15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

חשיבות התאימות עם BSA / AML ו- KYC

בתנאי שטח של ביטקוין ו- KYC (דע את הלקוח שלך) הוא חשוב ביותר. חברות גדולות, כגון ביטקוין של אמריקה להעסיק קצין תאימות במשרה מלאה כדי להבטיח שהם מקיימים את כל הכללים והתקנות בכל הנוגע למדיניות BSA / AML ו- KYC.

חשוב כמובן לנקוט באמצעי הזהירות הדרושים כדי למנוע הלבנת הון ופעולות לא לגיטימיות אחרות כשמדובר בביטקוין. מטבעם, מלבני הון יתאמצו מאוד בכדי לכסות את עקבותיהם. בתהליך זה הם משתמשים בפעילות הרגילה של עסקים לגיטימיים כדי לעזור להם “לנקות” רווחים שלא הושגו.

למרות שהתקנות בנושא מטבעות וירטואליים עדיין אינן ברורות, דבר אחד ברור הוא שהרשויות נזהרות מכך שמשמשים קריפטוסים להלבנת הון. מסיבה זו חובה על חברות ליישם הנחיות תאימות בכדי להבטיח שהן בצד הבטוח של החוק. כאן, במאמר זה, אנו בוחנים מדוע תאימות, KYC, BSA / AML חשובים.

תאימות ל- BSA / AML

עסקים או אנשים לגיטימיים המשמשים להלבנת הון עלולים להיכנס שלא במתכוון לדרישות חוק סודיות בנק (BSA) / הלבנת הון (AML). מכיוון שזרם הכספים באמצעות הלבנת הון יכול לשמש למימון פעילויות הקשורות לסמים, טרור או פעילויות בלתי חוקיות אחרות, הנושא הועלה לרמה של מדיניות הביטחון הלאומי. אין מקום להתפתל: כמעט כל העסקים בשירותים פיננסיים אחראים לתכנון וליישום בקרות מבוססות סיכון נגד הלבנת הון.

במשרד האוצר האמריקני יש כמה יחידות המוטלות על קידום, פיקוח ואכיפה של עמידה בכללים נגד הלבנת הון. על מוסדות פיננסיים לוודא כי עסקיהם עומדים בפרוטוקולי הציות המוצהרים, כך שלא יהיה שימוש לרעה בכספי המשתמשים, תוך שמירה על ביטחון הלקוח ובטיחותו. ארגונים שבחרו לא ליישם מדיניות תאימות ימצאו את עצמם בקנסות כבדים, מה שבטעות גם מעמיד את כספי המשתמשים בסכנת תפיסה על ידי רשויות אכיפת החוק.

בנוסף, הצדדים שאינם פועלים בהתאם לדרישות BSA / AML ו- KYC עשויים למצוא את עובדיהם ברמה הגבוהה ביותר באחריות אישית לכל פעולות של הלבנת הון אפילו בקשרים המרוחקים ביותר לעסק..

לאור זאת, קיום מדיניות AML חזקה בארגון תסייע לו להימנע מקנסות כבדים או מביטול רישיון ההפעלה שלהם. חשוב לציין כי בורסות שונות הושבתה פעילותן בארה”ב ומחוצה לה בשל אי עמידה בהנחיות ה- AML שניתנו על ידי הרגולטורים הפיננסיים במדינות המתאימות. מרבית הפעולות אינן רוצות להסתכן בכך וכתוצאה מכך ליישם מדיניות AML.

הכר את הלקוח שלך

ככל שמלבני הון התחכמו יותר, ומיומנים יותר בשימוש הן בספקי שירותים בנקאיים והן בנקאות חוץ בנקאיות כמו פלטפורמות מסחר בקריפטו, הרגולטורים שמו דגש רב יותר על דע את הלקוח שלך. כל תוכנית תאימות של BSA / AML חייבת לכלול תוכנית זיהוי לקוחות (CIP) המבוססת על חקירות גילוי נאות של לקוחות (CDD).

על מוסדות פיננסיים להחזיק CIP כתוב העומד בתקני מינימום עבור אותו מוסד. המטרה היא לספק בסיס סביר להאמין שזהות הלקוח ידועה לאמת. 

הוא האמין כי תקנות אלה ממלאות תפקיד גם בשמירה על האינטרסים של משתמש קריפטו ממוצע, ומאפשרות להם לקצור את מרבית היתרונות של מטבע הקריפטו תוך קיזוז הסיכון להסתבכות במכשולים משפטיים או בירוקרטיים עקב פעולות של מסוימים שמקבלים. אינטרסים. ביטקוין של אמריקה מבין את חשיבותן של תקנות אלה, ולכן פיתח מדיניות מקיפה של KYC יחד עם קצין תאימות ייעודי לשמירה על אחריות מלאה באופן שקוף וניתן לאימות. המשרד מבצע גם ביקורת שנתית קבועה על מנת להבטיח שהכל נמצא במקום הנכון.

על ידי הקפדה נוספת על קיום כל התקנות הקיימות, בשילוב עם החלטת הפלטפורמה לתעדף את בטיחות וביטחון המידע והכספים של הלקוחות, הביטקוין של אמריקה תופס מקום לעצמו כאחת מפלטפורמות הקריפטו האמינות ביותר העולם. לא זו בלבד שהחברה תואמת באופן מלא, אלא שהם מציעים לצרכנים דרך מהירה, אמינה וקלה לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ביטקוין של אמריקה מציע הסדר באותו יום בעסקאות ביטקוין ואפשרות שירות לקוחות חיה לשיפור חוויית הצרכנים.

למידע נוסף על ביטקוין של אמריקה ב – https://www.bitcoinofamerica.org/

Previous Post
סקירת ארנק האינטרנט של מטבעות NANO: ארנק ה- XRB הטוב ביותר?
Next Post
Examen de l’application SaruTobi