15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות מטבע 0x (ZRX): עם Coinbase & Binance

אז אתה חושב שהשקעה ב- 0x היא צעד חכם? במאמר זה נראה לכם את הדרך הקלה ביותר לקנות מטבע 0x.

מטבע 0x למעשה לא היה הרבה זמן בכלל. המימון לפרויקט גויס רק באוגוסט 2017 והמטבע היה זמין רק בבורסות קריפטוגרפיים החל מה -16 באוגוסט של אותה שנה..

מטבע ZRX היה זמין לראשונה בבורסות קריפטו במחיר של 11 סנט למטבע. פירוש הדבר שרובנו נבעט בעצמנו על כך שלא נכנסנו מוקדם יותר. עם זאת, המטבע הקריפטוגרפי המשיך לרשום שיא של כל הזמנים של 2.37 דולר ב -13 בינואר 2018. המשמעות היא שבזמן כתיבת שורות אלה, המשקיעים מקבלים כמעט 50% הנחה על מחיר זה..

העובדה היא ש- 0x עשתה התקדמות משמעותית במהלך שוק הדובי הקריפטוגרפי. זה מוביל אותנו להאמין שהוא ממוקם טוב להפיק תועלת משמעותית ממפגן כולל בשוק הקריפטו. אחרי הכל, מטבע ZRX בעצם מקל על הזול להחליף אסימון ERC20 מבוסס Ethereum אחד באחר. העובדה היא שמעל 500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים בנויים על Ethereum וכמה מטבעות אלה כמו VeChain, OmiseGo ומטבע Binance כבר השיגו הערכות של מיליארד דולר. אנו חושבים כי נכסים אלה המבוססים על Ethereum ייסחרו בכבדות במהלך השור הבא וכי 0x ייהנו מכך ישירות.

מטבע 0x הוא פרויקט קריפטוגרפי מעניין במיוחד שצריך לקצור את היתרונות של שוק מטבעות קריפטוגרפי הולך וגדל. יש גם מקום נוסף לצמיחה על ידי התאמת הטכנולוגיה שלה כך שתתאים לבלוקצ’ים אחרים כמו EOS ו- NEO. מהלך כזה עשוי להפוך אותו לפיתרון המרת החלפת נכסים דיגיטליים הבנויים על חסימות אחרות אלה.

בקיצור, אתם לא מאחרים לקנות מטבע 0x. למעשה, רבים יטענו כי המטבע הקריפטוגרפי רק מתחיל.

חיזוי מחיר מטבעות 0X 2018: כמה גבוה יכול 0x להגיע?

הדבר הראשון שיש לומר הוא שאף אחד לא יודע מה העתיד צפוי לקריפטוגרפיה. למעשה, תחזיות מחירים אינן בדרך כלל ניחושים פרועים. עם זאת, מכיוון ש- 0x היא למעשה דרך זולה וקלה להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שנבנו על Ethereum, נובע מכך שגידול כולל בשווקי המטבעות קריפטוגרפיים אמור להועיל ישירות ל- 0x. הסיבה לכך היא שכמעט שליש מכל הקריפטו הם נכסים מבוססי Ethereum, כלומר אם העניין במטבעות קריפטוגרפיים יגדל, כך גם המסחר בנכסים מבוססי Ethereum צריך להיות. בסביבה מסוג זה, מטבע ה- ZRX אמור לעלות בערכו.

הדבר המרגש הוא שכמות משמעותית של כסף מוסדי אינה יכולה להשיג חשיפה לשווקי מטבעות קריפטו כרגע. עם זאת, נראה שיש עניין רב בנכסי מטבעות קריפטו בקרב חברות השקעות. פירוש הדבר שאם כסף מוסדי אכן מציף לשווקי קריפטו, כפי שחזו כל כך הרבה פרשנים, אז מטבע 0x צריך ליהנות מהעלאת ערכו מהזרקת כסף חדשה זו. בסביבה מסוג זה, לא יהיה מקומם להאמין שמטבע ZRX יכול להגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים.

נכון לעכשיו, אנו מאמינים כי מטבע 0x מציג הצעה מעניינת למשקיעי מטבעות קריפטו המחפשים קריפטו שאמור להיות ביצועים טובים יותר בשוק השוורים..

