15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות מטבעות מטבע בסיסיים (BAT) – מדריך שלב אחר שלב

אם קראת את מדריך ה- BAT שלך וחושב שיש בו זריקה מכובדת של שיבוש הפרסום המקוון, ככל הנראה יהיו לך שתי שאלות פשוטות: איך לקנות BAT ואיפה לקנות אותו? במאמר זה אנו נראה לכם את שתי הדרכים המובילות שלנו לרכישת אסימון תשומת לב בסיסי.

האם איחרת לקנות BAT?

אסימון תשומת לב בסיסי הגיע לראשונה בבורסות ב -1 ביוני 2017 במחיר של 17 סנט לאסימון. מאז, ה- BAT המשיך לרוץ ודחק לשיאי כל הזמנים של 97 סנט לאסימון ב -9 בינואר 2018. בזמן הכתיבה, אסימון תשומת הלב הבסיסי נסחר ב -20 סנט לאסימון בלבד..

ב- Total Crypto אנו אוהבים להתקרב ל -80% הנחות גבוהות בכל הזמנים בפרויקטים מבטיחים. המשמעות היא שאנחנו מונעים מעצמנו לקנות בראש השוק ונותנים לעצמנו את ההזדמנות הטובה ביותר להשיג רווחים גדולים, תוך צמצום החיסרון שלנו. בפשטות, קנייה בהפחתה של 80% ממטבעות קריפטוגרפיים בכל הזמנים, משמעותה רווח של 400% אם הקריפטו יגיע לשיאו שוב. האסטרטגיה שלנו תמיד הייתה לצבור תפקידים בפרויקטים נהדרים כשאנחנו יכולים לקבל הנחות גבוהות בכל הזמנים.

עם BAT, חשוב לזכור כי זה היה ICO רק ב -1 במאי 2017 והיה זמין לציבור רק כשנה. בנוסף, מוצרי מפתח כמו חילופי מודעות מבוזרים עדיין לא נוצרו. המשמעות היא שנותר ערך רב במפת הדרכים הבסיסית של תשומת לב כדי להשפיע באופן חיובי על מחיר האסימון.

כשהפרויקט כל כך חדש, עדיין מדובר בימים הראשונים עבור אסימון הקשב הבסיסי ואם הם באמת הולכים לשבש את 560 מיליארד דולר בשנה שוק הפרסום המקוון, ייקח זמן להשיג נתח שוק ומתיחה.

אנחנו עדיין חושבים שכל מי שמוסיף את אסימון הקשב הבסיסי לתיק ההשקעות שלהם נכנס מוקדם. השיקול החשוב ביותר בעת ביצוע השקעה כלשהי הוא המחיר אליו אתה נכנס.

כמה גבוה יכול אסימון תשומת לב בסיסי ללכת?

בקיצור, אף אחד לא יודע עד כמה יכול קריפטוגרפיה להגיע או אם זה יהיה חסר ערך. מה שברור הוא ש- Basic Attention Token מנסה להשיג נתח משוק הפרסום המקוון של 560 מיליארד דולר בשנה. שחקנים דומיננטיים בשוק זה הן חברות כמו פייסבוק, שלשעת כתיבת שורות אלה יש שווי שוק של 456.65 מיליארד דולר.

מטבעות קריפטוגרפיים הם כמובן לא מניות, אך אנו חושבים שמעניין לבחון את הרווחים המגבים את הערכות השווי הללו בשוק המניות. לפייסבוק יחס מחיר לרווח הנוכחי עומד על 29.14. המשמעות היא שעל כל הכנסות של 1 דולר שמייצרת פייסבוק, המשקיעים משלמים 29.14 דולר עבור אותו דולר אחד של הכנסות פייסבוק.

נתוני מחירי המניות בפייסבוק

בשביל הכיף, נניח ששוק הפרסום המקוון נשאר על 560 מיליארד דולר בשנה ו- BAT צברה 100 מיליארד דולר מההכנסות בשוק זה. בואו גם נניח כי שווי השוק נקבע לפי אותו מחיר לרווח כמו פייסבוק כיום (29.12).

100 מיליארד * 29.14 = 2.914 $ שווי שוק של BAT.

המציאות היא שאין לנו מושג עד כמה אסימון תשומת לב בסיסי יכול להגיע. אבל אנחנו כן יודעים שאם BAT תצליח להשיג בהצלחה נתח משוק הפרסום המקוון, אז סביר להניח שמשקיעים ברמות המחירים הנוכחיות יעשו טוב מאוד..

