15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות מטבע מונקו (MCO): שימוש ב- Coinbase & Binance

מחפש הדרכה פשוטה המציגה לך בדיוק כיצד לקנות מטבע מונקו (MCO)? אם כן, הגעת למקום הנכון. אנו נציג בפניך את כל הצעדים שעליך לנקוט במדריך המפורט שלנו.

זמן טוב לקנות מטבע מונקו?

כמו ברוב פרויקטים של מטבעות קריפטו, מונאקו עדיין חדשה במיוחד. עברה רק כשנה מאז שהפרויקט ערך את הצעת המטבע הראשונית שלהם ב -18 ביוני 2017. במהלך ה- ICO נמכרו מטבעות מונקו למשקיעים תמורת 2.89 דולר כל אחד. מעניין שהמטבע הקריפטוגרפי לא הגיע לשיאים של כל הזמנים בדצמבר או בינואר כמו כל כך הרבה מטבעות אחרים. במקום זאת, מטבעות MCO הגיעו לשיאי שיא ב- 29 באוגוסט 2017 ורשמו נקודת מחיר של 24.22 $. נכון לעכשיו, אתה יכול לקנות מטבעות מונקו במחיר של 4.34 $ בלבד לכל אחד. כן, זה גבוה ממחיר ה- ICO אבל לא רחוק מדי. אם מטבע מונקו היה מגיע לשיאי כל הזמנים שוב, זה היה מתגמל את המשקיעים בתשואה של כ -500%.

אילו סיבות נוספות יש לקנות מטבע מונקו?

 • מוצר הליבה של MCO הוא כרטיס הוויזה הקריפטו שלהם. אלה טרם הושקו. ברגע שהם לא יהיה מפתיע לראות את מחירי מטבעות ה- MCO ממריאים.
 • לאפליקציית הארנק MCO יש פונקציונליות מוגבלת כרגע ואפשר לקנות רק חמישה מטבעות דרך האפליקציה. עם זאת, אם מונאקו תאפשר לקנות ולאחסן 100 מטבעות קריפטוגרפיים, אז הם היו מפעילים בורסת קריפטו תחרותית. זה יהיה פיתרון חזק במיוחד וקל, ואם זה יהפוך למציאות, מחירם של מטבעות מונאקו יכול להיות מוגדר לזינוק.
 • ל- Crypto Invest יש פוטנציאל להיות מוצר פופולרי באמת. כרגע, קשה ודורש זמן לקנות סל מטבעות קריפטוגרפיים. הכוונה של Crypto Invest היא לשנות את כל זה, בכך שהיא מאפשרת למשקיעים לקבל חשיפה למגוון קריפטוסים בכמה לחיצות. מוצר זה עשוי לפנות למשקיע קריפטוגרפי חדש. עם זאת, עלינו לראות יותר חדשים נכנסים לחלל כדי שיממש את הפוטנציאל שלו.

חיזוי מחיר למטבעות מונקו

תחזיות מחיר מטבעות קריפטוגרפיות נפוצות. בדרך כלל, הדבר המשותף לכולם הוא שהם בסופו של דבר טועים. במקום להתמקד במחיר, אולי עדיף לבחון את הערך של הענפים שבהם MCO בונה מוצרים ומה התחזית העתידית..

ניתן לראות בפרויקט מונקו מנסה להשיג נתח שוק בחמש ענפים עיקריים:

 • פתרונות כרטיס ויזה לקריפטו.
 • חילופי מטבעות.
 • פתרון ארנק אוניברסלי המשמש לאחסון סוגים שונים של קריפטו.
 • פתרון לקבלת חשיפה לסל מטבעות קריפטוגרפיים
 • שירותי אשראי מטבעות קריפטוגרפיים.