היכן ניתן לרכוש מטבע 0x – הסבירו את 2 השיטות המובילות שלנו

בזמן כתיבת שורות אלה, Coinbase שוקל לרשום מטבע 0x. אם זה יתממש, הדרך הקלה ביותר לקנות מטבע מטבע זה תהיה ישירות באמצעות Coinbase.

עם זאת, כרגע הדרך הקלה ביותר לשים את ידכם על מטבע ZRX תהיה תלויה אם יש לכם כבר קצת ביטקוין או את’ריום. אם כן, אנו ממליצים לך ללכת לבינאנס לקחת את מטבעות ה- 0x שלך. עבור אלה המעוניינים להשתמש במטבע קונבנציונאלי לרכישת מטבע 0x, תחילה תצטרך ליצור חשבון ב- Coinbase בכדי לקנות קצת ביטקוין או את’ריום. אז אתה יכול לשלוח את זה לבורסת Binance ולסחור אותו במטבעות ZRX.

נקווה ש- Coinbase בוחר להקל על חיי כולם ולאפשר למשקיעים לקנות מטבע 0x ישירות דרך פלטפורמת Coinbase. בסופו של דבר זה יקל הרבה יותר על חשיפה לנכס הדיגיטלי הזה. עד לאישור תקין של שינוי זה, אנו חוששים שתצטרך לקנות מטבע 0x בדרך המיושנת.

הגדרת חשבון Coinbase

לוגו של Coinbase להחלפת מטבעותעובדות עיקריות על Coinbase:

 • מוניטין נהדר: Coinbase הוא הדרך המועדפת בעולם להיכנס למטבעות קריפטוגרפיים. החברה הוקמה בשנת 2012 והיא אחת החברות המבוססות ביותר בקריפטו.
 • ידידותי למתחילים: הממשק נקי ופשוט. זה הופך את קניית הקריפטו לבריזה.
 • פיקדון מינימלי קטן: ב- Coinbase תוכלו להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בסכום נמוך מ- € 6.
 • מוסדר: הבורסה היא אחת הבודדות שתואמות לחלוטין את התקנות.
 • ביטוח: אם אתה רוצה שקט נפשי Coinbase כיסה אותך. ללקוחות בארה”ב יתרות של עד 250,000 דולר מבוטחים.
 • כיצד להפקיד: כרטיס אשראי, העברה בנקאית & PayPal ללקוחות ארה”ב.
 • קריפטוסים זמינים: ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן & ליטקוין.

קנו יותר מ- $ 100 בקריפטו-מטבע עם Coinbase & קבל 10 $ בחינם בעת ההרשמה ל- TotalCrypto.

הירשם ל- Coinbase זקוק לעזרתך בכדי שהחשבון שלך ב- Coinbase יהיה טוב? פשוט קרא את המדריך שלנו.

מה לעשות כאשר חשבון Coinbase מוגדר?

לאחר יצירת חשבון Coinbase, תרצה לקנות ביטקוין או אתריום בבורסה. התוכנית שלך היא לשלוח את זה לבינאנס ולסחור אותו במטבעות ZRX.

הדרך הפשוטה לרכוש ביטקוין או אתריום באמצעות Coinbase

 • לאחר הכניסה לחשבונך, לחץ על הכרטיסייה ‘קנה / מכר’ בסרגל הניווט.

  כיצד לנווט לקנות / למכור ב- Coinbase

 • לאחר מכן לחץ על ‘הוסף אמצעי תשלום’.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך

 • בחר שיטת הפקדה: הדרך הזולה ביותר להשיג כסף ב- Coinbase היא באמצעות העברה בנקאית. אם תבחר בשיטה זו, עליך לדעת כי עשויים לחלוף עד חמישה ימי עבודה עד שההפקדה תעבור כראוי. אם הזמן הוא מהותי, תוכלו להפקיד באופן מיידי באמצעות כרטיס חיוב או PayPal. לא משנה באיזו אמצעי תשלום תבחר, לאחר שתשלח את העסקה, כל שעליך לעשות הוא לשבת בחיבוק ידיים ולחכות לדוא”ל המאשר שההפקדה שלך הצליחה.

  הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי / חיוב לחשבון Coinbase שלך

 • לאחר שהכספים שלך זוכים לחשבונך, אתה מוכן לקנות מטבע קריפטוגרפי. לחץ על כפתור הביטקוין או את’ריום בקטע ‘קנייה / מכירה’ של Coinbase.

 • הזן את כמות המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה רוצה לקנות.
 • לאחר מכן בחר את הארנק שהפקדת אליו כאמצעי התשלום שלך.

  כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase

 • לאחר מכן תוכל לבדוק את ההזמנה שלך לפני שתלחץ על כפתור ‘אשר קנייה’. לאחר מכן יזוכה מיידית מטבע החשבון שלך בחשבון Coinbase שלך.

  כיצד להשלים את הזמנתך ב- Cryptocurrency ב- Coinbase

אתה צריך לדעת שיש דרך קצת יותר זולה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase. זה נעשה באמצעות CoinbasePro (בעבר נקרא GDAX). אם אתה שמח לעבור תהליך קצת יותר מסובך לקנות את הקריפטו שלך קצת יותר זול, עיין במדריך Coinbase שלנו וגלה כיצד לעשות זאת.

לאחר שקניתם את הביטקוין או את’ריום ב- Coinbase, אתם מוכנים לעבור לשלב הבא.

הגדר ארנק מטבעות 0x (ZRX)

0x בנוי על Ethereum והוא אסימון ERC20. פירוש הדבר שניתן לאחסן אותו בארנק Ethereum. החדשות הטובות הן שיש הרבה ארנקים בחינם של Ethereum. אנו ממליצים להשתמש ב- MyEtherWallet. זהו ארנק Ethereum הנפוץ ביותר ואנו משתמשים בו בעצמנו.

לוגו Cryptocurrency של MyEtherWallet

קבלו את ארנק האסימונים הפופולרי ביותר ERC20 בחינם

קבל ארנק

הדרך הבטוחה ביותר לאחסן מטבע 0x (ZRX)

אנו חושבים ש- MyEtherWallet היא דרך נהדרת לאחסן מטבעות ZRX. עם זאת, משקיעים רבים רוצים לדעת את הדרך הבטוחה ביותר לאחסון המטבע הקריפטוגרפי שלהם. התשובה היא על ידי שילוב MyEtherWallet עם ארנק חומרה. בשוק קיימים כיום שני מייצרי ארנק חומרה עיקריים, הנקראים Ledger ו- Trezor.

העלות של התקני חומרה אלה היא מעל 100 דולר. המשמעות היא שמשקיעים קטנים יותר מתקשים להצדיק את ההוצאה. עם זאת, אנו ממליצים להשתמש באחד ממכשירי האבטחה הללו אם הוא בר קיימא.

כיצד פועלים ארנקי חומרה? בקצרה, הם מאחסנים את הארנקים שלכם את המפתחות הפרטיים בצורה מאובטחת. ארנק חומרה נועד להגן עליכם מפני האקרים, ניסיונות פישינג, מחזיקי מפתח ואסטרטגיות אחרות בהן האקרים עשויים להשתמש בכדי לקבל גישה לכספים שלכם. המפתח הפרטי של הארנק שלך הוא למעשה המפתח לכספת הקריפטו שלך. על ידי שמירתו בארנק חומרה אתה מבטיח שמפתח פרטי זה לעולם לא ייחשף לעולם החיצון והוא נשמר במצב לא מקוון.

אם אתה חושב לדבר על אבטחת ההצפנה שלך לשלב הבא, אתה בטח תוהה איזה ארנק חומרה הוא הטוב ביותר? כדי לקבל מושג לגבי היתרונות והחסרונות של כל מכשיר, אנו ממליצים לבדוק את מאמר ההשוואה של Ledger Vs Trezor.

כיצד להתחיל ב Binance?

נכון לעכשיו, אתה צריך את Bitcoin או Ethereum שלך על Coinbase ולהגדיר את MyEtherWallet שלך. הדבר הבא לעשות הוא להביא חשבון Binance מוכן למקום שבו אתה יכול סוף סוף להשיג את מטבעות ה- 0x שלך.