כיצד לקנות BAT – הסברנו על 2 הדרכים המובילות שלנו

אנו נראה לך שתי דרכים לקנות BAT. זה לגמרי תלוי בך להחליט את הנכון עבורך.

 1. כיצד לקנות BAT במטבע רגיל (למשל; USD, GBP ו- EUR). לשם כך תצטרך ליצור חשבונות ב- Coinbase ובבורסת מטבעות חליפין. הגדרת מספר חשבונות היא טרחה, אך למרבה הצער אין אפשרות קלה יותר.
 2. השיטה השנייה שלנו מיועדת לאלה שכבר מחזיקים באיזשהו אתריום או ביטקוין ורוצים להחליף זאת תמורת BAT. אנו נראה לך את ההחלפה הטובה ביותר לשימוש וניתן את ידיך על כמה אסימוני תשומת לב בסיסיים.

קניית BAT עם USD, EUR או GBP

שיטה זו אידיאלית עבור אלו שמבצעים את ההשקעה הראשונה שלהם בקריפטו. אם ברצונך להמשיך, יהיה עליך להקים Coinbase וחשבון חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, וליצור ארנק לאחסון אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלך. אל דאגה, אנו נראה לך כיצד לעשות זאת.

קנייה באמצעות Crypto

ותיקי מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים יכולים פשוט לדלג על כל הדברים ב- Coinbase. אנו יודעים שכנראה קפצתם דרך החישוקים הללו בעבר.

יצירת חשבון Coinbase

לוגו של Coinbase Cryptocurrency Exchange

עובדות מפתח על Coinbase

 • שיא מסלול מבוסס: Coinbase נוסדה בשנת 2012 והיא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם.

 • תומכים רציניים: חברת ההון סיכון IVP, שהייתה מעורבת בסבב המימון האחרון, הייתה משקיעים מוקדמים בעסקים כמו נטפליקס וטוויטר. משקיעים אחרים כוללים חברות כמו הבורסה בניו יורק.
 • קל לשימוש: Coinbase ידוע בזכות ממשק קל לשימוש. זה הופך אותו לבורסה המושלמת למצטרפים חדשים מטבעות קריפטו.
 • פיקדון מינימלי קטן: אתה יכול להשקיע עד 6 אירו במטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase.
 • מוסדר: Coinbase הוא אחת מחילופי המטבעות המעטים שהוסדרו.
 • ביטוח: כספי הלקוחות מבוטחים ומופרדים. לקוחות בארה”ב אפילו מבוטחים עד יתרה של 250,000 דולר.
 • שיטות הפקדה : כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית ופייפאל ללקוחות אמריקאים.
 • מטבעות קריפטוגרפיים סחירים: ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Litecoin.
 • שיטות תמיכת לקוחות: אימייל ו שאלות נפוצות.

מעוניין להשקיע יותר מ- $ 100 באסימון תשומת לב בסיסי באמצעות Coinbase? חדשות טובות! תקבל גם $ 10 בחינם על ידי הרשמה דרך Total Crypto!

הירשם ל- Coinbase

זקוק לעזרה בהגדרת החשבון? פשוט קרא את מדריך Coinbase המקיף שלנו!

אני מסודר ב- Coinbase. מה עכשיו?

הדברים המובילים בהעלמת שלב ראשון מהדרך. החדשות הרעות הן שאתה לא יכול לקנות BAT ישירות דרך Coinbase ותצטרך להשתמש בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים כדי להשיג את ה- BAT שלך. לשם כך, ראשית עלינו להמיר את כספנו בביטקוין או באת’ריום. לאחר מכן נסחר זאת תמורת BAT בהחלפת מטבעות קריפטו מאוחר יותר.

הדרך המהירה לקנות ביטקוין או את’ריום ב- Coinbase

 • עבור לדף ‘קנה / מכר’ בחשבונך.

  כיצד לנווט לקנות / למכור ב- Coinbase

 • הוסף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך

 • בחר את שיטת ההפקדה שלך: אתה יכול להפקיד העברה של ‘חשבון בנק’ – לשיטה זו דמי הפקדה נמוכים יותר, אך ההעברה אורכת בין יומיים ל -5 ימים לזיכוי לחשבון Coinbase שלך. לחלופין, תוכל להפקיד באופן מיידי באמצעות כרטיס אשראי / חיוב. בשתי השיטות, הזן את פרטי התשלום שלך ועבד את העסקה למימון חשבונך. לאחר הגשתך, פשוט שב ונחכה שהזיכוי יוחל על חשבונך. תקבל אימייל המסביר לך מתי ההפקדה שלך הצליחה.

  הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי / חיוב לחשבון Coinbase שלך

 • לאחר מימון חשבונך, בחר ביטקוין או Ethereum בקטע ‘קנייה / מכירה’ של Coinbase.

 • הזן את כמות הקריפטו שתרצה לקנות.
 • בחר את ארנק המטבע שהפקדת בו כספים כאמצעי התשלום שלך (השתמשנו ב- EUR בדוגמה זו).

  כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase

 • השלם את ההזמנה שלך על ידי לחיצה על קנה.

  כיצד להשלים את הזמנתך ב- Cryptocurrency ב- Coinbase

עיין במדריך Coinbase שלנו אם אתה מעוניין לקנות Ethereum ו- Bitcoin ב- Coinbase עם ה- העמלות הנמוכות ביותר האפשריות. זה אמנם לוקח קצת יותר זמן וכרוך בהעברת הכספים שלך לבורסת אחותו של Coinbase GDAX וקניית הקריפטו שלך במקום. אנו ממליצים להשתמש ב- GDAX ולחסוך לעצמך כמה עמלות.

לאחר שקנית בהצלחה את’רום או ביטקוין ב- Coinbase, אתה מוכן לעבור לשלב הבא.

כיצד להתקין את MyEtherWallet?

לוגו Myetherwallet

אסימון תשומת לב בסיסי בנוי על בלוקצ’יין את’ריום ומהווה אסימון ERC-20. פירוש הדבר שניתן לאחסן BAT בארנק Ethereum. אנו ממליצים להשתמש ב- MyEtherWallet. זה ארנק Ethereum הפופולרי ביותר וגם הוא לגמרי בחינם.

אז MyEtherWallet שלך צריך להיות מסודר וטוב ללכת עכשיו. אנו רק נראה לך במהירות כיצד תוכל להציג את ה- BAT שלך בארנק. ראשית עבור למקטע ‘הצג מידע על ארנק’ ב- MyEtherWallet והתחבר. תראה לחצן ‘הצג את כל האסימונים’, פשוט לחץ עליו.

כיצד למצוא אסימונים של ERC20 ב- MyEtherWallet

פשוט גלול מטה ברשימת האסימונים עד שתראה BAT ולחץ על ‘טען’ כדי להציג את יתרת האסימונים שלך.

מציאת תשומת לב בסיסית (BAT) ב- MyEtherWallet

כיצד לאחסן BAT בצורה המאובטחת ביותר?

אנו באמת מעריכים את MyEtherWallet כדרך לאחסן את אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלך. עם זאת, עלינו לקבל כי ישנם האקרים רבים המתמקדים כעת במטבעות קריפטוגרפיים וכי נושא זה רק עלול להחמיר, ככל שמחירי המטבעות יעלו. המשמעות היא שמשקיעים מסוימים עשויים להיות מעוניינים להשיג את כספי האבטחה הטובים ביותר שיכולים לקנות.

פתרון הארנק המאובטח ביותר בשוק כרגע הוא מכשיר ארנק חומרה. זה מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר ומגן עליהם מפני התקפות זדוניות כגון מחזיקי מפתחות ומניסי דיוג. במחשב שלך יכול להיות עומס של וירוסים, אך עם ארנק חומרה הקריפטו שלך אמור להיות בטוח.

החדשות הטובות הן שמכיוון ש- BAT בנוי על Ethereum, הוא תואם את שני ארנקי החומרה הפופולריים ביותר בשוק. אנו משתמשים בעצמנו גם ב- Trezor וגם ב- Ledger ושמחים להמליץ ​​על שני המכשירים.

זקוק לעזרה בפיתוח איזה ארנק חומרה המתאים ביותר עבורך? רק עיין במאמר ההשוואה של Ledger לעומת Trezor.

לוגו ארנק חומרה Ledger

מחיר: 94.80 אירו (כולל מס אירופי ומשלוח חינם)

קבל את ספר החשבונות שלך

זקוק לעזרה בהגדרת ספר החשבונות שלך? רק תסתכל במדריך שלנו שלב אחר שלב.

