15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד משפיעים מטבעות קריפטוגרפיים על משחקי וידאו?

אם אתה בקיא במשחקי וידאו מקוונים או רק במשחקי וידאו בכלל, סביר מאוד להניח שאתה מודע למה מטבע מוצפן הוא. הסיבה לכך היא כי להרבה גיימרים יש יתרון כלשהו על פני אחרים בכל הנוגע להבנה ואימוץ של המטבעות הקריפטוגרפיים השונים הקיימים. מפתחי משחקי וידאו רבים שהיו לאחרונה השתמשו במשהו דומה במשחקים שהם מייצרים. אנו מכנים את המטבע הדיגיטלי הזה במשחק.

מטבע דיגיטלי משמש בדרך כלל לרכישת פריטים במשחק או מוצרים וירטואליים, המשתנים בין עורות אופי לשירותים שהופכים את חוויית המשחק שלך לפחות מטחנת. ישנן כלכלות במשחק שהתפתחו בתוך העולמות הווירטואליים הרבים הסובבים סביב מטבעות וירטואליים אלה, וכלכלות אלה פועלות בדומה לאלו של העולם האמיתי..

עכשיו, משהו דומה צץ בעולם האמיתי. מטבע וירטואלי שאינו מוגבל למשחק וידאו אחד בלבד, אלא מתגלה כדרך מהפכנית חדשה לקנות, למכור ולהעביר כסף. כאן נדבר על ההשפעה שיש ל- cryptocurrency על משחקי וידאו ועל העתיד שלה.

מה זה מטבעות קריפטוגרפיים?

לפני שניכנס ל ההשפעות של מטבע קריפטוגרפי במשחקים, בואו ננסה להבין קודם מה זה מטבע קריפטוגרפי. מטבעות קריפטוגרפיה הם בעצם אמצעי חילופי וירטואלי המשתמש בקריפטוגרפיה כדי לאבטח ולאמת את העסקאות שעושות בו שימוש. היצירה של יחידות חדשות של מטבע מטבע מסוים גם מוסדרת מאוד. סוגים אלה של מטבעות הם רשומות בסיס נתונים מוגבלות שלא ניתן לשנותן אלא אם כן מתקיים תנאי ספציפי. מעמד מוגבל זה הופך אותם לאמצעי חליפין טובים שיכולים להחזיק בעצמם ערך כספי בעולם האמיתי.

קריפטו במשחקי וידיאו כרגע

מפתחי משחקים יצרו דרכים חדשות ורווחיות יותר לייצר רווח מהמשחקים שהם יוצרים. אף על פי שמספר המשחקים המשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים בכותרותיהם כיום אינו כה רב, על פי רבים ביקורות משחקי בלוקצ’יין –, מפרסמים החלו לבחון דרכים חדשניות להשתמש באמצעי תשלום חדש זה. אחרי הכל, כל משחק וידאו, במיוחד מסיבי מרובי משתתפים, כבר עשה שימוש במטבע במשחק שיכול לאפשר לשחקנים לקנות ולמכור אחד לשני עם מעט מאוד מהומה. זה לא כל כך קפיצה לזרוק מטבע קריפטוגרפי לתערובת.

נכון לעכשיו, משחקים מתחילים לאבד כסף כאשר פריטים במשחק אכן נסחרים בין שחקנים תמורת כסף בעולם האמיתי, תכונה שבדרך כלל אינה נתמכת על ידי המשחקים עצמם. הכנסת מטבע קריפטוגרפי תאפשר למפתחים לשמור על רווחיות המשחק על ידי מתן פיקוח על עסקאות מסוג זה. זה גם מספק הגנה על עסקאות במשחק שנעשו על ידי שחקנים, וגם מוסיף ערך בעולם האמיתי לפריט וירטואלי, ומבטל לחלוטין את “השוק האפור” של מוצרים וירטואליים..

ההשפעה העתידית של מטבעות קריפטוגרפיים במשחקים

מכיוון שהקריפטוגרפיה עדיין נמצאת בחיתוליה, ייתכן שהפוטנציאל המלא שלה עדיין לא ימומש במלואה בקרוב. עם זאת מתוכננים דברים חדשים, והתפתחויות חדשות בענף המשחקים כבר באופק. מפרסמים רבים כבר בוחנים דרכים חדשות לאסימון פריטים בתוך המשחק באמצעות מטבע קריפטוגרפי, מה שישפיע בצורה עמוקה על גיימרים שמשחקים מספר כותרים בכל זמן נתון..

אם למפתח, למשל, יש יותר מכותר אחד, יכול להיות שלנגן תהיה אפשרות להחזיק בפועל את הפריטים הדיגיטליים שהם קונים באמצעות קריפטו, שאת ערכם ניתן להעביר בזמן אמת בין שני הכותרים השונים או יותר. שנעשה על ידי אותו מפתח, מה שמאפשר לשחקנים יותר חופש עם השימוש בכסף במשחק. עסקאות כאלה לא רק מאבטחות שחקנים שבבעלותם מוצרים וירטואליים, אלא גם יאפשרו למפתחים לייצר רווחים נוספים ממשחקיהם בצורה של “מס העברה”. למרות שזה מאוד לא סביר שלקריפטוגרפיה תהיה השפעה עמוקה על המשחק עצמו, זה עשוי להוביל לאפיקים חדשים במשחק..

נושאים שיש להיזהר מהם

בעוד שהוספת קריפטוגרפיה במשחקים יכולה להעניק לשחקנים ולמפתחים יותר חופש, אך יש בה כדי להפוך משחקים לבלתי הוגנים. הוספת היכולת לקנות פריטים או שירותי משחק באמצעות כסף בעולם האמיתי יכולה להעניק יתרון של שחקן מסוים על פני אחרים על ידי הוצאת יותר כסף מהאחר, ללא קשר למיומן יותר. מפתחים מאמינים שהם יכולים למתן זאת על ידי איזון המשחק ביסודיות שהם יכולים.

בעוד שבמצבו הנוכחי, משחקי וידאו אינם זקוקים לקריפטוגרפיה כדי לשגשג, יתכן והדבר לא נכון בעתיד הקרוב. כאשר פותחים דרכים חדשות לבידור, ייתכן שתעשיית משחקי הווידאו תצטרך להתעדכן, ועבודה עם מטבע קריפטוגרפי עשויה להיות הדרך היחידה שהם יכולים לעשות זאת. לא משנה מה המקרה, לקריפטוגרפיה יש פוטנציאל לעזור להעשיר משחקי וידאו ולמי שמשחק בה.

קרא הבא: מטבעות המטבעות הטובים ביותר למשחקים ו- eSports

Previous Post
ICO של TravelBlock: הרוצח Expedia?
Next Post
5 طرق تعمل Cryptocurrency على تعطيل الألعاب عبر الإنترنت