כשמדובר בכרטיסי ויזה של מטבעות קריפטו, אף פרויקט לא הצליח להספיק זאת בהצלחה. מעטים יטענו כי cryptocurrency אינו עדיין שוק שצומח במהירות. על פני הכלים, רמות האימוץ עדיין נמוכות ביותר. המשמעות היא שרוב המשקיעים עדיין משתמשים בקריפטו אך ורק כדרך לספקולציות. לכן לא סביר שמשקיעי קריפטו רבים ירצו להוציא את הקריפטו בפועל בכרטיס כרגע. אחרי הכל, המשקיעים בדרך כלל מאמינים שהם קנו כרטיס לוטו מנצח, אז למה שהם יחליפו זאת כעת עבור מוצר צרכני? ברגע ששוק הקריפטו מבשיל, אז אנו צפויים לראות ביקוש מוגבר לכרטיסי ויזה קריפטו. עד אז נראה שזה שוק מוגבל במקרה הטוב. נראה כי הערך העיקרי הוא הסטטוס שיש למעשה כרטיס ויזה פרמיום של קריפטו.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם בעלי ערך יוצא דופן כרגע. 2018 ראתה את Coinbase עולה לשווי גבוה ככל 8 מיליארד דולר וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Binance רווחיים יותר מדויטשה בנק. בצד הארנק יוניברסל העניינים, אתוס הקריפטוגרפי נותן מענה כזה והגיע להערכות כל הזמנים של 785 מיליון דולר בינואר 2018. בצד שירות אשראי הקריפטו העניינים, המתחרה הידוע ביותר הוא הלוואות SALT. SALT הצליחה להגיע לרמות הערכת שווי של מעל 900 מיליון דולר בסוף 2017.

זה אפילו לא סופר את ההערכה ההפוכה של הצעת דרך פשוטה לקנות סל קריפטו. העניין הוא של- MCO יש הרבה נהגי הערכת שווי קצרים, בינוניים וארוכי טווח אם הם יכולים לפרוש את המוצרים שלהם ולקבל נתח שוק.

איפה ניתן לרכוש מונקו?

מונאקו מנסה ליצור חנות עצירה פשוטה לקנות ולבזבז מטבעות קריפטוגרפיים. למרבה הצער, המוצרים עדיין לא הוגלו כראוי ועד שזה לא יקרה אין דרך ישירה לקנות מטבע MCO. כדי לשים את היד על זה תצטרך להמיר את מטבע הפיאט שלך בביטקוין או באת’ריום בבורסה כמו Coinbase. לאחר מכן תעביר זאת לבורסה אחרת המציעה שוק עבור MCO, שם תוכל סוף סוף לקנות מטבע מונקו.

אז איפה TotalCrypto מבצעים קניות במטבע MCO שלהם? ובכן, הדרך הטובה ביותר שלנו להמיר את מטבע הפיאט שלנו לביטקוין או לאתרום היא Coinbase. אנו מרגישים שזו הדרך הפשוטה והפשוטה ביותר להיכנס לשוק הקריפטו. מחשבה רבה הושקעה בהפיכת תהליך רכישת הקריפטו לידידותי למתחילים ככל האפשר. זו הסיבה שזו הדרך הפופולארית ביותר עבור עולים חדשים להיכנס לשווקי הקריפטו.

לקבלת ההחלפה הטובה ביותר לשימוש בקניית מטבע MCO, אנו תמיד מנסים להשתמש בינאנס במידת האפשר. הבורסה היא הפייבוריטית ביותר בקרב משקיעי האלטקוין ויש לה נפח יומי הגדול ביותר. בורסת Binance גם ערוכה להפליא והיא ידידותית למתחילים באופן משמעותי בהשוואה לבורסות אחרות.

מקבל טוב להמשיך ב- Coinbase

לוגו של Coinbase להחלפת מטבעות

מידע מפתח

 • בחירה מס ‘1 להזנת שוקי קריפטו: הפשטות של Coinbase פירושה שזו הדרך הפופולרית ביותר עבור עולים חדשים להיכנס לשוק הקריפטו. לחברה יש גם רקורד של שש שנים..
 • מוסדר: בניגוד לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, Coinbase לא חתך פינות & תואם לחלוטין לתקנות.
 • אפשרויות הפקדה: העברה בנקאית, כרטיס & PayPal (למדינות נבחרות).
 • קריפטוסים זמינים: ביטקוין, ביטקוין מזומן, אתריום, אתריום קלאסי & ליטקוין.
 • קל למתחילים: CoinBase היא הדרך הקלה ביותר לבצע את ההשקעה הראשונה שלך בקריפטו.

מעוניין להשקיע יותר מ -100 דולר בשווקי הקריפטו? הירשם באמצעותנו & קבל 10 $ בחינם.