לוגו ארנק החומרה של טרזור

מחיר: 128.26 אירו (כולל מס אירופי ומשלוח)

קבל את טרזור ​​שלך

זקוק לעזרה בהגדרת Trezor שלך? רק תסתכל במדריך שלנו שלב אחר שלב.

אם אתה זקוק לעזרה בשילוב ה- Trezor או Ledger עם Myetherwallet, הקדש מספר דקות כדי לגלות כיצד במדריך שלנו.

צור חשבון Binance

נכון לעכשיו, אתה צריך שיהיה לך קצת ביטקוין או את’ריום בחשבון Coinbase שלך ​​וארנק בסיסי תשומת הלב שלך מוכן לשימוש. אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר המסחרים ב- BAT היא Binance. Binance היא למעשה הבורסות הפופולריות ביותר בעולם ואנחנו לא יכולים למצוא סיבה הגונה לקנות BAT במקום אחר.

לוגו של Binance Exchange Exchange

עובדות מפתח בינאנס:

 • הגדול בעולם: בינאנס הוא חילופי הקריפטו הגדולים ביותר בעולם!
 • מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים: Binance מציע לך את ההזדמנות לשים יד על למעלה מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. BAT הוא אחד מהם.
 • ידידותי למשתמש: החלפת הקריפטו לקריפטו היא הפשוטה ביותר שאי פעם השתמשנו בה. אנו חושבים שזה היה אחד הגורמים העיקריים שהובילו לצמיחה הנפיצה של בינאנס.
 • שירות לקוחות: Binance מציע דוא”ל תמיכה בשפות רבות ל ?? ?? ?? ??

קבלו אסימון תשומת לב בסיסי על חילופי הקריפטו לקריפטו הגדולים בעולם.

הירשם ל- Binance

זקוק לעזרה בהקמת חשבון Binance? פשוט תבדוק את מדריך Binance שלנו.

כיצד להעביר מ Coinbase ל Binance?

לוגו Coinbase ו- Binance מרובע

היית צריך להגדיר את חשבון Binance שלך ​​עד עכשיו. בין אם יש לך את הביטקוין שלך או את’ריום ב- Coinbase או בארנק אחר, תצטרך לשלוח את הכספים שלך לבינאנס כדי להחליף את זה תמורת אסימוני תשומת לב בסיסיים..

בינאנס

 • היכנס לחשבון Binance שלך.
 • בחר “כספים” ולחץ על “הפקדה”.

  כיצד למצוא כתובת פיקדון בבורסת Binance

 • הקפד לבחור באתריום אם ברשותך אתריום ב- Coinbase או בביטקוין אם ברשותך BTC. אם אתה שולח לארנק הלא נכון אתה עלול לאבד את הכספים שלך!
 • לאחר מכן תראה את כתובת ההפקדה שלך עבור Binance. פשוט העתיקו את הכתובת הזו. השתמשנו בביטקוין כדוגמה.

  כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך בבורסת Binance

מטבע בסיס

 • היכנס ל- Coinbase ועבור ללשונית ‘חשבונות’.
 • לחץ על כפתור השליחה עבור כל קריפטוגרפיה שאתה מחזיק.

  כיצד לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase

 • הדבק את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance בתיבת כתובת הארנק ‘מקבל’ והזן את הסכום שברצונך למשוך.

  כיצד להזין את כתובת ארנק הביטקוין שלך כדי לשלוח כספים מ- Coinbase

 • הכה המשך וסיים את העסקה. הביטקוין והאת’ריום שלך אמורים להופיע בחשבון Binance שלך ​​בקרוב.

קיבלתי קריפטו בארנק אחר?

 • כל שעליך לעשות הוא לשלוח את הקריפטו שלך לכתובת ההפקדה שלך ב- Binance.

כיצד לסחור בביטקוין או באתריום עבור BAT ב- Binance?

עכשיו הגיע הזמן לקנות סוף סוף את אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלנו.

 • נווט לדף הבית של Binance ובחר ‘BTC Markets’ אם יש לך ביטקוין ב- Binance או ‘ETH שוקי’ אם יש לך Ethereum. ואז פשוט חפש ב- BAT בסרגל החיפוש ולחץ על שוק BAT / ETH או BAT / BTC.

