15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות מטבע Cardano ADA: עם Coinbase & Binance

האם אתה מאמין ש- Cardano תהיה הקריפטוגרפיה הגדולה הבאה ואינך בטוח היכן לקנות את Cardano או כיצד לקנות אותה? אל תפחד, צוות TotalCrypto ביצע את כל המחקר ואנחנו נראה לך איך.

האם זה מאוחר מדי לקנות קרדנו?

Cardano למעשה נסחר רק בבורסות קריפטוגרפיים מאז הראשון באוקטובר 2017. זה בכלל לא ארוך במיוחד. כדי להכניס אותו להקשר, לקרדאנו אפילו אין עדיין מוצר עובד. עד כמה אתה מוקדם למסיבת קרדנו.

כמטבע מטבע לא ידוע, מטבע ADA החל להיסחר בבורסות קריפטו במחיר של שני סנט בלבד למטבע בתחילת אוקטובר 2017. ברור שרובנו נבעט בעצמנו על כך שלא נכנסנו למחיר הסופר זול זה. עם זאת, Cardano קיבלה המון הייפ בחודש דצמבר וינואר 2018 ומחיר המסור הזה זינק ל -1.22 דולר למטבע ADA ב -4 בינואר 2018. מאז שוק הקריפטו הכולל לקח חרטום וזה ראה מטבע ADA צונח רק 13 סנט מטבע בזמן כתיבת שורות אלה. כאשר חלקם עשויים לראות סביבה מאתגרת למשקיעי Cardano, אחרים יראו הזדמנות לאסוף מטבעות ADA בזול.

TotalCrypto מחפשת כל הזמן אחר פרויקטים שעשויים לשנות משחקים ונסחרים בהנחות גדולות. אנו מאמינים ש- Cardano מציעה כיום הזדמנות מצוינת להיכנס לפרוטוקול דור שלישי מבטיח בהנחה משמעותית בכל הזמנים.

בקיצור, פרויקט Cardano רק מתחיל והוא אמור להשיק את המוצר שלו בזמן הקרוב. בטח, אולי כדאי לך לבדוק כיצד מתבצעת שיגור הרשת העיקרי לפני שתטבול את בהונותיך במים. עם זאת, אתה בהחלט לא מאוחר לקנות את Cardano. השקת מוצרים מוצלחת ושוק מטבעות קריפטוגרפי עולה יכול לקרדנו להגיע לשיאים חדשים. זה אפילו עשוי לעמוד בזה שהוא מחויב כרוצח אתריום עתידי וכולנו יודעים כמה ערך זה הוא פרויקט מטבע הקריפטוגרפיה.

תחזית מחיר Cardano 2018: כמה גבוה ADA יכולה ללכת?

רוב האנשים יודעים ש- Cardano בונה בלוקצ’יין ציבורי מהיר במיוחד שמאפשר לבנות עליו אפליקציות מבוזרות. זה מציב אותו בתחרות ישירה עם את’ריום.

עם זאת, מה שהרבה אנשים לא יודעים הוא שקרדנו מנסה למצוא דרך למטבעות קריפטוגרפיים שונים לתקשר זה עם זה. ל- Cardano יש פוטנציאל להיות הדבק שמחזיק יחד את כל עולם הקריפטו. רק כדי שתבינו עד כמה זה חשוב, הדרך היחידה להעביר ערך בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים היא באמצעות חילופי מטבעות. זה הופך את רכזות העברת הערך לממלכי עולם הקריפטו. זה אולי מדאיג מעט מכיוון שהם פגיעים לפריצה.

זה לא הכל. קרדאנו בוחנת גם להיות הגשר בין עולם המטבעות הקריפטוגרפיים לבין מערכות פיננסיות מסורתיות. בכוונתם לעשות זאת על ידי מתן אפשרות למשתמשים לבחור אפשרות עסקה שתעמוד בכל התקנות הבנקאיות. זה לא אמור רק לסייע לאימוץ מטבע הקריפטו, אלא גם להפוך את השטח להרבה יותר מכובד למוסדות פיננסיים מסורתיים.

