

למרות שאיננו מתכוונים להשקיע בהם באופן אישי, אנו חושבים שמטבעות פרטיות עשויים לעשות זאת טוב בשנת 2018. הסיבה היא שחלקם רואים במטבעות פרטיות גידור מפני ויסות יתר של הממשלה או עמדות מעיקות כלפי מטבע החוץ..

אנו מבינים את הטיעון מדוע מטבעות פרטיות יכולים לעשות טוב בשנת 2018 ומאמינים כי לאנשים יש זכות לפרטיות. עם זאת, TC לא חושבת שיחס הסיכון / תגמול טוב יותר מהזדמנויות אחרות כיום.

דוגמאות למטבעות פרטיות כוללות Monero, Zcash, Verge, PIVX ו- Deep Onion.

מכסי שוק גדולים לעומת מכסי שוק קטנים

באופן כללי, מטבעות שווים גדולים יותר הם פחות מסוכנים אך סיכויים נמוכים יותר להחזר פנומנלי. מצד שני, מטבעות עם שווי שוק נמוך בדרך כלל מצורפים הרבה יותר סיכון, אך לעיתים יש פוטנציאל לרווחים גדולים יותר. בקריפטוגרפיה עליכם להיות מודעים לכך שמטבע בשווי שוק גדול עדיין עלול לאבד 70% או אפילו 100% מערכו.

הערכים המדויקים עומדים לדיון, אך TC מסווגת מטבעות כ:

 • שווי גדול: 10 המטבעות המובילים CoinMarketCap.com.
 • אמצע שווי: מטבעות שווי השוק 11 עד 50 הגדולים ביותר.
 • שווי קטן: מטבעות 51 עד 100 הגדולים ביותר ב- Coinmarketcap.
 • מכסה מיקרו: כל דבר מתחת ל 100 המטבעות הראשונים.
 • ICO: בדרך כלל ההשקעות המסוכנות ביותר.

בעת יצירת תיק, TC אוהבת לחשוב כמה סיכון אנו מוכנים לקחת ולהקצות את אחזקות המטבעות שלנו על סמך זה. ככל שאנחנו שמחים לקחת פחות סיכון, כך אחוז המטבעות הגדולים שנחזיק יהיה גדול יותר.

ממוצע עלויות הדולר

איננו מומחים לשרטט משולשים על גרפים כדי לנסות לתזמן את נקודת הכניסה שלנו לשוק. במקום זאת, אנו אוהבים לממוצע העלות הדולרית לעמדותינו. זה רק אומר לפצל את סכום הכסף שאנו מוכנים להשקיע בנתחים נפרדים ולהשקיע סכום קבוע בכל שבוע או חודש.

זה אומר שאתה קונה יותר קריפטו אם השוק יורד או שכבר יש לך עמדה להוסיף אליו, אם השוק עולה. החיסרון בהשקעת כל הכסף שלך במכה אחת הוא שאתה נאלץ לתזמן את השוק למעשה. במקום זאת, אנו אוהבים להוציא את הרגש מההשקעה ולהשתמש בממוצע עלות הדולר כדי להכתיב את נקודות הכניסה שלנו.

סוגי תיק שונים על פי סובלנות סיכונים

מכיוון שאיננו היועץ הפיננסי שלך איננו יכולים לספר או לייעץ לך מה לעשות. אנו שמחים לספר לכם אילו תיקים היינו מחזיקים באופן אישי, בהתאם לסבילות הסיכון השונות.

שמרני קריפטו תיק עבודות

מטרתו של תיק מטבעות קריפטוגרפי זה היא לעלות על השוק הכולל בהאטות השוק, תוך שהוא עדיין נהנה מהפוך המשמעותי של השוק. TC צופה שתיק זה יעלה משמעותית על נכסים כמו מניות ומניות בשוק שוורים. הוא נבנה כדי להוסיף גמישות לעתיד. לדוגמא, תוכל להוסיף תפקידים נוספים או להשתתף ב- ICO על ידי המרת אחזקות ביטקוין או Ethereum.