  כיצד למצוא שווקים בסיסיים של אסימון (BAT) ב- Binance

 • לאחר מכן תראה מסך מסחר. במבט ראשון זה אולי נראה מסובך אך אל תדחו, אנו נראה לכם מה לעשות. פשוט בחר בכרטיסייה ‘שוק’ (זה מאפשר לך לקנות במחיר השוק). לאחר מכן הזן את מספר אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שברצונך לקנות. אתה יכול גם להשתמש בלחצני האחוזים כדי להשתמש באחוז מסוים מהיתרה שלך ב- Binance כדי לקנות BAT.

  כיצד לרכוש אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) בבורסת הצפנה של Binance?

 • לאחר שלחצת על ‘קנה’ העיבוד של המסחר שלך ואסימני תשומת הלב הבסיסיים שלך יופיעו בחשבון Binance שלך.

כיצד למשוך את ה- BAT שלך מבורסת Binance?

עלינו שיהיה לנו את אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלנו על Binance ושה MyEtherWallet שלנו יהיה טוב. אנו ממליצים לך למשוך את ה- BAT מהבורסה ולאחסן אותם ב- MyEtherWallet האישי שלך. הסיבה היא ש- Binance מחזיקה הרבה מטבעות קריפטוגרפיים והיא מטרה טבעית להאקרים. כמו כן, שליטה בקריפטו משלך היא כנראה טובה יותר מאשר לסמוך על מרכזיה שתשמור על הקריפטו שלך עבורך.

 • היכנס ל- MyEtherWallet והעתק את כתובתך הציבורית.

  כיצד למצוא את הכתובת הציבורית שלך ב- MyEtherWallet

  כיצד למצוא את כתובת ה- Ethereum הציבורית שלך ב- MyEtherWallet

 • התחבר ל Binance.
 • נווט אל ‘כספים’ ולחץ על כפתור ‘משיכות’.
 • בחר BAT מהתפריט הנפתח, ואז הדבק בכתובת הארנק הציבורי שלך ב- Ethereum והזן את הסכום שברצונך למשוך.

  כיצד למשוך את אסימון הקשב הבסיסי (BAT) מהבורסה של Binance?

? טיפ גדול: Binance יגבה ממך דמי משיכה כדי להוריד את אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלך. לפני שאתה נסוג אתה יכול לבדוק את דמי משיכה כאן!

סיכום

הנה לך, הדרך הקלה ביותר לקנות ולאחסן BAT. צוות Total Crypto מתרגש מאוד מגודל השוק אסימון תשומת הלב הבסיסי מנסה לתפוס דריסת רגל. אנו מאמינים גם שתעשיית הפרסום המקוון רק תגדל בעתיד הנראה לעין, וזו חדשות נהדרות עבור BAT אם זה צובר נתח שוק משמעותי.

עם זאת, גם אם הפרויקט יצליח, TotalCrypto מעריך שייקח יותר זמן ממה שאנשים חושבים עד שאומצה הפלטפורמה של Basic Attention Token על ידי משתמשים, מפרסמים ומפרסמים. העובדה העצובה היא שבני אדם בדרך כלל עמידים בפני שינויים וניתן לראות זאת כמה זמן לקח לרוב משתמשי האינטרנט לעבור מ- Internet Explorer ל- Google Chrome. זה הופך את זה לקריטי עבור אסימון הקשב הבסיסי להגדיל את טווח ההגעה למודעות שלהם באמצעות תוספים בדפדפני אינטרנט אחרים, אלא רק להסתמך על משתמשים שיעברו לדפדפן האמיץ.. 

כשמדובר ביצירת בורסת מודעות דיגיטלית מבוזרת ושקופה, יהיה מכשול משמעותי בשכנוע מספר רב של מפרסמים ומפרסמים להשתמש בה. המציאות היא ששוק כזה ישמש רק מפרסמים ומפרסמים אם יש מספיק ערך לשני השחקנים.

כדי שאסימון הקשב הבסיסי יממש באמת את הפוטנציאל שלו, הוא זקוק לאימוץ משתמשים המוניים של מוצרי BAT ויכולת להגיש מודעות מרצון לעשרות או מאות מיליוני אנשים. אנו חושבים שזו התחייבות מסיבית, במיוחד לאור הדומיננטיות של גוגל ופייסבוק. עם זאת, עם ברנדן אייך בראש, אנו חושבים שלקבוצה יש סיכוי ראוי להצלחה. 

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
Wanchain (WAN) الدليل الفائق للعملات المشفرة