כל זה אומר שאם Cardano מצליח, אז זה יכול להיות יותר משמעותי מאשר Ethereum ולהיות מכובד נרחב על ידי העולם שאינו קריפטו. אם קרדאנו ישיג את מה שהגיע אליו, זה לא יהיה מתיחה לחשוב שהוא יכול להיות יקר יותר מאשר את’ריום או אפילו ביטקוין..

האמת היא שאף אחד לא יודע כמה מטבע ADA יכול להגיע בשנת 2018. עם זאת, TotalCrypto מאמינה שאנחנו רק אירוע מרכזי אחד הרחק משוק שוורים מדהים אחר ואנחנו מאמינים לגמרי שזה יראה מטבע ADA מגיע לשיאים חדשים של כל הזמנים.

היכן ניתן לרכוש מטבע קרדנו – הסבירו את 2 הדרכים המועדפות עלינו

המקום הטוב ביותר לקנות בו Cardano יהיה תלוי אם כבר יש לך קצת ביטקוין או Ethereum שאתה רוצה לסחור עבור מטבע ADA..

הדרך הראשונה שלנו לרכוש Cardano מתאימה למשקיעים שרוצים לקנות במטבע רגיל כמו USD. אתה צריך לדעת שקשה להפליא לקנות מטבע ADA ישירות עם מטבע פיאט ובמקום זה תצטרך להחליף את מטבע הפיאט שלך בביטקוין או באת’ריום, ואז תחליף אותו בקארדאנו בבורסה אחרת. הפלטפורמה המועדפת עלינו לקנות ביטקוין או את’ריום במטבע רגיל היא Coinbase. צוות TotalCrypto באמת חושב ש- Coinbase הוא הדרך הידידותית ביותר למתחילים להיכנס לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, והוא ללא ספק נמל השיחה הראשון שלנו בעת המרת ה- GBP שלנו לקריפטו..

לאלה שיש להם כבר ביטקוין או את’ריום, אנו יודעים שאתה פשוט מעוניין בבורסת המטבעות הטובה ביותר לרכישת מטבעות ADA. פשוט דלג על כל הדברים על Coinbase במדריך זה ונראה לך כיצד לקנות את Cardano בבורסת Binance.

צור חשבון Coinbase

לוגו של Coinbase להחלפת מטבעות

עובדות עיקריות על Coinbase:

 • מוניטין נהדר: Coinbase הוא הדרך המועדפת בעולם להיכנס למטבעות קריפטוגרפיים. החברה הוקמה בשנת 2012 והיא אחת החברות המבוססות ביותר בקריפטו.
 • ידידותי למתחילים: הממשק נקי ופשוט. זה הופך את קניית הקריפטו לבריזה.

  פיקדון מינימלי קטן: ב- Coinbase תוכלו להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים במחיר נמוך מ- € 6 בלבד.

 • מוסדר: הבורסה היא אחת הבודדות שתואמות לחלוטין את התקנות.
 • ביטוח: אם אתה רוצה שקט נפשי Coinbase כיסה אותך. ללקוחות בארה”ב יתרות של עד 250,000 דולר מבוטחים.
 • כיצד להפקיד: כרטיס אשראי, העברה בנקאית & PayPal ללקוחות ארה”ב.
 • קריפטוסים זמינים: ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן & ליטקוין.

הוצא יותר מ- $ 100 על מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase & קבל 10 $ בחינם בעת ההרשמה ל- TotalCrypto.

הירשם ל- Coinbase

זקוק לעזרה בכדי לחשב את חשבון Coinbase שלך? פשוט קרא את המדריך שלנו.

הכל מוגדר ב- Coinbase? מה עכשיו?

כעת יצרתם את חשבון Coinbase שלכם, השלב הבא הוא לקנות ביטקוין או אתריום בבורסה. לאחר שעשינו זאת, התוכנית שלנו היא לשלוח זאת לבינאנס, שם סוף סוף נוכל לקנות את מטבעות ה- ADA שלנו.