הירשם ל- Coinbase

אם אתה זקוק ליד עזרה כדי להתקין את Coinbase, פשוט קרא את ההדרכה בנושא הגדרת החשבון שלנו.

חשבון Coinbase מוכן לדרך? מה עכשיו?

כשיצרת את חשבון Coinbase שלך, השלב הבא הוא לקנות קצת ביטקוין או Ethereum. פשוט עקוב אחר השלב שלמטה ותקבל את הקריפטו שלך בקרוב:

 1. לאחר הכניסה לחשבונך לחץ על הלחצן ‘קנה / מכר’ בחלקו העליון של המסך.

  כיצד לנווט לקנות / למכור ב- Coinbase

 2. לאחר מכן תופיע הנחיה ‘הוסף אמצעי תשלום’. לחץ על הכפתור הזה.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך

 3. בחירת דרך להפקיד: הדרך הזולה ביותר להפקיד ב- Coinbase היא באמצעות העברה בנקאית. הבעיה היחידה בשיטה זו היא שאולי תצטרך להמתין עד חמישה ימי עבודה עד שהכספים יגיעו לחשבונך. אם אתה מעוניין בדרך המהירה ביותר להפקיד, זה יהיה באמצעות PayPal או כרטיס בנק. עם זאת, תשלם עמלות גבוהות יותר עבור הזכות.

  הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי / חיוב לחשבון Coinbase שלך

 4. לאחר עיבוד הפיקדון במטבע הפיאט שלך, השלב הבא הוא לקנות אתריום או ביטקוין. כדי לעשות זאת, בחר בלחצן ‘קנה / מכר’ ובחר ביטקוין או את’ריום כקריפטו שברצונך לקנות.

 5. הזן את כמות הפיאט שתרצה להוציא ובחר את הארנק שלך עם הכספים בו כאמצעי התשלום.

  כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase

 6. לאחר שבדקת את הזמנתך, לחץ על כפתור ‘אשר קנייה’. ביטקוין או Ethereum שלך יזוכה מיידית בחשבונך.

  כיצד להשלים את הזמנתך ב- Cryptocurrency ב- Coinbase

יש דרך זולה עוד יותר לקנות את אתריום או ביטקוין שלך. עם זאת, זה אכן כרוך בחישוקים נוספים לקפיצה דרכם. כדי לקבל את הקריפטו שלך עם העמלות הנמוכות ביותר האפשריות, תצטרך להשתמש ב- CoinbasePro (לשעבר GDAX). אנו מראים לך כיצד לקנות ב- CoinbasePro במדריך Coinbase הייעודי שלנו. בדוק אם אתה מעוניין.

יצירת ארנק MCO

מה הדרך האהובה עלינו לאחסן מטבע MCO? ובכן, אם אתם מחפשים את האופציה החינמית הטובה ביותר בשוק, אנו ממליצים להשתמש בארנק אתוס יוניברסל. ארנק זה מאפשר לך לאחסן מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים במקום אחד. בפשטות, קריפטוגרפיה מסובכת דיה כפי שהיא ואנו מאמינים שיש ערך רב בכך שיש דרך פשוטה לאחסן את כל המטבעות במקום אחד. אתוס עושה בדיוק את זה והם גם טוענים שהארנק שלהם מאובטח כמו ארנקי חומרה יקרים.

האמת היא שרוב המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים קונים מספר מטבעות שונים. אחרי הכל, קשה מאוד להבין אילו פרויקטים יצליחו בטווח הארוך. הארנק של אתוס מונע ממך להיות אותו בחור שיש לו עשרה מטבעות קריפטוגרפיים שונים בעשרה ארנקים שונים. חסוך לעצמך זמן עכשיו ופשוט ללכת על אתוס.

לוגו ארנק אתוס

אחסן את הקריפטו שלך בארנק האוניברסלי המאובטח ביותר.

קבל ארנק

כיצד להתחיל ב Binance?

נכון לעכשיו, אתה צריך שיהיה לך ארנק ה- Ethos מוכן לשימוש והביטקוין או ה- Ethereum שלך ב- Coinbase. ההחלטה הבאה היא באיזה בורסה תשתמשו לרכישת מטבעות מונקו? הבורסה עם נפח המסחר הגבוה ביותר ב- MCO היא OKEx. עם זאת, אנו חושדים בכנות עד כמה נפח המסחר ההוא אמיתי.