גרפיקה של תיק מטבעות קריפטוגרפי שמרני

סיבות:

 • ביטקוין למעשה מכתיב את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים מכיוון שצמדי המסחר הפופולאריים ביותר הם ביטקוין. לרוב האלטקוינים אין למעשה ערך דולר ישיר ומחזיקים רק ערך בביטקוין, שמומר אז לדולר כדי לתת את ערך הדולר שלהם. בדרך כלל אם ביטקוין מסתדר רע, אלטקוינים עושים רע יותר. בשוק שור, הביטקוין בדרך כלל עולה לאט יותר מאשר האלטקוין. זה גורם לנו להאמין שלמרות שהביטקוין הוא תנודתי, זה פחות ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
 • Ethereum היא פלטפורמת מפתחי היישומים הגדולה ביותר שם, והיא מבוססת היטב כקריפטוגרפיה השנייה בגודלה. היתרון הראשון של חברת Ethereum במרחב פלטפורמת מפתחי האפליקציות מעניק לה יתרון מאסיבי על פני מתחרותיה.  
 • Litecoin היא כבר זמן רב הבדיקה לשדרוגים של ביטקוין. יותר ויותר אנשים הופכים מודעים לליטקוין ונראה כי מבחינה פסיכולוגית אנשים חושבים שהם מקבלים ערך טוב יותר על ידי קניית מטבע העולה בסביבות 100 דולר, במקום משהו שעולה אלפים..

מעוניין להוסיף ביטקוין, אתריום או ליטקוין לתיק שלך?

לוגו של Coinbase Cryptocurrency Exchange

עובדות מפתח על Coinbase

 • שיא מסלול מבוסס: Coinbase נוסדה בשנת 2012 והיא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם.

 • תומכים רציניים: חברת ההון סיכון IVP, שהייתה מעורבת בסבב המימון האחרון, הייתה משקיעים מוקדמים בעסקים כמו נטפליקס וטוויטר. משקיעים אחרים כוללים חברות כמו הבורסה בניו יורק.
 • קל לשימוש: Coinbase ידוע בזכות ממשק קל לשימוש. זה הופך אותו לבורסה המושלמת למצטרפים חדשים מטבעות קריפטו.
 • פיקדון מינימלי קטן: אתה יכול להשקיע עד 6 אירו במטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase.
 • מוסדר: Coinbase הוא אחת מחילופי המטבעות המעטים שהוסדרו.
 • ביטוח: כספי הלקוחות מבוטחים ומופרדים. לקוחות בארה”ב אפילו מבוטחים עד יתרה של 250,000 דולר.
 • שיטות הפקדה : כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית ופייפאל ללקוחות אמריקאים.
 • מטבעות קריפטוגרפיים סחירים: ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Litecoin.
 • שיטות תמיכת לקוחות: אימייל ו שאלות נפוצות.

מעוניין להשקיע יותר מ -100 דולר בקריפטו באמצעות Coinbase? חדשות טובות! תקבל גם $ 10 בחינם על ידי הרשמה דרך Total Crypto!

הירשם ל- Coinbase

זקוק לעזרה בהגדרת החשבון? פשוט קרא את מדריך Coinbase המקיף שלנו!

תיק סיכון בינוני

תיק הקריפטו שלנו בסיכון בינוני משלב גרעין מוצק של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. אנו מרגישים במיוחד של- NEO תהיה כוח להישאר רב בשוק והיא מוערכת פחות בהשוואה לאת’ריום.

פורטפוליו זה נותן לנו חשיפה מגוונת לפרויקטים קריפטוגרפיים אקזוטיים יותר עם פרופילי סיכון / תגמול גבוהים יותר, תוך החזקת מרבית הכספים שלנו בעמדה מרכזית גדולה. בשוק למטה היינו מצפים שהתיק הזה יניב ביצועים גרועים מזה של השמרני שלנו. עם זאת, אנו מצפים לביצועים מעולים אם שוק המטבעות הקריפטוגרפיים יעבור.