הדרך הקלה ביותר לרכוש ביטקוין או אתריום באמצעות Coinbase

 • לחץ על הדף ‘קנה / מכר’ בחשבונך.

  כיצד לנווט לקנות / למכור ב- Coinbase

 • הוסף לחשבונך את אמצעי התשלום המועדף עליך.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך

 • בחר שיטת הפקדה: לאלו מכם שרוצים את הדרך הזולה ביותר להעביר כסף ל- Coinbase, אנו ממליצים להשתמש בהעברה בנקאית. עם זאת, שים לב ששיטה זו אומרת שאתה מחכה יומיים עד חמישה ימים עד שהכספים יגיעו לחשבונך. אם ברצונך לרכוש קריפטוגרפיה באופן מיידי, הפקד באמצעות כרטיס חיוב או PayPal. לאחר שהזנת את פרטי התשלום שלך ושלחת את ההפקדה ל- Coinbase, פשוט שב ונחכה שהכספים יגיעו לחשבונך. Coinbase ישלח אליך גם דוא”ל כאשר ההפקדה שלך הצליחה.

  הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי / חיוב לחשבון Coinbase שלך

 • לאחר שהכספים שלך זוכים לחשבונך, לחץ על Bitcoin או Ethereum באזור ‘קנה / מכר’ של Coinbase.

 • הזן את סכום הכסף שאתה מעוניין להוציא על המטבע הקריפטוגרפי שנבחר.
 • בחר את הארנק שהפקדת בו כספים כאמצעי התשלום.

  כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase

 • סיים את הזמנת הקנייה שלך על ידי לחיצה על “אשר קנייה”.

  כיצד להשלים את הזמנתך ב- Cryptocurrency ב- Coinbase

אם אתה מעוניין לשמור על עמלות נמוכות ככל האפשר, תרצה לקנות את Ethereum או Bitcoin שלך ב- CoinbasePro (לשעבר GDAX). זהו תהליך מעט יותר מסובך. עם זאת, אנו מדריכים אותך בכל השלבים במדריך Coinbase שלנו.

כאשר סוף סוף יש לך את Bitcoin או Ethereum ב- Coinbase, אתה מוכן לעבור לשלב הבא.

הגדרת ארנק מטבעות ADA

הארנק הרשמי של Cardano נקרא ארנק Daedalus והוא פותח על ידי צוות Cardano. צוות TotalCrypto מאמין שזו האפשרות הטובה ביותר לאחסן את מטבעות ה- ADA שלך. אפילו יצרנו מאמר כדי להראות לך כיצד להגדיר זאת.

הכנת חשבון הבינאנס שלך לדרך

נכון לעכשיו, אתה אמור להחזיק את הביטקוין או את’ריום ב- Coinbase ולהקים את ארנק הדדלוס שלך. השלב הבא הוא הקמת חשבון Binance וכאן תוכלו סוף סוף לקנות את Cardano. ב- Binance, נסחר בביטקוין או Ethereum שלנו במטבעות ADA.

מדוע בחרנו בינאנס כמקום העליון לרכישת מטבעות ADA? ובכן, לא רק שבינאנס היא הבורסה הפופולרית ביותר בעולם, יש לה גם את השוק הגדול ביותר בקארדאנו. הבורסה היא גם חביבה נפוצה בקרב משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים בזכות העיצוב הידידותי שלה, תקשורת לקוחות מהשורה הראשונה ומוניטין מהשורה הראשונה..

Binance גם מתייחסת ברצינות יוצאת דופן לביטחון והייתה הבורסה הראשונה שעברה ביקורת מלאה על כל החוזים החכמים שלהם. מהלכים כאלה הביאו לכך שבינאנס מראה למתחרים את הדרך הנכונה לנהל בורסת מטבעות. ביתם של למעלה מ- 60% מסך היקף המסחר של Cardano, Binance הוא ההתחלפות הבלתי מעורערת לרכישת מטבעות ADA שלך..