מדוע לדעתנו בינאנס היא בורסת המטבעות הטובה ביותר לרכישת מטבעות ה- ZRX שלך? ובכן, בינאנס יש את נפח המסחר הגבוה ביותר ב- 0x. זה אומר שאין להתעסק בכדי למלא הזמנה. כמו כן, Binance היא בורסת המטבעות הפופולרית ביותר בעולם והיא מועדפת אי פעם בקרב משקיעי מטבעות מטבעות. זאת בשל הממשק הפשוט שלו, המוניטין הרב שלו והיותו חלוץ בכל מה שקשור לביטחון חילופי.

מה שאנשים רבים לא יודעים הוא שמאחורי הקלעים בבורסת קריפטוגרפים יש הרבה חוזים חכמים. בינאנס היה הראשון בכל הבורסה שעשה ביקורת מלאה על החוזים החכמים האלה. יוזמות מסוג זה הן שהובילו כל כך הרבה משקיעי קריפטו לקרוא לביננס לביתם.

לוגו של Binance Exchange Exchange

עובדות מפתח בינאנס:

 • הבורסה הגדולה בעולם: Binance מחזיקה במסחר הקריפטו הגבוה בעולם.
 • One Stop Shop: בבורסה זמינים מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים.
 • קל לשימוש: הבורסה זכתה לשבחים רבים על היותם פשוטים ופשוטים לשימוש.
 • שירות לקוחות: Binance השקיעה בתמיכה רב-שפתית.

מדוע לא לקנות מטבע ZRX בבורסת הקריפטו האהובה בעולם?

הירשם ל- Binance רוצה קצת עזרה בכדי שהכדור יתגלגל על ​​בינאנס? קרא את מדריך Binance הייעודי שלנו.

כיצד להשיג כספים מ- Coinbase ל- Binance?

עכשיו, כשחשבון Binance שלך ​​מוכן לצאת לדרך, השלב הבא הוא ביצוע הפקדה בבורסה. פשוט בצע את הצעדים שלהלן ותזמין את הכספים שלך על Binance תוך רגע.

כיצד למצוא את כתובת הפקדת הכספים שלך:

 • התחבר לחשבון Binance שלך.
 • לחץ על ‘כספים’ ובחר באפשרות ‘הפקדה’.

  כיצד למצוא כתובת פיקדון בבורסת Binance

 • אַזהָרָה: וודא שבחרת את מטבע ההחלפה הנכון להפקדה. זה יהיה Ethereum אם יש לך Ethereum ב- Coinbase או Bitcoin אם אתה מחזיק ב- BTC. שליחת כספים לכתובת שגויה של ארנק המטבעות תביא לאובדן הקריפטו שלך.
 • כתובת ההפקדה שלך ב- Binance תוצג על המסך שלך. העתק כתובת זו ללוח הגזירה שלך.

  כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך בבורסת Binance

כיצד לשלוח כספים מ- Coinbase:

 • ברגע שאתה מחובר לחשבונך, עבור לכרטיסייה ‘חשבונות’.
 • בחר באפשרות ‘שלח’ עבור המטבע הקריפטוגרפי שאתה מחזיק.

  כיצד לשלוח מטבעות קריפטו מטבע-בסיס

 • הזן את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance ככתובת ‘הנמען’ והזן את הסכום שברצונך לשלוח ל- Binance.

  כיצד להזין את כתובת ארנק הביטקוין שלך כדי לשלוח כספים מ- Coinbase

 • לאחר שתלחץ על ‘המשך’ תישלח העסקה שלך. הכספים שלך יוצגו בקרוב ביתרת הבינאנס שלך.

כיצד לקנות מטבע 0x עם בינאנס?

כעת ההפקדה שלך עברה על Binance, הגיע הזמן לקנות את מטבעות ה- ZRX שלך. פשוט בצע את השלבים הבאים, והמטבעות שלך יהיו לך בתוך זמן קצר.

 • ברגע שאתה מחובר לחשבון Binance שלך ​​עבור לדף הבית. לאחר מכן תראה מבחר של שווקי מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה. בחר ‘שוקי BTC’ אם הפקדת ביטקוין בבינאנס או ‘שווקי ETH’ אם הפקדת את אתריום. לאחר מכן הקלד ‘ZRX’ בסרגל החיפוש ובחר בשוק ZRX / ETH או ZRX / BTC.