גרפיקה של תיק מטבעות בסיכון בינוני

מעוניין להוסיף מטבעות מטבעות כמו NEO, ICON & ספר חשבונות לתיק העבודות שלך?

לוגו של Binance Exchange Exchange

עובדות מפתח בינאנס:

 • הגדול בעולם: בינאנס הוא הקריפטו הגדול ביותר להחלפת קריפטו בעולם!
 • מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים: Binance מציע לך את ההזדמנות לשים יד על למעלה מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אדווה היא אחת מהן.
 • ידידותי למשתמש: חילופי הקריפטו לקריפטו הם הפשוטים ביותר שהשתמשנו בהם. אנו חושבים שזה היה אחד הגורמים העיקריים שהובילו לצמיחה הנפיצה של בינאנס.
 • שירות לקוחות: Binance מציע תמיכה בדוא”ל רב שפות ל ?? ?? ?? ??

קבל יותר מטבעות קריפטו אקזוטיים בבורסת הקריפטו הגדולה בעולם.

הירשם ל- Binance

זקוק לעזרה בהקמת חשבון Binance? פשוט תבדוק את מדריך Binance שלנו.

תיק הרפתקני

תיק הקריפטו ההרפתקני שלנו מיועד לצמיחה משמעותית בשוק השוורים. Ethereum הושמט מכיוון שאנחנו מרגישים שיש פלטפורמות אחרות של מפתחי אפליקציות שיכולות לזכות במכפילי תשואה גבוהים יותר. בשוק למטה אנו מצפים שתיק זה יביא לביצועים נמוכים יותר של ביטקוין.

תיק זה הוצב עם חשיפה של 35% לפרויקטים נמוכים ומיקרו-קאפ (כולל הקצאת ICO) שתספק את עיקר הצמיחה בשוק השוורים. אנו רואים את הפוטנציאל לרווחים של פי 25 יותר עבור חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנמוכים הללו ונשמח לקחת על עצמנו את הסיכון הנוסף לפרופיל החזר זה..

גרפיקה של תיקי מטבעות הרפתקני

לוגו של Kucoin להחלפת מטבעות

עובדות עיקריות של Kucoin:

 • מבחר גדול של מטבעות קריפטוגרפיים: Kucoin נותן לך את האפשרות לשים את ידיך על כ -150 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. לבורסה מוניטין של רישום מטבעות קריפטוגרפיים אקזוטיים נוספים ורישום מהיר של פרויקטים שזה עתה סיימו את ה- ICO שלהם.
 • ידידותי למשתמש: אנו חושבים שקוקוין הוא אחד החילופים הפשוטים ביותר שאי פעם השתמשנו בו. זה ככל הנראה אחד הכוחות המניעים העיקריים מאחורי הצמיחה הנפיצה שלו..
 • רב שפה: רוצה לסחור בשפת האם שלך? הבורסה מציעה גרסאות מתורגמות של האתר שלהם ב: ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

 • שירות לקוחות: ל- TotalCrypto הייתה חוויה נהדרת עם תמיכה בדוא”ל של Kucoin.

קבל את הקריפטו שלך באחת מחליפות הצמיחה המהירות ביותר בעולם.

הירשם ל- Kucoin

זקוק לעזרה כדי להתחיל? פשוט עיין במדריך Kucoin הייעודי שלנו.

מה דעתך על השקעה ב- ICO?

ICOs דומים במיוחד להון סיכון. אנו למעשה ממלאים את התפקיד של המשקיע ב- Shark Tank או Dragons Den, כאשר סטארט-אפים מקבלים השקעה שלנו. אכן לוקח זמן למיין את החיטה מן המוץ ואנחנו ממליצים לכל משקיע ב- ICO לחקור פרויקט ביסודיות לפני שישקיע בו..