לוגו של Binance Exchange Exchange

עובדות מפתח בינאנס:

 • הבורסה הגדולה בעולם: Binance מחזיקה במסחר הקריפטו הגבוה בעולם.
 • One Stop Shop: בבורסה זמינים מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים.
 • קל לשימוש: הבורסה זכתה לשבחים רבים על היותם פשוטים ופשוטים לשימוש.
 • שירות לקוחות: Binance השקיעה בתמיכה רב-שפתית.

למה לא לקנות מטבע קרדנו בבורסת הקריפטו האהובה בעולם?

הירשם ל- Binance

זקוק להדרכה בכדי להתחיל בעבודה עם Binance? המדריך המקיף שלנו מראה לך כיצד להגדיר את הדברים.

העברת כספים מ- Coinbase ל- Binance

כעת, כשחשבון Binance שלך ​​מוכן לצאת לדרך, כל שעליך לעשות הוא להעביר את הביטקוין או את’ריום לבורסה. לא משנה אם הכספים שלך נמצאים בארנק או ב- Coinbase, תהליך שליחת הכספים לביננס זהה. אנו נראה לך כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance וכיצד לשלוח קריפטו מ- Coinbase:

כיצד למצוא את כתובת הפקדת הכספים שלך:

 • ודא שאתה מחובר לחשבונך.
 • בחר “כספים” ולחץ על “הפקדה”.

  כיצד למצוא כתובת פיקדון בבורסת Binance

 • אַזהָרָה: הקפד לבחור Ethereum אם אתה מחזיק Ethereum או Bitcoin אם אתה מחזיק Bitcoin. אם תבחר בארנק הלא נכון, תאבד את כספיך.
 • כתובת הפיקדון שלך ב- Binance תוצג. פשוט העתיקו את הכתובת הזו.

  כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך בבורסת Binance

כיצד לשלוח כספים מ- Coinbase:

 • ודא שאתה מחובר לחשבונך ובחר בכרטיסייה ‘חשבונות’.
 • לחץ על כפתור השליחה עבור מטבע הקריפטו שבבעלותך.

  כיצד לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase

 • הדבק את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance בתיבת כתובת הארנק ‘מקבל’ והזן את הסכום שיש לשלוח ל- Binance.

  כיצד להזין את כתובת ארנק הביטקוין שלך כדי לשלוח כספים מ- Coinbase

 • לבסוף, לחץ על ‘המשך’ לעיבוד העסקה. הכספים שלך אמורים להופיע בחשבון Binance שלך ​​בעוד מספר דקות.

האם האתר שלך או הביטקוין בארנק אחר?

פשוט שלח את המטבע הקריפטוגרפי שלך לכתובת ההפקדה שלך ב- Binance ויהיה טוב ללכת תוך זמן קצר.

כיצד לקנות Cardano ADA עם Binance?

הגיע הזמן לקנות מטבעות קרדנו. פשוט עקוב אחר שלושת השלבים שלהלן, ויהיה לך מטבעות ה- ADA שלך במהירות.

 • ודא שאתה מחובר לחשבונך ועבור לדף הבית של Binance. אתה אמור להיות מסוגל לראות מבחר של שווקי מטבעות קריפטוגרפיים. בחר ב’שווקי BTC ‘אם יש לך ביטקוין ב- Binance או’ שוקי ETH ‘אם אתה מחזיק באת’ריום. אז פשוט הקלד ‘ADA’ בסרגל החיפוש ובחר בשוק ADA / ETH או ADA / BTC.

  כיצד למצוא את שוקי Cardano ADA ב- Binance

 • כעת תראה מסך מסחר. פשוט בחר בכרטיסייה ‘שוק’ – זה מאפשר לך לקנות מטבעות ADA במחיר השוק. לאחר מכן הזן את מספר המטבעות שברצונך לקנות. יש גם אפשרות להשתמש באחוז מסוים מהיתרה שלך בינאנס כדי לקנות את Cardano שלך.

