15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

10 סרטי תעודה מטבעות קריפטוגרפיים שעליך לצפות בהם

אם ברצונך ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, אך אינך מעוניין להשקיע שעות בגלישה בין עמוד אחר עמוד של טקסט צפוף, יש המון סרטי תעודה איכותיים המקלים על העיכול בנושא זה.. 

להלן 10 ממסמכי ההצפנה הטובים ביותר לבדיקה, המכסים היבטים שונים בשוק כדי לתת לך ביסוס טוב במושגי מפתח ובנושאים חמים..

1 – תופעת הביטקוין

מתוך התעמקות בפוליטיקה של הביטקוין וכיצד נשחק האתוס המכונן שלו, מנתח סרט זה את מקורות המטבע החזק ביותר בעולם. אם אתה ספקן כרגע, זה עשוי לשנות את דעתך.

2 – הסביר הבלוקצ’יין

אם אתה יכול לחסוך שש דקות מזמנך, הדיון הזה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא שעון ראוי. זה מכסה היטב את היסודות, עם אנימציות אטרקטיביות שהופכות כמה מהרעיונות הגדולים לקלים יותר לעיכול.

אם אתה אוהד של הפופולריים מאוד קורזגסגט בערוץ ביוטיוב, הקצר הזה מוצג בצורה דומה. ובניגוד למסמכי הצפנה אחרים, הוא נמנע מהיפרבוליזם והשערות. במקום זאת זה מגיע לליבו של הנושא במהירות וללא שום מילוי מיותר.

3 – החיים בתוך מכרה ביטקוין סיני סודי

חזרה בשנת 2014, האם הלך מאחורי הקלעים במתקן בסין שבו שרתים עצומים מכרים לביטקוין מסביב לשעון. התפוקה החודשית של החווה הייתה 4050 מטבעות; בשווי של 1.5 מיליון דולר באותה עת, או יותר מ -43 מיליון דולר במחירים של היום.

זה נותן תובנה לגבי סוגי המשאבים הנדרשים להגיע למעשה לכל מקום בעת כריית מטבעות קריפטוגרפיים. הוא גם חוקר את הבעיות הסביבתיות שנוצרות ככל שהפופולריות שלהן גוברת.

4 – ביטקוין באוגנדה – העצמת אנשים

היתרונות של ביטקוין הורגשו בדרך כלל על ידי משקיעים וכורים במדינות מפותחות. סרט תיעודי זה מספר סיפור אחר, ובודק כיצד המטבע נשלח בחזרה לחלקים עניים של אפריקה כדי לסייע במימון פרויקטים חינוכיים חשובים..

5 – ביטקוין: סוף הכסף כפי שאנו מכירים אותו

סרט מקיף זה בוחן את ההשפעה המהפכת שיש לביטקוין על הכספים הגלובליים, וטוען שהוא יכול לבטל לחלוטין את המטבעות המסורתיים ולשנות את הבנקאות לטובה. שפע של ראיונות מומחים וכמה חזותיים מושכים את העין עוזרים לו להתבלט מהקהל.

6 – בשורת הביטקוין

למרות שמו, הסרט התיעודי הזה לא טוען שביטקוין שווה ערך לדת. במקום זאת הוא מספק מידע מעשי על אופן פעולתו של המטבע, היתרונות שלו בהשוואה לחלופות מסורתיות והמלכודות המעכבות אותו מהשליטה העולמית הכוללת..

אנשים שכבר מכירים את התעשייה יזהו הרבה פרצופים מוכרים, כולל המשקיע המוקדם רוג’ר ור, המכונה לעתים קרובות ‘ביטקוין ישו’ על תמיכתו האוונגליסטית במטבע..

7 – בנקאות על ביטקוין

https://www.youtube.com/watch?v=ymtxlI65B3s

הסרט התיעודי באורך תכונה זה, שהופיע במקור ב- Netflix, הוא אחד הסקירות היסודיות ביותר של קריפטוגרפיה עד כה. הוא מרוויח מערכי ייצור גבוהים, מתובנות מסקרנות ומהרבה צילומים שלא תראו בשום מקום אחר.

בעקבות חייהם של כמה מובילים ומטלטלים גדולים בעולם הביטקוין, זה מקפיד להראות את הצירוף הצורם בין האופן שבו מטבע זה צומח לאופן שבו פועל עולם הפיננסים המסורתי..

8 – הדוקו של הביטקוין

סרטים תיעודיים מסוימים של מטבעות קריפטו יכולים להיות מעט משעממים וחשובים לעצמם, אך הסדרה המשעשעת הזו המתמקדת בעלייתו של הביטקוין באוסטרליה קלילה בהרבה בגישתה..

היא מצליחה להראות כיצד הטכנולוגיה הזו מאומצת בקצב שונה באזורים מסוימים בעולם, ומה ההשפעה הכלכלית של צריכתה יכולה להיות במקומות המאמצים אותה..

9 – ביטקוין ותולדות הכסף

כדי להבין מדוע מטבעות קריפטוגרפיים הם מושג כה רדיקלי, עליכם להבין היטב כיצד עובד הכסף והשינויים האבולוציוניים שעברו במשך מאות שנים. הסרט הקצר הזה עושה בדיוק את זה, בהקשר של ביטקוין לנוף הפיננסי הרחב שהוא מתחיל לשבש.

החל מימיה הראשונים של האנושות כאשר החל סחר חליפין ומסחר, הוא מכסה עד לתקופה של כרטיסי אשראי ובנקאות אלקטרונית. ומכיוון שתוכלו לצפות בו בפחות זמן מכפי שנדרש לשתיית כוס קפה, זה צריך להיות קל לעבור במהלך ההפסקה הבאה מהעבודה.

10 – מדוע הבנקים חוששים מביטקוין?

יש הרואים במטבעות הקריפטו דרך לברוח מאחיזת הבנקים ולהפוך כסף לשוויוני יותר ונגיש להמונים. לקחת את השליטה במטבעות מידי מעטים ולתת לרבים זה כל חלק מהאופי המבוזר של הביטקוין..

הסרט התיעודי הקצר אך המתוק הזה עוסק בהשלכות של זה ומתמודד עם הסיבות שבנקאים עשויים להיות מודאגים מעתיד הענף שלהם, תוך העלאת שאלות משלו..

Previous Post
ICO של TravelBlock: הרוצח Expedia?
Next Post
5 طرق تعمل Cryptocurrency على تعطيل الألعاب عبر الإنترنت