עבור פרויקטים מוצלחים של קריפטוגרפים, ICO הוא בדרך כלל הזמן הזול ביותר להשקעה. המשמעות היא שאנחנו מסוגלים להשיג את הכפול המרבי על ההשקעה שלנו. עם זאת, הפוך זה טומן בחובו הרבה סיכונים. למרבה הצער יש הרבה ICOs הונאה שם ופרויקטים רבים אף פעם לא באמת ממריאים. תחום זה של השקעה בקריפטוגרפים הוא באמת בסיכון גבוה / תגמול גבוה ובגלל זה איננו יכולים להקצות אליו חלק נכבד מהתיק שלנו..

הכנו מדריך מקיף למתחילים ל- ICOs אם אתה רוצה ללמוד למה לחפש וכיצד למצוא ICO נהדר. 

אסטרטגיית תיק מטבעות קריפטוגרפיים

הדבר החשוב ביותר הוא המחיר אליו אתה נכנס לתפקידים שלך. אנו שמחים לחכות עד ששוק המטבעות הכללי הכולל יחזור לפחות 35% משיאו בכל הזמנים. אתה יכול לבדוק זאת Coinmarketcap.

תרשים שווי שוק כולל של Coinmarketcap

השתמש בגרף שווי השוק הכולל כדי לפקח על מצב שוק הקריפטו. תמונה באמצעות Coinmarketcap.com.

לאחר מכן אנו רוצים לפרק את הסכום שאנו מעוניינים להשקיע בין 4 ל -10 נתחים שווים ולהשקיע סכום קבוע מדי שבוע.

לאחר שנכנסנו לתפקיד, אנחנו פשוט מחזיקים אותם עד שהשוק יוצא לריצת שוורים. האסטרטגיה שלנו היא לחכות עד כי שווי השוק הכללי של המטבעות הקריפטוגרפיים יגיע לשיא של כל הזמנים ולמכור חלק מהתיק שלנו בדולר ארה”ב בכל שבוע. פירוש הדבר שאנו לוקחים רווחים ויכולים להשקיע אותם בחזרה לשוק, כאשר בסופו של דבר הוא הופך להיות דובי וחוזר על עצמו. תהליך זה מאזן מחדש גם את הפורטפוליו שלנו לאחר כל מחזור שוק, כך שלא נהיה בעלי עודף משקל בשום עמדה אחת.

אסטרטגיית תיק מטבעות קריפטוגרפית זו נשמעת פשוט בתיאוריה, אך במציאות קשה יחסית לקבל את המשמעת. 

סיכום

מטבעות קריפטו הם באמת אחת ההשקעות ההפכפכות ביותר שניתן לעשות. כן, אפשר להכות זהב בקריפטוגרפיה ואנחנו בטוחים ששמעתם על כל המיליונרים האלה של מטבעות קריפטו. המציאות היא שלוקח זמן לתיק שלך לצמוח ומיליונרי הביטקוין האלה שאתה שומע עליהם הגיעו מוקדם במיוחד ובמקרים מסוימים חיכו 8 שנים לראות תשואות מרגשות.

מטבעות קריפטו אינם תכנית מהירה להתעשר; לוקח זמן לראות הצלחה וגם אז זה לא מובטח. זכור שאתה תומך בחברות צעירות או בסטארט-אפים שלמים והסיכוי הוא ש -90% מאלה ייכשלו בטווח הארוך. לפני שתעשה משהו, עליך להיות מודע לחלוטין לסיכונים. אם נוח לך עם זה, אז אל תשקיע יותר שאתה יכול להרשות לעצמך או להרגיש בנוח להפסיד.

צוות Total Crypto מעריך כי קריפטוגרפיה תשנה לחלוטין את המערכת הפיננסית שלנו ואנחנו חיוביים לגבי התחזית לטווח הארוך. למי שמחליט להתחיל במסע ההשקעות שלהם בקריפטו, אנו מצפים לראותכם בסביבת Total Crypto.

לאחרונה הקמנו מדריך על המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה – שווה להסתכל!

Previous Post
חילופי המטבעות הטובים ביותר באופליה באוסטרליה
Next Post
كيفية شراء عملة معماة ترون (TRX) – دليل تفصيلي