  כיצד לקנות את Cardano ADA בבורסת Binance

 • לחץ על כפתור ‘קנה ADA’ כדי לסיים את הזמנתך וה- Cardano שלך יזוכה בחשבונך.

כיצד למשוך את Cardano מ- Binance?

עכשיו כשפתרתם את הבעיה כיצד לקנות את Cardano, הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא היכן לאחסן את מטבעות ה- ADA שלכם? למרות שאנחנו אוהבים את Binance, צוות TotalCrypto ממליץ לאחסן את מטבעות ה- ADA בארנק Daedalus שהקמת.

שאלה הוגנת היא ‘מדוע שתטרח לאחסן קריפטו מחוץ לבורסה?’ הסיבה העיקרית לעשות זאת היא שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים לפעמים נפרצים. זה אולי לא כל כך מפתיע שהבורסות הן יעדים גדולים עבור האקרים, בהתחשב בכך שבורסות אלה מחזיקות 10 מיליון של קרנות לקוחות. השאלה היא אם אתה סומך על בורסה יותר מעצמך שתשמור על כספיך?

אם אתה לא רוצה לקחת את הסיכון של שמירת Cardano שלך על Binance וברצונך להעביר אותו לארנק Daedalus שלך. פשוט בצע את השלבים הבאים:

 • העתק את הכתובת הציבורית שלך מארנק דדלוס שלך.
 • היכנס לחשבון Binance שלך.
 • לחץ על ‘כספים’ בסרגל הניווט העליון ובחר ‘משיכות’.
 • בחר ADA מהתפריט הנפתח. לאחר מכן הדבק את הכתובת הציבורית של ארנק Cardano שלך בתיבה ‘כתובת משיכת ADA’. לאחר שהקלדת את מספר מטבעות ה- ADA שברצונך למשוך, לחץ על כפתור ‘שלח’ ומטבעות ה- ADA שלך יישלחו לארנק שלך..

  כיצד למשוך את Cardano ADA מחילופי Binance

דמי משיכת בינאנס: הבורסה תחייב אותך למשוך את המטבעות שלך. האגרה משתנה באופן קבוע. תוכלו לבדוק פעמיים את העמלה שתשלמו כאן.

סיכום

צוות TotalCrypto לא יכול לחכות לראות מה צוות Cardano מייצר בעתיד. אנחנו באמת מרגישים שזו יכולה להיות מטבע קריפטוגרפי שמשנה את המשחק. התקווה היא ש- ADA לא רק תתחיל לאתגר את את’ריום כפלטפורמת מפתחי אפליקציות מובילה, אלא גם תהיה הדבק שמחזיק יחד מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אנו אוהבים כיצד Cardano מתמקדת בפעולה לצד המערכת הפיננסית המסורתית ומנסה לפעול באופן פעיל לרגולציה הבנקאית. אני מקווה שזה יעזור באימוץ כולל של מטבעות קריפטוגרפיים, ואם יבוצע כראוי, יבטיח כי Cardano תשחק תפקיד מפתח בעולם הקריפטו במשך שנים רבות..

האם קרדאנו יעמוד בציפיות המשקיעים והקהילה? אף אחד לא יודע. עם זאת, השיטות המדעיות בהן Cardano משתמשת לבניית המוצר שלהם אמורות לתת להם סיכוי טוב עוד יותר להצליח. מייסד הפרויקט, צ’רלס הוסקינסון, הוא אחד האנשים המכובדים ביותר בקריפטו. לאחר ייסודם המשותף של Ethereum ו- Bitshares, Cardano יכול להיות פרויקט ההצפנה שעומד בראש כולם.

Previous Post
סקירת ארנק השילוש של IOTA: האם זו הבחירה הטובה ביותר?
Next Post
كيفية شراء البيتكوين في هونج كونج