בינאנס הוא חילוף שאנחנו סומכים עליו. בסך הכל, יש לו נפח המסחר הגבוה ביותר בעולם והיא בורסת הקריפטו הפופולרית ביותר. משמעות הדבר היא שאם תרצה אפשרות לקנות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעתיד, סביר להניח שבינאנס יכסה אותך. ההחלפה גם משמעותית יותר ופשוטה לשימוש. מכיוון שאנו משתמשים בעצמנו בכדי לבצע את מרבית קניות ההצפנה שלנו, אנו ממליצים עליהם בחום.

לוגו של Binance Exchange Exchange

Binance מידע חשוב

 • האפשרות הפופולרית ביותר עבור משקיעי אלטקוין: פשוט בינאנס הוא ביתו של נפח המסחר בקריפטו הגבוה ביותר בעולם.
 • מושלם למתחילים: הפריסה והממשק הפשוטים של הבורסה הופכים אותה לבחירה האידיאלית עבור חדשים בקריפטו.
 • מבחר רחב של מטבעות: מציע גישה למעל 100 קריפטוסים איכותיים.
 • קנה או מכור בכל מקום: Binance מציע גם את Android & אפליקציות iOS.
 • שיטות הפקדה נתמכות: מטבעות קריפטוגרפיים בלבד.

קנו מטבע MCO בבורסה המועדפת בעולם.

הירשם ל- Binance

אם אתה זקוק לעזרה בהקמת Binance פשוט קרא את ההתחלה שלנו בהדרכת Binance.

כיצד להעביר כספים מ- Coinbase ל- Binance?

לאחר שנוצר חשבון Binance שלך, הדבר הבא לעשות הוא להפקיד את הביטקוין או את אתריום בבורסה. כדי לעשות זאת, עליך להעביר את ה- Bitcoin או ה- ETH שלך מ- Coinbase ל Binance. פשוט בצע את השלבים הבאים ותעשה זאת בקרוב.

שלב 1: איתור כתובת הפקדת המשקל שלך

 • לאחר הכניסה ל- Binance, לחץ על כפתור ‘קרנות’ ובחר ‘פיקדונות’ מהתפריט הנפתח.

  כיצד למצוא כתובת פיקדון בבורסת Binance

 • מידע חשוב: הקפד לבחור ביטקוין אם יש לך ביטקוין ב- Coinbase או ETH אם יש לך אתריום. שליחת קריפטו לסוג כתובת שגוי עלולה לגרום לאובדן הכספים שלך.
 • לאחר מכן תראה את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance. העתק אותו להדבקה ב- Coinbase מאוחר יותר.

  כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך בבורסת Binance

שלב 2: העברה מ- Coinbase ל- Binance

 • ודא שנכנסת ל- Coinbase ולחץ על כפתור ‘חשבונות’.
 • בחר את הקריפטו שאתה מחזיק וניפץ את כפתור ‘שלח’.

  כיצד לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase

 • לאחר מכן צץ טופס הצפנה. הדבק את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance בתיבה ‘מקבל’. לאחר מכן הקלד את כמות הקריפטו שברצונך להפקיד ב- Binance.

  כיצד להזין את כתובת ארנק הביטקוין שלך כדי לשלוח כספים מ- Coinbase

 • לבסוף, לחץ על ‘המשך’ והכספים שלך יופקדו על Binance בקרוב.

כיצד לקנות מטבע מונקו (MCO) עם בינאנס?

כאשר הפיקדון שלך ב- Binance עבר, אז תהיה מוכן לקנות מטבעות MCO. לשם כך, בצע את שלושת השלבים הבאים:

 • ודא שאתה מחובר לחשבון Binance שלך ​​ונווט אל דף הבית של Exchange. לאחר מכן תראה מבחר רחב של שווקי קריפטוגרפיה שונים. הדבר הראשון לעשות הוא למצוא את צמד המסחר הנכון עבורך. בחר ‘שוקי ETH’ אם יש לך Ethereum on Binance או ‘שוק BTC’ אם יש לך ביטקוין. השלב הבא הוא חיפוש ‘MCO’ בסרגל החיפוש. זה אמור להעלות את השוק ‘MCO / ETH’ או ‘MCO / BTC’. לחץ על השוק כדי להתחיל לסחור.