  כיצד למצוא את שוקי המטבעות ZRX בבורסת Binance

 • לאחר מכן יופיע מסך מסחר. הדבר לעשות הוא להיכנס ללשונית ‘שוק’ – זה מאפשר לך לקנות מטבע ZRX במחיר השוק הנוכחי. פשוט הקלד את מספר המטבעות שברצונך לקנות. Binance גם נותן לך אפשרות לבחור אחוז מהיתרה שלך שאיתם תוכל לקנות את המטבעות שלך.

  כיצד לקנות מטבע 0x (ZRX) בבורסת Binance

 • כשתלחץ על כפתור ‘קנה ZRX’ ההזמנה שלך תעבור ועיבוד המטבעות שלך יתרת חשבונך בינאנס.

כיצד למשוך את מטבעות ה- ZRX שלך מהבורסה?

כעת, לאחר שנפתרה התעלומה כיצד לקנות מטבע ZRX, הדבר האחרון לעשות הוא לשקול היכן ברצונך לאחסן את המטבעות שלך. אנו אוהבים את Binance כמו האדם הבא, אולם אנו ממליצים לך לאחסן את מטבעות ה- ZRX בארנק שאתה שולט בו.

למה לא לאחסן את המטבעות שלך ב- Binance? האמת היא שהרבה מאוד אנשים עושים זאת. הבעיה בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים היא שהם מטרה משמעותית עבור האקרים. כבורסה הגדולה ביותר בעולם, בינאנס היא ככל הנראה היעד הגדול ביותר שיש שם. האמת העצובה היא שפריצות חילופים אינן נדירות וכל פריצה יכולה לגרום לאיבוד הקריפטו שלך. כדי להגן מפני איום זה, הפיתרון הוא לאחסן את הכספים בארנק הפרטי שלך.

בסופו של דבר, הבחירה היא שלך. עם זאת, אם ברצונך למשוך את מטבעות ה- 0x שלך מביננס ולאחסן אותם ב- MyEtherWallet שלך. פשוט בצע את השלבים הבאים:

 • העתק את כתובתך הציבורית מ- MyEtherWallet.
 • ודא שאתה מחובר ל- Binance.
 • בחר ‘כספים’ מסרגל הניווט ולחץ על ‘משיכות’.
 • חפש ‘ZRX’ בתפריט הנפתח. ואז הדבק את כתובתך הציבורית של MyEtherWallet בשדה משיכת מטבעות ZRX. לאחר שהקלדת את מספר המטבעות שברצונך למשוך, תוכל ללחוץ על כפתור ‘שלח’. מטבעות ה- 0x שלך יישלחו ל- MyEtherwallet שלך.

  כיצד למשוך מטבע 0x (ZRX) ממרכז הבינאנס

דמי משיכה מבינאנס: הבורסה תחייב אותך למשוך את המטבעות שלך. האגרה משתנה באופן קבוע. אתה יכול בדוק פעמיים את האגרה שתשלם כאן.

סיכום

לוגו מטבע 0x

צוות TotalCrypto מאוד מתרגש לראות אילו מרכזיות חדשות יאמצו את פרוטוקול 0x. נכסים דיגיטליים מבוססי אתריום הם הסוגים הנפוצים ביותר במרחב הצפנה ואין ספק ש- 0x יכול להוסיף ערך משמעותי לשוק זה..

אין זה סוד כי הצגות תשתית הצליחו טוב מאוד למשקיעים בשנה האחרונה בערך. מטבע 0x מספק הזדמנות לחשיפה לתשתיות חילופי מטבעות חליפין. זה אולי אחד המגזרים הרווחיים ביותר בעולם כרגע ואנחנו חושבים שהתחזית לטווח הארוך בהירה למטבע ZRX..

אנו אוהבים גם עד כמה 0x ממוקמת לנצל את השוק הבא של מטבעות קריפטוגרפי ובוודאי נעקוב אחר הפרויקט המרתק הזה..

Previous Post
סקירת ארנק לחם (BRD): כיצד לאחסן את הביטקוין שלך
Next Post
Wanchain (WAN) الدليل الفائق للعملات المشفرة