  כיצד למצוא שוק מטבעות MCO בבורסת Binance

 • לאחר מכן תראה את מסך המסחר בינאנס. לרכישת מטבע MCO ממש עכשיו במחיר השוק הנוכחי, בחר בלחצן ‘שוק’. לאחר מכן הקלד את מספר מטבעות ה- MCO שברצונך לקנות. יש לך גם אפשרות להשתמש בלחצני האחוזים כדי להשתמש באחוז קבוע מיתרת הבינאנס שלך כדי לקנות מטבעות MCO.

  כיצד לקנות מטבע MCO בחילופי Binance

 • לסיום, לחץ על כפתור ‘קנה MCO’ וההזמנה שלך תתמלא. מטבעות ה- MCO שלך יזוכו באופן מיידי לחשבון Binance שלך.

כיצד לשלוח מטבעות MCO לארנק אתוס?

עכשיו שאתה יודע לקנות מטבע MCO, הדבר האחרון להחליט הוא איפה לאחסן אותם? יש אנשים שעושים את האופציה הקלה ושומרים את מטבעות ה- MCO שלהם על Binance. עם זאת, אנו לא ממליצים לעשות זאת. הסיבה היא שהחלפות הן יעדים משתלמים עבור האקרים. פריצות חליפין קרו בעבר ולקוחות מאבדים את הקריפטו שלהם. למה לא ללכת קילומטר נוסף ולהפוך את הקריפטו שלך לבטוח יותר?

זה הקריפטו שלך ורק אתה יכול להחליט מה לעשות איתו. אם ברצונך להעביר את מטבעות ה- MCO שלך לארנק אתוס שלך, הנה כיצד לעשות זאת:

 • העתק את הכתובת הציבורית שלך למטבע MCO – אם אתה זקוק לעזרה, פשוט קרא את מדריך הארנק של אתוס.
 • היכנס לחשבון Binance שלך ​​ולחץ על כפתור ‘Funds’ מהסרגל בחלק העליון של המסך. לאחר מכן תראה לחצן ‘משיכה’ בתפריט הנפתח. לחץ עליו.
 • בחר את תיבת המטבעות הקריפטוגרפיים ותופיע נפתח של כל מטבע שרשום ב Binance. בחר מטבע MCO. לאחר מכן תראה טופס משיכה. הדבק את הכתובת הציבורית שלך של אתוס עבור מטבע MCO בתיבה ‘כתובת MCO לסגת’ והקלד את מספר המטבעות שברצונך למשוך.

  כיצד למשוך מטבע MCO מבורסת Binance

 • לאחר שתלחץ על כפתור המשיכה הכספים שלך יישלחו לארנק אתוס שלך.

מילה אחרונה

לוגו מטבע MCO

אנו מעוניינים במיוחד לראות אם מונאקו יכולה לשלוף את המערכת האקולוגית המוצעת שלהם. אם הם יכולים, הם יהיו במצב הייחודי של מתן כרטיס ויזה מטבעות קריפטו, ארנק אוניברסלי, חילופי קריפטו ושירותים פיננסיים בקריפטו, הכל במערכת אקולוגית אחת. נכון לעכשיו אין פיתרון המציע את כל השירותים הללו במקום אחד, ואם ניתן יהיה לשלוף אותו, אין לנו מעט ספק כי MCO תהיה פופולרית במיוחד בקרב המשקיעים..

הבעיה שעומד בפני הפרויקט היא שאף פרויקט קריפטו לא שלף כראוי כרטיס ויזה קריפטו. עלינו לקבל שמנפיקי הכרטיסים חייבים לעמוד בתקנות וקשה למטבעות הקריפטו לעמוד בסטנדרטים אלה. פירוש הדבר שייתכן כי MCO לעולם לא יסתכם בהרבה ורכיב מרכזי במערכת האקולוגית שלהם ייעדר. עם זאת, אם מונאקו תשלוף אותה, מטבע MCO יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבוקשים ביותר שיש.

בסופו של דבר, עליכם לקבל את ההחלטה האם מטבע MCO הוא סיכון שכדאי לקחת. כל מה שאנחנו יכולים לומר הוא שהפרויקט יצליח אז סביר להניח שמטבע MCO ימריא לשווי אסטרונומי.

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
مراجعة ودليل UTrust Coin